Re: PiS partia oszołomów

213
Ja też nie mam takich problemów. Telefony mi padają bo je sam niszczę ;) A reszta działa. No ale może dlatego iż ja wybieram sprzęt z rozwagą i niekonieczne najtańszy.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 14:04 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PiS partia oszołomów

214
Ojciec ze swoim smart tv latał już 2 razy na gwarancję, teraz znów zaczął przycinać mu się dźwięk, sama aplikacja smart tv działa gorzej niż mój gównofon goclever. Ja podobnie jak CM wybieram z rozwagą sprzęt, patrze też na swoje potrzeby. Sam kupiłem telewizor LG po przetestowaniu matryc w sklepie, możliwości regulacji obrazu i jakości dźwięku, olałem wszelkie dodatkowe ficzery - jakoś tak mam, że im więcej niepotrzebnych mi rzeczy tym gorzej, ale to chyba pozostałość bycia mechanikiem - im mniej części ruchomych, tym trudniej o awarię ^^ W każdym razie mam większy telewizor z dużo większą ilością możliwości niż ojca smart TV, bo non stop jest podłączony do komputera i do samej telewizji służy sporadycznie - bo nie ma po co. A zapłaciłem za niego praktycznie dwa razy mniej i to już 3 lata jak trzyma ostrość, żadnych smug ani bad pixeli. Włączam pada, wciskam przycisk i przełącza mi się na telewizor, włącza steam big picture z zaisntalowanym Kodi media center i nic więcej mi do życia nie potrzeba.

Budowałem sobie takie stanowisko w sumie z 10 lat prawie, wszystko jest doprowadzone do takiej perfekcji, że jak widzie jak ojciec klika po swoim wielkim pilocie żeby włączać te wszystkie smarty, tvn playery, to za głowę się chwytam i zastanawiam kogo tam zatrudniają w tym samsungu. U mnie to kwestia przyciśnięcia jednego, dwóch przycisków żeby mieć wszystko na tacy, nie ma że nie działa, włączam i jest, cokolwiek zechcę, w sumie mój komputer to praktycznie konsola/media-center gdy tego potrzebuję. Teraz trochę dłubię żeby to wszystko ładnie podpiąć pod steam controller, dał mi sporo nowych możliwości.

Swoją drogą jakiś czas temu stworzyłem bota, miał służyć za domowego informatora (szukanie info po necie), ale im dłużej nad tym siedzę tym bardziej skłaniam się ku pomocy domowej, regulacji temperatury, włączania filmów właśnie, wyszukiwania wiadomości, opowiadania kawałów itd. Póki co da się z nim już całkiem rzeczowo porozmawiać, jak się w końcu przeprowadzę i będę miał cały dom dla siebie, to planuje zainstalowanie mikrofonów i paru tabletów w strategicznych miejscach no i jeszcze jakieś api chat bota żeby można było z nim w ogóle porozmawiać jak z żywą osobą.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 14:35 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: PiS partia oszołomów

216
A teraz jeszcze te wybuchające smartfony na rzeczy. Jakość z ilością nie zawsze chcą iść w parze. A zastanawia mnie jak co jakiś czas wycofują jakąś serie lekòw z aptek przez pomyłkę są tam inne składniki. Czy znowu ilość przerasta jakość?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 19:19 przez prosmake, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

219
Dziś trzynasta miesięcznica nieodzyskania wraku, niepowołania komisji międzynarodowej i niepojmania zamachowców ze Smoleńska.:k:
Ostatnio zmieniony 16 gru 2016, 20:59 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

226
victoria pisze:Lepiej tolerować tę korupcję w sądach?
Od początku wyścigu o tą kadencję twierdziłem i dalej twierdzę iż wolę złodziei od fanatyków. Ci pierwsi są przewidywalni i nie zajadą do końca konia na którym jadą bo stracą zyski, Ci drudzy są nieprzewidywalni i konia ostatecznie zajadą w swym szaleństwie.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 21:33 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PiS partia oszołomów

230
PiS to zacietrzewieni fanatycy , którzy nie maja swego zdanie jeno powtarzają to co wydumał prezes w czasie medytacji z kotem , ze wszystkimi sie kłuca , to ich zasługą jest ze dzisiaj kościół jest podzielony i skłócony .
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 6:34 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

232
Gdyby nie kukiz to bym głosował na pis, to wybór mniejszego zua. PO za bardzo poszedł w strone NWO. Na obecną durną sytuacje polityczną w unii najlepszy jest Putin, i tylko osoba mocna może coś zrobić dobrego i sprzeciwić sie monsanto, gmo, piepszonej islamizacji europy.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 10:56 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

233
Może i PO i PiS to podobne zło, może, ale jedno ich zdecydowanie dzieli. PO odebrało ludziom nadzieję a PiS im dało.
A to że PO brnie już teraz na oślep, odbiera nadzieję sobie.
Nie bardzo umiem odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest gorsze kult jednostki czy kult pieniądza?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 11:50 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

234
Na trudne czasy najlepszy jest konserwatyzm. Ciężko mi powiedzieć, czy te trudne czasy już nastały, ale widząc globalną zawieruchę z tymi ciapakami jakoś czuję się lepiej, jeśli wiem, że coraz więcej osób i sam rząd wierzy w wydumane ideologie, które przynajmniej budzą w ludziach patriotyzm i wolę walki. A to, że zupełnie wymija się to z moim stylem życia, z moimi ideałami to inna bajka, ja się przystosuję, nie potrzebuję ludzi, społeczeństwa czy rządu, który myśli tak jak ja by mi się lepiej żyło. Imho lepiej jest tak jak jest, ja tu sobie patrzę na korzyści. Rządy PO dały mi zajebistą technologię, pchnęło rozwój szczególnie w większych miastach, wzmocniło chęć zostania w polsce, tak samo jak zapewnie innym, ogarniętym ludziom, za to klasy niższe i ludzi mniej inteligentnych wygoniło z kraju. PiS sprawia, że co mądrzejszy polak wyjeżdża, biedota zostaje, bo im coraz bardziej wygodnie. Z tą różnicą, że ogarnięci i bogaci ludzie nie idą na wojnę, a patriotyzm to dla nich mrzonka, ludzie z niższych klas potrzebują wiary by mieć siłę, a to PiS im pompuje do głowy non stop. To też w sumie może i straciłem na rozwoju państwa, ale to co jest teraz mi bardzo odpowiada, gorzej raczej nie będzie, za to mam świadomość, że patriotyzm i stare ideały wracają, a więc jest coraz więcej osób, które są skłonne nadstawić za nie karku - czego ja bym nie zrobił na pewno. To też kolejny raz lepiej tutaj zostać i patrzeć jak świat płonie ^^
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 11:55 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: PiS partia oszołomów

237
kult pieniądza czy kult jednostki ?
Zawsze wybiore kult jednostki, przynajmniej można mu nawtykać od idiotów. Kult pieniądza rozmywa odpowiedzialność chyba na kosmitów, niema odpowiedzialności i ludzie głupieją.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 1:00 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

238
Ja?! pisze:kult pieniądza czy kult jednostki ?
Zawsze wybiore kult jednostki, przynajmniej można mu nawtykać od idiotów. Kult pieniądza rozmywa odpowiedzialność chyba na kosmitów, niema odpowiedzialności i ludzie głupieją.
Wszelkie kulty są nieporozumieniem bo noszą w sobie. Znamiona fanantyzmu , ostatnimi czasy można w polsce zaobserwować wciskany kult kaczyńskich poprzez idotyczne miesiec,nicze i tzw apele smoleńskie
Ostatnio zmieniony 04 sty 2017, 10:14 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

239
Fanatyzm jest był i będzie u głupich ludzi, mało świadomych.
Czy to mecze piłkarskie, czy fani gwiazdy pop, czy fani pieniądza czy księdza. To wszystko fanatyzm, zaślepienie, hipnoza społeczna.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2017, 12:11 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron