Re: Odprawy

2
Skoro to prywatna firma to niech mu płaci ile chce :P O ile to nie była jakaś forma łapówki... w końcu to czynny polityk, za taką odprawę mogli by chcieć coś w zamian, i tu widzę jakiś problem, ale to tylko domysły. A tak niech mu płacą ile chcą, skoro mają tyle kasy. Problem to jak państwowe firmy zatrudniają polityków i tam sobie wypłacają nie wiadomo ile kasy.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 1:26 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Odprawy

3
Mamy ustawę kominową, która obowiązuje spółki Skarbu Państwa, ale wtedy zatrudnia się prezesów na umowach menedżerskich, ustawa pominięta, a my i tak płacimy.
Od prywaciarzy won! Niech płacą, ile chcą, mam to gdzieś. Niech sprzątaczka zarabia nawet 10 000, gówno mnie to obchodzi.
W państwówkach zatrudnia się krewnych i znajomych królika, a królikiem jest i Tusk i Kaczyński i każdy inny przy władzy, więc my możemy się pobulgotać, pokłócić, podyskutować, a to i tak niczego nie zmieni.
Tylko nie zwalajmy wszystkiego na Tuska, bo te płacowe kabarety istnieją od 25 lat i szanowna opozycja po prostu zazdrości ekipie Tuska, a sama robiła to samo. To ten sam gnój. Złodziejstwo staje się zaletą w polityce, a nie wadą. Przepraszam, już dawno się stało. Kaczor niech zamknie swój buraczany dziób, Tuskowa kaczka już ucieka, teraz lekareczka z "fachowcami"... A idźcie Wy się wszyscy jebać! :gun:
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 4:18 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Odprawy

5
Jaki kapitalizm skoro to spółki państwowe?
Do kapitalistów nic nie mam, niech zarabiają miliony, bo to ich firma, mogą sobie płacić takie pensje na jakie mają ochotę.

Czytałem, że mistrzem jest prezes Klesyk z PZU, swoimi wypłatami przebija wszystkich, a przecież mamy jeszcze KGHM, Orlen... Tam idą grube miliony dla prezesów i zarządu. A Lasy Państwowe? Wykupują reklamy w gazetach. Reklamy czego, lasu? Oczywiście chodzi o kupowanie stronniczości mediów - my Wam zlecimy reklamę na całą stronę, a wy będziecie dobrze pisać o rządzie, tylko gdzie tu miejsce na kapitalizm?
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 12:52 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Odprawy

6
Ostanie odprawy w spółkach skarbu państwa w porównaniu z podwyżkami emerytur (36 zł) są tak nieprawdopodobne, że aż chore..
Obrazek
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron