Re: PiS partia oszołomów

61
-
To był liturgiczny skandal. Taka sytuacja nie powinna się zdarzyć. Jarosław Kaczyński wykorzystał przestrzeń liturgii i całą pielgrzymkę do realizowania swoich celów politycznych. W perspektywie Ewangelii tego nie da się obronić - mówi dominikanin o. Paweł Gużyński w rozmowie z Jackiem Gądkiem.
;
http://wiadomosci.onet.pl/religia/o-paw ... mke/1k96tg
;
sezon pielgrzymkowy sie rozpoczał wiec pis + łojciec rydzyk beda mogli piać pod jasną górą , ze polska jest w ruinie a rzadza nia sami złodzieje , jak takie zakony spełniają swoje boże posłannictwo :no:
Ostatnio zmieniony 17 lip 2015, 15:45 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

62
Poza populistyczną kwestią wieku emerytalnego i referendum chyba nie ma się co czepiać gmerania w Konstutucji. Jednakże te dwie kwestię budzą mój niepokój. W szczególności referenda niepokój o kraj a emerytury o wysokość mych składek do ZUS bo to że kiedyś dostane emeryturę to już dawno do kosza wrzuciłem. Do mej emerytury ten system upadnie.

http://www.fakt.pl/polityka/sensacyjnie ... 61534.html
Ostatnio zmieniony 25 lip 2015, 15:54 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PiS partia oszołomów

63
Cóż, ja nie popieram PiS a pewnie też można by nazwać malkontentem. Tylko ja się nie doszukuję a widzę. Widzę jak funkcjonują ludzie i jak pracują i nieraz mnie krew zalewa. Pani w banku nie zna produktu, który oferuje. Sklep komputerowy internetowy ma problem z wyszukaniem w google gdzie ma w Polsce dystrybutora. Ochrona patroluje regularnie by złodzieje mogli włamać się w odpowiednim momencie- kiedy nie patrolują. A politycy głownie obiecują, rzadko cokolwiek spełniają...
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 17:29 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: PiS partia oszołomów

66
toja pisze:Polacy mają krótką pamięć i znowu głosują na PIS. Nie przepadam za Giertychem ale warto go posłuchać.


Giertych zmiażdżył Kurskiego. I miał rację.
Obecnie czytamy: "Znowu Kurski kłamca! W tvn przypisuje sobie kampanię LPR 2004. Kurski wówczas przynosił do sztabu herbatę. Ona była bardziej pomocna niż on.". I zdaje się, że Giertych znowu ją posiada.
Co z tego wynika toja. W moim mniemaniu, nie brak pamięci tylko brak wyciągania wniosków.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2015, 19:57 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

68
polska ruina w wydaniu pis
;
[youtube][/youtube]
;
czy takie zachowanie jest prawe i sprawiedliwe wobec mieszkańców tej miejscowości , a gdyby sie tak bliżej przyjrzeć innym opisom "ruin" przez Szydło , z czasem wyjdzie szydło z worka .
Ostatnio zmieniony 04 sie 2015, 20:19 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

69
Widzisz chyba więcej niż ja... Każdy mieszkaniec Nowej Soli zna to miejsce w centrum miasta, hektary ruin po 200 letnich zakładach Odra, w każdej rodzinie jest osoba która tam pracowała. Wydaje mi się, że ona własnie o tym mówiła...

Żebym nie była gołosłowna
Ostatnio zmieniony 04 sie 2015, 23:16 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

70
victoria czemu się dziwisz ze są zamykane zakłady pracy, w Demokracji jest konkurencja i słabszy musi upaść. No ale prezes przejmie władzę i wszystkie zakłady pracy upaństwowi, taki ma program. Taki program już w Polsce był " zabrać bogatym oddać biednym "
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 11:16 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

71
Dajmy PIS-owi szansę.
Niech się wykażą.
Może ekstrema w pisie się wykruszy i wreszcie staną się wiarygodną partią.
Właśnie zbliża się (zapowiedzi medialne) recesja więc jak im nie wyjdzie, będzie można ją obwinić.

Łosiu polit-analityk
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 13:05 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

73
Toja demokracji to w Polsce póki co nie było i nie ma, a co to zakładów Odra, zgadzam się, były niekonkurencyjne, chociaz zamówienia mieli z całego świata, cóż bywa, kiepski menadżer, zła koniunktura, ale to były lata dziewięćdziesiąte dokładnie 97 albo 98, mija prawie 20 lat i nikt na to miejsce nie ma pomysłu, budynki to już ruina jak zresztą cały ten olbrzymi teren. Ktoś odkupił jakiś kawałek, maszyny i produkuje nici obuwnicze ma zbyt i mu się opłaca.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 21:35 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

74
skoro nikt nie ma pomysłu to po co pani szydło szpanuje przed PRL-owską ruina jakby była zbawicielem nierentownych zakładów , które kiedys popadały , wówczas nie była taka mądra , bo nikt na swiecie wcześniej nie wychodził z komuny na ściezki wolności biznesowej , jesli sie dzisiaj gra takimi ruinami by nadać temu nute przed wyborami to to jest obrzydliwe i płytkie , mogła sobie zrobić zdjecie z ksiedzem proboszczem chociaż , skoro nie ma lekarstwa na zmiane starych dawniejszych ruin w miejsca pracy , pieprzyć takie głupoty to kazdy baran potrafi , ze łoni to zasrali polske a te "ruiny sa dowodem " , na zachodzie takich ruin nie brakuje , jedne padaja inne sie buduje , . baba chce poszaleć i ppkazać jaka jest treściwa , a tak naprawde to ma tyle tylko do powiedzenia co kukiz tylko w lepszej obsadzie bo z dotacją partyjną za nasze podatki .
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 22:25 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

76
Lunadari pisze:
Dajmy PIS-owi szansę.
Niech się wykażą.
taa, macierewicz na szefa MONu :co:
Nadchodzi.

Po 2:50 :rotfl::lzy:
Ostatnio zmieniony 18 paź 2015, 19:28 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

77
Abesnai pisze:Po 2:50 :rotfl::lzy:
przebijam - 3:36 pis gwarantuje współpracę z prezydentem :stu:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 22:58 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: PiS partia oszołomów

78
Lunadari pisze:
Abesnai pisze:Po 2:50 :rotfl::lzy:
przebijam - 3:36 pis gwarantuje współpracę z prezydentem :stu:
Podczas ostatniej debaty akcent mocno podkreślany.
Koko koko PiS jest spoko, sondaż leci hen wysoko, wszyscy razem zaśpiewajmy, Szydło doping dajmy :fiufiu:
:ahah:

Grzebię i szukam tego projektu konstytucji wg. PiS.

HAaa ! Znalazłem na stronie tefałenów :) (5 min. googlowania)

PROJEKT KONSTYTUCJI ; UZASADNIENIE

Także bierzcie i dzielcie się, dopóki nie zniknie :P
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 14:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

79
Abesnai pisze:Także bierzcie i dzielcie się, dopóki nie zniknie :P
dzięks :)

przedostatni: "art.198
Traci moc Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483, z późn. zm.)."
zanim straci, warto jeszcze raz ją przejrzeć i schować do walizki, póki nie wygarną jej z naszych domów. a nuż stanie się 'białym krukiem' na emigracji? :cool:
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 23:59 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: PiS partia oszołomów

82
Czy dobrze kojarzę iż ten od sprawiedliwości to ten co ponad sądami się stawia, ten od wojska to ten co ma wizje ufo nad smoleńskiem a ten od specsłużb to ten co ich używa do celów prywatnych???
Ostatnio zmieniony 09 lis 2015, 20:45 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PiS partia oszołomów

83
civilmonk pisze:Czy dobrze kojarzę iż ten od sprawiedliwości to ten co ponad sądami się stawia, ten od wojska to ten co ma wizje ufo nad smoleńskiem a ten od specsłużb to ten co ich używa do celów prywatnych???
Nostalgicznie westchnę nad truchłem Polski ukochanej gdzie tylko zgliszcza, zgliszcza, zgliszcza.
I zeczekam aż śnieg spadnie choć nie chce a musi i na rumowiskach z pod śniegu wybiją przebiśniegi.
Rozgoryczony wiatr wyje za oknem w słonecznych promieniach ukompany.
Czy to koniec.


Łosiu samkoniec

Ps.

Jeżeli oczekujesz, że mrzonka szklanych domów uistotowi się już dziś to niechybnie tkwisz w błędzie.
Obrazek
On nas widzi.


A tak już serio...poczekamy, zobaczymy.
Personalne nominacje nie zachwycają bezwzględnie.
Masy chciały zmiam na szczytach władzy i tak też się stało.
Cóż, musimy aktywnie czekać.
Jedno wiem, że ja odczytywany w domu jako pisior a w pracy jako platformers najchętniej wybrał bym trzecią drogę, ekipę zuchów bez skazy. Lecz by to się mogł zdarzyć musieliby mnie wybrać na prezydenta. :pogaduchy:
Ostatnio zmieniony 14 lis 2015, 10:31 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

84
"pieknie" umajony krzyzami i infantylnymi uśmiechami fanatyzm religijny pod nazwa pis pokaże niebawem prawdziwe swe oblicze - podzielili juz kościół katolicki , pogłebią podziały w narodzie .
Ostatnio zmieniony 14 lis 2015, 11:46 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

87
Z panią profesor nie można się źle bawić, szkoda tylko, że tyle płacimy za tę zabawę.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2015, 23:13 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PiS partia oszołomów

89
Crows pisze:- podzielili juz kościół katolicki , pogłebią podziały w narodzie .
o boska beato!
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 23:18 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron