Re: Jedz jabłka - na złość Putinowi!

62
Tak podejrzewałem.Stefan przerzucił się ze szczawiu & mirabelek na jabłka .I co mi z tego że na złość Putinowi jak Stefan jest teraz do niczego .Niepowetowana to ,ta... strata dla polskiej polityki :rotfl1: .Może czymś go da się odtruć :/ ? I uruchomić?I przywrócić społeczeństwu dla pożytku jego :satan: ?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, 19:43 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Jedz jabłka - na złość Putinowi!

63
Odtruwanie Stefana i jego uzdrawianie rozpocząłbym od totalnego ubiczowania.
Przy solidnym biczowaniu, zwłaszcza regularnie powtarzanym, złe duchy z przerażeniem opuszczają opętanego i nie próbują doń wracać.

Mam pomysły co zrobić z jabłkami, mirabelkami oraz szczawiem w dalszym etapie uzdrawiania Stefana.
Niestety nie mogę podać, gdyż forum czytają nieletni i mogliby się zgorszyć lub niezdrowo podniecić.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, 20:45 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Jedz jabłka - na złość Putinowi!

64
Udało się przejeść na krajowym rynku chociaż połowę eksportu ... ? Może pod koniec bieżącego roku i przed wigilijno - jabłecznymi przepisami czas na jakąś małą refleksję.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2014, 21:03 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jedz jabłka - na złość Putinowi!

65
A gdzie tam..
cyt ..Z szacunków Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych wynika, że .. sprzedaż na wschodnie rynki wciąż jest ograniczana. Jak wynika z danych GUS, w okresie od stycznia do sierpnia spadek eksportu do krajów Europy Środkowej i Wschodniej sięgnął prawie 16 proc. - na rynek rosyjski było to 12,3 proc., a na Ukrainę - 28,6 proc....
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron