Re: afery taśmowe

91
Abesnai pisze:
polliter pisze:Dlaczego to się w ogóle nazywa afera "taśmowa"? Co oni to na szpulach nagrywali albo dyktafonach? Przecież to cyfrowo zapisany dźwięk. :ahah:
Ponieważ przypomina to Polli taśmę ale produkcyjną z której kolejno wyjeżdżają na światło dzienne gotowe "produkty" końcowe pracy naszych politykierów - afery. Tym razem - 200% normy.
O, o tej interpretacji nie pomyślałem. Czyli dziennikarze "Wprost" zapieprzają przy taśmie? Myślałem, że dziennikarstwo, to zawód lekki, łatwy i przyjemny. :) :)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2014, 18:15 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: afery taśmowe

93
Tak,tak Romuś ,nie laska tylko łaska :rotfl1: .Królowi po kawałku z dupska zdzierają galoty.Jeszcze ich spory kawałek został ,ale to co już widać nie wygląda apetycznie :ahah: .
Ostatnio zmieniony 05 lip 2014, 10:41 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: afery taśmowe

95
Nikt nie zwraca uwagi na fakt iz Polska tonie w długach dlatego konieczny był deal Sienkiewicza z Belką bo inaczej tak jak z kartą kredytową baki światowe mogą Polsce obniżyc rating kredytowy a to oznacza zwiększenie odsetek...Od trzech lat Polska więcej wydaje niż zarabia a księgowanie tego odbywa się tak jak proponował Belka...drukując pieniądze...i dodając dochód polskich prostytutek do dochodu państwa ( to ile mamy prostytutek jezeli jest to tak istotna w bilansie pozycja ...)
Goni sie wiec kelnerów...a nie premiera za próby łamania konstytucji i finansowanie deficytu państaw wbrew wszelakim prawom
Ostatnio zmieniony 07 lip 2014, 19:36 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: afery taśmowe

96
tak mi się wydaje, że ludzie już nienormalność za normalność biorą i to co w cywilizowanym świecie nigdy w życiu by nie przeszło u nas leci i nikt sobie tym głowy nie zawraca, władza już tak się nachapała, ze nawet jak zbankrutujemy to oni przezyją, wiec w czym problem...
Ostatnio zmieniony 07 lip 2014, 22:47 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: afery taśmowe

97
Taaaa....Powtarza się refren Urbana..Władza się wyżywi ..a co do obywateli to mamy uzasadnione obawy ,że NIE !!!
Ostatnio zmieniony 08 lip 2014, 9:33 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: afery taśmowe

99
Gangsterstwo jest u władzy. Nie sposób inaczej wytłumaczyć tego krwiożerczego ataku na redakcję WPROST i zabór dowodów taśmowych na przestępstwa lub ich zamiary w łonie najwyższych władz Rzeczypospolitej Polskiej i jednocześnie tego umorzenia w pierwszej ewidentnej sprawie.

http://niezalezna.pl/59447-premier-nie- ... a-sledztwo

Ja trochę lat przeżyłem i powiem wprost: takie gówno wykonywane rękami wymiaru sprawiedliwości nie dokonywało się nigdy za komuny po roku 1956.
Nigdy!
Bezczelność z jaką to teraz zrobiono dowodzi, że gangster się z nas śmieje i pokazuje figę mi zrobicie.
Oczywiście wszystkie zagarnięte dowody przestępstw zostały już zniszczone.
Więcej śledztw nie będzie.

I cóż Wy na to, Polacy?
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, 14:15 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: afery taśmowe

100
Ten kraj pod rządami nierządu TuskoKopacza na prawdę schodzi na psy np. coś takiego
[youtube][/youtube]
nawet w latach 80 by było nie do pomyślenia, taka szopka w telewizji publicznej.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, 16:59 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: afery taśmowe

104
... oraz nakazał usunąć komentarze internautów pod fragmentami nagrania na youtube ... .

Za komentarz, cytuję Kazika:
Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu, tu, tu, tu !
Ostatnio zmieniony 03 sie 2015, 20:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: afery taśmowe

105
Czytam natemat.pl "nowe nagrania z podsłuchów to...biznesowe nudy. Telewizja Republika nie odpaliła bomby przed wyborami" i się zastanawiam, czy twórca artykułu przed jego sporządzeniem nie uderzył się mocno w głowę, zwłaszcza, że nagłówek stoi totalnie w sprzeczności do treści a zawłaszcza jego końcówki.

Taśmy z rozmów Kulczyka z Wawrzynowiczem, Sikorskim i Kwiatkowskim o Ciechu. "To dewastacja państwa"

"Twoi koledzy to bandyci albo mafia ... ." Zaprawdę to nic ciekawego, nic nowego, to już normalka w obecnej patologii.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 14:10 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: afery taśmowe

106
Proszę państwa... spokojnie... to wszystko ściema i pic na wodę...
Gdy wybuchła afera posłuchowa to J. Palikot powiedział o D. Tusku: "Jeszcze nigdy nie powiedział tak wielu kłamstw w tak krótkim czasie"
dlatego, że i Tusk i wszyscy podsłuchiwani wiedzieli że są podsłuchiwani. W czasie wizyty B. Obamy w Polsce gdy inni przywódcy siedzieli patrząc nieruchomo przed siebie Obama z lekkim uśmieszkiem wyciągnął rękę w bok poniżej ucha jakby machał do fotografa. machał "pod-uchem" "pod-słuchem". Na innym zdjęciu wszyscy pili szampana ale brzegi ich kieliszków błyszczały jak nadstawione uszy... dawali do zrozumienia, że Obama wie o podsłuchach!!! Ale rzeczywiście istotne jest to- kto zlecił te podsłuchy!
Ta sama tajna organizacja przeciwko której Jaruzelski wprowadził stan wojenny!
O czym ja mówię?
Jakaś tajna organizacja miała swoich ludzi i w ruskim rządzie i w polskim rządzie i we władzach solidarności. To jej ludzie ułożyli u ruskich takie plany, że w razie wojny w Europie zbombardują Polskę bombami atomowymi. Ale u ruskich też byli tacy którym się to nie spodobało. Doradzili Jaruzelskiemu żeby wysłał kogoś na zachód. Jaruzelski zlecił to polskim służbom a te posłały płk. Kuklińskiego, że on niby zdradził Jaruzelskiego a tak naprawdę sam Jaruzelski go posłał.
Pamiętacie takie zdjęcie: na jakimś kinie wisi transparent z tytułem filmu "czas apokalipsy" a w dole na ulicy samochód pancerny i żołnierze z bronią... Wszyscy pewnie myślą że to zdjęcie zrobił jakiś opozycjonista że to niby ten stan wojenny to taki czas apokalipsy. ja myślę że to sam Jaruzelski dawał do zrozumienia po co wprowadził stan wojenny. Nie chciał dopuścić do władzy tych w "Solidarności" którzy popierali plany ruskich bombardowania Polski atomówkami!
Ta sama tajna organizacja zlecała te podsłuchy zeszłoroczne...
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 15:03 przez egzorcysta, łącznie zmieniany 1 raz.
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"

Re: afery taśmowe

107
Zapomniałem o tym, że chociaż mi to wszystko wydaje się szczerą prawdą, to tak naprawdę faktycznie

TO WSZYSTKO TO TYLKO DOMYSŁY I PRZYPUSZCZENIA

... a jak jest naprawdę wie tylko Jaruzelski i inni. Wiedziałem o tym od początku tylko od pewnego czasu o tym zapominałem... i zacząłem to przedstawiać jako

PEWNIK, OCZYWISTĄ OCZYWISTOŚĆ !!!

Wprawdzie premier szydło znów mówi o jakimś "terrorze grup interesów", ale wcale nie wiadomo czy Jaruzelski walczył z jakimikolwiek "grupami interesów" ani czy to były te same które zakładały podsłuchy w zeszłym roku, chociaż J. Piechociński mówił że tych podsłuchów nie zorganizowała jedna osoba tylko jakaś grupa biznesowa...
Stawiam świat na głowie, do góry nogami,
na odwrót i wspak, bawię sie słowami...
na białym czarnym kreślę jakieś plany...
jutro bedę duży, dzisiaj jestem mały...

Fragment piosenki zespołu "Sztywny pal Azji"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron