Re: A o tym cicho w mas mediach :(

2
wideo Nr.1 to nic nowego.W zachodnich państwach to już jest od roku.NWO jest już blisko.
wideo Nr.2 Michalkiewicz to typ człowieka który lubi mieszać ludziom w głowach, dla tego daruje sobie komentarzu na temat jego wykładu.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 11:09 przez toja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

5
Obce jednostki, tylko policjanci i to na największych imprezach, wcześniej o tym informując społeczeństwo, żeby nie było nieporozumień.

A takie nagminne wypożyczanie "obcych" policjantów na akcje byłoby wyrazem nieudolności polskiej policji.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 16:51 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

7
Ustawa 1066 dopuszcza działanie nie tylko Policji czy Straży Pożarnej ale również Wojsk i Służb Wywiadowczych i to nie tylko z UE ale z całego świata. To jawne łamanie Suwerenności RP. Po za tym tylko Polskie Służby Mundurowe mają prawo stosowania przymusu bezpośredniego wobec Polskiego Obywatela. Komentować nie będę bo cisną mi się na usta same niecenzuralne słowa.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 17:38 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

8
dobrze by było aby porządnego nikt nie ganiał a złego niech pierze każdy

ale u nas to tak jest zamotanie zawsze

bo Polak to lepszy i jakby śmiał mu zwracaj uwagę ktoś..

nie wiem jak sobie na zachodzie Europy z tym radzą od lat

kto wie? współpracują tam czy tylko u nas mają zamiar kibiców swoich podstępnie pilnować a tak naprawdę to Polskę chcą do rozbiorów ... ech
czy my na pewno nie przesadzamy?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 19:41 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

9
baabcia pisze:czy my na pewno nie przesadzamy?
Nie będzie przesadą jeśli napiszę ze takie "cudowne" rządowe pomysły urazają moje ego narodowe ;) Nie będzie tez chyba przesadą jeśli stwierdzę ze oni to dobrze wiedzą, i dlatego niepodają takich informacji w mediach "głównego nurtu". Kurcze ja juz i tak nieszanuje tego państwa prawie wogóle, moze tym z zachodu coś takiego pasuje ale dla mnie to zaden zaszczyt być obywatelem jakiejś satrapi.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 20:21 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

10
A mnie się już żołądek przewraca od tego argumentu "a bo na zachodzie jest tak" , a co chcę porównać, to na "zachodzie" jest inaczej niż u nas, głupie karty płatnicze, na "zachodzie" zona płaci kartą męża i nikt nie zwraca uwagi, podpisywać kartę? wielkie oczy pracownika banku, a poco? w kazdym najmniejszym nawet sklepiku płacisz kartą, idziesz na targ po kalafior, płacisz kartą, a u nas kup chleb w jakiejkolwiek piekarni jak nie masz gotówki.. we Wrocławiu podobno w komunikacji miejskiej za przejazd można zapłacić kartą zbliżeniową, cud jakiś, albo Wrocław za blisko zachodu leży :ahah:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 21:15 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

12
nas, głupie karty płatnicze, na "zachodzie" zona płaci kartą męża i nikt nie zwraca uwagi, podpisywać kartę? wielkie oczy pracownika banku
O co tu chodzi, nie rozumiem, mamy z żoną jedną kartę (na żonę) a w sklepie po "przeciągnięciu" paska prze terminal wklepuję PIN i niczego nie podpisuję. To karta VISA (PKO-Express) do pobierania z konta (z limitem debetowym). Czyżby istniały jeszcze inne "procedury"?
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 13:07 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

13
jeśli kasjer nie sprawdza czy masz podpisaną kartę jest nieprofesjonalny - lepiej nie dawaj mu do ręki karty

bo może być nie głupi ale cwany

to tak jak z wirusami nie znasz się i nie widzisz ale warto byś opłacała fachowego medyka albo informatyka profesjonalnego - tak to jest
na zachodzie doceniają nie tyle swoją pyszałkowatość co wiedzę prawnika

i tak to jest ze wszystkim - od czasu do czasu okazuje się, że nie mieliśmy pojęcia "o co chodzi"
a bo te wirusy to takie trudne do pojęcia
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 15:00 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

14
A powiedz mi Baabciu co mu daje jakiś bazgroł na karcie, przecież nie ma wglądu do banku, by zobaczyć wzór podpisu? Kiedy terminale były na podpis a nie na PIN, to jeszcze miało jakiś sens, można było sprawdzić czy podobny z tym na karcie, ale teraz, wytłumacz mi tę nieprofesjonalność?

Oskar, na karcie jest wytłoczone imię i nazwisko właściciela, nawet jeśli masz wspólne z zoną konto, to każde ma swoją kartę.

Generalnie nie chodziło mi o to gdzie jest lepiej, tylko o to że wciąż narzekamy że coś jest przez zachód, że musimy się podporządkować, a właściwie to tym usprawiedliwiamy swoje własne przepisy, niekompetencję itp
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 20:06 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: A o tym cicho w mas mediach :(

15
dobrze by było aby porządnego nikt nie ganiał a złego niech pierze każdy

ale u nas to tak jest zamotanie zawsze

bo Polak to lepszy i jakby śmiał mu zwracaj uwagę ktoś..

nie wiem jak sobie na zachodzie Europy z tym radzą od lat

kto wie? współpracują tam czy tylko u nas mają zamiar kibiców swoich podstępnie pilnować a tak naprawdę to Polskę chcą do rozbiorów ... ech
czy my na pewno nie przesadzamy?
Świat nie jest jednowymiarowy, tak samo ustawy nie są wykorzystywane w jednej konkretnej sytuacji przeciwko kibolom, tylko w wielu różnych, co daje pole do nadużyć. Przesadą i to grubą jest umożliwienie rządzącym (kimkolwiek są) na usunięcie praw i zgadzania się na wszystko w imię "bezpieczeństwa".

To, że własne państwo nie potrafi sobie poradzić z chuligaństwem i zagwarantować bezpieczeństwa to tylko i wyłącznie świadczy o tym, że ma gó*niane służby, burdel w policji i kulawe prawo. I o ile w wielkich, masowych imprezach typu "Euro 2012" nie widzę przeciwwskazań wobec pomocy policji np. z jakiegoś kraju UE, tak nie wyobrażam sobie, że przy każdej większej manifestacji np. antyrządowej - będą brać udział Ci sami policjanci.

Czy my jesteśmy Syrią, Irakiem, Afganistanem, żeby wpuszczać do siebie obce służby porządkowe?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron