Re: Kukiz na Prezydenta

61
Crows pisze:JOW - nastepne magiczne słowo , które ma wybawić ludzkość , już kiedys mieliśmy sejm , w którym było kilkadziesiąt partii i partyjek , praca takiego sejmu stała sie idiotycznym tańcem oszołomów.
A teraz jest niby czym?
Przede wszystkim trzeba zredukowac ilosc tych "wybrancow narodu". I uporzadkowac finansowanie ich karier:- zamiast dotacji z kasy publicznej, dawac kredyty, i rozliczac z wywiazywania sie z obietnic wyborczych - jesli byly tylko czczym gadaniem, niech splacaja kredyt. Bo dotychczas wychodzi na to, ze podatnicy z wlasnej kieszeni oplacaja klamcow ktorzy ich robia w jajo.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 13:03 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

62
ayalen pisze:
Crows pisze:JOW - nastepne magiczne słowo , które ma wybawić ludzkość , już kiedys mieliśmy sejm , w którym było kilkadziesiąt partii i partyjek , praca takiego sejmu stała sie idiotycznym tańcem oszołomów.
A teraz jest niby czym?
Przede wszystkim trzeba zredukowac ilosc tych "wybrancow narodu". I uporzadkowac finansowanie ich karier:- zamiast dotacji z kasy publicznej, dawac kredyty, i rozliczac z wywiazywania sie z obietnic wyborczych - jesli byly tylko czczym gadaniem, niech splacaja kredyt. Bo dotychczas wychodzi na to, ze podatnicy z wlasnej kieszeni oplacaja klamcow ktorzy ich robia w jajo.
Twój pomysł nazwę Utopią. Mając do wyboru śledzika i schabowego chcesz naleśnliki z serem, których jeszcze nie odkryto.Ja też bym chciał by było lepiej niz gorzej. Umiarkowanie i konkretne powolne zmiany, ewolucja , tak byśmy i my dojrzeli.

Prawo mamy do kitu...

Słuzbę zdrowia do kitu...

Polityków do kitu...

Kościołów za duzo, a może tez ich polikwidować ....do kitu

Co jeszcze do kitu...

Wszystko do kitu...

Sznurówki do kitu...

Niemieckie tez się porwnęły bo buty maja dziurki do kitu...

Chńskie do kitu...

Czeskie do kitu....

Wsio do kitu?

Taki mamy dill, żę cały swiad jest do kitu.

A jak mnie os_rał ptak to fart. Pradopodobieństwo jest prawie ujemne ;) . A jednak.
Ja mam po prostu farta, czego i tobie zyczę farciaro.
Więcej farciarskiego optymizma. Ide Cikawę zrobić. :tuli: ale Ty zmywasz hihi.



Łosiu też do kitu
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 13:39 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Kukiz na Prezydenta

63
polliter pisze:
Crows pisze:JOW - nastepne magiczne słowo , które ma wybawić ludzkość , już kiedys mieliśmy sejm , w którym było kilkadziesiąt partii i partyjek , praca takiego sejmu stała sie idiotycznym tańcem oszołomów.
W USA sa JOW-y i masz tam tylko republikanow i demokratow.
bo reszta sie nie liczy ,
, kiedy my dojżejemy do poziomu USA , to tez bedę za JOW , u nas na samej lewicy jest tyle partyjek , ile ludzi w sejmie
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 16:23 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

64
Łosiu, utopia moze sie stac kazda mysl, ktora nie prowadzi do czynu.
Czemu za duzo kosciolow? Nie w ilosci problem, a w sponsorowaniu przez panstwo: czyt. podatnikow. Niezaleznie od wiary lub niewiary. Z jakiej racji?
Jak moze byc dobrze tam, gdzie absurd goni absurd? Sam optymizm chyba nie wystarczy, trzeba realnie spojrzec na to co jest niedobre, i to zmienic. Bo jesli nie my - to kto?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 17:49 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

66
[youtube][/youtube]

Znaczy, w moim mniemaniu, Ogórek = Miller. Osobiście sądzę, że Pani Magdalena jest marionetką w rękach Pana Leszka.
Lewica przemawiająca głosem konserwatywnej prawicy. Przedwyborczy ewenement, trochę taka polska Tymoszenko.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2015, 21:53 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

68
Abesnai pisze:[youtube][/youtube]

Znaczy, w moim mniemaniu, Ogórek = Miller. Osobiście sądzę, że Pani Magdalena jest marionetką w rękach Pana Leszka.
Lewica przemawiająca głosem konserwatywnej prawicy. Przedwyborczy ewenement, trochę taka polska Tymoszenko.
Dla mnie to bez znaczenia.Prezydentury nie wygra,ale należy dać znak że staremu styropianowi czas zajść ze sceny.Dlatego w pierwszej turze oddam na nią swój głos.W drugiej przeciwko poganiaczowi Szoguna :).
Ostatnio zmieniony 08 mar 2015, 22:04 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

69
A jak pięknie chciała pokazać pazurki :D że zacytuję z pamięci.... "prezydent powinien stawać naprzeciw wyzwaniom, a nie na krześle"...
Ostatnio zmieniony 08 mar 2015, 22:53 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kukiz na Prezydenta

70
Wg najnowszego sondażu z TVN Kukiz jest już trzeci. Wyprzedził już Ogórkową. Nawet jeśli nie wejdzie do II tury to jest to ciekawy sygnał dla partyjnych.

CM
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 21:17 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

71
civilmonk pisze:Wg najnowszego sondażu z TVN Kukiz jest już trzeci. Wyprzedził już Ogórkową. Nawet jeśli nie wejdzie do II tury to jest to ciekawy sygnał dla partyjnych.

CM
Sygnał dla partyjnych ,oni te sygnały spuszczają w kiblu TVN-u :rotfl1: ?I tak będę głosował na Magdę.Bo serce mam po lewej stronie .W drugiej turze pewnie mi się serce będzie musiało przesunąć :( .
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 22:08 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

72
civilmonk pisze:Wg najnowszego sondażu z TVN Kukiz jest już trzeci.
no co za chramolenie :ahah: ci co na TVN rzucają gównem nagle sie nim zachwycili i podaja jakieś z niej statystyki , to jest obciach godny wielkich polityków :ahah:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, 6:34 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

75
Sondaże są boskie :D więc nie szkalować mi tu perfekcyjnie wyliczanych procentów :D raz 20 na plusie za chwilę 20 na minusie takiej karuzeli żadna flaszka nie załatwi :ahah:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, 19:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kukiz na Prezydenta

77
Crows pisze:
civilmonk pisze:Wg najnowszego sondażu z TVN Kukiz jest już trzeci.
no co za chramolenie :ahah: ci co na TVN rzucają gównem nagle sie nim zachwycili i podaja jakieś z niej statystyki , to jest obciach godny wielkich polityków :ahah:
A to tak a propo nie pierd bez sensu?
Nawet nie wiadomo co gadasz.

CM
Ostatnio zmieniony 17 mar 2015, 21:30 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

78
civilmonk pisze:Kukiz zebrał 100k podpisów :)

CM
No to lu... :)
Ciekawe ilu kandydatów zebrało już podpisy (mają czas do końca marca, z tego co wiem), a media już podają sondaże, chociaż nie wiadomo czy ci kandydaci w ogóle wystartują, w sensie, czy zbiorą 100 tys. podpisów uznanych przez Komisję Wyborczą (praktyka nakazuje zebrać więcej, bo bardzo często jest tak, że PKW jakiś procent podpisów kwestionuje).
Za tymi dużymi stoją partie, które się tym zajmują, więc tym większy szacun dla Kukiza, który nie reprezentuje żadnej partii.
Sondaże są fajne - każdy zamawia sobie takie jakie chce. :ahah:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, 0:54 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

79
polliter pisze:
civilmonk pisze:Kukiz zebrał 100k podpisów :)

CM
No to lu... :)
Ciekawe ilu kandydatów zebrało już podpisy (mają czas do końca marca, z tego co wiem), a media już podają sondaże, chociaż nie wiadomo czy ci kandydaci w ogóle wystartują, w sensie, czy zbiorą 100 tys. podpisów uznanych przez Komisję Wyborczą (praktyka nakazuje zebrać więcej, bo bardzo często jest tak, że PKW jakiś procent podpisów kwestionuje).
Za tymi dużymi stoją partie, które się tym zajmują, więc tym większy szacun dla Kukiza, który nie reprezentuje żadnej partii.
Sondaże są fajne - każdy zamawia sobie takie jakie chce. :ahah:
Z tego co wiem to narazie złorzyli podpisy tylko Komorowski i Korwin-Mike, Kukiz ma w piątek je złorzyć :)
Już się trochę martwiłem o Kukiza bo na początku marca mówił że ciężko mu idzie, a tu nagle bum, mi się wydaje że to dlatego że trochę czasu zajęło zanim poczta to dostarczyła ;)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, 6:25 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

81
Crows pisze:a ogórek wiednie , nie zbyt dobry to widok :ahah:
To trzeba go zakisić. :ahah:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 14:09 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

84
Google ocenzurowało Pawła Kukiza!
Jego nazwisko zniknęło, a właściwie przestało się pojawiać w „pomocy” w wyszukiwarce. Sami sprawdźcie...

Na pewno nie ma to żadnego związku ze startem w wyborach prezydenckich, podobnie jak zwolnienie z pracy (trener personalny w lubelskim klubie fitness) Mariana Kowalskiego, kandydata na prezydenta związanego z Ruchem Narodowym, no bo przecież nie ma żadnych spisków, wszystko jest jasne i przejrzyste, ludzie są szczerzy i uczciwi...

Nic nie pozostawiają przypadkowi, pochylą się nad każdą najmniejszą latoroślą, zanim wyrośnie w coś większego trudnego do usunięcia.

Pytanie nie jest, czy wygra Komor, ale czy wygra w pierwszej turze, czy raczej będzie "dogrywka" z pseudo-opozycjonistą Dudą.
I ten cyrk zwany przewrotnie (albo raczej prześmiewczo) "wyborami" będzie kosztował podatników grube miliony.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 7:46 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kukiz na Prezydenta

85
Tak jest z tym Kukizem co najmniej od lutego tego roku, wiem bo jak zobaczyłem informacje że kandyduje, to chciałem coś sprawdzić, a wcześniej to nie wiem.
Nie zwróciłem wtedy na to za bardzo uwagi, ale fakt że to dziwne, zwarzywszy że naprzykład jak wpiszesz imię "Jola" to od razu w pomocy samo Ci wyskakuje "Jola Rutowicz".
A jak nawet wpiszesz "Paweł Kukiz", to do samego końca nic nie wyskakuje ;)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 11:02 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

86
Spróbujcie wpisać sobie "karp po żydowsku", chyba najbardziej popularna forma przygotowania karpia. To samo.
Myślicie, że dlatego, że "po żydowsku" czy może karp też kandyduje? :D
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 11:44 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

87
Jola Rutowicz znana z tego, że jest znana pojawia się na 4 miejscu w podpowiedziach zanim jeszcze ukończy się wpisywać samo imię Jola, czyli po wpisaniu jol.
A Paweł Kukiz, podobnie jak wyraz żydowski, jest słowem tabu, nie wolno o tym głośno mówić...

Jako ciekawostkę wrzucę pewne info:
Prezydent Republiki Francuskiej, François Hollande połączył to, co nazywa „teoriami spiskowymi”, z nazizmem, a następnie wezwał do zakazu ich rozpowszechniania poprzez internet i serwisy społecznościowe.

27. stycznia 2015 r., w Muzeum Pamięci Shoah zadeklarował też:

„[Antysemityzm] podtrzymuje teorie spiskowe, które rozpowszechnia bez żadnych ograniczeń. Teorie spiskowe, które w przeszłości doprowadziły już do najgorszego […] W odpowiedzi trzeba uświadomić sobie, że rozpowszechnianie tez konspiracjonistycznych dokonuje się poprzez internet i serwisy społecznościowe. Otóż musimy pamiętać, że eksterminacja najpierw została przygotowana słowem. Musimy – na poziomie europejskim, a nawet światowym – działać w celu ustalenia właściwych ram prawnych, żeby firmy prowadzące internetowe serwisy społecznościowe czuły na sobie odpowiedzialność i żeby w razie niestosowania się były ogłaszane odpowiednie sankcje.”
źr: http://www.voltairenet.org/article187000.html

Wy się nabijacie z tzw. teorii spiskowych, a rząd francuski traktuje je poważnie, wręcz jako zagrożenie bym rzekł.

Antysemityzm słowo wytrych, które umożliwia rządzącym ograniczanie wolności słowa, a uniemożliwia krytykę wielkiej polityki.
Można mówić i żartować ze wszystkiego, pod warunkiem, że jest to koszerne...
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 12:13 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kukiz na Prezydenta

88
Conan Barbarzynca pisze:A jak nawet wpiszesz "Paweł Kukiz", to do samego końca nic nie wyskakuje ;)
wpisałam "ku" i natychmiast na pierwszym miejscu zamiast kukułka' wyskoczyło "kukiz", pod spodem na drugim miejscu "kukiz paweł", tak więc dajcie spokój z wymysłami. tak samo jak wpisać "ay" i na pierwszym miejscu wyskakuje "aya rl".

może za bardzo męczycie własne przeglądarki tym pawłem, to i się im znudziło pokazywanie stale tego samego :ahah:
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 17:55 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

89
Tak, bo to pamięta Twój komputer :D
A w podpowiedzi kukiz czy kukiz paweł masz ikonkę zegara :) co oznacza że kiedyś szukałas tego hasła.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 18:14 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron