Re: Władcy Marionetek

1
Oglądał ktoś?
Cała Prawda o Tusku w TVN24 :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: :gun::gun::gun::gun::gun: :box::box::box::box::box:
hahahha
Polecam może będa powtarzać to obejrzcie, jaja jak berety :box::box::box:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 11:55 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Władcy Marionetek

2
W skrócie dzennikarz TVN ten z programu Teraz My zaczął wężyć kim byli ci "prości ludzie" którzy podchodzili do Tuska na ulicy przed wyborami. Okazało się że zostali wymyśleni przez fachmanów od propagandy. Byla tam rozmowa też z jakimś kolesiem co za to odpowiadał i opowiadał inne ciekawe rzeczy np. o debacie z KAczyńskim, że Tusk był poinsstupowany jak pokazać "że Kaczyński jest oderwany od rzeczywistości" inne rzeczy.
Że Tusk to jedna propagandowa wydmuszka :Polska: :play:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 12:04 przez voltaren, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Władcy Marionetek

4
voltaren pisze:Że Tusk to jedna propagandowa wydmuszka :Polska: :play:
Ja to od zawsze wiedziałam i nigdy nie dałam ponieść się na fali jego rozdmuchanego do granic śmieszności PR'u (niedługo dogoni w tym samego Obamę). Tak naprawdę Kaczyńscy ze swoim poczuciem wyższości, złośliwością i uporem są sto razy bardziej autentyczni od niego.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 14:21 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Władcy Marionetek

5
TO PRAWDA....
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 15:15 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Władcy Marionetek

6
Chciałam zauważyć, że ten dokument nie traktuje tylko i wyłącznie o Tusku.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 16:25 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Władcy Marionetek

8
Pardonsik- to zdanie zginęło gdzieś w gąszczu emot :P
Mnie najbardziej zaszokował wątek tego faceta (nie pamiętam nazwiska) niesłusznie oskarżonego o współpracę z tajnymi służbami. Zniszczyli człowiekowi życie dla swoich politycznych celów- masakra. W ogóle Sekielski odwalił kawał dobrej roboty.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 16:36 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Władcy Marionetek

9
jet. ciekawe rzeczy zauważam. jak jest program anty po to jest to cool stacja. a ja ci przypomnę, że niedawno pis bojkotowała staję tvn twierdząc, że jest ona niewiarygodna, antypisowska czy wręcz antypolska. widzę, że poglądy można zmieniać jak komu wygodnie. okazuje się, ze taka stacja też może być cool. teraz okaże się, że jest autorytetem wśród stacji tv. typowa "moralność wg pis".
Ostatnio zmieniony 14 mar 2010, 17:40 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Władcy Marionetek

10
Cóż ja tam zawsze mam negatywne opinie o TVN, nie tylko o politycznych sprawach, ale o innych programach, jak Detektyw Rutkowski któego TVN promował. Zdania o TVN 24 mam negatywne, ale jest to stacja którą regularnie oglądam :]. Są tam dziennikarze którzy są bardzo oboektywni, ani antyPisowscy ani anty Platformowi jak ten z KAwy na Ławę. Ale ogólnie ta stacja jest dla mnie mało obiektywna i zdania o niej nie zmieniłem :P
Ostatnio zmieniony 20 mar 2010, 13:11 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Władcy Marionetek

11
Film świetny tym iż postawił i w znacznej części obronił tezę (IMVHO), iż politycy kłamią. Dodajmy - politycy ze wszystkich nurtów politycznych. Bez szczególnego wskazywania kogoś gorszego.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2010, 15:46 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron