Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

5
Ja nie glosuje, ale jesli juz, to na pewno nie na kukiza. Gosc ma nieco nie po kolei w glowie i focha sie jak dziwlewczynka. Wydaje mi sie niestabilny emocjonalnie, taki czlowiek nie powinien zajmowac zadnej waznej pozycji. To mowie na podstawie afer zwiazanych z jego bylym zespolem, a szczegolnie ta ostatnia.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 7:59 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

10
Conan Barbarzynca pisze:
victoria pisze:Myślisz, że obejdzie się bez oszustw :) ?
Myślę że nie będzie, bo po ostatnich wyborach samorządowych, sporo o tym trąbiono, więc teraz musi być wszystko elegancko ;)
Będą chcieli udowodnić że coś jednak działa.
Działa to w ogarniętej kryzysem,upadłej Grecji.W niedzielę wybory w poniedziałek wyniki :).
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 16:50 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

15
Crows pisze:
mordotymoja pisze:
Crows pisze:popre kandydata PSL-u
Kłamczuch z Ciebie . :(
mówie prawde
A jaki to ma sens? Trzeba patrzeć strategicznie czyli jeśli nie chce się Bronka na drugą kadencję to trzeba głosować na tego kto ma jakiekolwiek szanse z nim w II turze.

CM
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 20:59 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

16
civilmonk pisze:Trzeba patrzeć strategicznie czyli jeśli nie chce się Bronka na drugą kadencję to trzeba głosować na tego kto ma jakiekolwiek szanse z nim w II turze.
może by tak Stana Tymińskiego zawezwać
Obrazek
?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 22:23 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

17
A wiesz z dzisiejszej perspektywy, może mogliśmy nim wygrać z nomenklaturą, kolesiostwem i wszystkimi mafijnymi układami, tylko kto mógł przewidzieć ... A tak tyle lat zmarnowanych i trzeba wszystko zaczynać od nowa. Trudno będzie, moment wielkiej mobilizacji społecznej przeszedł nam koło nosa... Ale to se nevrati... Więc przywoływanie Stana dzisiaj zakurzonym kabaretem trąci :)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2015, 22:48 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

20
Lunadari pisze:
civilmonk pisze:Trzeba patrzeć strategicznie czyli jeśli nie chce się Bronka na drugą kadencję to trzeba głosować na tego kto ma jakiekolwiek szanse z nim w II turze.
może by tak Stana Tymińskiego zawezwać [url]http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/n055.gif[/url]?
Czy Ty naprawdę jesteś ślepa ?Część ludzi jest tak zdesperowana waszymi rządami że są gotowi zacisnąć zęby i głosować na znienawidzony PiS .
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 19:01 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

22
victoria pisze:A wiesz z dzisiejszej perspektywy, może mogliśmy nim wygrać z nomenklaturą, kolesiostwem i wszystkimi mafijnymi układami, tylko kto mógł przewidzieć ... A tak tyle lat zmarnowanych i trzeba wszystko zaczynać od nowa. Trudno będzie, moment wielkiej mobilizacji społecznej przeszedł nam koło nosa...
:zemdlala: cenna refleksja ;)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 20:04 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron