Re: POLSKA RAZEM

1
Czy dla zmęczonych, zniechęconych PO i PiS Polaków, to będzie jedyne wyjście w następnych wyborach?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2013, 18:24 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POLSKA RAZEM

3
victoria pisze:Czy dla zmęczonych, zniechęconych PO i PiS Polaków, to będzie jedyne wyjście w następnych wyborach?
ależ to nie są NOWE twarze to tylko inna nazwa
Ostatnio zmieniony 08 gru 2013, 19:06 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POLSKA RAZEM

4
Ugrupowanie jeszcze porządnie nie powstało, a już ma wyborców...
Według najnowszego sondażu Millward Brown S.A przeprowadzonego dla "Faktów" TVN 31 proc. Polaków zagłosowałoby na PiS, a 25 proc. na PO. Jest i dobra wiadomość dla Jarosława Gowina. Jego ugrupowanie - Polska Razem, cieszy się sześcioprocentowym poparciem.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-d ... a-po/hnchs
Crows a skąd tu wziąć nowe twarze? Trzeba by jakimś ostrym środkiem chemicznym naszą scenę polityczną potraktować, wydrapać to zaschnięte błoto, wtedy moze by sie ktoś nowy wdrapał ;)
Ostatnio zmieniony 09 gru 2013, 22:57 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POLSKA RAZEM

6
Na pewno nie zagłosuję na tę partię. To nie jest alternatywa na polskiej scenie politycznej tylko zlepek z PiSu i PO. Gowin jak minister sprawiedliwości pokazał jak złym jest politykiem, nie wyobrażam sobie by wchodził w skład większości parlamentarnej.

Czekam na partię, której członkowie nie będą traktowali mandatu jak wygodnego źródła dochodu, takich, którzy będą mieli wizję rozwoju Polski i w końcu takich, którzy nie będą bali się wprowadzać trudnych, ale koniecznych reform. Póki co pozostaje mi glosować na tych, którzy nie zawiedli mojego zaufania w trakcie kadencji albo tych, którzy mają przynajmniej formalne predyspozycje do stanowienia prawa.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2013, 23:12 przez Inari, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: POLSKA RAZEM

7
jeśli to co dobre wyszło z pisu i po i przyszło do partii alleluja to jest całkiem dobra alternatywa na przyszłość - oby mieli tam dobrą selekcje bo przyjmowanie głupców nie jest mądre
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 0:01 przez Ja?!, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: POLSKA RAZEM

8
kiedys był AWS i SLD , ci co dzisiaj sa obecni na scenie politycznej to tylko tamtejszy przemiał ,
mam już dosyć kaczkomaniaków , donaldomaniaków , michnikomaniaków , mileromaniaków , kwachomaniaków , wałesomaniaków , palikotomaniaków ................... jestem za monarchią absolutną.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 14:37 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POLSKA RAZEM

10
Moim zdaniem, to partia, która nielegalnie zasiada w parlamencie - nikt jej nie wybrał!

Ja wiem, że prawo na to pozwala, ale nie powinno. To tak, jakbym startował z list PO, bo ma duży elektorat, a na drugi dzień po wyborach zakładam własną partię prawicową i wyborców robię w balona. Gdy widzę te wszystkie Solidarne Polski i Polski są Najważniejsze, to bym je wszystkie wywalił z parlamentu.
Uważam, że gdy poseł zostaje wywalony z partii albo sam ją opuszcza, powinien automatycznie przestawać być posłem, bo zasiada w parlamencie, w moim rozumowaniu, nielegalnie. Mamy taką ordynację wyborczą, że głosujemy na partie, a nie na ludzi, a partia ma realizować cele, które obiecała, a nie zmieniać poglądy.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 15:11 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: POLSKA RAZEM

11
"Polska Razem": rodzice mogliby głosować za dzieci do 13. roku życia
Ugrupowanie Jarosław Gowina postuluje, aby rodzice mogli głosować za dzieci do ukończenia przez nie 13. roku życia; później następowałaby stopniowa "emancypacja wyborcza" dziecka: 14-latek dysponowałby 20 proc. swojego głosu, 15-latek - 40...
:stu::crez:
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 15:49 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POLSKA RAZEM

14
victoria pisze:Ugrupowanie jeszcze porządnie nie powstało, a już ma wyborców...
Według najnowszego sondażu Millward Brown S.A przeprowadzonego dla "Faktów" TVN 31 proc. Polaków zagłosowałoby na PiS, a 25 proc. na PO. Jest i dobra wiadomość dla Jarosława Gowina. Jego ugrupowanie - Polska Razem, cieszy się sześcioprocentowym poparciem.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-d ... a-po/hnchs
Crows a skąd tu wziąć nowe twarze? Trzeba by jakimś ostrym środkiem chemicznym naszą scenę polityczną potraktować, wydrapać to zaschnięte błoto, wtedy moze by sie ktoś nowy wdrapał ;)
Bo madrzy ludzie sa zbyt madrzy zeby lezc w bloto? Moze szkoda, choc jeden madry nic sam nie zdziala, ale gdyby ujawnilo sie wiecej madrych...?
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 17:12 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: POLSKA RAZEM

15
Bo madrzy ludzie sa zbyt madrzy zeby lezc w bloto?
Nie wiem czy mądrym jest pozostawianie polityki państwa głupcom i karierowiczom :/

Odnośnie tego co napisał Crows, to kolejny dowód na to, że Gowin, nie rozumie rzeczywistości. Powoływał się na to, że wielu krajach prowadzone są debaty na ten temat, po czym podał przykład Niemiec, gdzie rozważa się obniżenie granicy czynnego prawa wyborczego do wieku 16 lat. A to już zupełnie co innego niż głosowanie za kogoś. Tłumaczenie, że w ten sposób rodzice myślą o przyszłości dzieci jest irracjonalne skoro nawet przy jednym głosie tego nie potrafią. Z kolei argumentem wykluczającym Gowina z debaty publicznej było porównanie jego pomysłu do przyznawania praw wyborczych kobietom.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 17:29 przez Inari, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: POLSKA RAZEM

17
Nie wiem czy mądrym jest pozostawianie polityki państwa głupcom i karierowiczom img/smilies/hmm
To są zalety (hehe) demokracji, rządzi większość, czyli głupcy. Nikt mi nie wmówi, że większość jest mądra, większość zawsze będzie głupia.
Kogo wybierzemy w wyborach? A jakie to ma znaczenie? To będą ci sami kretyni, tylko zamiast Tuska, będzie Kaczor. Banda czworga, która ustawiła sobie ordynację wyborczą tak, że my nic nie możemy zrobić.
Gwarantuję Wam jak wróżka, że po wyborach będziecie słyszeć i widzieć w telewizji te same nazwiska. Głosujcie na kogo chcecie, to niczego nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 3:41 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: POLSKA RAZEM

19
to racja

tylko oprócz tego trzeba wybrać a nie tylko obalić wszystko

raz na jakiś czas udaje się wywrócić stolik do góry nogami - tyle, ze refleksja uczy - ostrożnie - nie wylewać dziecka ...

powiem Ci że mam problem kogo wybrać na Sołtysa w swojej wsi - i to jest warte refleksji - bo nie ja jedna a wrecz wszyscy; prócz paru osób, które dbają o swój interes i maja pełną jasność :kaczusia:

i jak myślisz mam się obnosić z negowaniem czy skupić na główkowaniu KOGO chce mieć Sołtysem?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 10:14 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: POLSKA RAZEM

20
Trzeba czytać ze zrozumieniem :) .Napisaliśmy że nie ma żadnego wyboru.Wybór między SLD PO PiS to fikcyjny wybór .To jak zastanawiać się nad poparciem frakcji natolińczyków czy też może koterii puławian :( A PZPR niezmiennie ta sama .
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 13:14 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: POLSKA RAZEM

21
przeczytałam ze zrozumieniem :satan:

chyba nie czujesz się nic a nic odpowiedzialny - wrzuciłeś na luz i patrzysz z góry - tylko czy na pewno z góry

wieć moze 'broń się' jeśli nie 'walcz' powinnam ?

nie musisz - słysze spoko

a moze chcesz?

tez nie?

wygodnie wierzyć, że nic nie da się zrobić? yhm byle inni nie burzyli Twojej wersji? nudnym:rusz się chłopie bo życie mija i nic nie usprawiedliwi sceptycznego marazmu

nie pasi? na antypody wyrywaj

a nie o fatum czy przeznaczeniach ... a może zła karma

dobrze, że baby maja jaja i nie jęczą :P
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 14:20 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: POLSKA RAZEM

22
baabcia pisze:byle inni nie burzyli Twojej wersji?

nie pasi? na antypody wyrywaj
To jest wersja ostateczna,proszę przy niej nie grzebać.Tak.Malkontenci i wichrzyciele na Madagaskar .
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 16:31 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: POLSKA RAZEM

23
o źle wyciąłeś mi z myśli cosik

ja nakłaniam do jakiejkolwiek choćby aktywności - brania w ręce łopaty po pierwsze potem siekiery to fakt - by wiedziec po co las się rżnie a nie po fakcie rzec myślałem ... że może oni wiedzą co robię

załamana Twoim pesymizmem zaproponowałam: tu nie widzisz cienia szans - może ratuj się sensem zycia gdziekolwiek

a Ty wszystko: nie; i baabka z Tuskiem winni jak wszyscy i d@pa

mam wrażenie że nic Cię nie zadowoli
przechadzam się pomiędzy [email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron