Re: Kukiz na Prezydenta

91
Może to zalezy od windowsa, przeglądarki, może masz inne oznaczenie. Za pierwszym razem nie było żadnej podpowiedzi, sprawdzałam różne warianty, za drugim podpowiedź pokazała się od razu ale z zegarem. Dla porównania kilka liter "kalib" pierwsze, jakie mi przyszły do głowy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015, 18:32 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kukiz na Prezydenta

96
Dziwna sprawa z tym Kukizem, bo dziś na innym komputerze już mi wyskakuje nawet jak wpiszę paw to w podpowiedziach (bez zegarka, czyli nie dlatego, że wyszukiwałem) na drugim miejscu jest Paweł Kukiz.
W poniedziałek sprawdzę na drugim kompie na którym wczoraj nie było (i u kumpli z którymi rozmawiałem, też nie pojawiał się)...

Niewątpliwie była cenzura.

http://wpolityce.pl/polityka/238754-paw ... szukiwarki

[youtube][/youtube]


Natomiast dla wyrazu żydowski dla przykładu dalej nie wyświetla podpowiedzi, mimo że wyświetla mi nawet dla przekleństw typu pierdo....
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015, 9:13 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kukiz na Prezydenta

98
k4cz0r200 pisze:To na pewno spisek
:ahah: , własnie , spisek jest wszechobecny jak ci co wszedzie wywąchają spisek , nawet w dziwnym kolorze wody w klozecie
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015, 12:58 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

99
Potwierdzam, rzecznik prasowy google oficjalnie przyznał się do "błędu algorytmu" wyszukiwarki. Przyczyn "błędu" nie wyjaśniono.
Niestety, nie jest to kolejna fikcyjna teoria spiskowa, podobnie jak afera z Sony. Żenujące, jednak prawdziwe.

Kukiz w TVN, bezcenne :)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015, 18:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

100
Crows pisze:
k4cz0r200 pisze:To na pewno spisek
:ahah: , własnie , spisek jest wszechobecny jak ci co wszedzie wywąchają spisek , nawet w dziwnym kolorze wody w klozecie
I z czego się śmiejesz baranie jeden z drugim?

Spisek rządzi światem.
[youtube][/youtube]

Myślicie, że to przypadek? Zdradzę wam tajemnicę młotki: nie istnieje coś takiego jak przypadek. Rządzący kabaliści doskonale to wiedzą, dlatego wyprzedzają swych poddanych o lata świetlne, dlatego urządzają im co jakiś czas wojenne rzezie jak obecnie na Ukrainie, wielkie kryzysy, a nawet epidemie (wali mnie, że to nie mieści się w waszych ograniczonych wypranych umysłach, i wali mnie poprawność polityczna, czyli bycie miłym dla ciołków, którzy nie to że nic nie kumają, to do tego jeszcze nie rokują nawet nadziei, przez co wzmacniają i utrzymują ten chory system, głosując na Tusków, Komorów, Kaczorów, Millerów, Pawlaków...)

Istnieje naturalne prawo przyczyny i skutku, które jest niezmiennym prawem - tzn. działa zawsze niezależnie, czy się je zna/rozumie, czy nie. W starożytnych naukach hermetycznych (kabalistycznych) jest sformułowane tak: "każda przyczyna wytwarza odpowiadający jej skutek. Jest to przyjmowane wszędzie jako najwyższe prawo. Każdy uczynek ma swój skutek i w konsekwencji rodzi owoce."
To tak w dużym skrócie, po szczegóły odsyłam na str. - http://franzbardon.pl/ksiazki/wdh/iih_teoria.php

Skoro Google zbanowało Kukiza, a nie ulega wątpliwości, że zbanowało - to musiała być jakaś tego przyczyna. Tylko idioci kupują wytłumaczenie, że "to przez pomyłkę". Skoro to nie był "spisek", zmowa, ukartowane planowe działanie, to jak to nazwać i jak wytłumaczyć?

Czemu wyraz żydowski nie ukazuje się w podpowiedziach wyszukiwarki, chociaż ukazują się tam praktycznie wszystkie znane nawet mało popularne wyrazy, łącznie z przekleństwami (np. "pierdolo.y")?
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, 8:49 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kukiz na Prezydenta

101
Mistyku już bys sobie mógł odpuścić tych baranów idiotów itp , czy ty nie potrafisz rozmawiać po ludzku ? może byś sie zastanowił dlaczego wiekszośc wygłaszajacych takie tezy jak ty przesadzają z swą agresją i złym zachowaniem ?
jeśli by Kukiz miał przegrać wybory z powodu jakiegoś braku wyświetlania w necie to znaczy że dobrze że przegrał , bo taka sytuacja wywołuje skutek przeciwny , dodaje mu punktów jako ofiara cierpietnik prześladowany przez rzesze oszustów i bandytów rzadzacych tym światem ( wiec ci co chca na niego głosować powinni podziekować za takie wpadki jakichś oszołomów tylko że z drugiej strony , bo oni są wszedzie wśród rządzących także)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, 9:06 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

102
Ok poniosły mnie emocje.
Przepraszam za baranów...

Po prostu wkurza mnie, że ludzie wyśmiewają się z czegoś, czego nie rozumieją, nie badali, a nawet często nie zastanawiali się.

Nie chodzi o to, że Google Kukiza zbanowało i przez to przegra wybory, ale to tylko kolejny (z setek, tysięcy) z przykładów, jak system działa, jaka jest rzeczywistość w jakiej żyjemy.

Sęk w tym, że jeśli chodzi o politykę, to ludzie nie mają żadnego wybory, rządzi nami od dziesiątek lat ta sitwa, mafia i to dosłownie:
[youtube][/youtube]

Na kogokolwiek zagłosujesz i tak wygra ich człowiek, opozycja to ściema, tak jak Solidarność Bolków, Szechterów i innych gadów, to była pseudo-opozycja i co z tego wynika mamy 25 lat pseudo-wolności.

Dlatego jak system rzuca kłody pod nogi takim ludziom jak Kukiz, to nie jest to jakaś popierdółka do ponabijania się, tylko kolejny cios..., policzek wymierzony obywatelom, w każdego z nas.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, 13:23 przez Mistyk, łącznie zmieniany 2 razy.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kukiz na Prezydenta

103
Mistyku, ludzie zazwyczaj nie śmieją się z samych teorii, ale w sposobie ich przekazywania. Założyłeś, że to będzie spisek, wykluczyłeś wszelkie możliwości. Spisek i już, nieważne czy to prawda czy nie i zacząłeś robić reaserch na różnych komputerach jakby cokolwiek miało Ci to dać. A do tego film z tą muzyką, wszędzie słowo cenzura :D No nie mogłem się powstrzymać, sorry.

Co do powyższego, możesz mieć rację, ja myślę, że nawet na pewno. No i tyle, dziękuje, do widzenia, po emocjach.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, 14:08 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Kukiz na Prezydenta

107
Żaden spisek. Domenę można przekierować na dowolny adres jaki się chce, a to wszystko za darmo, bo pierwszy rok wynajęcia domeny nic nie kosztuje. Po prostu jakiś janusz informatyki kupił domenę i zrobił psikusa napędzając przy tym teorie spiskowe.

Żeby nie być gołosłownym:
smieszneforum.pl
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2015, 20:47 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Kukiz na Prezydenta

108
domeną spiskowców jest to że wciąż szukają , szukają , szukaja .... źle sie czują jak niczego nie znajdą , to jak z pijakiem co na kacu szuka piwa w lodówce :ahah:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 16:15 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Kukiz na Prezydenta

109
No i Pan Paweł ciągle pnie się w sondażach i wstępnie określa przyszłe plany dotyczące wyborów parlamentarnych.

"Po przecinku"

Hanna Lis : - Mówi pan o JOW-ach jedno... Tak?
Paweł Kukiz: - Proszę dokończyć. Jedno co?
Hanna Lis: - No pański postulat od lat. Jednookręgowe ...


:ahah:

Wychodzi na to, że dziennikarze zaczynają się gubić w próbach kompromitacji Pana Pawła bądź zagonieniu w kozi róg i wykazaniu jego niewiedzy bądź niekompetencji.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 20:27 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

114
Pojawia się szansa! Procenty rosną.

Może nie wszystko, w tym co mówi Kukiz, mi się podoba ale nie jest to najistotniejsze - jest inny niż ci co są przy władzy od lat. On czegoś naprawdę chce. Z Kukizem jest szansa na zmiany. Jeśli na Kukiza postawimy to Kukiz może wejść do II tury. I tam Komorowskiego może pokona. Duda i tak nie da rady, więc to głos na "brak zmian". Na każdego innego - to też głos na "brak zmian". Nikt poza Kukizem, Dudą i Komorowskim nie ma szans na II turę a w II tylko Kukiz może wygrać z Komorowskim. Trzeba do tego podejść strategicznie, nie światopoglądowo. Trzeba zmiany. Skoro jest szansa, trzeba ją wykorzystać. Trzeba kalkulować co jest możliwe a co nie jest możliwe. I nic mnie to nie obchodzi iż Kukiz nie będzie "galowym i reprezentacyjnym" Prezydentem - ew. brak tego elementu to nasz najmniejszy problem. Kuroń też nie był galowy. Chciał coś zmieniać. Nie szata zdobi człowieka.

CM
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 18:16 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Kukiz na Prezydenta

115
Establishment zdyscyplinował swoją tubę propagandową. Tak tendencyjnego artykułu spod pióra Pana Lisa już dawno nie czytałem (zapewne dlatego, że rzadko je czytuję), jednak mocno polecam i zachęcam do zapoznania się z nim.
Z jednej zasadniczej przyczyny.
Jest to definitywnie wskaźnik rosnącej popularności Kukiza, już realnie zagrażającej "koalicji wyborczej" PoPiS (co zresztą sam autor artykułu zauważa). Suma ich obaw i lęków, ponieważ przyszły wynik wyborów nie jest ostatecznie przesądzony, bez względu na prostackie manipulowanie opinią wyborców.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 21:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

116
civilmonk pisze:Pojawia się szansa! Procenty rosną.

Może nie wszystko, w tym co mówi Kukiz, mi się podoba ale nie jest to najistotniejsze - jest inny niż ci co są przy władzy od lat. On czegoś naprawdę chce. Z Kukizem jest szansa na zmiany. Jeśli na Kukiza postawimy to Kukiz może wejść do II tury. I tam Komorowskiego może pokona. Duda i tak nie da rady, więc to głos na "brak zmian". Na każdego innego - to też głos na "brak zmian". Nikt poza Kukizem, Dudą i Komorowskim nie ma szans na II turę a w II tylko Kukiz może wygrać z Komorowskim. Trzeba do tego podejść strategicznie, nie światopoglądowo. Trzeba zmiany. Skoro jest szansa, trzeba ją wykorzystać. Trzeba kalkulować co jest możliwe a co nie jest możliwe. I nic mnie to nie obchodzi iż Kukiz nie będzie "galowym i reprezentacyjnym" Prezydentem - ew. brak tego elementu to nasz najmniejszy problem. Kuroń też nie był galowy. Chciał coś zmieniać. Nie szata zdobi człowieka.

CM
Chyba mnie przekonałeś .
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 21:25 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kukiz na Prezydenta

117
Abesnai pisze:Establishment zdyscyplinował swoją tubę propagandową. Tak tendencyjnego artykułu spod pióra Pana Lisa już dawno nie czytałem (zapewne dlatego, że rzadko je czytuję), jednak mocno polecam i zachęcam do zapoznania się z nim.
Z jednej zasadniczej przyczyny.
Jest to definitywnie wskaźnik rosnącej popularności Kukiza, już realnie zagrażającej "koalicji wyborczej" PoPiS (co zresztą sam autor artykułu zauważa). Suma ich obaw i lęków, ponieważ przyszły wynik wyborów nie jest ostatecznie przesądzony, bez względu na prostackie manipulowanie opinią wyborców.
czyli czują że im się grunt spod stóp usuwa...
to chyba dobrze, panika jeszcze nikomu nie pomogła...
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 22:00 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kukiz na Prezydenta

118
Kukiza oskarża się o plagiat, ponieważ wykorzystał w spocie wyborczym wnętrze starego radia. Będzie proces dotyczący praw autorskich. To jest po prostu żałosne.
Im bardziej absurdalne są zarzuty stawiane Panu Pawłowi, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że stawiam na odpowiednią osobę.
Nie jest figurantem, jest autentyczny i wiarygodny w tym co przekazuje, czyni i do czego konsekwentnie dąży.
Napiszę więcej, wbrew oczekiwaniom "życzliwych" mediów, dla mnie już wygrał, ponieważ przebił się przez zatęchłą scenę polityczną i przekonał do idei JOW oraz państwa obywatelskiego tysiące Polaków. Nie liczę na cuda, wiem za to jedno. W przeciągu paru miesięcy osiągnął więcej niż większość niezależnych kandydatów przez dziesięciolecia. Jestem ponadto przekonany, że duża liczba ludzi, którym do tej pory były obojętne wybory czy to prezydenckie, czy parlamentarne odda właśnie swój głos na Niego.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2015, 2:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kukiz na Prezydenta

119
Podpisuję się pod tym, co napisałeś Abesnai.
Abesnai pisze:Jestem ponadto przekonany, że duża liczba ludzi, którym do tej pory były obojętne wybory czy to prezydenckie, czy parlamentarne odda właśnie swój głos na Niego.
Jestem tego przykładem, z tym że nigdy nie byłem obojętny, a nie chciałem głosować na podstawionych mi na liście złodziei i morderców. Bo uważam, że wybór między Stalinem a Hitlerem, między kiłą a rzeżączką, między wybiciem zębów a połamaniem nóg - to żaden wybór.

Jednak jak posłuchałem Pawła Kukiza, to całym sercem mu kibicuję i pójdę oddać na niego głos i namawiam do tego rodzinę, znajomych i wszystkich tu na forum, którym nie jest obojętne...

Dla mnie też już wygrał.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 11:59 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Kukiz na Prezydenta

120
Własnie tak Absenai...Odda głos w akcie rozpaczy i protestu przeciwko ubezwlasnowolnieniu społeczeństwa ,które jest podobno hegemonem..tyle tylko ze nikt nie powiedział ze w jego imieniu samowolnie rzadzi I Sekretarz PO ,I Sekretarz PiS i Taki sam jedynowładca SLD ...De facto krajem dysponuje 3-5 facetów i to oni decyduja czy kochamy USA czy Unie...Hegemon ma siedziec cicho i ogladac opery mydlane...
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 13:03 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron