Re: PiS partia oszołomów

1
przygladam sie czasem niektóym człowiekom i zauważam pewną spójną ceche tych popierajacych pis , lubią atakować , krytykować , i gadać o spiskach przeciw polsce i polakom ,
czy nie powinni zamienić nazwy na partie malkontentów ( malkontent => człowiek niezadowolony ze wszystkiego, doszukujący się wad we wszystkim i wszystkich.)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 18:56 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

4
PS.Ja wiem że PSL jak najbardziej zasługuje na to żeby w worze wygospodarować trochę miejsca,PSL-A ścieśnić przy pomocy prasy do słomy i by wlazł na ciasny wpych :),ale wszystkich na raz nie mogę,bo się rejwach zrobi ,ONZ mnie się na podwórko wtryni :zulus: ...
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 20:09 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PiS partia oszołomów

6
Crows, i slusznie zauwazasz; PIS buduje swoja pozycje na wdeptywaniu w podloze wszystkich poza soba.
Tak jak PO winduje sie kosztem innych.
Jedni widza tylko czarne strony, drudzy - tylko biale. Normalnie nie widzi nikt?
Rzad PO sluzy Unii zamiast Polsce, rzad PISu - służyl zamiast Polsce - sobie i umacnianiu swojej pozycji.
Jedna cholera.
Moze Polsce zamiast rządzących - potrzebny jest wreszcie madry gospodarz, ktory zaczalby gospodarowac, zamiast rzadzic?
Ja na razie sledze poczynania gornikow i rolnikow, i wrednie czegos rechocze z satysfakcja, sama nie wiem z czego. Moze z tego, ze ludzie sie wreszcie ockneli, i przypomnieli sobie po co sa ci, ktorych wybieraja, aby im sluzyli.
Nadprodukcja jajoglowych i przerost form administracyjnych zawsze niesie oplakane skutki. Kto bedzie nastepny, po gornikach i rolnikach, jak myslicie?
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 0:08 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

7
Mamy to co żeśmy chcieli.
Rządy koterii, układów, układzików.
Pieniędzie, pieniędze, pieniędze.
Nie pytam kto jej zapłacił za występ, nie pytam, ma prawo mieć pogląd sówj ...
[youtube][/youtube]
... tylko mam taką...mam nadzieję, że blida nie zajrzy nam do ócz.

Wyzwólić się zmentalności

Madziwna
Mapolsko
Mamała
Monarchią stać byś się chciała
I trząść wolności światem
Rasiję karcić kabatem

Niestety ten dziwny świat
Nie jest Mapolsko Cięwart

A twoje ambicje natchnione
Nie mogą być nigdy spełnione

Urodzona w śródziemiu
między swemi wrogami
szukasz przyjaciół wiernych
tykasz się z tyranami...

A my Batele skłóceni,
wiz dousa wciąż chcemy.
................wciąż chcemy
................wciąż chcemy

..taknam bogudopomóż i nato koalicja
i niewiernością przyjaciół
niech stanie polska tradycja...

A gdy już Wizz swę dostaniem
Co nie idzie tak łatwo
w bramie ostanie liścik
ostatni gasi światło...


Łosiu możearubas
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 5:41 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

8
Losiu, czysta logika; idee ideami, a ludzie ludzmi. Pokaz mi takiego, ktory bedzie garnal od siebie, jak moze do siebie? Wiec jak juz przez wieki sam sie nagarnie, urzadzi rodzine, znajomych, rodziny znajomych i znajomych rodziny - to jest szansa ze kapnie i cos innym. A tak, masz pojecie - co cztery lata nieurzadzone hordy probuja dorwac sie do koryta, z tylu napiera wyglodniala rodzinka z przyleglosciami. W miedzyczasie nie ma czasu na nic, poza okopywaniem sie na pozycjach, zeby nikt nie odepchnal od koryta. To kto wydi na to harowac?
A jeszcze - wiadomo powszechnie ze ile ludzi - tyle checi, zdan i pogladow. I kazdy wie najlepiej co by bylo dobre, i kazdy poglad najsluszniejszy. To i normalne ze potem nic nikomu nie pasuje, i jakby nie bylo - i tak bedzie nie tak.
Nic tylko monarchia jako jedyna wladza ustawodawczo wykonawcza. Ktos kto bedzie dbal nie o siebie, i nie o cudze, a o swoje krolestwo.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 6:24 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

12
Prawo i Sprawiedliwość - to dwa piekne słowa , ile prawości i sprawiedliwości ma w sobie pan Gowin który z pisem spółkę zakłada , były minister robił w jajo swych partyjnych wielbicieli napuszczając wszystkich na pis , teraz jakby "zmartwychwstał oczyszczony i rzuca błotem na lewo i prawo by się kaczorkowi przypodobać :/
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 17:56 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

13
Crows pisze:Prawo i Sprawiedliwość - to dwa piekne słowa , ile prawości i sprawiedliwości ma w sobie pan Gowin który z pisem spółkę zakłada , były minister robił w jajo swych partyjnych wielbicieli napuszczając wszystkich na pis , teraz jakby "zmartwychwstał oczyszczony i rzuca błotem na lewo i prawo by się kaczorkowi przypodobać :/
Coś Ty chyba tych pisklaków nie lubisz ?Ja widzę że wszędzie są takie same mendy polityczne .Balon z pisklakiem namalowanym ostrym czerwonym kolorkiem pompują intensywnie media .A niech sobie pompują .Przejrzałem wiadomości na Onecie,polityczny trup Sienkiewicza wylazł z szafy i będzie piastował i będzie zasiadał.Jakby nigdy nic ...
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 18:00 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

16
Wskażcie mi palcem chociaż jednego nie oszołoma? Kuźwa dązycie do tego, jak z tym mniejszym złem? Zło jest zawsze złem, podobnież jak oszołomstwo, Solinę Wam wylać na główki, to mało :P
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 22:25 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

17
victoria pisze:Wskażcie mi palcem chociaż jednego nie oszołoma? Kuźwa dązycie do tego, jak z tym mniejszym złem? Zło jest zawsze złem, podobnież jak oszołomstwo, Solinę Wam wylać na główki, to mało :P
Był taki jeden :/ ,chiba,o mój Boże z ZCHN-u :rotfl1: .Rozwiódł się,założył nową rodzinę,zdecydował że odchodzi z polityki bo nie może głosić jednego a robić czegoś zupełnie innego.Nazwiska nie pamiętam :( .
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 22:33 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

18
Crows pisze:Prawo i Sprawiedliwość - to dwa piekne słowa , ile prawości i sprawiedliwości ma w sobie pan Gowin który z pisem spółkę zakłada , były minister robił w jajo swych partyjnych wielbicieli napuszczając wszystkich na pis , teraz jakby "zmartwychwstał oczyszczony i rzuca błotem na lewo i prawo by się kaczorkowi przypodobać :/
Z panem Gowinem mam zgryz, bo wydawal sie czlowiekiem innego pokroju niz popisowi politykierzy, i nie chce mi sie wierzyc, ze ubral kolory pana Kaczynskiego.
Juz raczej bym podejrzewala ze z tych dwoch probuje zrobic jedno, laczace to co najlepsze w PO i PISie.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 23:22 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

19
Pan Kaczyński pokazał ile jest wart chowając u swego boku Pana Hofmana. Albo jest zatem tak głupi że nie zauważył jakim Pan Hofman jest zepsutym człowiekiem albo Pan Kaczyński jest bardziej zepsuty niż Hofman przez to iż chciał tą jego zepsutą naturę wykorzystać. Bo naiwna opcja że chciał go z tego zepsucia wyleczyć nie przystoi już tak dojrzałemu człowiekowi jak Pan Kaczyński. A jeśli jest tak naiwny to ponownie - nie wart jest by władać.

CM
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 23:36 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PiS partia oszołomów

20
Nie ma co filozofować,trzeba jak najszybciej wyrżnąć popisową watahę.Można puścić plotkę o afrykańskim pomorze wśród polityków .I niech weterynarze działają,szkoda każdej chwili.I żadnego znieczulenia :satan: .Znieczulenia naród nie refunduje :rotfl1: !civilmonk napisz coś fajnego o Nowaku :) .O Nowaku i o Tusku.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 15:57 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PiS partia oszołomów

21
jeśli tak bardzo jesteś zainteresowany PO to przejdź do tematu => PO partia oszustów :P
a jeśli bardziej cie interesuje SLD to załuz temat => partia oszustów i oszołomów -czyli SLD
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 23:22 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

22
Ja tak sobie myslę,

że Lepieje by było gdyby prezydenta była z innej partii niż premiera

a dodatkowo jedno z dwojga winno spełniać warunek: oszołomfree.

Ja być nie mogę nijednymnidrugim,

Łosiu jabyćniemocek
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 5:58 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

23
I dodam jeszcze, że prezdydenta czy premiera musi być dyspozycyjny zawsze.

Mnie na ten przykład złamał się ołówek i chcę miec prawo rządać przyjazdu

premiery czy prezydenty.

Wszak grafit to wyngiel a na wynglu stoi nasza polnische energajzer.


Łosiu dudo-gracz święć panie nad duszą jego
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 6:05 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

24
Crows pisze:jeśli tak bardzo jesteś zainteresowany PO to przejdź do tematu => PO partia oszustów :P
a jeśli bardziej cie interesuje SLD to załuz temat => partia oszustów i oszołomów -czyli SLD
A czemu? Mozna by powygrzebywac z tych wszystkich grupek wzajemnej adoracji ludzi wartych tego, a reszcie powiedziec: dziekujemy. Albo: paszli won.
Nigdy nie ma tak, zeby jedna strona byla bez skazy i zmazy, a druga kompletnie beznadziejna.
Ja na przyklad pana Millera uwazam za kretacza prima sort, ale to co mowi o Rosji i Ukrainie jest bezcenne. Rzeczowe, konkretne i prawdziwe. Moze by sie dalo wylowic kogokolwiek z tej smierdzialki zwanej polityka.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 7:18 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

25
ayalen pisze:Nigdy nie ma tak, zeby jedna strona byla bez skazy i zmazy, a druga kompletnie beznadziejna.
a czy tu ktoś stwierdził , że istnieje tylko biały i czarny wizerunek ?
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 10:02 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

26
Crows pisze:
ayalen pisze:Nigdy nie ma tak, zeby jedna strona byla bez skazy i zmazy, a druga kompletnie beznadziejna.
a czy tu ktoś stwierdził , że istnieje tylko biały i czarny wizerunek ?
A czy to czasem nie Ty tak twierdzisz :satan: ?
PiS partia oszołomów,jak powinienem to interpretować :/ ?
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 10:18 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

28
mordotymoja pisze:
Crows pisze:
ayalen pisze:Nigdy nie ma tak, zeby jedna strona byla bez skazy i zmazy, a druga kompletnie beznadziejna.
a czy tu ktoś stwierdził , że istnieje tylko biały i czarny wizerunek ?
A czy to czasem nie Ty tak twierdzisz :satan: ?
PiS partia oszołomów,jak powinienem to interpretować :/ ?
gdzie napisałem , że wszyscy ?
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 13:23 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

29
ayalen pisze:A co - to ja zalozylam ten watek?
Crows - nie, dwa partyjne watki sa malowane na czarno jak dotad.
a ja zauwazyłem ze co niektórzy próbowali PiS przedstawiać na biało , wiec dla równowagi biologicznej dodaje inność .
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 13:25 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron