Re: Skandal większy niż afera taśmowa

1
Piszesz krytyczne komentarze na facebooku, uwazaj? ABW czuwa...
W tej konkretnej sprawie ABW otrzymała wiadomość o wpisie na jednym z portali społecznościowych, który mógł sugerować zamiar przeprowadzenia zamachu na premiera i członków jego rodziny. W związku z tym nasi funkcjonariusze udali się do domu mieszkańca Elbląga, aby zweryfikować pozyskane informacje - stwierdza przedstawiciel agencji. O jaką dokładnie groźbę chodzi? Na to pytanie nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
http://www.elblag24.pl/fakty/87444-na-f ... izyta.html co to ma być powrót komuny?
Ostatnio zmieniony 03 lip 2014, 19:23 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Skandal większy niż afera taśmowa

2
Do mnie nie przyjdą, więc mogę wyraźnie napisać, że polscy politycy, to banda nierobów, którą trzeba rozstrzelać i wyeliminować. Ciekawe co mi zrobią (mam nadzieję, że w pierdlu mają internet). :ahah:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2014, 19:39 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Skandal większy niż afera taśmowa

4
nie pojmuje zdziwenia tu niektórych uzytkowników pod adresem rządzacych a sami jako moderujaco - rzadzacy , niewygodne wpisy pod adresem rzekomo świntych pań nazywaja atakiem na czyjes zycie , rozgoraczkowani zapewne by niektórych uztkowników do paki zamkneli , bo sie zdecydowali naruszyc swinte status quo niektórych "ponadprzecietnych" :P
Ostatnio zmieniony 04 lip 2014, 19:18 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Skandal większy niż afera taśmowa

6
Do tej pory opowiadają peowcy ,ludowcy i inne popłuczyny partyjne ze za czasów Pisu było strasznie żyć , gdyż naloty służb były o 6-tej rano, jak to oskarżano bez podstawnie i bez dowodów obywateli .
Dzisiaj szpiegowanie , szpiclowanie ,podglądanie ,nagrywanie jest normalności bo żyjemy w ""wolnym"" państwie, świecie a przykład bierzemy z najbardziej ""demokratycznego"" państwa Ameryki .
Ostatnio zmieniony 04 lip 2014, 21:31 przez artin, łącznie zmieniany 1 raz.
Cyceron

Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem

Re: Skandal większy niż afera taśmowa

7
Z tego co zrozumiałem, to raczej był donos, a to, że Polacy lubią donosić, to żadna rewelacja.
Równie dobrze ktoś może donieść na mnie za posta, który napisałem wcześniej. Proszę, macie wolną rękę, krzywdy mi nie zrobicie. Mam przygotowany arsenał do rozwalenia sejmu, URM-u i adresy wszystkich ministerstw. Róbcie ewakuację, bo ich powyrzynam. Myślicie, że ABW to czyta? Jak Crows mnie zakapuje, to przeczytają, ale niby monitorują, a tak naprawdę wariat im pod nosem zrobi zamach dając wszystkie sygnały.
Amerykanie mieli wszystkie dane, by wyłowić zamachy na WTC, tylko źle je zinterpretowali, więc po cholerę im te podsłuchy i przeszukiwanie netu?
Tusk, Kaczyński, Miller, Wałęsa, Piechociński i cała reszta debili, pocałucie mnie, dopóki jeszcze możecie :pupa:
Najwyżej będę z Wami pisał z pierdla. :ahah:
Ostatnio zmieniony 05 lip 2014, 0:13 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Skandal większy niż afera taśmowa

9
I co, ekstradycję mi zrobią z takiego durnego powodu?
Jeszcze za grożenie politykom służby nie zabijają, wystarczająco przerażające jest to, że zamykają za to do więzień.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron