Re: Afera goni aferę

1
Dolnośląska PO i afera taśmowa, CAM Media i ukryte umowy na dziesiątki milionów, afera lobbingowa z europosłami PO w roli głównej, zegarki Nowaka z PO, Infoafera w MSWiA aresztowano już 18 osób w tym wiceprezesa GUS.... coś pominęłam? Z pewnoscią, ale czy to już nie przesada?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, 19:14 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Afera goni aferę

2
nie, chce więcej ujawniania takich perełek, polityk musi być czysty i przejrzysty - więc śledzić i drążyć aż do wyczyszczenia wszystkiego.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, 19:22 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Afera goni aferę

5
victoria pisze:Dolnośląska PO i afera taśmowa, CAM Media i ukryte umowy na dziesiątki milionów, afera lobbingowa z europosłami PO w roli głównej, zegarki Nowaka z PO, Infoafera w MSWiA aresztowano już 18 osób w tym wiceprezesa GUS.... coś pominęłam? Z pewnoscią, ale czy to już nie przesada?
Co tam autostrady.Więzienia!Więzienia trzeba budować :P ! Sanie pędzą,za nimi wataha niedorżnięta,głodna goni,cóś trzeba zrzucić :rolleyes: ...Pechowcy ...
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 22:45 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Afera goni aferę

7
Teraz to już się odbywa prawdziwy rajd przedwyborczy, na oklep i bez trzymanki.
Niektórzy pośród posłów posiedli moce przemieszczania się z prędkością światła zaginając przy tym czas i przestrzeń. Jako jeden pośród milionów bezwiednych sponsorów jestem pełen "uznania i podziwu" na takie umiejętności.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 19:50 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Afera goni aferę

8
Mógłbym powiedzieć, że ja tych darmozjadów nie sponsoruję, ale mijałbym się z prawdą, bo płacę podatki w Unii (nie ważne, że w Holandii i tak moje pieniądze idą na dotacje dla takich krajów jak Polska m. in.), poza tym, przyjeżdżając do Polski i robiąc zakupy, płacę VAT, więc utrzymuję tych parlamentarnych nierobów, urzędasów, wszystkich -wice, -wice. Nie ucieknę od tego, mówi się trudno...
Posłowie zawsze sobie podróżowali jak chcieli, z reguły, wygodnie. Zastanawiam się po co im darmowa komunikacja miejska, koleje itp. skoro z nich nie korzystają. Taki pan poseł, który nawet nie ma prawa jazdy jedzie autem na drugi kraniec Europy, by wystawić fiszkę na liście, że był obecny. Ci trzej panowie wielkiej krzywdy nam (obywatelom) nie zrobili, ci z europarlamentu robią dużo większe wyskoki i przekręty na naprawdę dużą forsę, ale ich Kaczyński z partii nie wywali. Kaczor ich tylko zawiesił i z partii ich nie wyjebie, oni dalej będą ściągać swoje diety, nawet jak ich wywalą, tylko wtedy będą posłami niezszeszonymi.
Ja jestem za opcją - wywalony z partii traci mandat, bo ja nie głosowałem na czubka (bo mi nie wolno), tylko na partię, a jak ktoś wyłamuje się z myśli partii, na którą głosowałem, to powinien spadać, bo nie oddałem głosu na tego jegomościa, tylko na partię i miejsce tego debila na liście wyborczej partii (a nie osoby), która reprezentowała moje poglądy.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 20:14 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Afera goni aferę

10
Ja mam teorię iż za wszystkimi temi aferami stoją agenci Putina z głównym agentem Rosji w Polsce na czele tj. Macierewiczem. Jak popatrzeć kto głównie zyskuje na pisowych nagonkach to Rosja.

CM
Ostatnio zmieniony 20 lis 2014, 22:33 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Afera goni aferę

12
Wszystko co złe to PIS i PISiory, zamiast z radością wtranżalać mirabelki i popijać zupą szczawiową jak przykładni obywatele to im ciągle coś przeszkadza, afery, że wybory sfałszowane, bezrobocie albo inne drobnostki.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2014, 23:28 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Afera goni aferę

13
voltaren pisze:Wszystko co złe to PIS i PISiory, zamiast z radością wtranżalać mirabelki i popijać zupą szczawiową jak przykładni obywatele to im ciągle coś przeszkadza, afery, że wybory sfałszowane, bezrobocie albo inne drobnostki.
Teraz do tych złych doszedł jeszcze Lesio Miler. Coraz ciekawiej w Rzeczpospolitej się dzieje. :)
Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, 9:15 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Afera goni aferę

14
mordotymoja pisze:Co tam autostrady.Więzienia!Więzienia trzeba budować :P !
Może uda sie poszukac naiwnego i samolotowo będa dowozić gdzieś, jak u nas kiedyś. :)
Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, 9:18 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Afera goni aferę

15
Kto zbiera materiały wzrostu afer? Kto decyduje, kiedy mają wybuchnąć? Dziwnym trafem, zawsze wybuchają w ciekawych momentach :)

Tak jak obecna Durczokgate... Czy to przypadek, że wybucha w momencie wyceny stacji?

Ja nie podwazam treści afer, bo w większości są autentyczne, tylko zastanawia mnie moment wybuchu...
Ostatnio zmieniony 16 lut 2015, 17:19 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Afera goni aferę

19
Ja pamiętam czasy VI RP wtedy afera goniła aferę, w ciągu 2 lat było więcej afer jak za 7 lat rządów PO. Nie jestem zwolennikiem PO ani żadnej partii w tym polskim chlewie, patrze na to co się dzieje w Polsce od 1990 i widzę ze liczy się tylko koryto a nie Polska i Polacy.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2015, 9:01 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Afera goni aferę

20
toja pisze:Ja pamiętam czasy VI RP wtedy afera goniła aferę, w ciągu 2 lat było więcej afer jak za 7 lat rządów PO. Nie jestem zwolennikiem PO ani żadnej partii w tym polskim chlewie, patrze na to co się dzieje w Polsce od 1990 i widzę ze liczy się tylko koryto a nie Polska i Polacy.
Może taki klimat był w ten czas że wypływały jak kupki z przepełnionego szamba ?Dzisiaj szambo,zapewne dzięki unijnym funduszom zostało uszczelnione :rotfl1: .Co się stało z resztą taśm sowich ?Rano przy kawie słuchałem tokfm,dla szczęśliwców nieświadomych to taka radiowa tuba Michnika,program prowadziła nieśmiertelna redaktor Paradowska,dwóch dziennikarz,socjolog przyspawany od dawna do PO.Załamywanie rąk nad upadkiem polskiego dziennikarstwa .Moim zdaniem obłudne,Kalemu ukradli krowę :zulus: .
Ostatnio zmieniony 17 lut 2015, 9:37 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Afera goni aferę

21
civilmonk pisze:Ja mam teorię iż za wszystkimi temi aferami stoją agenci Putina z głównym agentem Rosji w Polsce na czele tj. Macierewiczem.
na Imladisie też oni za tem stoją :P??
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, 20:49 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Afera goni aferę

24
ami mi to afera zgwałcili prostytutke albo ukarali cbs za to ze wykryła łapownictwo jak rzadził pis
próba kradzieży jednej pary majtek przez jakąś rzeszowską prokurator, która niby została nominowana przez Ziobrę

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/najwiek ... i-rp/wb8f3

te afery to pikus w poruwnaniu do afer platformy gdzie cierpia przy tym ludzie afery amber gold afery gdzie bankrutuja firmy
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 6:23 przez merkaba, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif[/img]

Re: Afera goni aferę

25
najwieksza aferą jest to że pis przyjął pod swoje skrzydła tak duza mase fanatyków religijnych a oni sa gotowi obedrzeć państwo ze skóry na budowe kapliczek , kościołów i pałaców dla kleru.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 6:34 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Afera goni aferę

26
Crows pisze:najwieksza aferą jest to że pis przyjął pod swoje skrzydła tak duza mase fanatyków religijnych a oni sa gotowi obedrzeć państwo ze skóry na budowe kapliczek , kościołów i pałaców dla kleru.
No nie mów :) ,a kto ostatnio sypnął milionami żeby odwieść czerwone berety od udzielenia poparcia marszowi pisowskiemu ?Poszedł czek i berety od razu zmieniły nastawienie :k:.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 7:59 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Afera goni aferę

27
Crows pisze:najwieksza aferą jest to że pis przyjął pod swoje skrzydła tak duza mase fanatyków religijnych a oni sa gotowi obedrzeć państwo ze skóry na budowe kapliczek , kościołów i pałaców dla kleru.
Nie wiesz, że już teraz o tym się w polityce nie mówi? Nawet Palikot o tym nie wspomina. Poparcie każdemu może się przydać - wybory za pasem.
Znikam na długo, ale się pojawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron