Re: Kukiz na Prezydenta

151
No to teraz mam zagwozdkę.

Teoretycznie jest możliwe iż partia Kukiza zdobędzie 20%-30% w sejmie. Kaczory zdobędą pewnie trochę ponad 30% a platformersi poniżej 30%. Koalicja PO-Kukiz raczej niemożliwa. Koalicja PIS-Kukiz możliwa. Jeśli tak to absolutną tragedią byłby premier PIS i prezydent PIS. Jeśli prezydentem pozostał by Komorowski to przynajmniej będzie idiotyzmy wetował. Z drugiej strony jeśli Komorowski wygra jednak to PO poczuje moc i może coś więcej ugrać do Sejmu a to nie byłoby dobrze.

Jak to było na jednym satyrycznym rysunku na fejsie: tato, dlaczego ludzie chcą zmian? synu, bo siedzą po pas w szambie i myślą iż jak wpadną po uszy to coś się mimo wszystko zmieni.

CM
Ostatnio zmieniony 12 maja 2015, 15:02 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

153
Teoretycznie można to porównać do polskiej ekstraklasy - walczą ze sobą Lech Poznań (A. Duda) i Legia Warszawa (B. Komorowski), tylko, że Lechowi i Legii nigdy nie przyszłoby do głowy, by lizać dupę trzeciej w tabeli Jagiellonii. :ahah:
Koalicja PO-Kukiz raczej niemożliwa. Koalicja PIS-Kukiz możliwa.
CM, możliwa jest koalicja Kukiz-ktokolwiek, kto pomoże mu we wprowadzeniu JOW-ów. Kukiz mówił wyraźnie, że jest gotów związać się nawet z diabłem, żeby wprowadzić JOW-y. Na razie, koalicja z PO i z PiS jest tak samo absurdalna. Dla niego to ten sam establishment, TEN SAM! Kukiz gardzi PiSem tak samo jak Platformą, on chce się pozbyć obu tych zabetonowanych organizacji przestępczych.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, 10:49 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

154
Ciekawy pomysł Kukiza na debatę z Komorowskim i Dudą prowadzoną przez Kukiza - chcecie moich głosów? Spotkajcie się z moimi wyborcami :) Duda się zgodził. Komor robi nieoficjalne bagatelizujące uniki. Moim zdaniem Duda powinien to zrobić nawet bez Komora - Kukiz zatroszczy się o puste krzesełko :)

CM
Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, 11:07 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

155
civilmonk pisze:partia Kukiza
mam nazwę dla tej partii :D
"samoatak"
bo..
samoobrona już była..:P
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 20:42 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

156
Kukiz ma jeszcze jedną dla mnie zasadniczą zaletę. Jest rzecznikiem ruchu obywatelskiego nie zaś partii politycznej. Właśnie takim "trybunem ludowym" w przeciwieństwie do sprawującego jeszcze swoją kadencję jowialnego prezydenta Komorowskiego i jego złotoustego kontrkandydata Dudy.

Tak, samoobrona była, wyszydzany śp. Lepper mówiący o tajnych więzieniach CIA w Polsce również był. Więc powtórki nie będzie, zważywszy jeszcze na podejrzane okoliczności zejścia z tego świata lidera tejże partii.

Luna, Ty kogo obstawiałaś bądź obstawiasz, że się tak zapytam ? :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 21:58 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

157
z tamtych? Palikota.
z resztek? tu rzeczywiście trzeba 'wybrać mniejsze zło' -> ponownie Prezydent Komorowski.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 22:06 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Kukiz na Prezydenta

158
Lunadari pisze:z tamtych? Palikota.
z resztek? tu rzeczywiście trzeba 'wybrać mniejsze zło' -> ponownie Prezydent Komorowski.
Zdaje się, że Palikot został skutecznie medialnie "zaciukany" w interesie PO a reszty dokonała prawica, konserwatyści i nacjonaliści oraz jakby nie patrzeć - On sam osobiście. Obecnie bodajże jest politycznym bankrutem ale jeszcze może się od dna odbić bo potencjał pozostał pod postacią antyklerykalizmu i reprezentowania praw mniejszości. Jeżeli oddali się od polityki (w co jednak powątpiewam) pozostanie luka, którą ktoś będzie musiał wypełnić.

Cóż, wybór rozumiem chociaż sam go nie popełnię. Może i lepszy gajowy niż kamikaze.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 22:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

162
Pani Monice Olejnik chyba ostatnio "coś" wyskoczyło podczas wywiadu z Kukizem :D
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 22:48 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

167
To jest Crows zwyczajnie niesprawiedliwe w moich odczuciach, odwoływać się do dorobku życia. Nie ma się gość czego wstydzić, ponieważ zarobił na niego własną pracą a nie przeżerając pieniądze podatników jak rządowe hieny mają to w zwyczaju, przy okazji obsadzając stanowiska "krewnymi i znajomymi królika" :/ Można byłoby powklejać ich "pałace". Palikotowi dla przykładu nie zarzucam zdobytego majątku dzięki prywatnemu biznesowi, ceniąc zresztą czyjąś przedsiębiorczość i zdolność do pomnażania dóbr, byleby naturalnie nie kosztem państwa i jego obywateli.

Uprzedzając.
Jak najbardziej szanuję odmienne zdanie i krytykę, jednak jest to moja prywatna i osobista opinia (co podkreślam), mając w szczególności na względzie post Luny ... .
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 0:19 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

168
nie przeszkadzało wam jak hajterzy pisowscy obrzucali błotem majątkowym Owsiaka ? widać że przeszkadza zawsze kiedy to mój wybraniec , nie wszyscy sa hienami Absenai , a one są we wszystkich środowiskach , także wokół Kukiza juz krążą .
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 6:48 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

169
Przeszkadzalo Crows. Tak jak przeszkadza to co Ty zrobiles. A niby czemu ma sluzyc ta wklejka, i o czym swiadczyc? To, ze ktos ma taki dom, na jaki go stac - na ktory zarobil praca, a nie szwindlami, wyklucza dostrzeganie tych, ktorych stac na niewiele? Ktorzy aby zyc - nie w luksusach, a normalnie - musza wyjechac z kraju? Ktorym panstwo oferuje glodowe emerytury? Itd.
Kukiz ma jedna, niezaprzeczalna zalete:w odroznieniu od reszty tej menazerii, jest normalny. Reaguje normalnie, jak czlowiek, a nie jak polityczny biorobot zaprogramowany na koryto.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 7:52 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

170
mnie nie przeszkadza , że ktoś coś ma , bo sam też mam , ale gdy widzę jak sie tworzy wokół jednych laurki świetośći wokól innych tylko gnojówke to czasem trzeba zmienić tryba jak w tym rowerze u Ciwika , widać , że sie zaraz zaczynają przewracać , bo sie już przyzwyczajili do tylko jednego pienia .
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 9:10 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

171
Crows pisze:nie przeszkadzało wam jak hajterzy pisowscy obrzucali błotem majątkowym Owsiaka ? widać że przeszkadza zawsze kiedy to mój wybraniec , nie wszyscy sa hienami Absenai , a one są we wszystkich środowiskach , także wokół Kukiza juz krążą .
Tak, masz rację, pominąłbym szakale. Crows, oczywiście, w każdym środowisku są ludzie "uczciwi" i uczciwi. Temu nie przeczę. Ciekawe tylko jaka jest przewaga jednych nad drugimi i właśnie tutaj pozostaję sceptykiem.

Przeszkadzało i to nawet bardzo. Kilka moich wpisów z obecnego forum:
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=295495#p295495 ; http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=295772#p295772
Nie będę się rozwodził ponownie nad tym, że mam olbrzymi szacunek dla Pana Owsiaka i moje stanowisko pozostaje niezmienne.

Natomiast pisowska i platformowa propaganda rozpoczęła już kampanię oszczerstw, nienawiści i obłudy, wzajemną ale i również (na ironię) solidarnie wymierzoną w zagrożenie dla stagnacji partyjnego betonu. Sam możesz poczytać artykuły jak ta banda hipokrytów wzajemnie przebija się w tropieniu dowodów spisku i stawianiu coraz to bardziej zafiksowanych zarzutów.
I najważniejsze. Kukiz nigdy nie zyskałby tak ogromnego poparcia, gdyby nie rozgoryczenie społeczeństwa. Czego się tak obawiają nasi politykierzy stron obojga, skoro są tak pewni własnych pozycji i rzeczonej wcześniej uczciwości ? Czyżby większość z obecnych lub poprzednich przedstawicieli środowisk rządowych była aż na tyle "umoczona" ?

Popierałeś Jarubasa z tego co sobie przypominam. Nie miałem wobec Niego zarzutów, personalnych, więc nie pojawiły się moje posty w tym zakresie ani tu ani nigdzie indziej w internetach. Natomiast co do pozostałych mistrzów przetrwania PSL, no to sorki. Sami się hejtują.
Crows pisze:mnie nie przeszkadza , że ktoś coś ma , bo sam też mam , ale gdy widzę jak sie tworzy wokół jednych laurki świetośći wokól innych tylko gnojówke to czasem trzeba zmienić tryba jak w tym rowerze u Ciwika , widać , że sie zaraz zaczynają przewracać , bo sie już przyzwyczajili do tylko jednego pienia .
Crows, im większe będą w mediach naciski i próby zdyskredytowania Kukiza, tym większego można spodziewać się odzewu ze strony społeczeństwa. Może to właśnie powodować rozmyty obraz bezkrytycznego przyjmowania sylwetki rzecznika ruchu obywatelskiego (tym właśnie jest, naprzeciwko wodzów poszczególnych klanów). Wątpliwości Crows zawsze pozostają.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 10:23 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

173
Crows pisze:czekam kiedy pan Kukiz wreszcie przemówi konkretami bo gadanie , że to jest be i me to już jest nudne
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 19:45 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

174
Abesnai pisze:
Crows pisze:czekam kiedy pan Kukiz wreszcie przemówi konkretami bo gadanie , że to jest be i me to już jest nudne
to maja byc konkrety ?? to gruszki na wierzbie i lanie wody , konkret to skąd kasa ? na te namietne wyobraźnie , chyba sam w te bajki nie wierzysz Abesnai ;)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 20:57 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

176
Lepper też miał wprowadzać , wprowadził wiele oszołomów , złodziei i seksoholików oraz panią Beger z kurwikami w oczach :ahah:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2015, 17:09 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

179
gdym miał to przedstawić w kartach to Lepper był asem wokół którego zebrało sie wiele dupków , Kukiz jest dupkiem wokół którego zebrało sie wiele fałszywych jokerów
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 6:47 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

180
Crows pisze:Lepper też miał wprowadzać , wprowadził wiele oszołomów , złodziei i seksoholików oraz panią Beger z kurwikami w oczach :ahah:
Swoj swojego znajdzie?
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 7:06 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron