Re: Prośba czy groźba?

2
Myślę że część teczuszek jest w Moskwie,część w Tel Awiwie ,trochę w Waszyngtonie .A i IPN od czasu do czasu,jak jest taka potrzeba też coś znajdzie,coś co się zapodziało ,za szafkę wpadło,ale na szczęście w odpowiednim momencie ktoś wypatrzył ,otrzepał z kurzu,i jest :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 11:02 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Prośba czy groźba?

3
no jak sie spaliło dowody to teraz można na kazdego coś nabłechtac , trzeba było nie palić dowoów(bo to przestepstwo) jeno ich kopie zakonserwować a nie teraz gledzić.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 11:07 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Prośba czy groźba?

6
Kiszczak jest mistrzem iluzji.
Ja nie wierzę w żadne jego oświadczenia od czasu gdy przeczytałem wywiad Teresy Torańskiej z nim i gdy usłyszałem opowieść (chyba) Michnika o rozmowie z generałem:

Panie generale, jak to jest, ze pana odbieram jako sympatycznego, ciepłego przyjaznego człowieka, a tyle złego słyszy się o panu?
Drogi panie, nas tego uczą na szkoleniach - z uśmiechem odparł Kiszczak.

Bardzo wyraźnie widać ten syndrom u pana Kwaśniewskiego.
Na co dzień robi świetne wrażenie, elegancki, kulturalny, uśmiechnięty. Gdy zada mu się pytanie grożące śmiercią, typu, jaki był Pana udział decyzyjny w utworzeniu więzienia poza prawem w Starych Kiejkutach, jego wzrok zmienia się w stalowy, zimny, pełen mieszanego strachu i nienawiści.

To samo jest u Wałęsy, tylko ten nie umie kryć swoich emocji.

A Kiszczak swoją mistrzowską rolę zagrał w procesie toruńskim, na którym sądzono domniemanych sprawców morderstwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Nerwy jego twarzy nie zadrgały ani razu, gdy na sali sądowej oświadczano nieprawdę, a następnie skazano ludzi za coś, czego być może w ogóle nie zrobili. Za to byli jego wiernymi psami.
I otrzymali należną nagrodę po wyjściu z więzienia.

Nieraz przyglądałem się generałowi Jaruzelskiemu.
U niego tego syndromu nigdy nie dostrzegłem.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 11:19 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Prośba czy groźba?

10
My tu nie osądzamy na forum, tylko wypowiadamy swoje opinie.
I opinie mordotymoja są zupełnie mądre, oparte na faktach i racjonalnej myśli.
Czego nie można powiedzieć o opiniach niektórych innych osób, kierujących się emocjami, a nie rozumowaniem umysłu.

:kwiatek:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 11:38 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Prośba czy groźba?

11
w ocenie kwiatka jeśli ja powiem że gówno śmierdzi to to jest osąd , jęsli on to powie to to nie osąd tylko fakt , czego jezyk ludzki popieprzyć nie może na swą korzyść :P
Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 11:51 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron