Re: PO partia oszustów?

93
Taż tyle ludzi głosowało na PiS z nadzieją że dobrze uwędzone miesiącami świeże będzie, że może będą mieli racje? Wszak mnóstwo jeszcze takich co na tę zaśmierdłą patrzą jak na świeży kąsek... Nie zbadane są wyroki boskie, a święcona to tylko szkodzi wampirom ;)
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2016, 20:40 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

94
W tym wypadku https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik- ... ka-sa.html może nie oszuści, tylko albo debile albo cwaniacy. Bo jak inaczej nazwać ludzi sprzedających tak kluczowe dla bezpieczeństwa kraju spółki? A to, że zapisami zabezpieczyli ich działalność na 2 (!!!) lata, wygląda tylko na robienie dobrej miny do złej gry.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, 8:49 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

95
jakbyś dostała do prywatnej kieszeni pare milionów to co byś zrobiła z tymi spółkami ?
możliwe też były zastraszania i naciski z wielu stron by ten majątek sprzedać obcym.
Stawiam na cwaniactwo i mniejszą linie oporu.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, 13:07 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PO partia oszustów?

98
victoria pisze:Cóż, naród wolał fanatyków
jaki naród ? , weź może ołówek i policz dokładnie ile polaków głosowało na kaczogród , bo taka kaczorowa retoryka jest dobra dla starych ciemnych radiomaryjnych babek
Ostatnio zmieniony 01 lip 2016, 6:19 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

100
Crows pisze:
victoria pisze:Cóż, naród wolał fanatyków
jaki naród ? , weź może ołówek i policz dokładnie ile polaków głosowało na kaczogród , bo taka kaczorowa retoryka jest dobra dla starych ciemnych radiomaryjnych babek
Jak to jaki, polski, większość głosujących, a kto głosował na PiS ? Ufoludki?
Jeśli już, miej pretensje do tych co nie poszli na wybory, a nie do tych co głosowali na PiS :D Ci ludzie przynajmniej wiedzą czego chcą w przeciwieństwie do tych co nie głosują a narzekają ;)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2016, 18:26 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

101
wiekszość głosujacych to nie naród , zapomniałas o tym ? tych pare milionów oddanych na pis to nie cały naród jak to tu mącisz ludziom w głowach , ci co nie poszli na wybory to wiekszośc taka co ma kaczora i po w tylku :P
Ostatnio zmieniony 01 lip 2016, 18:33 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

103
nie odpowiedziałaś na pytanie => dlaczego nazywasz całym narodem tych 7 mln co głosowało na pis ? polska jako naród to 38 mln + 10 mln za granicą
Ostatnio zmieniony 02 lip 2016, 8:49 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

104
Powiedziałam naród a nie cały naród, ci co nie głosują jest im wszystko jedno, albo jak sam powiedziałeś, mają wszystko w d... :) A skoro jest im wszystko jedno to o co żal?
Ostatnio zmieniony 02 lip 2016, 21:12 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

105
victoria pisze:Powiedziałam naród a nie cały naród, ci co nie głosują jest im wszystko jedno, albo jak sam powiedziałeś, mają wszystko w d... :) A skoro jest im wszystko jedno to o co żal?
Czyli co? Ci, co nie głosowali, to nie naród?

Ja nie głosowałem, bo nie mam takiego prawa. To znaczy, oficjalnie mam, ale sam się go pozbawiam, bo mieszkam zagranicą. Uważam, że Polonia nie powinna mieć prawa wyborczego, za granicą prawo wyborcze powinni mieć Polacy mieszkający w Polsce, ale z różnych powodów, przebywających akurat poza krajem (na delegacjach, wycieczkach itp.), ale nie Polonusi. Dlatego sam sobie odebrałem prawa wyborcze w Polsce, jak wrócę to sobie je przywrócę. Głosuję w wyborach do gminy w Holandii i jestem aktywnym wyborcą, bo to mnie bezpośrednio dotyczy, a Polonia nie powinna mieć praw wyborczych, bo nie mieszka w swojej ojczyźnie, więc nie powinna o niej decydować.

Ale nikt nie może mi zabronić się wypowiadać na temat Polski i komentować sytuacji politycznej, do tego mam prawo, tak samo, jak mogę komentować Brexit i sytuację w Chinach czy w Bangladeszu. Nie podoba mi się wybór Polaków, bo może mi się nie podobać, to moja sprawa, co mi się podoba, a co nie.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016, 0:25 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PO partia oszustów?

106
polliter pisze:Głosuję w wyborach do gminy w Holandii i jestem aktywnym wyborcą, bo to mnie bezpośrednio dotyczy
czyli jednak uwazasz, że nie powinieneś mieć gdzieś spraw, które Ciebie dotyczą :) i jak Ci się coś nie podoba, to przynajmniej próbujesz to zmienić, a nie tylko narzekać ;)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016, 10:59 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

107
Jeśli mnie to bezpośrednio dotyczy, to oczywiście, że tak.
Ale narzekać też mogę. Na przykład mogę biadolić, że GB wyszła Unii albo że Trump wygra wybory, więc również, że wygrał PiS. :D
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016, 14:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PO partia oszustów?

108
Crows pisze:wiekszość głosujacych to nie naród , zapomniałas o tym ? tych pare milionów oddanych na pis to nie cały naród jak to tu mącisz ludziom w głowach , ci co nie poszli na wybory to wiekszośc taka co ma kaczora i po w tylku :P
POcieszasz się?I co?Przyniosło nieco ulgi :P ?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016, 14:34 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PO partia oszustów?

109
victoria pisze:Powiedziałam naród a nie cały naród,
he he prawdziwa inżynieria w mąceniu jezykiem , jak bedziesz mówiła - "człowiek" to też zawsze dodaj CAŁY człowiek żebym wiedział że chodzi o całego człowieka a nie tylko o jego dupe :P
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016, 18:04 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

110
mordotymoja pisze:
Crows pisze:wiekszość głosujacych to nie naród , zapomniałas o tym ? tych pare milionów oddanych na pis to nie cały naród jak to tu mącisz ludziom w głowach , ci co nie poszli na wybory to wiekszośc taka co ma kaczora i po w tylku :P
POcieszasz się?I co?Przyniosło nieco ulgi :P ?
:zulus:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2016, 18:05 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

115
Ktoś pokusił się o podsumowanie, chyba w związku z nieudaną akcją wigilijną w Sejmie... No bo coś się przecież musiało udać?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 gru 2016, 0:39 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron