Re: Sikorski dla Politico

32
Sikorski był kiedyś bardzo prawicowy, był np. w ROP z tego co pamiętam. To jeden z tych ludzi, którzy sobie nie radzą z tym jak dostaną władzę. On od tego totalnie głupiaj, i dziś jest od władzy uzależniony. Chciałby więc nadal znaczyć więcej niż znaczy, i chodzi po różnych mediach i wygaduję bzdury, by zaistnieć. Trudno to nazwać inaczej jak konfabulacje. Kiedyś dobrze go określił Lech Kaczyński, coś w stylu" za wysoka samoocena połączana z głupotą" to cały Sikorski. Wystarczy poczytać co ten człowiek wypisuje na Twiterze i innych badziewiach.
W całej sprawie żenujące było jak Kopacz rugała marszałka sejmu, zresztą słusznie, jednak to dziwne że Premier RP pomiata Marszałkiem czyli kimś kto reprezentuje władze ustawodawczą i premier tak nie powinien, a ona go potraktowała jak byłby jakimś ministrem. To naruszenie według mnie zasad ustrojowych w Polsce, symbolkiczne ale zawsze, tak doświadczony polityk jak premier Kopacz powinna to wiedzieć, a w mediach to przeszło bez echa. Przynajmniej jednak premier nie broniła Sikorskiego dla zasady, bo to nasz.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2014, 15:12 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Sikorski dla Politico

33
Crows pisze:
mordotymoja pisze::...Co będzie za lat dziesięć?
bedziemy słuchać " Wolnej europy" :zulus:
Przeca już słuchamy,jak się chcesz czegoś sensownego dowiedzieć,wyrobić sobie zdanie to szukasz informacji poza polskimi mediami.Bo kłamiom ,albo przeinaczajom,albo ukrywajom.No kurde...jak za staruszki "komuny" :rotfl1: .Zapętliliśmy się :/ ?
Ostatnio zmieniony 25 paź 2014, 15:36 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sikorski dla Politico

35
Ciekawe, czy te słowa Radek sam wymyślił, czy podsunęła mu żona :co:
Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby porzuciła wyeksploatowane regiony, takie jak Śląsk.
Bardzo ciekawy artykuł podsumowujący tylko jawne i publiczne działania wybitnego patrioty i aktualnego Marszałka Sejmu, Sikorskiego.

Dziwne przypadki Radosława Sikorskiego – Piotr Bączek

http://www.bibula.com/?p=40167

Przy okazji,
artykuł wspomina zatrudnianie Tomasza Turowskiego w MSZ i zwraca uwagę, że zatrudniono go w lutym 2010 (a więc zatrudniał go Sikorski, a nie Fotyga, jak ktoś twierdził na Imladis, bo ta, od 3 lat w ministerstwie nie pracowała. Turowski, jeden z najsłynniejszych esbeków, szpiegujący papieża Jana Pawła II, został zatrudniony przez MSZ do "zorganizowania" 70-tej rocznicy ludobójstwa w Katyniu i obsługi wizyty Prezydenta Kaczyńskiego w Katyniu.

Ciekawe z kim Sikorski rozmawiał kilka minut po zniszczeniu polskiego prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, kto mu meldował, że wszyscy nie żyją? Kto miał gorącą linię telefoniczną z Sikorskim w tym szczególnym czasie, gdy MSZ był pozbawiony zarówno obsługi teleinformacyjnej, jak internetowej?
Czy to był właśnie Turowski?
Ostatnio zmieniony 25 paź 2014, 20:57 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Sikorski dla Politico

36
Egoisto nie podzielam twojej opinii.
Ja nie myślę kategoriami że wróg mojego wroga,a czyli teoretycznie mój przyjaciel jest moim nieprzyjacielem lub przyjacielem. On jest jedynie wrogiem mego wroga.
On jest moim alter ego, lecz nie muszę krakać jak on bo i w kiedysiu ,,rozdiobią nas (mnie) wruki i krony"
Te Economist napisał co napisłał i wpisał się w szum medialny czyniony u nas w kraju... powołując się na szum medialny w kraju, a kraj powołując się na szum medialny w The Economist.... i koło ,, siem zamkło"
I słusznie Wróg mojego wroga moze byc gorszym wrogiem Tyle tylko iz nalezy wreszcie zrozumiec iz wszelkie sojusze sa dorazne i nie na wiecznośc I dzisiejszy przyjaciel jutro stać sie moze smiertelnym wrogiem Dla przykladu " bratni naród" dzis jest smiertelnym wrogiem a krzyzacy niedługo beda mieli pomniki...
Dlatego nalezy w pierwszej kolejnosci miec na wzgledzie polska racje stanu a nie racje stanu Ukrainy czy innego państwa.
A mąż stanu tym sie rózni od chłoptysia iz wszyscy podziwiaja jego mądrość w chłodnej ocenie rzeczywistosci na dziś i na pojutrze...a z chłoptysia sie smieja bo roznosi niesprawdzone plotki i jest NIEWIARYGODNY W SWYCH OCENACH !!
Przykładowo Financial Times tak pisze : cyt jego skuteczna polityczna defenestracja splamiła dyplomatyczne kwalifikacje jednego z najbardziej prominentnych głosów w UE..
Czyli stwierdza iz sam z własnej nieprzymuszonej woli wywalił sie za okno stajac sie komfabulantem...
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron