Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

2
Odpowiem pokrętnie.

Nie uznaję "rządu". Jako kraj nominalnie demokratyczny powinniśmy mieć "przedstawicieli interesu publicznego".

Mamy nierząd. Legalny a nieopodatkowany. Jeszcze.

Taki tworzy się klimat.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 0:07 przez Bolaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

3
Mimo wszystko ów nierząd powinien celebrować Święto Niepodległości, a tu ni z gruszki ni z pietruszki wybiera ten dzień na swiatowy szczyt klimatyczny. Więc albo chce zlekceważyć święto swej karmicielki albo światowych partnerów. Szczyt klimatyczny nie spadł nam nagle, organizowaliśmy go już w Poznaniu w 2008 roku, o organizacji w tym roku ostateczna decyzja zapadła w grudniu 2012, podanie konkretnej daty w zaproponowanym terminie przełomu listopada i grudnia należało do nierządu no i podał 11.11.2013.







no ale może ta zagrywka rodem z piaskownicy ma jakiś sens....



A o kosztach bankrutującej stolicy też moze warto by pomyśleć? http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... lica_.html
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 10:14 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

4
ominą nas rekonstrukcje i zadymy - nie poradzimy sobie z tym :zemdlala: siądzie nam psycha

a swoją drogą pewnie kandydat na nowego prezydenta Warszawy ma przebogate plany na rekonstrukcje


niesprawiedliwe by było gdyby na Wawelu to się odbyło - na Krakowskim ale Przedmieściu - zrekonstruujemy zamach - "mówię jak było" mógłby relacjonować - w walce o niepodległość będzie w sam raz


słowo rekonstrukcja nabrało nowego wymiaru - wszechogarniającego

:Polska: dla mnie to za bardzo jakoś ta flaga wiuwa


dostojniej i bez szopek wolę - wiele do niepokoju jest ale nie słyszałam by pochodnię warto było komukolwiek podsuwać do ręki

Rondo Dmowskiego polecam z 1 sierpnia - nie było ani na baczność, ani z szacunkiem, ani w skupieniu przy dźwięku syren i dzwonów;

nie wpychała bym władzy w takie wyrywne do władania siłą dłonie - ale niektórzy nie mają nic do stracenia przecież - pozornie! i bardzo lekkomyślnie
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 11:31 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

6
nie wyobrażam sobie narodowców obok nikogo
ani na Powązkach, ani na Placu Dmowskiego 1 VIII, ani na Woodstocku;
co ciekawe zdaje się, że nawet na stadionie trzeba mury w poprzek trybun budować, bo sami obok siebie też nie potrafią posiedzieć;
nie wyobraża sobie ich nikt nawet w PiS - to taki twór do wywracania stołu, 'sponsorowany' w nadziei, że uda się przy tej okazji złapać trochę władzy
a że potem wojna - co tam

jak z referendum warszawskim - nie wiadomo kto finansuje, nie wiadomo kto ma choćby mgliste pojęcie jak rządzić Warszawą przez kilka miesięcy do wyborów - rozwalić, podjudzić, omamić chyba darmowymi przejazdami :) zepsuć; nie mając nic absolutnie do zaoferowania



ale co to ma wspólnego z zabawami zwanymi "rekonstrukcją" a nic nie ma - to przedstawienia nie artystyczne - taki pomysł na zawłaszczanie ulicy - poćwiczyć zagradzanie, zamykanie, nieprzepuszczanie itd
wartość artystyczno historyczna nie istotna ale jak procesja ma przejść bo ... a przy okazji zawłaszczyć historię; to uzurpowanie sobie sprawowania władzy na mocy ulicznej siły

można poczytać naprawdę dużo na temat tego jak się wznieca niepokoje społeczne, kto się w to wkręca, a kto na tym korzysta i jak potwornie państwo na tym traci i jak ludzie tracą

wiele problemów jest i jest co krytykować - najlepiej konstruktywnie ale po pierwsze warto pamiętać - zanim rozwalisz powiedz jak to robić lepiej i naznacz osobę, której ufasz - która wie jak i co robić lepiej - jak więcej mieć i lepiej dzielić a nie jak naobiecywać

Można dyskutować czy Polska powinna brać udział w szczycie klimatycznym i czy to dobrze, że odbędzie się w Polsce - i czy to może czy nie może być np uczczeniem 11 XI - ważności Polski w nowoczesnym świecie

herezja? znam bezsensowniejsze

albo chcemy Polski nowoczesnej i cokolwiek robimy w konkretnym kierunku albo latamy z pochodniami raz wzdłuż raz w poprzek co ma przynieść nam pensje na poziomie Niemiec czy GB albo Szwecji

stawiamy na agresję - no na pewno to się opłaci, wewnętrznie i zewnętrznie super; skłóceni z 'brunatną pleśnią' w szpicy, łysolem na plakacie i rykiem na Uniwersytetach czy ulicach zajedziemy daleko - tylko chyba nie ustaliliśmy gdzie wódz i czy reszcie po drodze w tym pędzie

Tanio wyjdzie - jedna obstawa Szczytu i zadym pod Pałacowych - mnie to nie przeszkadza w świętowaniu niepodległości

jeszcze , żebyśmy się tak od głupoty wybijali na myślenie to bylibyśmy niepodlegli, bogatsi i szanowani

a tu obchody jedyne słuszne - mnie to oburza - lepiej Szczyt niż kolejne takie cyrki - niestety to się wielu podoba - MNIE NIE
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 16:51 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

7
Tragedi pewnie nie będzie ale prawda jest taka ze zrobili to po złości ;) Nikt nie musi kochać ogolonych na łyso napakowanych bydlurów, ale to tacy sami ludzie jak wszyscy i mają te same prawa, jak wszyscy inni mają tez swoje fanaberie ;) Stadiony i mecze piłkarskie to nie miejsca dla kobiet z wózkami, nie wszyscy się wszędzie nadają, dlatego najlepiej trzymać się swojego podwórka a nie mieć pretensje o to ze ktoś gdzieś manifestuje co to nie on, przecierz gdzieś musi to robić do diabła skoro czuje taką potrzebę, byle nie rozpełzł się z tą swoją potrzebą na cały kraj, bo swoje miejsce powinien znać kazdy. Ale jak ktoś wygania wilka z jego nory to nich się potem nie dziwi jak go zobaczy pod swoim domem ;)
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 18:37 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

9
mordotymoja pisze:Spisek.Niech PiSdzielcy nie wychodzą na słońce,bo stan może się jeszcze pogorszyć...
To u Ciebie coś jest nie tak pod kopułą, niemam nic wspólnego z zadnym pisem barani łbie, a ja niemasz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj, bo guzik kogo obchodzą te twoje haluny na temat innych
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 21:00 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

14
Conan Barbarzynca pisze:
mordotymoja pisze:Spisek.Niech PiSdzielcy nie wychodzą na słońce,bo stan może się jeszcze pogorszyć...
To u Ciebie coś jest nie tak pod kopułą, niemam nic wspólnego z zadnym pisem barani łbie, a ja niemasz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj, bo guzik kogo obchodzą te twoje haluny na temat innych
A to było do Ciebie?Nie wybiegaj przed orkiestrę .Jeśli jest to świadome działanie jakiegoś buca z PO to być może diagnoza Brunona K. jest słuszna .Wypalić do gołej ziemi...
Ostatnio zmieniony 06 sie 2013, 15:54 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

15
mordotymoja pisze:A to było do Ciebie?Nie wybiegaj przed orkiestrę .Jeśli jest to świadome działanie jakiegoś buca z PO to być może diagnoza Brunona K. jest słuszna .Wypalić do gołej ziemi...
Przepraszam ze Ci ublizyłem, Twój post był zaraz pod moim i usrało mi się ze pijesz do mnie dlatego tak impulsywnie zareagowałem jak dureń jakiś, zresztą i tak chciałem Cię przeprosić ale jakoś się zebrać nie mogłem ;) W sumie dobrze by było zeby moderator usunoł ten mój głupi post z obelgami bo to z tematem ma niewiele wspólnego, mam nadzieje ze się nie gniewsz, a odpowiadać mi nie musisz bo w sumie niema co kontynłować tego off topu ;)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2013, 16:33 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

17
"Zbrodnia to niesłychana - Narody Zjednoczone do spółki z nikczemnym Tuskiem organizują 11 listopada szczyt klimatyczny w Warszawie.
Dokładnie tego dnia wypada święto służące PiS-owi do mobilizowania elektoratu, a rząd chce o dwutlenku węgla. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? Przecież to oczywisty spisek sekretarza generalnego ONZ Ban Ki-moona i Platformy przeciw polskim patriotom i samemu prezesowi. Gdyby nie o to chodziło w tej intrydze, wybraliby sobie inne święto. Wzięliby jakiś dzień leżący odłogiem i nieużywany przez patriotów, np. 1 maja albo urodziny Róży Luksemburg.

Nie pierwszy to sygnał wskazujący, że światowe kręgi liberalno-kosmopolityczne aktywnie wspierają swych polskich agentów, starając się znieważyć i wyszydzić symbole drogie sercu prawdziwego Polaka i katolika. Zaledwie rok temu mieliśmy skandal z tzw. Madonną, która wystąpiła na Stadionie Narodowym w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Myślicie, że ta data była przypadkowa? Akurat. Celowo nam to zrobili. A myślicie, że przypadkowe jest sceniczne imię tej pseudoartystki? Jedyną Madonną jest u nas Najświętsza Maryja Królowa Polski i PiS-u, a ta paniusia z Ameryki to zwykła prowokatorka..."


Jak opisać polski kalendarz Wojciech Maziarski
i ma wiele racji - zadymiło nas to czczenie prezesa i maciszczyka dokumentnie!



"...Porządny człowiek pieśni rosyjskich w rocznicę Smoleńska słuchać nie powinien”.

Nie tylko w rocznicę, ale co najmniej miesiąc przed nią i ze trzy tygodnie potem. W ten sposób prawie cała wiosna zostanie odbita i zarezerwowana dla prawdziwych Polaków z PiS-u. W podobny sposób trzeba też zaklepać resztę roku, anektując różne rocznice i rozciągając w czasie ich zbawienne działanie. Np. o dwutlenku węgla nie będzie wolno debatować już tydzień przed Świętem Niepodległości aż do samego Bożego Narodzenia. Jeśli szczelnie wypełnimy cały kalendarz, to nawet mysz się nie prześlizgnie, a co dopiero Tusk.

W królestwie ssaków to dość popularna strategia. Wiele gatunków w ten czy inny sposób oznacza swoje terytorium. Psy i koty obsikują je, kozły sarny trą porożem o korę drzew i zostawiają tam wydzielinę z gruczołów czołowych, jelenie ryczą. A PiS używa do tego celu rocznic. Nazwijmy tę metodę o-PiS-ywaniem polskiego kalendarza."
Ostatnio zmieniony 08 sie 2013, 7:53 przez baabcia, łącznie zmieniany 3 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

18
Święto Niepodległości 11 listopada ustanowiono 2 lata przed wybuchem II wojny, mogłabyś mi to powiązać z PiSem, bo sama nie dam rady :P To że dla Ciebie to Święto jest bez znaczenia, to jeszcze nie znaczy, ze reprezentujesz większość Polaków.
Mozesz sobie kpić do woli z ważnych dla Polaków dat, ale gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty, to byliby na koncercie Madonny i rząd nie byłby ponad 4 mln w plecy. Afera dotyczy właśnie wydawania publicznych pieniędzy na koncerty, pieniędzy których tak bardzo brakuje w budżecie.
Tej metody odciągania Polaków od tego co dla nich ważne nie wymyśliło ani PO ani PiS, raczkująca w komunie telewizja zawsze w czasie świąt koscielnych, nadawała najbardziej interesujące filmy, za to 1 maja albo 22 lipca ciężko było cos w telewizji zobaczyć.
Najlepiej od czasu do czasu przystanąć i pomyśleć czy wytykając komuś zaslepienie, samemu ma sie czyste okulary :D
Ostatnio zmieniony 08 sie 2013, 23:18 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

19
Chcę zaznaczyć, że nie zamierzam toczyć tu (tzn. na forum) z nikim sporów o to, która partia jest lepsza.

Zawsze zastanawia mnie, że członkowie danej partii są tacy "jednomyślni" w bardzo różnych kwestiach, poruszanych tematach. Podczas gdy w życiu, w społeczeństwie praktycznie się nie zdarza żeby jakaś grupa ludzi (nawet nie wielka) miała takie same poglądy.

Nie jestem naiwny i wiem, że tak nie jest. Zastanawiało mnie jednak jak oni koordynują to by wszyscy mieli zbliżone (by nie powiedzieć takie same poglądy) na dany temat - np. szczytu klimatycznego, Św. Niepodl. itp...
Logiczne, że muszą dostawać w jakiś sposób wskazówki. Dotyczy to oczywiście wszystkich partii.

Natknąłem się na ciekawy artykuł - fragm:
"Dziennikarz "Gazety Wyborczej" dotarł do tzw. przekazów dnia, które otrzymują posłowie PiS, a w których zawarte są wytyczne na temat tego, co politycy partii Jarosława Kaczyńskiego mają mówić m.in. w mediach.

"Przekaz, który posiadamy - z 7 sierpnia z godziny 10 - wydaje się jednak wyjątkowy. Zazwyczaj zawiera kilka przykładowych odpowiedzi sugerowanych posłom. Tu zaś bite pięć stron z różnymi wariantami. Dotyczą niemal wszystkich zagadnień" - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Wśród wskazówek dla posłów są takie, które dotyczą m.in. szczytu klimatycznego w Warszawie 11 listopada. Posłowie PiS mają komentować tę kwestię w następujący sposób: "Tusk kłamie, kpiąc sobie, że PiS oskarża go o spisek razem z ONZ ws. wyboru daty szczytu. Nie jest tak, jak mówi Tusk, że datę wybrał ONZ w 2008 roku. Datę szczytu zaproponował rząd i zrobił to w grudniu 2012. Trzeba być albo prowokatorem, albo idiotą, aby wybrać datę szczytu na 11 listopada, kiedy tysiące Polaków chcą świętować"..."

całość:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-w ... kcje/tbpqf
Ostatnio zmieniony 09 sie 2013, 10:06 przez Mistyk, łącznie zmieniany 2 razy.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

20
wspólne święta można obchodzić tak by innym nie zabierać prawa do dumy i radości w ich pomyśle na Polskę
nie przeszkadza mi festyn uliczny czy odpust ale nie musi on zajmować całej przestrzeni miejskiej bo nie wszyscy tak postrzegają patriotyzm
mozna wygonić z kraju wszytskich prócz swoich, mam wrażenie, że taką metodę ćwiczono od Powązek po Krakowskie, że dla przykładu przywołam ostanie wejście idola Maciarka

ja mam inne pojęcie o tym gdzie duma narodowa i mądrość - i nie mam zamiaru się usuwać by buciory podefiladowały nie zależnie od tego jaka kobitka im przedpole sprząta i czym wymachuje

mam w sygnaturce to co dla mnie ważne - specyficzny rodzaj patriotyzmu - dumę każdy ma prawo mieć staranną inaczej
Ostatnio zmieniony 09 sie 2013, 10:27 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

21
Mistyk pisze:Posłowie PiS mają komentować tę kwestię w następujący sposób
A może by tak coś od siebie ,prosto z serca panowie Błaszczaki,Szejnfeldy i inne Śmietanki...No tak...to trzeba czuć,coś w ogóle czuć.Nie miałbym nic przeciwko gdyby po obu stronach barykady stanęli Kaczyński i jego nie dorżnięta wataha,a po drugiej ta...ta reszta.I niech zwycięży najlepszy :cool: .Ale oni poszczują i wyślą na siebie ciemny lud.A to już dla mnie żadna przyjemność :(.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2013, 13:12 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

23
Dlaczego usilnie chcesz sprowadzic patriotyzm do poziomu pseudokibicowskiego?
Jesli ktos celebruje Święto Niepodległosci to na pewno ma jakiś chytry pseudo pisowski cel. Kobieto to Świeto obchodzimy z komunistyczną przerwą od prawie 80 lat, nikt wtedy nie słyszał o Tusku, Kaczyńskim, pseudokibicach ani o Tobie.
Uroczysta inauguracja Święta pod Grobem Nieznanego Żołnierza, parady, manifestacje, koncerty, Bieg Niepodległosci z udziałem m.in polityków i wspaniała przeciwwaga w postaci inauguracji Szczytu, gdzie, na stadionie narodowym, by nikomu nie przyszło do głowy własnie tam świetować tak ważny dla Polski dzień.
Warszawa tonie w długach, więc dokłada jej sie raz koncert Madonny za 4 miliony, raz szczyt za 100 milionów i nikogo nie pyta sie czy chce za to płacić.
A czy ktoś zastanowił sie ilu alterglobalistów, anarchistów, lewicujących ekologów przyjedzie w tym dniu do Warszawy? Jak będą wygladały ich protesty? Bo że wygladają bardzo różnie to chyba wszyscy wiedzą.

Widziałaś obchody Dnia Niepodległosci? Parady, festyny, przemówienia polityczne wszystkich partii, widziałaś zeby na jakąś parade nasłano policje. Kazdy dom, kazda osoba, samochód udekorowany jest flagą z napisem God Bless the USA i nikt nie szydzi, nikt się nie wstydzi, wszyscy świetują z władzami na czele. Nigdy nie słyszałam, by w Dzień Niepodległości było coś ważniejszego dla amerykańskich władz.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2013, 20:45 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

24
a to nie ja mam problem ze świętowaniem w dziwnym towarzystwie pohukującym

i nie ja mam teorie o potrzebie odwoływania Gronkowca

nie ja mówię, że tylko mój sposób życia i świętowania dobry

mnie szczyt nie przeszkadza i nie mam problemów póki nikt mnie nie kopie bym się posunęła/usunęła wtedy mówię ta Polska jest i moja i nie podoba mi się wspieranie zadym i stałe szukanie dziury we wszystkim

nie lubię być przemaszerowana i pokropiona ot moje prawo
Ostatnio zmieniony 09 sie 2013, 21:18 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

27
Chyba założę jakąś bojówkę.Pacyfistyczną :clown: .Na sam przód trzeba będzie opracować jakiś regulamin,żadnego lania na zasadzie kto pod pacyfę podlezie :satan:. Jak liczna jest grupa tych pseudo kibiców?Gdzie byli ochroniarze i gliny?Poszli na pielgrzymkę?Ciekawe ilu z tych gości z Poznania to szlachetki?Jeden?Dwóch?Może...A reszta polskie chamy wykonujące karnie polecenia polskiego pana . Żenujące.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2013, 14:37 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

28
victoria pisze:...szczyt za 100 milionów i nikogo nie pyta sie czy chce za to płacić...
No co Ty - Polska to bardzo bogaty kraj. :D
Zjechali się pasibrzuchy, by przy obficie zastawionych stołach w luksusowych hotelach obradować za nasze pieniądze o problemie, który sami wykreowali.
Nie o to chodzi, że klimat się nie zmienia - zmienia, jak zawsze przez tysiące lat się zmieniał, przez setki milionów lat.
Chodzi o to, że te ich debaty to jeden wielki kant, gdyż oni głęboko w dupie mają środowisko naturalne, ludzkość i całą planetę.

Długo mógłby o tym pisać jakie są problemy do rozwiązania na Ziemi - za tę sumę 100 mln (a nawet jej część) można by uratować jakiś rzadki gatunek będący na skraju wyginięcia np. lampart amurski, gdzie żyje obecnie zaledwie 210 osobników z czego około 50 na wolności. (źr: Lampart_amurski).
"Oni" natomiast pseudo-naukowcy z WWF (która to organizacja nie jest taka, na jaką się promuje) pobrali geny tego lamparta (i wielu innych zwierząt) i powiedzieli, że jak wyginie to ludzkość w przyszłości go sklonuje i odtworzy gatunek. Nie pomyśleli tylko barany (a może pomyśleli, tylko nie powiedzieli), że będą to zwierzęta, które jedynie będą nadawały się do zoo, gdyż nie odtworzą już delikatnej sieci zależności, która pozwala zwierzętom żyć w naturze... Gdzie "sztuka życia", nauka przetrwania przekazywana jest z matki na młode przez pokolenia!

To tylko taki pierwszy lepszy przykład jaki przyszedł do głowy.

Co do organizacji szczytu przez nasz(?) kraj - to szczytem obłudy, głupoty i nie wiem czego jeszcze jest to, że polska gospodarka opiera się energetycznie w ponad 90 procentach na węglu!!!
A całe te zielone certyfikaty czyli świadectwa pochodzenia energii z OZE stały się przedmiotem obrotu i spekulacji! Kolejny rodzaj podatku, kolejny sposób wyciągnięcia kasy od ludzi, następna jałowa działalność (generuje dużo pracy i energii ludzkiej a nic nie tworzy, nic nie daje...).
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, 8:04 przez Mistyk, łącznie zmieniany 2 razy.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Szczyt klimatyczny 11.11.2013

29
"Polska największym trucicielem Europy". My to jesteśmy zacofani ... ulala. WWF "pożegnanie z węglem" symboliczne robi. No i po co myśleć, wytężyć szare komórki i zastanowić się nad dalszym losem całej gałęzi przemysłu, losem setek tysięcy ludzi w nim zatrudnionych ... Po co wziąć pod wzgląd koszta nowych, ekologicznych źródeł, materiałów, budowy, utrzymania. Przecież od kogoś tą "zieloną technologię" trzeba kupić. No chyba że nic nie kosztuje, hehehe, UE da nam za darmo, "zafunduje", albo prawie za darmo co byśmy ich my, zacofańcy nie truli. Czy Chiny, "najwięksi truciciele" całego świata mają taki problem ? No nie. Kolejni przedstawiciele państw członkowskich UE "zabijają się" o chińskie inwestycje. I nie przeszkadza, że trują, że zamordyzm i łamanie praw człowieka.
Ja popieram trendy ekologiczne, bezmyślności "ideowej" WWF nie za bardzo.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, 19:22 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron