Re: Kukiz na Prezydenta

181
Ludzie nie głosowali na Kukiza, głosowali za zmianami, bo mają dość establishmentu, olewactwa, pogardy dla społeczeństwa i narodu, rozmówek przy ośmiorniczkach, afer. Bo mają dość PiS-u i PO, widząc, że oni niczym się od siebie nie różnią, dlatego chcą ich wykopać. Mają dość mordy Kaczyńskiego, Tuska, Niesiołowskiego, Macierewicza itp.
Ludzie głosowali za JOW-ami i wcale nie chodzi o Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, bo mało kto ma pojęcie, co to takiego, chodzi o JOW, czyli Jebać Obecną Władzę. To ludzie pokazali głosując na Kukiza. Po prostu. Nie dorabiajmy do tego jakiejś wielkiej filozofii.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 12:27 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

182
polliter pisze:.
Ludzie głosowali za JOW-ami i wcale nie chodzi o Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, bo mało kto ma pojęcie, co to takiego, chodzi o JOW, czyli Jebać Obecną Władzę.
:ahah: :Polska:
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 13:58 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

183
"Pomysły Kukiza są całkiem zabawną kombinacją mentalności Putina z intelektem Kononowicza" - napisał Tomasz Lis na swoim blogu w portalu natemat.pl. Odniósł się w ten sposób do propozycji Pawła Kukiza, dotyczącej mediów w Polsce.
ciekawe okreslenie , poczekamy ile jeszcze nowych tytułów zbierze Kukiz
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 16:54 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

184
Crows pisze:
Abesnai pisze:
Crows pisze:czekam kiedy pan Kukiz wreszcie przemówi konkretami bo gadanie , że to jest be i me to już jest nudne
to maja byc konkrety ?? to gruszki na wierzbie i lanie wody , konkret to skąd kasa ? na te namietne wyobraźnie , chyba sam w te bajki nie wierzysz Abesnai ;)
Zacytuję ostatni fragment wypowiedzi Kukiza:
... Wiedzą "pytacze" o mój program co to za punkty? Ano część z 21 Postulatów z 17.08.1980 roku. ĆWIERĆ WIEKU temu :)
A wiedzą, dlaczego - podobnie jak obietnice Tuska- nie spełnione ? Bo są wbrew interesom klanów partyjnych. Dopóki więc tego ustroju nie zmienimy to będziemy się kręcić jak g... w przerębli.
Crows. Ja już w nic nie wierzę. Poruszam się na marginesie nikłego prawdopodobieństwa rzeczywistej realizacji choć jednej z "obietnic" przedwyborczych.
Crows pisze:
"Pomysły Kukiza są całkiem zabawną kombinacją mentalności Putina z intelektem Kononowicza" - napisał Tomasz Lis na swoim blogu w portalu natemat.pl. Odniósł się w ten sposób do propozycji Pawła Kukiza, dotyczącej mediów w Polsce.
ciekawe okreslenie , poczekamy ile jeszcze nowych tytułów zbierze Kukiz
Niech plują. Crows, znasz powiedzenie, psy szczekają karawana jedzie dalej.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2015, 11:13 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

185
Beton jak zawsze boi sie powiewu swiezego powietrza.
A czy wspomniany pan Lis nie jest czescia tego betonu? Coz wiec dziwnego, ze probuje dyskredytowac tego, komu ludzie, czesto intuicyjnie zaufali?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2015, 13:53 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

188
Abesnai pisze:
Crows pisze:
"Pomysły Kukiza są całkiem zabawną kombinacją mentalności Putina z intelektem Kononowicza" - napisał Tomasz Lis na swoim blogu w portalu natemat.pl. Odniósł się w ten sposób do propozycji Pawła Kukiza, dotyczącej mediów w Polsce.
ciekawe okreslenie , poczekamy ile jeszcze nowych tytułów zbierze Kukiz
Niech plują. Crows, znasz powiedzenie, psy szczekają karawana jedzie dalej.
a jak sądzisz , to co cały czas zalewa Kukiz to nic z plucia nie ma ?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2015, 18:39 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

190
Crows pisze:
Abesnai pisze:
Crows pisze:ciekawe okreslenie , poczekamy ile jeszcze nowych tytułów zbierze Kukiz
Niech plują. Crows, znasz powiedzenie, psy szczekają karawana jedzie dalej.
a jak sądzisz , to co cały czas zalewa Kukiz to nic z plucia nie ma ?
Darmową reklamę ? :)

Co do krytycznych artykułów (powód niezadowolenia.), właściwie to dość personalnej wypowiedzi, znalazłem jeden naprawdę dobry na antyweb (którego jestem praktycznie stałym czytelnikiem/bywalcem).

O co chodzi tak naprawdę Kukizowi ? O ograniczenie wolności mediów i obywatelskiej dziennikarzy ? Wątpię.

Może raczej o to :

Obrazek


... również to:

Obrazek


Ale artykuł na antyweb fajny, polecam :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2015, 23:01 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

193
...................... JOW - Y MAJĄ SENS ....................)) - Tylko i wyłącznie przy wyborach samorządowych ...... Natomiast przy wyborach parlamentarnych ....... UTWARDZAJĄ POZYCJĘ DWÓCH - TRZECH NAJSILNIEJSZYCH PARTII ...... a to już z demokracją nie ma nic wspólnego ....... Jest to powrót do PRLowskiego totalitarnego........ FRONTU JEDNOŚCI NARODU...........))
:yes:
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 12:08 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

194
Abesnai pisze:
Crows pisze:
Abesnai pisze: Niech plują. Crows, znasz powiedzenie, psy szczekają karawana jedzie dalej.
a jak sądzisz , to co cały czas zalewa Kukiz to nic z plucia nie ma ?
Darmową reklamę ? :)

Co do krytycznych artykułów (powód niezadowolenia.), właściwie to dość personalnej wypowiedzi, znalazłem jeden naprawdę dobry na antyweb (którego jestem praktycznie stałym czytelnikiem/bywalcem).

O co chodzi tak naprawdę Kukizowi ? O ograniczenie wolności mediów i obywatelskiej dziennikarzy ? Wątpię.

Może raczej o to :

[url]http://niewygodne.info.pl/gify2/wydatki-telewizje466.jpg[/url]

... również to:

[url]http://niewygodne.info.pl/gify2/wydatki-dzienniki466.jpg[/url]

Ale artykuł na antyweb fajny, polecam :)
Jak Kaczor dojdzie do władzy, to tytuły się zmienią, teraz trzeba dać zarobić TV Republika, "Do Rzeczy", "W Sieci", "Uważam Rze", "Nasz Dziennik" itp. Co za różnica komu będzie się płacić za durne, nikomu niepotrzebne reklamy? Ważne, żeby dać swoim przydupasom dziennikarskim zarobić, wymagając przychylnych artykułów i programów. Wszystkie "Newsweeki" itp. będą musieli walczyć o reklamodawców prywatnych jak przez siedem lat o takich walczyły media prawicowe. Teraz one dostaną zastrzyk finansowy z naszych podatków, a Lisy i Michniki albo zmienią światopogląd albo się bardziej napracują. Kukiz mówi, że to jedna banda, która trwoni nasze pieniądze i ma rację. Tak, to ta sama banda, w sejmie się kłócą, a w pokojach sejmowego hotelu piją razem wódkę.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 14:43 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

196
polliter pisze:Kukiz mówi, że to jedna banda, która trwoni nasze pieniądze i ma rację. Tak, to ta sama banda, w sejmie się kłócą, a w pokojach sejmowego hotelu piją razem wódkę.
a z kim Kukiz chlał wóde zanim "zmienił światopogląd " :ahah:
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 17:56 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

200
Crows pisze:
polliter pisze:Kukiz mówi, że to jedna banda, która trwoni nasze pieniądze i ma rację. Tak, to ta sama banda, w sejmie się kłócą, a w pokojach sejmowego hotelu piją razem wódkę.
a z kim Kukiz chlał wóde zanim "zmienił światopogląd " :ahah:
A zmienił światopogląd?
Popierał PO, bo PO obiecało JOW-y, ale go wyrolowali i zmielili podpisy, więc Kukiz strzelił focha. Gdzie tu zmiana poglądów? Ja tu bardziej widzę naiwność Kukiza, który uwierzył politykom, a nie zmianę światopoglądu.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 21:30 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kukiz na Prezydenta

201
polliter pisze:Gdzie tu zmiana poglądów? Ja tu bardziej widzę naiwność Kukiza.
biedny naiwny Kukizek daje GWARANCJE , ze nie wpadnie w ochlajstwo i bedzie w pełni świadom jak manipuluja tym małym człowieczkiem ci co go wypromowali na swoją potrzebe :ahah:
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, 6:29 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

204
Kukizowi się chce i to jego chyba jedyny plus. Reszta narodu albo kroi tort i jest im dobrze (politycy, urzędasy, lekarze itd), albo wyjechała i żyje w normalnym kraju, albo wpadło w marazm i sobie dycha za 1500 zł.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 9:30 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Kukiz na Prezydenta

205
Ja trochę straciłem chęć na Kukiza. Jeśli jednak na jego ruch zagłosuje to dlatego by jeszcze raz zamieszać w kurniku jak z Ruchem Palikota. Palikot dał ostatecznie ciała ale trochę zamieszania było. Może z kolejnego zamieszania też coś nowego wyjdzie bo z POPISPSLSLD raczej nic nowego nie wyniknie.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 11:56 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

206
Czy Kukiz da ciała czy też uda mu się zrobić rzeczy niewykonalne zobaczymy, jedno jest pewne, większość się go boi jak diabeł święconej wody :D te niby przemyślane komentarze np. PO, że koryto zostanie, zmienią się konsumenci, aż się popłakałam ze śmiechu, jednak o to koryto najbardziej im chodzi, albo SLD, o oczach wariata i nienawiści, o strachu przed okładaniem pałkami :) też im w świadomości takie metody zostały, każdy sądzi wg siebie :D
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 20:14 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kukiz na Prezydenta

207
Patrz Crows, jak to osobnik pod pseudonimem Matka Kurka zmienił swoje "sympatie" z Jerzego Owsiaka na Pawła Kukiza.
Zgnieść Kukiza - za wszelką cenę.
...
Popularny bloger Matka Kurka, niegdyś zagorzały przeciwnik Prawa i Sprawiedliwości, który zyskał niebywałą popularność po tym, jak wypowiedział wojnę Jerzemu Owsiakowi, od pewnego czasu koncentruje się na innym temacie. Teoretycznie jest to opis osób, które angażują się w działalność polityczną wspólnie z Pawłem Kukizem. Faktycznie głoszone przez niego tezy mają jednak na celu nie tyle dociekanie prawdy, lecz skompromitowanie Kukiza w oczach społeczeństwa.
...
Dość długa i ciekawa analiza, polecam zapoznać się w całości.

Zaskoczył mnie natomiast artykuł opublikowany wPolityce: Dlaczego Kukiz? Bo rozumie, że tworzy się nowa scena polityczna w Polsce. Bo głosi prawdę, której nikt dotąd nie chciał powiedzieć głośno.. Osobiście mam dużo entuzjazmu wobec działalności Pana Pawła Kukiza tuż obok wielu niewiadomych. Jednak w momencie, kiedy po raz kolejny na przestrzeni tygodnia czytam różne artykuły obwieszczające triumfalnie odzyskiwanie przez PO zaufania społeczeństwa moje kukizowe znaki zapytania zamieniają się w wykrzykniki i pomimo naprawdę sporej liczby wątpliwości zdecydowanie nigdy obecny establishment nie uzyska mojego poparcia.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2015, 16:31 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

208
Kukizowi nie szkodzi PO , jemu sie sypie jego jeszcze niezmontowany ruch , to jego najlepszy dotad kumpel robi mu psikusy , wiesz o kim mówie .
Ostatnio zmieniony 02 lip 2015, 18:17 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

210
Z poglądami politycznymi(i silą ich rażenie) jest tak, jak z forami na całym świecie.
Wystarczy, ze admin umówi się sam ze sobą, i ustali sobie nazewnictwo uczestników nie według autentycznego wkładu w merytoryczną cześć i schedę forum, tylko nazwie sobie uczestników i nada im tytuły według ich częstotliwości bywania na forum, i ilości lat przez jaką dukają swoje wymiociny(najczęściej jakiś link+ emotikona uchachanego pajacyka)
Wiecie zapewne o co chodzi. Na bank to widzieliście. Pełno tego w necie. Wiem, ze rozumiecie o co chodzi, pełno tego. To program ustala te zmiany statusu, w większości(nabite liczniki). Gdy kretyn nabije liczbę postów-zmienia mu się status ze zwykłego-na status:
” Znamienity”.Mimo, ze kretyn :))))))
Zdarza się, ze admin albo sam nie umie zweryfikować idioty( bardzo często kompletnego idioty i ignoranta), albo jest tak grzeczny i ułożony, ze nie umie się przeciwstawić kompletnemu durniowi, który chowa się często za cytatami z Onetu (a nie swoimi tekstami),i nobilituje go, admin, do tytułów „mentor”, „astronauta”, „szef”, czy tez „zaaklimatyzowany, „przyboczny, czy tez ”użytkownik”, czy nawet spotkałam się już z „mason 33 st, „Rycerz miedzianego węża”, „Najwyższy komandor świątyni”.
Tak jak polityka, tak i forum-ocenia wg znośności krawata, skarpet, ale nie wiedzy.
Tak wygląda właśnie polityka obecnie. Zawodowy forumowicz, zawodowy polityk. Obaj durnie. Bo jak zapytam o konkrety....to tylko Kukiz ma jaja i mi odpowie. Na forach to się nie zdarza.
Tak wiec uważam, ze Kaczyński jest ostatnim z najlepszych polityków, bo żadne forum, ani ich „mentorzy” nie są, i mentorzy mentorów nie są w stanie, nawet na dopalaczach, udowodnić ze jest inaczej. Dlaczego?
Proste, są za tępi. Brak im wiedzy. Można ich zakopać grabkami w pierwszej lepszej piaskownicy ich własnej głupoty i niedouczenia.
Wysłać do 7 klasy szkoły podstawowej z powrotem.
Jarek moim idolem nie jest, ale mam szacunek do wiedzy. Tylko to się liczy. Reszta to pitolenie miedzy pieleniem ogródka i czytaniem onetu.pl.
Brak szacunku do wroga-jest cecha durniów, lub chłopaków z Powstania Warszawskiego,(gdzie w ich przypadku usprawiedliwia ich miłość do Ojczyzny :)
Dzisiaj, na forach często, to zwykle zaprzańce.
Forum fajne jest, no nie :) Przynajmniej pismo można potrenować :)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2015, 3:42 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron