Re: Kłamca Bronisław Komorowski

31
Mistyk pisze:
Lunadari pisze:poproszę zatem jedynie o wyjaśnienie, na jakiej podstawie bezpardonowo zarzuciłeś mi wspieranie chorego systemu. (poniżej cyt. z postu #13)
............................................................................................................................
dlaczego wg. ciebie jedna osoba płacąc podatki wspiera system, a druga nie wspiera?
Nie chodzi o podatki, a o to że tak bezkrytycznie bronisz "głowy państwa" a atakujesz dziennikarza śledczego, który obnaża patologię władzy.
Tego nie mogę zrozumieć i to ci wytykam.
czy pytanie okazało się za trudne, by rzeczowo na nie odpowiedzieć? a może łatwiejszym było wystawić mi laurkę?

Mistyk pisze:Nie rozumiesz, że nie tylko wydanie książki, ale też jej napisanie kosztuje? Trzeba zapłacić informatorom, dużo jeździć samochodem, zdobywać materiały źródłowe...
czyżby informatorzy pisarza nie działali zgodnie z prawem?? i z tej oto przyczyny 'muszą' być opłacani?
o ile się orientuję, to jednym z głównych zarzutów postawionych B.K. przez W.S. było właśnie nielegalne zdobycie informacji..
więc jak to jest: kiedy jeden robi coś nielegalnie, to trzeba go za to obsmarować, a kiedy drugi nielegalnie zdobywa informację o tym, że ten pierwszy zdobył wcześniej nielegalnie informacje, to temu drugiemu należy się rozgrzeszenie? według mnie brakuje w takiej sytuacji logiki.
pragniesz ogólnej sprawiedliwości? nie widzę innej drogi jak -> żeby ten drugi po udupieniu pierwszego, na koniec udupił siebie samego oraz tych, którym płacił, by udupić pierwszego.


Mistyk pisze:I co miałby pokryć te wszystkie koszty by "rozjaśnić polityczną świadomość rodaków"? Weź mnie nie rozśmieszaj. "Faktami powinien dzielić się za free"? Dzieli się na blogu, na różnych portalach, wywiadach, sęk w tym, że rodacy mają to w czterech literach, a twoja postawa jest tego najlepszym przykładem.
Może jakby im ktoś zapłacił, to łaskawie by się zainteresowali, coś przeczytali.
Tak to wolą pójść do kościoła albo centrum handlowego (jeden pies).
Lunadari pisze:widzisz, niewykluczone jest, że mamy podobne zapatrywania na otaczającą rzeczywistość, tyle że punkt ciężkości sedna w tejże dyskusji -> jakoś nam się nie pokrywa.
Nie, mamy całkowicie inne zapatrywania na otaczającą rzeczywistość. Ale nie mam do ciebie o to pretensji. Większość ludzi myśli podobnie do ciebie. Mam to na co dzień. Ludzie znajdują się w głębokim śnie, są ogłupiani od dziecka i patrzą na świat, na rzeczywistość, poprzez filtry swoich przekonań i wierzeń, które to mocno zniekształcają tę rzeczywistość.
musisz być niezwykle smutnym i niespełnionym człowiekiem :(.
generalizujesz wszystko i wszystkich prezentując fanatyczne stanowisko jedynie słusznej prawdy.
za wszelką cenę starasz się sprawiać wrażenie człowieka namaszczonego ponad ludzkim instynktem do kategoryzowania innych osób.
masz prawo wierzyć we własne przekonania. powiem więcej, masz prawo je nawet głosić.
nie masz za to prawa do wmawiania mi na mój temat niezdrowych konfabulacji.


Mistyk pisze:
Lunadari pisze:większość ludzi w wieku pana S. ma na utrzymaniu dzieci.
nie wiem po co w ogóle używasz takiego argumentu.
Bo ty mu zarzucasz, że za swoją pracę bierze zapłatę!
no cóż, gdyby był bezdzietnym kawalerem nie zmieniłabym swojego stanowiska odnośnie, w końcu kawaler do żołądka też coś wkładać musi.
i dochodzimy ponownie do motywów pisania - mam coś do zaoferowania światu, czy zwyczajnie muszę potomstwo wykarmić?
wg. mnie kolosalna różnica.


------------------
To było już ładnych parę lat temu, włosy stanęły mi wówczas dęba na głowie, bo zacząłem się zastanawiać, że jeżeli zwykły „ubol” może sobie tak żyć szantażując „x” osób, to ilu kapitanów w Polsce ma takie szafy?!
jestem tak za odsmradzaniem jak i kategorycznym wyeliminowaniem w/w procederu, ale nie znam złotego środka. bo - zabrać szantażyście szafę, a podać jej zawartość do ogólnej wiadomości, robi różnicę. jedna jak i druga strona zazwyczaj posiada rodziny. i każda z tych rodzin jest/będzie wystawiona na tragizm zderzenia się z przeszłością, często nie mając z nią nic wspólnego.
dlatego warto mieć na uwadze, iż łajno wylewane na ojców, mimo wszystko chcąc nie chcąc zawsze paprze też potomków.
--------------
niewiele osób stać na stawianie czoła prawdzie o swoich rodzicach jak np. E.Wójciak - kim byli, co robili.
http://www.tokfm.pl/blogi/justynanatali ... o_z_tego/1
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 19:33 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

32
Mistyk pisze:
Lunadari pisze:jestem przeciw torturom, aczkolwiek nie wykluczam ich w szczególnie wyjątkowych sytuacjach.
I to zdanie dobitnie pokazuje jak różne mamy "zapatrywania na otaczającą rzeczywistość".

Pokazuje też stopień indoktrynacji, prania mózgów, ogłupiania społeczeństwa.
Przecież oni nigdy nie stosują tortur, dopóki nie są "zmuszeni", robią to tylko w "szczególnie wyjątkowych sytuacjach".
ze swojej strony - podzieliłam się szczerze własnym przekonaniem, aczkolwiek twoja reakcja wcale mnie nie dziwi.
niech ci będzie - być może należysz do 'lepszej' części ludzkości, tych co to wierzą, że nad wszystkim w życiu panują oraz na każde zdarzenie - nawet to najmniej prawdopodobne - zawsze, ale to zawsze będą mieli wpływ i nic absolutnie nie jest ich wstanie zaskoczyć.
otóż oświadczam ci przedumny człowiecze, że w .upie byłeś i .ówno widziałeś.
jedynie jedno istnieje dla ciebie wytłumaczenie: egzystujesz na bezludnej wyspie lub dzikiej głuszy, nikogo nie obchodzisz, ani ty nikim się nie przejmujesz. tylko i wyłącznie w takich warunkach możesz pieprzyć sobie farmazony o wielkoduszności świętego co to nigdy nie posunąłby się do tego czy tamtego.
jestem przeciw bezmyślnemu dla rozrywki czy jakimkolwiek imaginacjom wyższej konieczności torturowaniu ludzi.
lecz jeszcze raz powtórzę mniemając o tobie jako farbowanym pacyfiście - gdybyś zagroził komuś z moich bliskich lub siedział w skórze dajmy na to takiego Breivik'a, a ja byłabym jedyną osobą, która mogłaby ciebie powstrzymać lub uzyskać niezbędne informacje - to wierz mi, nie miałabym żadnych wówczas oporów by kawałek po kawałku robić ci kuku.

przy okazji co do rozumienia konotacji -> 'pranie mózgów'. niektórzy wyglądają po prostu ładniej z czystym, niż ci z zarobaczonym mózgiem.

Mistyk pisze:
Lunadari pisze:jeśli twoje pytanie dotyczyło mojego stanowiska wobec traktowania więźniów w Guantanamo i tym podobnych miejscach
Moje pytanie było w kontekście prezydenta Komoruskiego, Kwaśniewskiego i tajnego więzienia CIA w Polsce
nie siedzę w twojej głowie, by dopowiadać sobie, co przedmówca miał na myśli. jakie pytanie - taka odpowiedź.

Mistyk pisze:No ale rozumiem, że "szczególnie wyjątkowe sytuacje" wymagały podtapiania tych ludzi. I Komor nie miał rozstroju żołądka kryjąc odpowiedzialnych za to? I ty się mnie pytasz, czy "rodzina Komorowskich ma inne żołądki, inne emocje i uczucia"? Na pewno inne niż ja, może ty masz takie same (podobne) i dlatego ich rozumiesz, bronisz, współczujesz...
puknij się. dodałabym nawet -> zrób to dość mocno, nie żałuj sobie :).


Mistyk pisze:Koniec off-topu i koniec tematu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
pogody ducha życzę, a także nieustająco radosnych snów.
pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 19:59 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

33
maly_kwiatek pisze:Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy akceptują tortury "w szczególnych wypadkach".
I jeszcze twierdzą, ze są przeciw torturom.

To taka schizofrenia, podobna do tej wśród przeciwników zabijania ludzi, "ale jednocześnie zwolenników ich uśmiercania za karę".
Ohydna mieszanka moralna.
Rodem - od szatana.
Kwiatku, wszak z bicia rekordów w schizofrenii głoszonych poglądów, tyś na Imladis realnie nie do przebicia - boś najsłynniejszy :D!
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 20:07 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

37
Lunadari pisze:ze swojej strony - podzieliłam się szczerze własnym przekonaniem, aczkolwiek twoja reakcja wcale mnie nie dziwi.
niech ci będzie - być może należysz do 'lepszej' części ludzkości, tych co to wierzą, że nad wszystkim w życiu panują oraz na każde zdarzenie - nawet to najmniej prawdopodobne - zawsze, ale to zawsze będą mieli wpływ i nic absolutnie nie jest ich wstanie zaskoczyć.
otóż oświadczam ci przedumny człowiecze, że w .upie byłeś i .ówno widziałeś.
jedynie jedno istnieje dla ciebie wytłumaczenie: egzystujesz na bezludnej wyspie lub dzikiej głuszy, nikogo nie obchodzisz, ani ty nikim się nie przejmujesz. tylko i wyłącznie w takich warunkach możesz pieprzyć sobie farmazony o wielkoduszności świętego co to nigdy nie posunąłby się do tego czy tamtego.
Nic o mnie nie wiesz. Wymyślasz sobie jakąś hipotezę i sama na nią odpowiadasz - czyli standard, jak nie ma się argumentów, to najlepiej zaatakować oponenta.
Lunadari pisze:jestem przeciw bezmyślnemu dla rozrywki czy jakimkolwiek imaginacjom wyższej konieczności torturowaniu ludzi.
lecz jeszcze raz powtórzę mniemając o tobie jako farbowanym pacyfiście - gdybyś zagroził komuś z moich bliskich lub siedział w skórze dajmy na to takiego Breivik'a, a ja byłabym jedyną osobą, która mogłaby ciebie powstrzymać lub uzyskać niezbędne informacje - to wierz mi, nie miałabym żadnych wówczas oporów by kawałek po kawałku robić ci kuku.
To tak brzmi jak: "jestem przeciw męczeniu zwierząt, ale jem koszerne mięso". Z twoich postów zresztą bije po oczach "koszerność".
Co ty tam wiesz o Breiviku? Za dużo amerykańskich filmów się naoglądałaś. Proponuję przerzucić się na bardziej ambitne kino np. europejskie.
Nie jestem żadnym pacyfistą, a miłującym pokój wojownikiem. :gun: Dzielę się informacjami i to za darmo. Nic nie rozumiesz kobieto. To ludzie których bronisz i popierasz trzymają informacje w sekrecie, gdyż uważają że ludzie nie zasługują by wiedzieć, że nie są godni, są za głupi itd...itp... Stąd zasłanianie się tajemnicami państwowymi, dlatego Watykan niszczył księgi i ludzi pokroju Giordano Bruno przez wieki i ma swoje tajemnice, których nie chce wyjawić.
"Kawałek po kawałku robić mi kuku" by chciała - marzenia ściętej głowy. :ahah:

Skoro dopuszczasz tortury w "szczególnie wyjątkowych sytuacjach", to dopuszczasz gwałty, które są i tak stosunkowo "łagodnym" rodzajem tortur, w porównaniu do wyrywania paznokci, wydłubywania oczu, traktowaniem prądem, miażdżeniem organów rozrodczych, przypalaniem i innymi fizycznymi i psychicznymi formami znęcania się, których "nie wykluczasz", podobnie jak twój mentor komor, z jego kolegą kwachem, milerem i innymi gadami.
Przez takich ludzi jak wy ten świat wygląda tak jak wygląda. Niczym nie różnisz się od Breivik'a, którym tak gardzisz.
Lunadari pisze:przy okazji co do rozumienia konotacji -> 'pranie mózgów'. niektórzy wyglądają po prostu ładniej z czystym, niż ci z zarobaczonym mózgiem.
Od kiedy to pranie jest sposobem na odrobaczanie?
Lunadari pisze:
Mistyk pisze:
Lunadari pisze:jeśli twoje pytanie dotyczyło mojego stanowiska wobec traktowania więźniów w Guantanamo i tym podobnych miejscach
Moje pytanie było w kontekście prezydenta Komoruskiego, Kwaśniewskiego i tajnego więzienia CIA w Polsce
nie siedzę w twojej głowie, by dopowiadać sobie, co przedmówca miał na myśli. jakie pytanie - taka odpowiedź.
Już dwa razy wkleiłem cytat ("Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w rozmowie z Radiem ZET, że nie zwolni z tajemnicy Aleksandra Kwaśniewskiego ws. tajnego więzienia CIA w Polsce. - Państwo poniosło straty, trzeba je minimalizować.") naprowadzający mniej bystrych czego dotyczyło moje pytanie, bo każdy choć trochę rozgarnięty domyśliłby się już po samym tytule tematu, nie mówiąc o kontekście postów.
Lunadari pisze:puknij się. dodałabym nawet -> zrób to dość mocno, nie żałuj sobie :).
Jak zwykle "rzeczowo" i "na temat".
Lunadari pisze:pogody ducha życzę, a także nieustająco radosnych snów.
pozdrawiam.
Ja tobie życzę: :3:
i :2:

Wracając do tematu:
Bronisław Komorowski uważa fałszowanie wyborów za uczciwe!

13 grudnia 2014

Te głosy muszą być skutecznie i uczciwie policzone. One będą skutecznie i uczciwie policzone, mimo że widać, iż system informatyczny wspomagający liczenie głosów zawiódł. Zachodzi potrzeba policzenia głosów innymi dostępnymi metodami – wypalił Bronisław „Lewatywa” Komorowski. Problem polega na tym, że wiele kart do głosowania zostało bezprawnie unieważnionych – dlaczego zatem obrońca żyrandola chce je liczyć jako nieważne? Jaki jest cel takiego działania?

Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów, na przykład przez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności powtórzenia wyborów. To odmęty szaleństwa

Powiedział Bronisław Komorowski po środowym spotkaniu z prezesami organów wskazujących kandydatów do składu Państwowej Komisji Wyborczej zapominając co robił w 2007 roku do spółki ze swoimi kolegami z Platformy – wtedy pan pseudo hrabia w żadnych odmętach szaleństwa nie działał.
Takie wypowiedzi powinny być nagłaśniane i analizowane – głupota z nich płynąca powinna być uwypuklana i maglowana po miliard razy jak Borubar Kaczyńskiego.

Szczególnie w takiej sytuacji konieczne jest zapewnienie względnego spokoju tym, którzy w wyjątkowo niekomfortowych warunkach muszą te głosy policzyć

Wypalił ponownie zupełnie ignorując fakt tego jak potraktowane będą te głosy, na których „niewidzialna ręka” dostawiła dodatkowy krzyżyk, unieważniając je. Nie wspominając już o innych nieścisłościach, które zostały przez „głowę” państwa zignorowane.

Bronisław Komorowski wskazywał, że gwarantami bezstronności, uczciwości i legalności wyborów są właśnie członkowie PKW, wyjątkowo doświadczeni prawnicy, ale – jak podkreślał – niewątpliwie nie są to specjaliści od zarządzania (sic!).

Komorowski zaznaczył przy tym, że są oni powoływani są przez praktycznie wszystkich kolejnych prezydentów od 1990 r. – Są powoływani przez kolejnych prezydentów, ale i na wniosek kolejnych prezesów TK, SN i NSA – dodał.

Wygląda zatem na to, że Bronisławowi Komorowskiemu fałszerstwa nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie – uważa, że mogą być one uczciwe. Cóż Lech Wałęsa wynalazł „pomroczność jasną”, Aleksander Kwaśniewski „chorobę filipińską”, natomiast Bronisław Komorowski postanowił przejść do historii jako prezydent, który wyraża zgodę na majstrowanie przy urnach pod warunkiem, że fałszowanie głosów odbywa się w sposób uczciwy – taki sytuacyjny oksymoron, który na rękę jest obecnej „władzy”.
źr: http://antykomor.pl/
Wynika z tego, że głosy zostały sfałszowane uczciwie. Mamy kolejną wojnę o pokój.
Ale rodakom-Polakom to nie przeszkadza, zwłaszcza tym co to ponoć biorą udział w sondażach na najpopularniejszego polityka (najbardziej lubianego), w których to nasz "bohater" bryluje od lat, od kiedy to zostałem panem i władcą Polandii wyprzedzając Donka.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2014, 19:44 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

39
Mistyk pisze:
Lunadari pisze:ze swojej strony - podzieliłam się szczerze własnym przekonaniem, aczkolwiek twoja reakcja wcale mnie nie dziwi.
niech ci będzie - być może należysz do 'lepszej' części ludzkości, tych co to wierzą, że nad wszystkim w życiu panują oraz na każde zdarzenie - nawet to najmniej prawdopodobne - zawsze, ale to zawsze będą mieli wpływ i nic absolutnie nie jest ich wstanie zaskoczyć.
otóż oświadczam ci przedumny człowiecze, że w .upie byłeś i .ówno widziałeś.
jedynie jedno istnieje dla ciebie wytłumaczenie: egzystujesz na bezludnej wyspie lub dzikiej głuszy, nikogo nie obchodzisz, ani ty nikim się nie przejmujesz. tylko i wyłącznie w takich warunkach możesz pieprzyć sobie farmazony o wielkoduszności świętego co to nigdy nie posunąłby się do tego czy tamtego.
Nic o mnie nie wiesz. Wymyślasz sobie jakąś hipotezę i sama na nią odpowiadasz - czyli standard, jak nie ma się argumentów, to najlepiej zaatakować oponenta.
Lunadari pisze:jestem przeciw bezmyślnemu dla rozrywki czy jakimkolwiek imaginacjom wyższej konieczności torturowaniu ludzi.
lecz jeszcze raz powtórzę mniemając o tobie jako farbowanym pacyfiście - gdybyś zagroził komuś z moich bliskich lub siedział w skórze dajmy na to takiego Breivik'a, a ja byłabym jedyną osobą, która mogłaby ciebie powstrzymać lub uzyskać niezbędne informacje - to wierz mi, nie miałabym żadnych wówczas oporów by kawałek po kawałku robić ci kuku.
To tak brzmi jak: "jestem przeciw męczeniu zwierząt, ale jem koszerne mięso". Z twoich postów zresztą bije po oczach "koszerność".
Co ty tam wiesz o Breiviku? Za dużo amerykańskich filmów się naoglądałaś. Proponuję przerzucić się na bardziej ambitne kino np. europejskie.
Nie jestem żadnym pacyfistą, a miłującym pokój wojownikiem. :gun: Dzielę się informacjami i to za darmo. Nic nie rozumiesz kobieto. To ludzie których bronisz i popierasz trzymają informacje w sekrecie, gdyż uważają że ludzie nie zasługują by wiedzieć, że nie są godni, są za głupi itd...itp... Stąd zasłanianie się tajemnicami państwowymi, dlatego Watykan niszczył księgi i ludzi pokroju Giordano Bruno przez wieki i ma swoje tajemnice, których nie chce wyjawić.
"Kawałek po kawałku robić mi kuku" by chciała - marzenia ściętej głowy. :ahah:

Skoro dopuszczasz tortury w "szczególnie wyjątkowych sytuacjach", to dopuszczasz gwałty, które są i tak stosunkowo "łagodnym" rodzajem tortur, w porównaniu do wyrywania paznokci, wydłubywania oczu, traktowaniem prądem, miażdżeniem organów rozrodczych, przypalaniem i innymi fizycznymi i psychicznymi formami znęcania się, których "nie wykluczasz", podobnie jak twój mentor komor, z jego kolegą kwachem, milerem i innymi gadami.
Przez takich ludzi jak wy ten świat wygląda tak jak wygląda. Niczym nie różnisz się od Breivik'a, którym tak gardzisz.
Lunadari pisze:przy okazji co do rozumienia konotacji -> 'pranie mózgów'. niektórzy wyglądają po prostu ładniej z czystym, niż ci z zarobaczonym mózgiem.
Od kiedy to pranie jest sposobem na odrobaczanie?
Lunadari pisze:
Mistyk pisze:Moje pytanie było w kontekście prezydenta Komoruskiego, Kwaśniewskiego i tajnego więzienia CIA w Polsce
nie siedzę w twojej głowie, by dopowiadać sobie, co przedmówca miał na myśli. jakie pytanie - taka odpowiedź.
Już dwa razy wkleiłem cytat ("Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w rozmowie z Radiem ZET, że nie zwolni z tajemnicy Aleksandra Kwaśniewskiego ws. tajnego więzienia CIA w Polsce. - Państwo poniosło straty, trzeba je minimalizować.") naprowadzający mniej bystrych czego dotyczyło moje pytanie, bo każdy choć trochę rozgarnięty domyśliłby się już po samym tytule tematu, nie mówiąc o kontekście postów
dziecinne 'riposty' skutecznie odstręczają mnie od dalszej dyskusji.
nie pozostaje nic innego jak powiedzieć: pas.
dziękuję za poświęconą uwagę i zadowolenia na co dzien życzę.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014, 0:06 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

41
Kłamcy, konformiści, nocne zmiany... skąd my to znamy?
Tusk i Komorowski chcieli sprywatyzować Lasy Państwowe, aby uzyskać pieniądze na wypłatę odszkodowań za mienie pożydowskie?
wpis z dnia 27/12/2014

Z ujawnionej przez WikiLeaks tajnej notatki ambasadora USA w Polsce wynika, że Donald Tusk oraz Bronisław Komorowski planowali sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę odszkodowań dla Żydów za mienie zagrabione przez Niemców i Sowietów. Czy nocna próba zmiany Konstytucji RP sprzed kilku dni (umożliwiająca sprzedaż Lasów) była tylko częścią większego planu?

WikiLeaks ujawniła treść tajnej notatki autorstwa byłego ambasadora USA w Warszawie Viktor H. Ashe, który w styczniu 2009 roku wysłał ją do Departamentu Stanu USA. Relacjonował w niej konkluzje ze spotkań, jakie odbył z ówczesnym marszałkiem Sejmu RP Bronisławem Komorowskim. Panowie omawiali wówczas między innymi kwestię restytucji i odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców w podczas II wojny światowej oraz przez sowietów - dekretami Bieruta - już po wojnie. Z notatek jednoznacznie wynika, że polskie władze planowały sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę ewentualnych odszkodowań. W notatce czytamy m.in.:

"Jeśli chodzi o regulację kwestii restytucji mienia odebranego w czasie II wojny światowej i epoce komunizmu, Komorowski wyraził zaniepokojenie związane z kryzysem finansowym, który według niego zmienił nieco okoliczności. Niemniej jednak powiedział, że premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, m.in. rolnictwa i ochrony środowiska, do tego by „dołożyli się do rekompensat” sprzedając państwowe lasy i nieruchomości."

W kontekście powyższej informacji przypomnijmy, że kilka dni temu władza próbowała nocą zmienić Konstytucję RP. Zmiana ta miała umożliwić sprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście ekipie rządowej zabrakło pięciu głosów do przeforsowania tej niekorzystnej decyzji. Czy plan wypłaty przez Polskę odszkodowań (z pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży polskich Lasów Państwowych) dla Żydów, za utracone w wyniku okupacji niemiecko-sowieckiej mienie, był rzeczywistym powodem próby modyfikacji Konstytucji RP?
http://niewygodne.info.pl/artykul4/0195 ... -Zydow.htm
Ostatnio zmieniony 27 gru 2014, 10:15 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

45
Informację o tej koncepcji podawały wcześniej od kilku miesięcy Radio Maryja i inne media niezależne. Dopiero od niedawna wiemy, że stał za koncepcją sprzedania Lasów Państwowych pan Komorowski i że pieniądze uzyskane z tej sprzedaży mają iść na jakieś niewyjaśnione rewindykacje dla amerykańskich Żydów.

Dziwne, że media głównego nurtu nic o tym nie piszą. Przecież powinni klaskać swojej platformie i przyjaznemu żydowskiemu narodowi, umęczonemu w kaźniach okupacji polskiej przez setki lat....
Ostatnio zmieniony 27 gru 2014, 12:55 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

54
zamieniacie to forum w kloake polityczną , ja nie kocham komorowskiego ani kopaczowej jak to kwaituszek wszedzie gledzi jak wszystkich kocha , ale nie mogę patrzeć jak ktoś co pisze o miłości przystrojonej kwaitkami bluzga na wszystkich co mają inne zdanie niż radyjo maryja i tzw media niezależne , chcecie sie powoływać na media niezależne a wycinacie moje posty nawet nie wysilajac sie na uzasadnienie jednocześnie mnie o tym powiadamiając , zaczynacie robić świńską robote , za przyzwoleniem administratorki ,
na to forum byłem zaproszony z Krainy Elfów i zapewniany o nastrojach , a teraz wychodzi na to że to forum ma służyc tylko jednej sprawie - kampani wyborczej prezydenckiej i innych , reszta to tylko bezsensowne gledzenie i pierdu pierdu w stylu kwiatkowym , szkoda tego forum na takie tanie szmelce , dlatego tak często "walę po ryju oszustów religijnych " którzy tu wchodzą ubić swój interes. nie czepiam sie uporczywie tych co mają tu czyste intencje bez wzgledu na religijny czy polityczny charakter , ale nie mogę strawić fanatycznych oszustów , którzy wciąż sami sobie zaprzeczają mamoniąc nowych użytkowników których tu już coraz mniej .

Crows, nie wycięłam tylko Twoich postów, ale częśc dynamicznej dyskusji ad personam głównie Kwiatka i O'ceta, niestety wśród nich znalazł się i Twój post i musiał iść z nimi, nie da się inaczej posprzątac, wyniesione dyskusje są w koszu, możesz sprawdzić a nie narzekać...
viki
Ostatnio zmieniony 27 gru 2014, 23:00 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

56
Nie kłóćcie się, na litość Boską !!!

Ja też doceniam szczególne uczucie Victorii do Ciebie, Crows, chociaż go nie podzielam.

Starajcie się wzajemnie szanować, mimo różnic w poglądach a administratorzy i moderatorzy niech się skupią na wycinaniu agresji ad personam i postów nie na temat i wszystko będzie dobrze !!!
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 0:30 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Kłamca Bronisław Komorowski

60
nie mam najmniejszych wątpliwości iż podobny quizik, tyle że ze zmienionym nazwiskiem w tytule, za X lat będziecie mogli od nowa z powodzeniem propagować :).
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 23:29 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron