Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

38
Donald ogrywał Lecha, a Donalda ograł Władimir. Przysłowia nie biorą się z próżni i o kopaniu dołków należałoby pamiętać. To tak w kwestii wojny polsko-polskiej....

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że diety polskich posłów są wolne od podatku dochodowego do wysokości 27 360 zł w skali roku! Przypomnijmy - dla nas, obywateli, ta kwota to tylko... 3091zł! By żyło się lepiej....
:stop:
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 0:28 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

46
Już nie elekt, a prezydent, który nie ma pojęcia o wzroście gospodarczym Polski i kłamie/oczernia Polskę na arenie międzynarodowej najpierw w Niemczech, a ostatnio w Anglii.
I jak pozyskać obcy kapitał do Polski, skoro władza ma takie podejście?
Broń nas Panie Boże od rządów pisowskich-po tegorocznych wyborach.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, 9:33 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

48
victoria pisze:Ale pomimo wszystko, żadnego naszego Prezydenta poza Wałęsą nie witano tak za granicą....
ciekawy 'teledysk' z pojedynczymy okrzykami.. obecnym należy wybaczyć ciekawość - nie wiedzą co czynią :satan:

pan W. wracając ze służbowej wizyty za granicą, nie przestrzegał rodaków przed powrotem do kraju.
pan d. 'prezydent wszystkich' Polaków wracając ze służbowej wizyty za granicą, przestrzegał.
czyżby posada tego drugiego zagrożona była konkurencją :rolleyes:?
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, 19:31 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

49
Viktorio - bo to proste działanie na emocjach. Jak zwykle naród daje się ogłupiać na proste triki. Mam nadzieje że PIS wygrywając nie uzyska większości dla rządu i koalicja PO+NowoczesnaPL+SLD+PSL uratuje nas przed zagładą.

Ja stawiam ostatecznie za Nowoczesną.. wiem iż to koło ratunkowe PO ale lepsze to niż PIS. Zdaje sobie sprawę iż w PIS są też normalni ludzie ale tych paru kluczowych szaleńców skutecznie zniechęca na zawsze. Tym bardziej jak nasz Najwyższy daje takie po-pisy.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, 21:17 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

52
Crows pisze:pan prezydent zachował sie jakby lizał tyłek Wielkiego Prezesa
Można to delikatniej powiedzieć. W końcu to nasz Prezydent- jaki by nie był.
Biografia Agaty Dudy: prawda czy fikcja?


Łosiu jakibyniebył

Ps.
Kiedyś sądziłem, że to biały królik wyciągnięty z kapelusza prestigiditatora (JK).
Z czasem postrzegłem, że ów królik jest szary (szynszyle są szare), ale na pewno nie jest rasowy.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2015, 12:35 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

56
pan prezydent zapomniał o tym =>
"Tak długo, jak będziecie prowadzić bombardowania, nie zaznacie pokoju. Będziecie się nawet bać wyjścia na zakupy - mówi bojownik ISIS. W rzeczy samej otrzymaliście rozkaz, aby walczyć z niewiernymi wszędzie tam, gdzie ich spotkacie - więc na co czekacie? Jest broń, są dostępne samochody i cele gotowe, aby w nie uderzyć - apeluje terrorysta. Nawet trucizna jest dostępna, dlatego zatruwajcie wodę i pożywienie choć jednego z wrogów Allaha."
Ostatnio zmieniony 14 lis 2015, 16:58 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

57
Łosiu pisze:................ Jedno w tym jest dobre, że już bardziej Pan Prezydent mnie nigdy nie zaskoczy.:idea:

Łosiu zdradzony przez Dudę
A wydawało mi się że Pezydent już bardzoej mnie nie zaskoczy, a jednak.

Nawet mój moherowy beret w rodzinnej wielopartyjnej społeczności stwierdził:

,,uniewinnienie niewinnego to cud", co jest dowodem, że sam bóg miesza się do polityki.


Łosiu kamiński i zdradzony przez Dudę dwa :dobranoc:
Ostatnio zmieniony 18 lis 2015, 5:23 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

58
Niezbadane są wyroki boskie :) Bury myślał że mu się upiekło, a siedzi, Kamiński myślał że już po nim i chodzi. Nie szafuj tymi zdradami, bo ja myślę że do końca roku będzie się działo, oj będzie... nie tylko w rządzie, nie tylko w Sejmie, nie tylko w narodzie, ale i taki Tusk ma orzech twardszy niż stal, kto go poprze na następne 2.5 roku kadencji? A jak nie poprze to do czego wróci, peło już nie to samo będzie.....
Ostatnio zmieniony 19 lis 2015, 19:15 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

59
Tusk nigdzie nie wróci. Jak z takiej posady zostać posłem? On już zakończył karierę polityczną, podobnie mają byli prezydenci (Wałęsa, Kwachu, Komorowski). Każda posada polityczna będzie poniżej ich oczekiwań i rangi, którą pełnili.
Skoro Kamiński został ułaskawiony, to co to znaczy? Że był WINNY! Niewinnych się nie ułaskawia. A jak był winny, to nie powinien zostawać ministrem. Proste? Chyba nie dla wszystkich.
Zgadzam się z Viki - będą jaja, tylko nie wszystkim będzie do śmiechu.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2015, 2:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Któremu politykowi powiesz : Panu już dziękujemy.

60
politykier pisze ""Skoro Kamiński został ułaskawiony, to co to znaczy? "" znaczy ze jest ułaskawiony i koniec dalsza debata jest zbyteczna , jak by ""sprawiedliwość "" była sprawiedliwa to by do takiego procesu nie doszło i nie było podstaw aby sadzić Kamińskiego .
Sad i wyrok był i jest polityczny i to peowcy powinni być sadzeni za sabotaż na kraju , za afery i przekręty .
Wielu sędziów co wydaje wyroki powinno być osadzonych i skazanych za łapówki i przekręty tak samo jak prokuratorzy .
Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 8:44 przez mart, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli odczuwamy ból to znaczy ze żyjemy
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron