Re: PiS partia oszołomów

121
victoria pisze:A możesz to jakoś wytłumaczyć?
a czym sobie zasłuzył ? tym że zginał tragicznie ? kazdego dnia gina ludzie tragicznie
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 13:52 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

122
Można miec prywatnie inne zdanie, ale żeby zaraz zabraniać w demokratycznym kraju budować pomnik komu tylko by się chciało- Ty Crows jesteś tyranem.

Jako dziecko chowałem wróbelka na podwórku u sąsiada, Pana Bo. Wtem wyszedł sąsiad i krzyknął:
wyper... mistąd... gówniarze.

Wróciłem do domu i powiedziałem o wszystkim mamie i już sąsiad na nas nie krzyczał.
Ale od tamtego czasu nie mieliśmy szczęścia- zbór martwych wróbelków był pusty.

I ty jesteś tak jak nasz sąsiad, krzyczysz i krzyczysz, a wróbelków już nie ma. Ten mój był ostatni.

Czekaj powiem na ciebie wszystko mamie.

Łosiu prokurator


Ps.

A jak by tak zginął Tu_sek Nadbrukselą. Pewnie byśmu chciał coś wybudować gdzieś.

Pan Bo już nie żyje, to może u niego na podwórku. A ,,Przedmieście Krakoskie" blisko.
Czy wtedy Viktoria krzyknie na ciebie jak pan Bo?
Wątpię.
Mimo Żeonatuskaniekocha, to bymuchętnie pomnik juz postawiła.
Widzisz.

Łosiu krakoski
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 15:30 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

123
Łosiu pisze:Można miec prywatnie inne zdanie, ale żeby zaraz zabrchaniać w demokratycznym kraju budować pomnik komu tylko by się chciało- Ty Crows jesteś tyranem.
i
niech sobie kazdy buduje pomniki ile chce i kiedy chce byle by nie na moim widoku i za moje pieniadze z podatków :P
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 16:00 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

127
Nie za dużo tych pomników? Jesteśmy chyba najbardziej pomnikowym krajem na świecie, a i tak co kilkadziesiąt lat musimy je obalać. Na Chopina i Kopernika też kiedyś przyjdzie czas, ich sposób życia nie wszystkim już teraz się podoba. To znaczy, jak ktoś chce stawiać pomniki za własne pieniądze, to mu nie bronię, ale można bardziej pożytecznie wydać te pieniądze.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2016, 18:08 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PiS partia oszołomów

129
No, ale to, że tak powiem, takie uniwersalne pomniki. Wiesz, pomnik wiernego psa, sikającego chłopca, śpiewaków... Politycy się rzadko zdarzają, bo to śliski temat - zbyt często się ich obala.
A u nas, jak nie Piłsudski, to Wojtyła albo Kaczyński. Trochę za dużo tego. :D
Ostatnio zmieniony 13 mar 2016, 21:56 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PiS partia oszołomów

130
Obrazek
;
wielkimi krokami zblizamy sie do wybuchu smoleńskiego szału :puknij:
;
Podczas konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke dodał , że w związku ze sporem wokół TK, Polska powinna czuć się zagrożona.
- Co nam grozi? Zwolennicy KOD-u urządzą nam Majdan, po to, żeby obalić rząd - przewiduje europoseł. - Sytuacja międzynarodowa Polski jest bardzo nieprzyjemna, nie dość, że PiS atakowało Niemcy i Rosję, to jeszcze teraz wdało się w spór z USA - dodał.
;
Ostatnio zmieniony 14 mar 2016, 17:55 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

131
nie wiem skąd ostatnio pisowscy fanatycy wraz z prezesem tyle gledzą o komunistach i ich wszechobecności , wszak jeszcze nie dawno w czasie poprzedniej kampani wyborczej prezes gdy był na Ślasku tak bardzo wychwalał Gierka , ze aż sie zygać chciało ;/
Ostatnio zmieniony 16 mar 2016, 11:06 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

133
Wszystkiemu winien jest jak zawsze Tusek.

Bo..bo...bo...

Mój stary przyjaciel wyznawca w/w theori zamachu czeka, kiedy mimister M wezwie Rosję do wydania dwóch, a nawet trzech pasażerów TU-154, którzy nie zginęli w katastrofie.
Najchętniej usunął bym tematy w tym temacie z przestrzeni medialnej. Niech się toczą za kurtyną.
Hmmmm?DOWÓD


Łosiu vinitor
Ostatnio zmieniony 18 mar 2016, 7:23 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: PiS partia oszołomów

135
Musze iść i zapytać czy nie potrzeba jakiegoś fachowca w dowolnej branży na stanowisko dyrektora. Ostatnio żona ministra Ziobry Patrycja Kotecka, podeszła (zapewne przechodząc obok) i zapytała, czy czasem nie potrzebują kogoś w Link4. No i co? Potrzebowali na stanowisko dyrektora ds marketingu. Podobnie wcześniej w Orlenie zapytał były poseł PIS Mastalerek i też wakat dyrektorski był do obsadzenia. Chłop robote dostał. Praca za świetne pieniądze jest, trzeba tylko zapytać. :hhhh:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2016, 9:33 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: PiS partia oszołomów

137
Prof. Staniszkis: nie mogę znieść, jak Duda zaczyna ględzić; powinien zostać instruktorem narciarskim
- Nie mogę znieść, jak Andrzej Duda zaczyna ględzić na stoku narciarskim. Widać, że lubi narty i lubi perorować. Powinien zostać instruktorem narciarskim, a nie prezydentem. Lech Kaczyński nie dość, że sam miał powagę, to jeszcze zgromadził wokół siebie wybitnych ludzi - mówi w rozmowie z magazynem "Plus minus" prof. Jadwiga Staniszkis. Dodaje, że "Jarosław Kaczyński przeraża Zachód", a jedno z jego wystąpień było "żenujące".
ta pani była całe lata fanem jareczka i pis-u , dlaczego zmieniła zdanie ?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2016, 13:24 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

143
jaki cel ma to zdjecie obnazajace i wybijające "urode" ? to te religine metody , które każą kochać bliźniego ? a gdyby tak umieścić zdjecie Szydło z rana przed nałozeniem makijażu , prymitywne działanie pasujące wybitnie do pisowskich cieniasów.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2016, 7:44 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

146
– Zdecydowaliśmy się współuczestniczyć w działaniach na południowej flance NATO. Będziemy jeszcze rozmawiali o kształcie naszego zaangażowania – powiedział minister obrony Antoni Macierewicz po spotkaniu ministrów obrony państwa NATO. Szef MON poinformował o tym, że Polska zaangażuje się w walce z tzw. Państwem Islamskim.
ten obłąkany człowiek wciaga nasz kraj w wojne :puknij:
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016, 17:28 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron