Re: PO partia oszustów?

61
PO wymyśliła tabletkę PO

do zażycia PO ich rządach,

ale nie możemy jej łyknąć

bo oni nas jeszcze pukają....


Pani Ania z Kalisza zapytuje czy tatabletka będzie działać również po rządach PIS.

Łosiu pani_aniowiec_z_kaliszowy
Ostatnio zmieniony 09 lut 2015, 5:20 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PO partia oszustów?

62
Widząc jak POmatołki idą na sznurkach bankowców, jak jadą po SKOKach tylko dlatego, że są związane z PIS a przecież afera SKOKowa to pikuś przy aferze frankowej, a której nie ruszą z racji wspomnianych sznurków i braku powiązania z PIS.... obawiam się że z łzami w oczach zagłosuje ostatecznie na PISmatołków. Tak jak kiedyś mniejszym złem było PO teraz mniejszym złem jawi się PIS.

CM
Ostatnio zmieniony 12 mar 2015, 18:24 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PO partia oszustów?

63
PIS to zła alternatywa dla PO.
Wg mnie za duże wpływy mają w nim radykałowie i wataszkowie polityczni.
Nam potrzeba spokoju, Nam potrzeba gospodarza.

Łosiu
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, 6:14 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PO partia oszustów?

64
Łosiu pisze:PIS to zła alternatywa dla PO.
Wg mnie za duże wpływy mają w nim radykałowie i wataszkowie polityczni.
Nam potrzeba spokoju, Nam potrzeba gospodarza.

Łosiu
:yes:
dodam tylklo , że ci radykałowie z pisu to przewaznie fanatycy religijni
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, 6:39 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

65
Ciekawą inicjatywa wykazała sie Pani premier. Ogłosiła hucznie projekt ustawy o tzw. sztucznym zapłodnieniu - tylko po to, żeby wykazać kondydatowi PIS na prezydenta, że ten kiedys podpisał się pod ustawa mającą zapis o karaniu za in vitro.
Hak wyborczy dobry i tyle?! :zulus:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 13:20 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: PO partia oszustów?

67
Crows pisze:
Łosiu pisze:PIS to zła alternatywa dla PO.
Wg mnie za duże wpływy mają w nim radykałowie i wataszkowie polityczni.
Nam potrzeba spokoju, Nam potrzeba gospodarza.

Łosiu
:yes:
dodam tylklo , że ci radykałowie z pisu to przewaznie fanatycy religijni
No w sumie to macie rację. Jak dziś w radio słucham tyko fanatyków to znów mi się odechciało. Może założę JOW'a i na siebie zatem zagłosuje?

CM
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 22:51 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PO partia oszustów?

68
civilmonk pisze:obawiam się że z łzami w oczach zagłosuje ostatecznie na PISmatołków. Tak jak kiedyś mniejszym złem było PO teraz mniejszym złem jawi się PIS.
:stop: oby to aktualne Twoje 'mniejsze zło' nie okazało się największym w historii uwstecznieniem :rolleyes:.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, 19:10 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: PO partia oszustów?

69
Lunadari pisze:
civilmonk pisze:obawiam się że z łzami w oczach zagłosuje ostatecznie na PISmatołków. Tak jak kiedyś mniejszym złem było PO teraz mniejszym złem jawi się PIS.
:stop: oby to aktualne Twoje 'mniejsze zło' nie okazało się największym w historii uwstecznieniem :rolleyes:.
A może ktoś ich kupi?Popisa .Tanio,ja to nawet jestem w stanie parę złotych dorzucić :cool: .Ale gwarancji na popisa nie udzielamy :rotfl1: !Może recykling :/ ?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, 19:46 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PO partia oszustów?

70
Co można zrobić w cztery miesiące, jeśli nie zrobiło się nic przez lata?
Dobre wrażenie?
Więcej kasy się wyciągnie na odprawy?
Co jeszcze?
Ostatnio zmieniony 16 cze 2015, 21:36 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

72
Ciśnie mi się nieco na usta "... czekamy ciebie, czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci ..." :/
Ostatnio zmieniony 18 cze 2015, 1:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PO partia oszustów?

73
Amerykanie zrzucali stonkę, to my możemy zrzucić naszych polityków. Same plusy - pozbędziemy się zarazy i pomożemy biednym Koreańcom, tylko później oni będą musieli się pozbyć niebezpiecznych odpadów zanim zaczną im szkodzić, ale to już nie będzie nasz problem. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 17:00 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PO partia oszustów?

74
Ja jestem zagubiony. Kukiz mi odlatuje w konszachty z jakimiś debilami z prawicy. Kręcą się w wokół niego jacyś lokalni bonzowie. I na kogo ja mam zagłosować? Wszak mój głos na wagę złota jest.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 18:18 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PO partia oszustów?

75
na mnie zagłosuj , na mnie :ach::ach::ach: :zulus:
mój parlament to łaka kwiecista moja mównica to szum fal i spiew ptaków , moja zapłata to chleb i wino ......................
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 18:22 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

76
No i sami musieli przyznać się przed sobą, że szli złą drogą :D dlatego zapewne ogłosili dzisiaj "punkt zwrotny" :ahah: za sprawą jednego Dudy, mają Stalingrad................. kabaret XXI wieku.....
Ostatnio zmieniony 20 cze 2015, 13:24 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

77
Korwin powiedział by głosować na kazdego ino nie na PiS bo skoro juz maja prezydenta a wygrali by jeszcze parlament powstała by nowa sitwa :ahah:
Ostatnio zmieniony 20 cze 2015, 15:08 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

78
O mamuśku, ja nie mogę :ahah: PO znajduje kasę na podwyżki.... To bardziej przyciśnięte, znajdzie i więcej. Więc może obietnice Dudy, tak wyśmiewane przez Premierkę, nie są zupełnie bez pokrycia?
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 10:30 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

79
lepiej tym rozdawać co maja z czego niz tym co jeszcze władzy nie maja , nic nie maja a juz rozdaja gruszki na wierzbie
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 10:34 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

82
civilmonk pisze:Ja jestem zagubiony. Kukiz mi odlatuje w konszachty z jakimiś debilami z prawicy. Kręcą się w wokół niego jacyś lokalni bonzowie. I na kogo ja mam zagłosować? Wszak mój głos na wagę złota jest.
Zerknij Civ. Wiemy, co Kukiz przyniesie Polsce
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 19:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PO partia oszustów?

83
Abesnai pisze:
civilmonk pisze:Ja jestem zagubiony. Kukiz mi odlatuje w konszachty z jakimiś debilami z prawicy. Kręcą się w wokół niego jacyś lokalni bonzowie. I na kogo ja mam zagłosować? Wszak mój głos na wagę złota jest.
Zerknij Civ. Wiemy, co Kukiz przyniesie Polsce
centrum A.Smitha ma byc tym nowym co bedzie obalać system stary ?? :ahah:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2015, 6:28 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PO partia oszustów?

85
Zachwalanie przez p.Premier Biedronki, nie było bezpodstawne, oto co PO z wielkim już na szczęście byłym Prezydentem wymyśliło, odznaczamy właściciela Biedronki Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP!!!!!!
Moje pytanie co lub ile za to dostali? Bo chyba nie za piękne oczy :)
A pamiętając ile spraw jest w sądach o wykorzystywanie pracowników, że prawie w ogóle nie płacą podatków to ta decyzja powala.

http://www.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/dl ... _lipca_br_
Ostatnio zmieniony 29 lip 2015, 8:41 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

86
PeOwskie manipulacje... http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/26183 ... rzadow-pis ale Jandy o to nie podejrzewałam, normalnie wstyd!!!!
Arkadiusz Czartoryski pisze:Szanowna Pani Krystyna Janda

Kieruję do Pani list, który ze względu na Pani publiczne wypowiedzi pod adresem Prawa i Sprawiedliwości, przesyłam mediom. W działalności politycznej czasem spotyka się niezwykle ciekawych ludzi. W latach 2003-2005 byłem wicemarszałkiem województwa mazowieckiego z ramienia PiS. Odpowiadałem wówczas za kulturę na Mazowszu i miałem ogromną przyjemność krótko z Panią współpracować. Ofiarowane na tę okoliczność książki Pani autorstwa z miłymi dedykacjami dla mnie (o zgrozo!) PiS-owskiego polityka, stanowią cenną część mojej biblioteczki. Ze zdumieniem przeczytałem Pani publikacje na temat rządów PiS w latach 2005-2007. Jedną z wypowiedzi, która mnie zszokowała, zacytuję: „Niech wszystko rozwija się i kwitnie tak jak przez ostatnie 25 lat i niech nikt temu nie przeszkadza. Tylko raz zakłócano ten swobodny bieg wydarzeń i spraw, podczas dwuletniego panowania PiS-u nie chcę powrotu”. Pozostałe Pani wypowiedzi, które są jakoby wyjaśnieniem tego stanowiska, są na tyle kłamliwe, że z szacunku do Pani nie śmiem ich cytować.

Otóż szanowna Pani w dostępnych dokumentach można szybko zweryfikować Pani rzekomą krzywdę z czasów rządów PiS. W czasie mojego wicemarszałkowania na Mazowszu odpowiadałem za kulturę i to wówczas nabyła Pani od marszałkowskiej instytucji kino „Polonia”, które stało się siedzibą Pani teatru. O życzliwości Urzędu Marszałkowskiego w sprawie nabycia kina wiele mówi Pani wywiad dla „Życia Warszawy”, a oto fragment: „kwotę, którą musi zapłacić za salę, ma rozłożoną na raty. – Bardzo dogodne – mówi ( Krystyna Janda). – Dawny właściciel zrobił wszystko, by w tym miejscu powstała placówka kulturalna, a nie sklep spożywczy” (Życie Warszawy nr 30/5-6.01. 07-02-2005). Pamiętam Pani szczere i wielokrotnie wypowiadane podziękowania dla PiS-owskich władz Warszawy, w tym dla mnie też, bo dodatkowo wejście do sali teatralnej i hol wynajęte zostały przez PiS-owski Urząd Miasta. Oczywiście na tym nie koniec, bo za chwilę – w 2006 roku – otrzymała Pani od PiS-wskiego Ministerstwa Kultury milion złotych na remont sali Pani teatru. 3 grudnia 2006 r. premierą „Trzech sióstr” A. Czechowa zainaugurowana została działalność Dużej Sceny Teatru Polonia ze wsparciem PiS-owskiego Urzędu Miasta Warszawy w wysokości 70 tys. zł. Drugą premierą były „Szczęśliwe dni” Samuela Becketta w reżyserii Piotra Cieplaka wsparte dotacją „okropnego” PiS-owskiego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego kwotą 50 tys. zł. Potem było 30 tys. na premierę „Skoku z wysokości” Leslie Ayvazian. Dodatkowo z Ministerstwa Kultury w tym samym 2006 roku kwotę 100 tys. na premierę spektaklu inaugurującego działalność Dużej Sceny „Trzy siostry” A. Czechowa i ponad 32 tys. na cykl koncertów „Karaoke w teatrze – śpiewać jak to łatwo powiedzieć” w reżyserii Magdy Umer. W roku 2007 z Ministerstwa Kultury w czasie rządów PiS 70 tys. zł na premierę spektaklu „Boska!” w kwietniu 2007 i 50 tys. zł na premierę spektaklu „Wątpliwość”.

Czasem sam się człowiek dziwi, jakim jest zapominalskim. Prawda, Szanowna Pani? Serdecznie pozdrawiam i życzę więcej wyrozumiałości dla tych, którzy na PiS postanowili głosować. Na Pani profilu facebookowym, pod serią pomyj wylewanych na polityków PiS, jeden z komentatorów napisał chyba trafnie „Ehhh i Pani wdała się w politykę. Szkoda...”

Z wyrazami szacunku, Arkadiusz Czartoryski
Ostatnio zmieniony 10 sie 2015, 20:33 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

89
Nigdy nikt mnie nie przekona, że usprawiedliwieniem może być fakt że ktoś robi tak samo.
Nie interesuje mnie czy ktoś jest lepszy, czy gorszy, tylko albo jest kompetentny albo nie jest, albo jest dobry albo jest zły.
To jest temat o PO a nie licytacja :D i tego się trzymajmy. PiS ma swój temat.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2015, 22:27 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PO partia oszustów?

90
http://aszdziennik.pl/115247,oto-drewno ... a-wszystko

Obejrzałem i umarłem :rotfl:
To się nawet nie prosi o komentarz :stu:
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2015, 21:26 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron