Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

1
Kwiatku zainspirowałeś mnie
maly_kwiatek pisze:Jakby kwiatek był sławnym profesorem, wypowiadającym się w mediach, to by kwiatka zaraz wyrzucili za kazirodztwo!
Nie dlatego, że kwiatek jest za związkami kazirodczymi, tylko dlatego, ze o nich rozmawia :D
Pierwszy temat "komisarz Bieńkowska" Ale sprawa komisarz Bieńkowskiej jest wręcz gorącym i namacalnym dowodem jak główne media w Polsce, mieszają w głowach polskiej opinii publicznej przez 7 lat rządów Platformy i PSL-u i dlatego zdecydowałem się o tym napisać.Autor: Zbigniew Kuźmiuk
Obrazek
I dowiedziałam się co to znaczy "była jak pizza" bo strasznie mnie to ciekawiło :D http://wpolityce.pl/swiat/216689-rankin ... -jak-pizza
Ostatnio zmieniony 05 paź 2014, 12:31 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

2
Victorio,
masz świetne lektury :D
Dodam "W polityce" do także swoich lektur :)

A w Nowej Polsce, trzeba będzie przeanalizować jakim cudem, praktycznie wszystkie media w Polsce podawały NIEPRAWDĘ na ważny dla Polaków temat. Choćby na przykładzie tej pizzy.
Bo takie media są nie tylko NIEPOTRZEBNE Polakom.
One są dla nas SZKODLIWE.

Myślę, że szkodliwe media siejące propagandową nieprawdę trzeba będzie w Nowej Polsce, karnie rozwiązać, a majątek sprzedać.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2014, 12:48 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

3
Poległa nawet na jednym jedynym prostym pytaniu na koniec :(
Podczas przesłuchania, poległa na prostym pytaniu: o podanie "tylko jednego" projektu, który ułatwi życie przedsiębiorcom w Unii Europejskiej...

...Na to pytanie Bieńkowska nie była w stanie odpowiedzieć.
http://niezalezna.pl/60100-bienkowska-z ... bacz-wideo
Ostatnio zmieniony 05 paź 2014, 23:51 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

4
Bo przecież nic się nie zmieniło ..dalej istnieje komunokapitalizm, w którym bardziej liczy sie marketing niz prawda...I bardziej ceni sie lizusostwo w stosunku do Wielkiego Brata niz moralna ocena ich działań..
Przykład ?? cyt..czy kijowska rewolucja nie dokonała tego w imię magnatów skłóconych z klanem donieckim? Reformatorskie elity dziwnie szybko sięgnęły po takich właśnie oligarchów, którzy tym razem zajęli się polityką z przedniego siedzenia. Właściciel grupy kapitałowej Priwat (i czwarty na liście najbogatszych Ukraińców) Ihor Kołomojski został gubernatorem obwodu dniepropietrowskiego, a prezes Przemysłowego Związku Donbasu (mniej bogatszy) Sierhij Taruta - gubernatorem donieckim. O prezydencie Petro Poroszence, Dmitriju Firtaszu czy Julii Tymoszenko nie wspominając, bo byłoby naiwnością sądzić, że oligarchowie działają wyłącznie z patriotycznych pobudek..."The Economist", pytając: co stało na przeszkodzie, aby demokratyczne i rynkowe cele, które obecnie deklaruje Kijów, zrealizować w ciągu 23 lat, jakie upłynęły od powstania niepodległej Ukrainy? I czy te hasła dziś głoszone nie wsadzi się ponownie do szuflady po wyborach parlamentarnych po których oligarchowie zabetonują swoje strefy wpływów...
Ostatnio zmieniony 06 paź 2014, 8:18 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

7
Zawsze jest tak, że wierzymy komuś na słowo i zawsze tak było. Nie wszystko potrafimy sprawdzić osobiście. Uwierzyliśmy mediom, że zmarł Elvis Presley, ale są tacy, którzy to negują i twierdzą, że Elvis żyje. I jednym i drugim możemy tylko uwierzyć na słowo, nie pozostaje nam nic innego.
Media kreują rzeczywistość, jedne bardziej (te wielkie), inne mniej, ale wszystkie mogą kłamać i manipulować nami. Lemingami manipuluje TVN, a resztą manipuluje TV Republika, czy jak jej tam. Kościół manipuluje wierzącymi, a ateistami manipuluje Hawkins. To tylko kwestia wyboru PRZEZ KOGO jesteśmy manipulowani, a nie CZY. Musimy się z tym pogodzić albo nie czytajmy książek, gazet, wyłączmy internet i wyrzućmy radio i telewizor przez okno. Pozostaje jeszcze wchłanianie wszystkiego, oglądanie TV TRWAM i TVN, odwiedzanie Onetu i Frondy, czytanie Wyborczej i Naszego Dziennika i wyciąganie swoich wniosków. Łatwo wtedy zauważyć manipulację obu stron, a osądzanie tylko jednej strony jest czystym kurestwem, bo gdy Kaczor dojdzie do władzy, to dotacje poprzez reklamy państwowych spółek będą otrzymywać media, które teraz są w cieniu.
Myślę, że szkodliwe media siejące propagandową nieprawdę trzeba będzie w Nowej Polsce, karnie rozwiązać, a majątek sprzedać.
Kwiatku, niczym nie różnisz się od Tuska i komuchów. Jeśli utworzę własną telewizję, radio, gazetę, to są to moje pieniądze, moja firma i dopóki nie łamię prawa, to wara Ci od mojej firmy. Ja Ciebie rozwiążę, Ty komunisto. :ahah:
Zauważ, że w tej Twojej, idealnej "Nowej Polsce" te media będą opozycyjne, tak samo jak teraz te, które hołubisz, więc krzywdy Ci nie zrobią i nie ograbiaj ludzi z majątku, bo jakoś teraz opozycyjne media istnieją i manipulują swoimi wyznawcami, a nikt im nie przeszkadza, nawet Tusk. A Ty chcesz stworzyć jedynie słuszne media. Już to mieliśmy, dziubasku. Chcesz wrócić do starych czasów jak widzę. :)

Korwin już dawno to dostrzegł i jest pierwszym chyba politykiem w Polsce, który uzyskał takie poparcie społeczne dzięki wolnemu internetowi, bo media go olały. Da się? Da!
Oczywiście Korwin też, jak wszyscy manipuluje, a ja do jego wielkich fanów nie należę, chociaż wiele mi się podoba tego, co mówi. Jednak trzeba przyznać, że facet miał świetny wynik wyborczy i świadomie w kampanii nie używał mediów, które teraz są bezsilne, bo nic nie mogą mu zrobić, najwyżej potrafią manipulować jego wypowiedziami wyrwanymi z kontekstu i oskarżać o to, że pił wino z gwinta. Pokazał, że jak ktoś chce, to może olać media, które zawsze mijały się z prawdą, mijają i będą mijać.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2014, 15:28 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

10
Przykro mi Crows, jak wszystkie siejące propagandę, to wszystkie. Tako rzecze Kwiatek. :)

Chociaż jak Rydzyk będzie głosił to, co się podoba Kwiatkowi, to może ten łaskawie namaści toruńskie medium jako te właściwe.
To kończy nasz dialog.
Teraz nie wiem czy ten dialog kończy porównanie do Tuska czy do komuchów. Faktycznie, z tym Tuskiem przegiąłem, bo za jego rządów opozycyjne media funkcjonują i to wcale nie w podziemiu, ale Twoja propozycja, to zdecydowanie komuszy pomysł - pozamykać tych, co mają inne zdanie, a ich majątek rozdać społeczeństwu. No, toż to socjalizm leninowski pełną gębą, więc co się oburzasz, idealne porównanie. :soc: Nie ma się czego wstydzić, że ma się takie poglądy, tylko po co się z nimi ukrywać i obrażać? :)
W takim razie nie "dialogujmy", tylko podyskutujmy. :pogaduchy:
Ostatnio zmieniony 08 paź 2014, 18:59 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

12
To, co sobie robi Europa, to zostawmy Europie.
Oni to robią na ich wspólną odpowiedzialność.

Natomiast pianie kogutów na cześć Bieńkowskiej najwybitniejszej rzekomo kandydatki na komisarza Europy w polskojęzycznych mediach to skandal, ktory miał na celu wprowadzenie opinii publicznej w fatalny błąd. Dzięki Jachowiczowi dopiero dowiedziałem się, że Bieńkowska ani nie umiała po angielsku, ani nie miała na kartce napisanego wystąpienia po angielsku.
Ja nigdy nie ceniłem tej pani jako fachowca, bo cechuje ją wyjątkowa, przysłowiowa nieprofesjonalność, jednak tego, że mając do dyspozycji miliony złotych i tysiące ludzi fachowych, nie będzie umiała sformułować wystąpienia i dać przetłumaczyć na angielski to kompromitacja.
Kompromitacja nie tylko Bieńkowskiej.
To kompromitacja Polski, z której Bieńkowska pochodzi i która Bieńkowską wydelegowała.
Polski, w której Bieńkowska była dość długo Wicepremierem Rządu.

Ten temat jest jednak o mediach.
Dlatego pomimo jęczącego skowytu pogrobowców pereelu i macek rozmaitych służb specjalnych rozmaitych krajów, które cieszą się, gdy Polska jest ośmieszana i słaba, twierdzę wciąż i dopóki żyję, ze kłamliwe media w Nowej Polsce będą ukarane, z rozwiązaniem firmy właściciela medium i sprzedaniem jego majątku włącznie. Nie jest to zresztą prawo nieistniejące.
W aktualnym kodeksie karnym wciąż istnieje możliwość ukaranie sprawcy przestępstwa przez odebranie mu i przekazanie na rzecz Skarbu Państwa narzędzia, które posłużyło9 do realizacji przestępstwa.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2014, 12:20 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

14
No, a gdy Kaczor dojdzie do władzy, to przewodzić będzie nie "Wyborcza", tylko prawicowe pisma. Rządzący zawsze będą pomagać finansowo swoim klakierom. Ewentualnie "Wyborcza" może zacząć ładnie pisać o Kaczorze, po takich sprzedajnych sługusach wszystkiego się można spodziewać.

Kwiatku, jak zlikwidujesz wszystkie "kłamliwe media", to nie zostanie ani jedno. Będziesz musiał zlikwidować też media Rydzyka, te dwa tygodniki prawicowe (jeden braci Karnowskich, a drugi nie pamiętam czyj). No i TVP chcesz zlikwidować? Zwariowałeś? Przecież to własność wszystkich. :)
Kłamstwo, niedomówienie nie jest jeszcze przestępstwem, więc nie ma też sprawcy takiego przestępstwa, czyli przepadek mienia to tylko Twoje pobożne marzenia. To czysty socjalizm - zabrać kłamliwym kapitalistom i majątek rozdać ludowi. Ty poczytaj siebie, bo gadasz jak Lenin.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2014, 18:09 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

16
Ta idolka zrobiła sobie botoksy a nie kupiła okularów, to jakiś koszmar :foch:

Ułomności nie piętnujemy proszę kwiatka, nad ułomnością natury ludzkie nalezało by sie pochylić, chociaż z drugiej strony od premier możemy oczekiwać więcej niż od szarego szaraczka. Inaczej powiem, że jak dla mnie to jest nawet urocze.

Łosiu napietnik
Ostatnio zmieniony 10 paź 2014, 1:19 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

23
Wpadłem na pomysł by pokazywać na Imladis wartościowe treści, które z różnych przyczyn ukazują się właśnie w Radiu Maryja, a gdzie indziej nie mogą.

Oto pierwszy przykład:

Prezydencka nowelizacja ustawy o zgromadzeniach nadmiernie ogranicza konstytucyjne prawo wolności zgromadzeń; prace nad projektem powinny być przerwane. To opinia Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka do znajdującego się w parlamencie projektu Bronisława Komorowskiego.

Fundacja wskazuje na poważne wątpliwości co do zgodności projektu z Konstytucją RP oraz Europejską Konwencją o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

Największe kontrowersje budzi zapis dot. zakazu uczestniczenia w zgromadzeniach dla osób, które mają zakryte twarze. Co jak ocenia fundacja, a wcześniej Trybunał Konstytucyjny, nie jest wyznacznikiem, że dana osoba ma zamiar popełnić czyn potencjalnie niebezpieczny czy zakłócający pokojowy charakter zgromadzenia.

PiS zrobi wszystko, by ten projekt został wycofany – mówił poseł Jacek Sasin z podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia prezydenckiego projektu.
- Zwracaliśmy uwagę na to, że zakaz zakrywania twarzy jest niekonstytucyjny, łamie prawa człowieka i przede wszystkim uderza w prostą zasadę wolności zgromadzeń. To jest kompromitacja prezydenta Komorowskiego, który spróbował raz, później drugi i dzisiaj ma tego skutki, które uderzają również w powagę jego urzędu. To przykre dla nas wszystkich, bo prezydent w Polsce ma stać na straży Konstytucji. Jest naprawdę bardzo niedobrze, jeśli prezydent RP proponuje rozwiązania prawne, które z tą Konstytucją są wprost sprzeczne. Mam nadzieję, że jako posłowie PiS będziemy się tego stanowczo domagać, żeby ten projekt rzeczywiście został wycofany, chociaż można się spodziewać, że posłowie PO-PSL mogą ignorować tę opinię, ale wtedy będziemy skarżyć do TK. Nie mam żadnej wątpliwości, że będzie to skuteczne – mówił poseł Jacek Sasin.

http://www.radiomaryja.pl/informacje/sz ... adzeniach/

Dodam od siebie, że ten chory pomysł prezydenta Komorowskiego godzi w dobre jak dotąd, stosunki polsko - arabskie, gdyż narusza naturalne prawo Arabek do zasłaniania twarzy w miejscach publicznych.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 11:45 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

25
Najpierw te Arabki musiałyby się skrzyknąć w jednej dużej grupie, nie wiem, kibicować Iranowi na stadionie, zrobić marsz muzułmanek albo coś w tym stylu. :ahah: Gdy sobie chodzą po ulicach, to nic im nie grozi, chyba że od naszych obywateli. :)

PiS nie zrobi nic, to zwykłe pachołki, które zawsze będą w kontrze do wszystkiego, co wymyśli PO, nawet gdyby to był najmądrzejszy projekt na świecie.. Poza tym nigdy nie było im po drodze z Helsińską Fundacją Praw Człowieka, widocznie tak nienawidzą Platformiaków, że nawet z takim diabłem jak HFPCz się zgodzą. Dla Rydzykowców to siedlisko zła, które mówi o prawach gejów i lesbijek, więźniów itp. Kompletnie nie ich bajka, a tu nagle popierają inicjatywę i raport tego diabła. Żałosne...
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 14:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

26
W tym tekście jest tyle zawziętości politycznej, ze ja go po prostu nie rozumiem.

Arabki zasłaniają twarze, by na nich nie patrzyli obcy mężczyźni i nie pożądali ich, bo to jest grzechem.

Niewybredne epitety na jedną z partii nie mają związku z treścią przekazu i Radia Maryja i partii PIS w sprawie zakazów zasłaniania twarzy.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 15:02 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

27
Następny wyczyn PO o którym cisza w 90% mediów:


Zbigniew Chlebowski, były szef klubu PO, 7 października tego roku doprowadził do wypadku. Swoim luksusowym BMW wjechał w tył Volkswagena. Do zdarzenia zostały wezwane służby. „Każdy normalny człowiek po spowodowaniu samochodowego wypadku musiałby słono zapłacić. 500 złotowy mandat i przynajmniej 6 punktów karnych. Ale jak widać byli posłowie nie muszą” – czytamy na fakt.pl. Gazeta podaje, że były polityk został jedynie pouczony, mimo że jego wina została przez policję stwierdzona bezdyskusyjnie.

http://niezalezna.pl/60435-chlebowski-n ... al-mandatu
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 16:06 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

28
Następny skandal:

– Powierzenie obsługi informatycznej kluczowych instytucji rządowych firmie, która jest w rękach honorowego konsula Federacji Rosyjskiej, to nie wyraz lekceważenia, ale świadomego narażania naszego państwa – mówił w Telewizji Republika Antoni Macierewicz, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości i likwidator Wojskowych Służb Informacyjnych.

http://stefczyk.pl/
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 16:18 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Polityczne media czyli tematy o których sie pisze lub przemilcza..

30
Tutaj jest więcej szczegółów.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... iadal.html

Wygląda na to, że to jest ta sama rosyjska firma, która obliczała wyniki polskich wyborów do europarlamentu.

Błaszczak: To poważnie zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski

Według Błaszczaka wobec sytuacji na wschodzie Ukrainy i działań Rosji sytuacja opisana przez tygodnik jest poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski. - Sparaliżowanie systemu informatycznego to sparaliżowanie państwa polskiego - powiedział szef klubu PiS.

- Ta sprawa musi być wyjaśniona. W przeciwnym razie najważniejsze instytucje z punktu widzenia działalności państwa, mogą być sparaliżowane. Muszą być wyciągnięte konsekwencje - powiedział Błaszczak.

"Gazeta Polska" napisała, że spółka Unizeto, której prezesem jest Andrzej Bendigu-Wielowiejski, od 2007 r. konsul honorowy Federacji Rosyjskiej, zdobyła we wrześniu 2014 r. kontrakt na obsługę systemów informatycznych dla KRUS-u. Firma - według gazety - wygrała w ramach konsorcjum z Asseco Poland przetarg wart 60 mln zł.

Certyfikaty zabezpieczeń używane też przez PKW?

Tygodnik poinformował, że w 2013 r. Unizeto podpisało umowę z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Wartość zamówienia miała wynieść 46,6 mln zł brutto. Z kolei w 2011 r. Unizeto - jak twierdzi "GP" - wygrało przetarg na dostawę i wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa (RCB).

Jak wynika z publikacji "GP", certyfikaty zabezpieczeń Unizeto były także używane przez Państwową Komisję Wyborczą podczas ostatnich wyborów.

We wniosku PiS napisano m.in., że do instytucji, które widnieją na stronie firmy jako klienci, należą m.in.: Kancelaria Sejmu, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Obrony Narodowej, Naczelny Sąd Administracyjny, Narodowy Bank Polski.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 17:19 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron