Re: PiS partia oszołomów

188
Zadaję sobie pytanie, czy zostaliśmy sprzedani przez rząd premier Beaty Szydło m.in. za "kwoty imigrantów" ? Coś sprawa umilkła ostatnio, akurat w gorącym okresie CETA i nie słychać "zza miedzy", że Polska nie che się solidaryzować z krajami UE. Dość upierdliwa i nad wyraz męcząca sprawa TK oraz orzecznictwa Komisji Weneckiej również zeszła na dalszy plan. Ciekawe.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2016, 23:25 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

191
Abesnai pisze:Zadaję sobie pytanie, czy zostaliśmy sprzedani przez rząd premier Beaty Szydło m.in. za "kwoty imigrantów" ? Coś sprawa umilkła ostatnio, akurat w gorącym okresie CETA i nie słychać "zza miedzy", że Polska nie che się solidaryzować z krajami UE. Dość upierdliwa i nad wyraz męcząca sprawa TK oraz orzecznictwa Komisji Weneckiej również zeszła na dalszy plan. Ciekawe.
Moim zdaniem to była wymiana CETA za bataliony NATO. A dla publiczki szopka aborcyjna by się miała czym zająć w tym czasie.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2016, 11:13 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: PiS partia oszołomów

192
JA?! może trochę wcześniej na wikileaks.

Rosa, otóż to, w Niemczech i Austrii sceptyczne głosy coraz donośniej przebijają się przez ściemę medialną i fałszywe mainstreamowe obrazki.

Civ, Mateusz Morawiecki z dwoma tekami ministerialnymi, Adam Lipiński na pełnomocnika ds. równego traktowania. Czekam na kolejną rekonstrukcje, kiedy premier Szydło poda się do dymisji a zastąpi ją władca marionetek. Tylko ciekawe czy zechce wyjść z cienia.
CETA sreta, TTIP srip… Aborcja k****!
Niestrawne, jednak czuję się zobligowany w tej sprawie poprzeć Ryszarda Czarneckiego, przeciwnika CETA.
Póki co, i chyba to najboleśniej możemy odczuć, mamy ministerialnego twixa szukającego kasy na "pińset plusz" oraz inne pomysłowe dobrodziejstwa.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2016, 14:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

194
Crows, za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli. Zabierzmy 500+ i zobaczmy ilu to zwolenników i sympatyków rządu pozostanie a ilu powstanie na ich miejsce zagorzałych przeciwników, tych, którym dawali a później im zabrali.
Teraz leci deal dziesięciolecia, gdzie wymienia się resztki naszej niezależności za denary. Cenę zapłacimy my, ale ten grzech głównie spadnie na barki przyszłych pokoleń. Z tego nie będziemy się w stanie wycofać.
Rząd nie ma zdania o CETA ... jednak poprze jej tymczasowe wprowadzenie. To jest dopiero nowa forma "patriotyzmu", heh.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2016, 18:12 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

197
Strzelanie sobie w kolano to chyba nasza narodowa specjalizacja ;) Nie twierdzę, że nasz prezydent jest baranem, może raczej ignorantem (którym w szerokim rozumieniu i ja pozostaję, skupiając się głównie na bardzo negatywnych i przytłaczających aspektach umów) i myśl mnie taka nachodzi: czy którykolwiek miał chociażby wgląd w dokument (całościowo, śmiem wątpić) liczący kilkaset lub nawet ponad tysiąc stron (TTIP) a będący w ciągłe fazie negocjacji lub poprawek ?
Ostatnio zmieniony 01 paź 2016, 18:55 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

199
Absenai a w których to krajach obywatele tylko pieja z zachwytu nad swoimi władcami ? , ja nie naleze do slepych krytyków , oceniam realne działanie wzgledem deklaracji i wychodzi obraz figury władzy , dla mnie Duda już zanim został prezydentem był dupkiem który kłamał i to kłamstwo teraz wychodzi na jaw , to co mam teraz lizać jego wizerunek jak ciemne babki obrazki z łojcem wielebnym ? :P
Ostatnio zmieniony 01 paź 2016, 21:27 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

200
Gołym okiem widać do czego dąży prezes Jarosław, chciał bym się mylić ale fakty mówią co innego. Prezes dąży do jedynowładztwa a co to oznacza wiemy z historii.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2016, 10:05 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

207
Spot wyprodukowany przez Instytut Spraw Obywatelskich, któremu TVP odmówiło transmisji.

Oczywiście umieszczam i zachęcam do zapoznania się z poniższym linkiem:
https://chcewiedziec.pl/

[youtube][/youtube]

CETA sreta, smoleńsk kxxxwa. Zaczynam naprawdę myśleć kategoriami "PIS PO jedno zło".
Ostatnio zmieniony 23 paź 2016, 20:24 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

209
Ja?! pisze:Załuż partie, może bedzie wtedy lepiej
Niezły pomysł, niestety brak mi głównych cech polityka. Innymi słowy - nie te geny ;)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2016, 23:18 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: PiS partia oszołomów

210
To można wyćwiczyć, 90% ściemy, 10% oszustwa i polityk pełną gębą. A jak już sie dorwiesz do stołka to sie z tego gówna otrzepiesz i bydzie raj w polsce :D
Tylko socjalu nie podwyższaj bo muzułmany sie zlecą jak kury do ziarna.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, 9:56 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron