Re: Ucieczka od wolności

1
Po latach komunizmu dostaliśmy wreszcie dobry rząd Tuska. A tymczasem nie podoba się i niektórzy chcą głosować na PiS zapominając już o koalicji Pis-Samoobrona inni idą za utopią Korwina itp.
Według mnie najlepszym rządem byłby rząd Schetyny.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, 9:54 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ucieczka od wolności

4
Pani Bieńkowska powiedziała co sądzi o polskiej wolności (25 lat po wolności) dokładnie w momencie 11.46 tej oficjalnej rządowej prezentacji.

[youtube][/youtube]

Warto posłuchać.
Nawet bardzo warto, sam jednominutowy spot wart był 7 milionów PLN...
Wypowiedzi i miny Bieńkowskiej i Tuska - bezcenne.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, 13:21 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Ucieczka od wolności

6
pani Bieńkowskiej przydarzył się zwyczajny lapsus językowy
Obrazek
. dzięki niemu być może będzie miała okazję zostać nominowaną do sympatycznego plebiscytu radiowej trójki - "Srebrne usta"
Obrazek
.
na marginesie - zabawa w nominowanie autorów zabawnych powiedzonek trwa od dwudziestu lat. zarówno słuchacze jak i uczestnicy świetnie się bawią, zwycięzcy z gracją odbierają laury. przez lata znalazł się jeden osobnik nieznający się na żartach, odmówił nagrody. kim mógł być ten osobnik?
Obrazek
obrazek nie ma nic wspólnego z odpowiedzią..
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, 20:24 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Ucieczka od wolności

8
Z tych co wygrały te plebiscyt, to jedynie zabawne są teksty Wałęsy
"Nie można mieć pretensji do Słońca, że się kręci wokół Ziemi. "

Bo teksty PSLowców które mają być niby śmieszne to straszne żenady
"W 2003 roku było ich niewiele ponad 900000, a już w roku 2011 mamy 1246000 rodzin pszczelich i ja mówię, że już bardzo mocno zbliżamy się do wyrównania liczby rodzin pszczelich z liczbą rodzin rolniczych, więc jak już ten wskaźnik wyrównamy poprzez wzrost rodzin pszczelich, a niekoniecznie ubytek liczby rodzin rolniczych, to pewnie tego miodu będziemy mieli nieco więcej. "
Przecież to zwyczajne bredzenie idioty

, inne teksty to przejęzyczenia zwykłe ;) ja bym nie dawał za takie coś nagrody.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, 23:37 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron