Re: Cyrk

1
No bo jak inaczej nazwać obecną ekipę? Szczerze, to liczyłam na Prezydenta :( ze przynajmniej on zachował resztki godności i wiarygodnosci.... i nie dopusci to takiej kompromitacji, jak powrót osób skompromitowanych...
Ale jaki małpy, taki cyrk być musi...

Ale mam ogromną nadzieję, ze dni jego występów są policzone...
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 12:26 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Cyrk

2
Jedną z najbardziej skompromitowanych polityków w Polsce jest Ewa Kopacz.
Jej manipulacje nie tylko opinią publiczną, ale opinią poselska i fałszowanie dokumentów sejmowych zasługuje na Trybunał Stanu.

W tym kraju mianem cyrku nazywa się różne rzeczy, dlatego temat jak i ankieta są dla mnie niezbyt czytelne.
Komorowski, owszem stabilizuje ten cyrk i czemuś to służy. Czemuś i komuś. Komu i czemu: to jedne z ważniejszych pytań, na które Polacy wczesniej czy później będą sobie musieli odpowiedzieć. Choćby po zagładzie III Wojny Światowej.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 12:56 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Cyrk

3
Przypomnijmy, że minister Jakubowska za przecinek we wniosku do Sejmu dostała ciężki wyrok i ostracyzm publiczny i polityczny do końca życia, nawiasem jako tzw. kozioł ofiarny. Marszałek Kopacz, za fałszowanie podstawowego dokumentu sejmowego jakim jest stenogram wypowiedzi dostała fotel premiera 35 milionowego państwa w środku Europy.

I dlatego właśnie trzeba niezwłocznie pozbawić Platformę Obywatelską praw politycznych, ponieważ w całej mojej pamięci, tylko za rządów tej partii było możliwe tak jawne i bezczelne kłamstwo i oszustwo w wykonaniu władz najwyższych.
Tego co robią Tusk, Kopacz, nie robili Cyrankiewicz i Gomułka, nie robił Jaruzelski.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 13:01 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Cyrk

4
Hmmm...w komunokapitalizmie ..gdy są wygodne to obowiazuja prawa komuny..gdy przestaja byc wygodne glosimy kapitalizm
Pytanie tylko : co oznacza demokracja w Polsce jesli na 30 mln wyborców na PO oddało glos 5 629 773wyborców a zdobyla ona 45% mandatów...I jesli glosowalo mniej niz 49% wyborców....
PS Czy jesli nikt nie pojdzie do wyborów a Tusk zaglosuje na siebie ..to tez wygra wybory...???
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 14:02 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Cyrk

5
Ja mam inne pytanie.
Jaki właściwie jest ustrój społeczno polityczny w Polsce i ustrój gospodarczy?

Co to za ustrój, w którym władza kłamie, oszukuje, manipuluje całkowicie bezkarnie, bo dziennikarzom i mediom nie wolno o tym ani pisać, ani tego krytykować? Posłom nie wolno poddawać działań takich polityków ani dyskusji ani tym bardziej Trybunałowi Stanu.

Rząd zabiera ludziom ich prywatne oszczędności zgromadzone na kontach w kapitalistycznych firmach, lokuje je na państwowych kontach państwowej firmy. Właściciele pieniędzy podobnie jak właściciele firm kapitałowych nie mają nic do gadania. Ten sam rząd, który bez opamiętanie zmierza do największego kryzysu w historii kraju, z przyczyn gospodarczych, rozdaje na prawo i lewo obietnice finansowe bez pokrycia przed każdymi kolejnymi wyborami.

To ja przepraszam, pod katem prawdomówności i wiarygodności wolałem rząd Jaroszewicza, który w związku ze światowym kryzysem naftowym roku 1973, który dotknął Polskę prawie z dwuletnim opóźnieniem, po prostu powiedział ludziom, ze taniej nie będzie tylko drożej i wytłumaczył, dlaczego.

Ludzie tacy jak Tusk, czy Kopacz, którzy zasłynęli złą sławą przez to, że kłamią bezczelnie w żywe oczy Polaków nie nadają się do sprawowania funkcji kierownika robót placowych, a nie tylko premiera rządu.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 14:20 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Cyrk

8
Raczej nic się nie zmieniło, przecież w rządzie są ci sami ludzie, albo z tego samego środowiska, ponoć szefem MSW jest jakaś osoba która w ogóle nie ma pojęcia o wywiadzie, więc jak cyrk był tak i jest.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 14:56 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron