Re: Kukiz na Prezydenta

31
Lunadari pisze:moim zdaniem w chwili obecnej nasz kraj potrzebuje głowy państwa reprezentacyjnej na zewnątrz, posiadającej wiedzę płynącą z osobistego doświadczenia, o czytelnej charyzmie nie budzącej wątpliwości - krótko mówiąc głowy państwa budzącej szacunek i zaufanie pośród prezydentów innych krajów, a nie kogoś kto będzie wzbudzał niejednoznaczne uśmieszki w kuluarach..
Mamy taką :) !Głowę :rotfl1: !
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 15:11 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

32
Lunadari pisze:
ayalen pisze:Dlaczego akurat Dyzmy?
a dlaczego nie :cool:?
Dlatego ze ma to zdecydowanie pejoratywny wydzwiek, co zreszta potwierdzil kolejny wpis, oceniajacy P.K.
Ekscesy alkoholowe, aparycja cinkciarza - swoja droga, znalam kiedys takiego, o aparycji Azavoura, ach. W dodatku byl wsciekle inteligentny
Uwazasz ze oparcie mozne stworzyc tylko partyjny beton?
Skoro chodzi tylko o reprezentacje - to moze rzeczywiscie sensowniej byloby mowiaca lale? Manekina z wczesniej nagranym przemowieniem. Taniej by bylo?
Z tego co pamietam - moze sie myle, ale to prezydent jest najwyższa wladza w kraju - rzad z premierem jest jedynie organem wykonawczym. Wiec moze nie jest wazna glowa - a to co w glowie?
A pan PK wydaje sie miec w niej poukładane, w przeciwienstwie do wielu innych.
Wybory prezydenta to jednak nie jest oscarowa gala, ani czar par, wiec na czorta nam cacuś picuś?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 17:20 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

33
Może być gadająca lala .Oczywiście pod warunkiem że to będzie ich lala ,że to oni będą lali baterie wymieniali :rotfl1: .W zasadzie jak czytam takie rzeczy to misiem nie chce śmiać ...Żałosne .
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 18:06 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

34
ayalen pisze:Wybory prezydenta to jednak nie jest oscarowa gala,
same wybory napewno nie ale kampania wyborcza to szopka
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 18:16 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

36
Mam juz 10 podpisow a specjalnie sie nie staralem :) Nawet rodzinni pisowcy podpisali.
Kukiz to jedyna osoba ktora moze wygrac z Bronkiem w II turze. Duda nie ma szans bo zaglosuja na niego tylko pisowcy plus pare procent. Czyli dostanie max 35. Na Kukiza vs Bronek moze zaglosowac znacznie wiecej jesli da mu sie szanse. Jesli jednak pisowcy i lewacy zaglosuja na swoich a nie Na Kukiza to Bronek wygra bo Kukiz nie wejdzie do II tury.

Lunadari - szukasz prezydenta swietego? To moze Franciszek? :)

CM
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 19:28 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

37
CM - jest jeszcze masa ludzi, ktorzy maja sedecznie dosc PoPisow z przydawkami. Smiem mniemac ze to oni stanowia wiekszosc, a dotychczas nie mieli alternatywy, wiec albo olewali, albo wybierali to, co uwazali za mniejsze zlo.
Moze teraz jest czas dla nich? Dla ich przedstawiciela, ktory nie tkwi po uszy w betonie?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 20:14 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

38
Tak się składa iż trzy lata temu przyłożyłem rękę do budowy medialnych kanałów propagadny pisu. Zajmowałem się kwestią technologiczną. Biznes po prostu - zero ideologii. Przy okazji poznałem jednego z kluczowych dziennikarzy prawicy. Zapytałem go wtedy - słuchaj, dlaczego publikujecie takie pierdoły i burzycie naród? Wiesz co mi powiedział - "just bizness, są na to kupcy to sprzedajemy". Przy okazji usłyszałem o zapleczy finansowym Kaczyńskiego - jego "biznesy" ze SKOK'ami. Znam też biznesmenów zacierających ręce z radości iż ich "koledzy" z prawicy będą u władzy. Zastanawia się ktoś kto stoi za zjednoczeniem Ziobry i Gowina pod flagą Kaczyńskiego???? Radzę się zainteresowac. Dlatego krew mnie zalewa jak widzę jak pisowcy grzmią o uczciwości, prawie i sprawiedliwości - są warci tyle samo co platformersi. Polityka PIS to po prostu jest zagospodarowanie pewnej grupy na którą składają się głównie przegrani transformacji w Polsce plus emeryci i trochę konserwatystów i nacjonalistów oraz ci którzy wierzą w ich bajki o "prawie, sprawiedliwości i uczciwości".

Będąc zmuszonym do wyboru pomiędzy jednymi złodziejami a drugimi czy trzecimi to już wolę platformersów - nie cierpię bowiem konserwatyzmu. Niestety nie ma sensownej partii lewicowo - liberalnej w Polsce - na taką bym głosował z marszu.

CM
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 20:55 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

39
A czy ja niedawno nie pisałem że trzeba z więźnia Brunona odbić ?No pisałem :zulus: :rotfl1: .Chyba nie damy rady.To wygląda jak te śmietniki na moim osiedlu.Zakratowane.Być może kraty pod prądem .Trudno będzie pozbyć się śmieci .
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 21:25 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

40
ayalen pisze:
Lunadari pisze:
ayalen pisze:Dlaczego akurat Dyzmy?
a dlaczego nie :cool:?
Dlatego ze ma to zdecydowanie pejoratywny wydzwiek
no i co z tego?
tak go odbieram. zabronisz mi :rolleyes:?
ayalen pisze:Uwazasz ze oparcie mozne stworzyc tylko partyjny beton?
NIE.
uważam, że desperacja nie jest dobrym doradcą wyborcy.

ayalen pisze:Skoro chodzi tylko o reprezentacje - to moze rzeczywiscie sensowniej byloby mowiaca lale? Manekina z wczesniej nagranym przemowieniem. Taniej by bylo?
a jak się zatnie?
skąd mam wiedzieć czy taniej będzie?
bo wstyd z pewnością większy.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 22:09 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

41
civilmonk pisze:Lunadari - szukasz prezydenta swietego? To moze Franciszek? :)
jeden nie żyje, zatem na prezydenta się nie nadaje.
drugi jeszcze żyje, a więc świętym zostać nie może.

masz inne propozycje?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 22:12 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

42
Lunadari pisze:
ayalen pisze:
Lunadari pisze: a dlaczego nie :cool:?
Dlatego ze ma to zdecydowanie pejoratywny wydzwiek
no i co z tego?
tak go odbieram. zabronisz mi :rolleyes:?
ayalen pisze:Uwazasz ze oparcie mozne stworzyc tylko partyjny beton?
NIE.
uważam, że desperacja nie jest dobrym doradcą wyborcy.

ayalen pisze:Skoro chodzi tylko o reprezentacje - to moze rzeczywiscie sensowniej byloby mowiaca lale? Manekina z wczesniej nagranym przemowieniem. Taniej by bylo?
a jak się zatnie?
skąd mam wiedzieć czy taniej będzie?
bo wstyd z pewnością większy.
Nie zabronie, ale moge wyrazić zdziwienie, ze mozna wartosciowac ludzi wedle wygladu lub profesji.
A kto mowi o desperacji?
Lale mozna zamowic u Japonczykow, raz dobrze zainwestowac i niech gada to co wszyscy chca slyszec. Po co ciagle bulic na organizacje wyborow i dwor prezydencki?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 6:08 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

43
Lunadari pisze:
civilmonk pisze:Lunadari - szukasz prezydenta swietego? To moze Franciszek? :)
jeden nie żyje, zatem na prezydenta się nie nadaje.
drugi jeszcze żyje, a więc świętym zostać nie może.

masz inne propozycje?
No właśnie ze świętymi to tak krucho jest trochę :)

CM
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 7:19 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

44
ayalen pisze:moge wyrazić zdziwienie, ze mozna wartosciowac ludzi wedle wygladu lub profesji.
mnie z kolei dziwiłoby, gdyby przy wyborze kandydata na najważniejsze stanowisko w państwie nie brać pod uwagę nie tyle samej jego profesji, co doświadczenia w zarządzaniu, a o samych predyspozycjach nie wspominając.

kłopot w dyskusji polega chyba na tym, że nie roztrząsamy tutaj życiorysu 'pana kowalskiego' ze szczebszyna, który ma prawo żyć własnym życiem jak mu się podoba, a kandydata na stanowisko - po objęciu którego - będę zobowiązana okazywać mu szacunek.
proponuję zatem byś Ayalen odłożyła na bok zafałszowaną mieszczańską pruderię i otworzyła własne oczy, miast mydlić moje nic wnoszącymi swoimi 'świętymi oburzeniami'.

ayalen pisze:A kto mowi o desperacji?
ja.
ayalen pisze:Lale mozna zamowic u Japonczykow, raz dobrze zainwestowac i niech gada to co wszyscy chca slyszec.
proponuje złożyć projekt obywatelski.

ayalen pisze:Po co ciagle bulic na organizacje wyborow i dwor prezydencki?
a bo ja wiem? to chyba nie do mnie pytanie?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 19:54 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

45
Czy jednak Kuk się nada?

- jego program to: odpędzić bandę nieudaczników od koryta

- jeśli chodzi o szczegóły to zdał by się na opinię fachowców, których ciunas dostatek

- jeśli chodzi o konkrety....?.... to będzie chyba jeden: okręgi jednomandatowe

Czy to ma być recepta na wszystko?

Nie jestem tego pewien.

Szanuje człowieka i doceniam jego wkład w naszą rzeczywistość.

łosiu lakmusowy


ps.
Sądzę, że nie musi być bez szans.
Sam jeszcze się zastanawiam....
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 20:18 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Kukiz na Prezydenta

46
Lunadari
- zapewniam ze oczy mam otwarte, a pruderia raczej wylazi z Twoich slow. Jak i oburzenie. Dziwic sie kazdy ma prawo, zaprzeczysz?
- predyspozycje do czego?
- zobowiazanie do szacunku? Dla urzedu czy z tytulu urzedu? Ja jednak wole zywic szacunek dla czlowieka, za to jakim jest czlowiekiem, niezaleznie od zajmowanej pozycji.
- w czym upatrujesz desperacje?
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 6:05 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

47
ayalen pisze:Lunadari
- zapewniam ze oczy mam otwarte, a pruderia raczej wylazi z Twoich slow. Jak i oburzenie. Dziwic sie kazdy ma prawo, zaprzeczysz?
- predyspozycje do czego?
- zobowiazanie do szacunku? Dla urzedu czy z tytulu urzedu? Ja jednak wole zywic szacunek dla czlowieka, za to jakim jest czlowiekiem, niezaleznie od zajmowanej pozycji.
- w czym upatrujesz desperacje?
Ayalen, nie pojmuję celu dalszego pompowania dziecinnej dyskusji o niczym.

we wcześniejszych postach wyraziłam negatywną opinię na temat kandydata, bo tak o nim myślę.
jeśli potrafisz bez przyjmowania pozy obrończyni 'uciśnionych' przedstawić wiarygodne kontrargumenty na jego obronę to zwyczajnie je podaj. i już.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 21:51 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

48
Luna, jasne ze masz prawo oceniac jak chcesz, i na podstawie tego, co chcesz - nie wiem dlaczego przy okazji probujesz oceniac i rozmowce: powiedzialam dlaczego uwazam pana Kukitza za niezlego kandydata na prezydenta, batalii na temat jego aparycji czy profesji toczyc nie zamierzam, bo uwazam, ze nie one stanowia o wartosci czlowieka. I tyle.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 5:53 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

54
victoria pisze:Dlaczego pominięto Kukiza?

http://ocdn.eu/images/pulscms/Y2Y7MDMsM ... 9341fb.jpg
Tolerancyjny, otwarty na świat:
B.K. - 45% A.D. - 17% i uwaga ... Janusz Palikot 16%, czyli za Komorowskim i Dudą.
Co jak co, ale Mr. Palikot w moich indywidualnych odczuciach jest wręcz nazbyt bardzo tolerancyjny i otwarty na świat.
Reszty nie skomentuję. Pośmiać się, pośmiałem :)

Kukiza nie ma i pewnie nie będzie, Sony go "wycięło" :P

PS
Tefałeny umieściły Pana Pawła w sondażu ;)
25 lutego 2015 & 02 marca 2015
Ostatnio zmieniony 03 mar 2015, 16:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

55
Tak naprawdę, to żadnemu z nich nie zależy na wygranej (poza Komorowskim i to też bardziej dla zasady), tu chodzi o zbadanie nastrojów społecznych. Jeśli Kukiz dostanie jakieś poparcie powyżej 1-2%, to znaczy, że będzie sens walki o JOW-y i pewnie powstanie wtedy jakieś ugrupowanie. Duda, Ogórek, Jarubas mają tylko wybadać sytuację przed wyborami parlamentarnymi i przygotować grunt dla partii. Palikot startuje bardziej dla zasady, żeby głupio nie wyglądało, że nie startuje, podobnie z Korwinem. Grodzka... Dajmy sobie spokój z Grodzką... Jeszcze jest muzyk Daabu i jakieś totalne oszołomy, ale oni nawet nie zbiorą wymagającej liczby podpisów.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 1:13 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

56
Kukiz wypromował ideę JOW'ów. I zdaję się o to chodziło. Ja i tak na niego zagłosuję, dla zasady.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 21:21 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

58
mordotymoja pisze:Wasz :/ ...no dobra,:P nasz nowy prezydent będzie się nazywał Duda .
Ale PiS gra na "dwie Dudy", Andrzeja i Piotra. Osobiście nie trawię ani jednego, ani drugiego, ale ja mam problemy z żołądkiem... :)

Wracając do Kukiza, nie wróżę mu wygranej, zresztą on sam sobie pewnie jej nie wróży, ale jeśli powstanie jakiś ruch społeczny, partia, stronnictwo... cokolwiek, to ma mój głos, bo jestem wielkim fanem JOW-ów. Kolesiostwo, polityczne kurewstwo trzeba wykurzyć bez dwóch zdań, prezydent i tak nie ma takich narzędzi, ale jeśli ta egzotyczna (dla tych, obecnych, buraczanych polityków) opcja dostałaby wsparcie wyborców w parlamencie, to pojawiłaby się jakaś iskierka nadziei. Głosujcie na Kukiza nie dlatego, żeby wygrał wybory, bo nie wygra, nawet nie dostanie się do drugiej tury, ale żeby pokazać, że jest nas wielu, żeby w końcu rozpierdolić tę mafię, bandę oszołomów służących liderowi partii, ale nie społeczeństwu.

Żeby było jasne, to nie jest agitacja, oprócz JOW-ów, mnie i Kukiza dzieli przepaść światopoglądowa. Piłem z nim wódkę (miałem taką okazję) i to niegłupi facet, ale nasze punkty widzenia świata są rozbieżne, jedyne co nas łączy, to JOW, cała reszta dzieli.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 1:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

59
JOW - nastepne magiczne słowo , które ma wybawić ludzkość , już kiedys mieliśmy sejm , w którym było kilkadziesiąt partii i partyjek , praca takiego sejmu stała sie idiotycznym tańcem oszołomów.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 6:17 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

60
Crows pisze:JOW - nastepne magiczne słowo , które ma wybawić ludzkość , już kiedys mieliśmy sejm , w którym było kilkadziesiąt partii i partyjek , praca takiego sejmu stała sie idiotycznym tańcem oszołomów.
W USA sa JOW-y i masz tam tylko republikanow i demokratow.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 10:23 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron