Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

211
Filip pisze:
polliter pisze:Jest mi tak obojętne, który z tych dwóch durni zostanie prezydentem,
My Polacy musimy się nauczyć szanować jedni drugich i nasze państwo. A potem dopiero możemy oczekiwać żeby nas szanowano w Europie czy na świecie.
Myśle, że nie powinienes nazywać urzędującego Prezydenta czy Prezydenta elekta mianem durnie.
W zasadzie masz rację Filip. Piszę jako obserwator niż czynny uczestnik (głosowałem tylko w pierwszej turze wyborów).
Ale co do poniższego, hmmm, wizjonera, aż trudno nie nazwać. Ale cóż, kultura dyktuje pewne zachowania, pośmiać zawsze jednak się można ;)
Obrazek
victoria pisze:
Marcin Meller pisze:...Widzę, że na czele straszących dyktaturą jest Adam Michnik, który całkiem niedawno wieścił, że Komorowski przegra wybory tylko jeśli by pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży, a po pierwszej turze grzmiał, że nie odda Polski gówniarzom, zapominając, że sam kiedyś był zbuntowanym gówniarzem, to strasznie się przejmuję precyzją tej diagnozy czego i Wam życzę....
.... Wszystkim zestrachanym wizją pisowskich szwadronów śmierci, zwracam uwagę, że Duda jest pierwszym politykiem PiS-u, którego Jarek nie może odwołać....
....A przecież nic takiego się nie stało, po prostu arogancka i zdemoralizowana władza dostała kopa w wyborach....
Napisałem post nie widząc Twojego Viki. Zdaje się, że jakaś "telepatia" mi się załączyła.
I przyznam, że od wczoraj czytając wiele histerycznych wpisów a'la "żałoba narodowa - wyjeżdżam z kraju" itp. na różnych portalach społecznościowych, blogach, forach po prostu zdrowo się śmieję.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2015, 23:05 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

212
Filip pisze:
polliter pisze:Jest mi tak obojętne, który z tych dwóch durni zostanie prezydentem,
My Polacy musimy się nauczyć szanować jedni drugich i nasze państwo. A potem dopiero możemy oczekiwać żeby nas szanowano w Europie czy na świecie.
Myśle, że nie powinienes nazywać urzędującego Prezydenta czy Prezydenta elekta mianem durnie.
Ale co ja na to poradzę, że to durnie? Mam kłamać i mówić, że są mądrzy, skoro nie są? A szanuje się ludzi, którzy na ten szacunek zasługują. Jeden i drugi na takowy w moich oczach nie zasługuje, a urząd jaki pełni jeden czy drugi, nie jest wystarczającym powodem do szacunku.

Szanuję wiele osób, z którymi się absolutnie nie zgadzam, nawet (o zgrozo!) polityków. Szanuję za konsekwencję i szczerą wiarę w to, co robią. Komorowski i Duda pod tę kategorię nie podpadają. Uważam ich za durni i nie wstydzę się tego.

Powiedzieć komuś "idiota", to nie obelga, lecz diagnoza
Julian Tuwim
Ostatnio zmieniony 26 maja 2015, 0:27 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

214
Crows pisze:taki chociaz bedzie pożytek z tych wyborów że pierwsza dama bedzie sie dobrze prezentować
to nie mąż wygrał wybory, a mąż swojej żony, która tuż po ogłoszeniu wyników zakomunikowała nam dobitnie, że będzie 'dobrą pierwszą damą', heheh. belfryca będzie nami teraz rządzić. yntelygencja się ofochała i olała wybory, więc wybrali ją ci, co mieli pod górkę do szkoły(?)
teraz tylko czekać komu elekt bardziej będzie posłuszny: temu co w niego zainwestował i wystawi rachunki, czy babce z którą zaliczył wpadkę i dzięki czemu doczekała sposobności konkurowania na kapelusze (a może telewizyjne programy?) z Jolantą Kwaśniewską ;) .
a może jednemu i drugiemu :co: ciężka sprawa :ahah:
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, 21:58 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

215
Wydaje sie Lundrai ze nalezy ze zrozumieniem przeczytac to co napisal Crows :

...Demokracja to ustrój który gwarantuje nam ZE NIE BEDZIEMY LEPIEJ RZADZENI NIZ NA TO ZASŁUGUJEMY !!!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, 22:16 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

216
Lunadari pisze:to nie mąż wygrał wybory, a mąż swojej żony, która tuż po ogłoszeniu wyników zakomunikowała nam dobitnie, że będzie 'dobrą pierwszą damą', heheh. belfryca będzie nami teraz rządzić. yntelygencja się ofochała i olała wybory, więc wybrali ją ci, co mieli pod górkę do szkoły(?)
teraz tylko czekać komu elekt bardziej będzie posłuszny: temu co w niego zainwestował i wystawi rachunki, czy babce z którą zaliczył wpadkę i dzięki czemu doczekała sposobności konkurowania na kapelusze (a może telewizyjne programy?) z Jolantą Kwaśniewską ;) .
a może jednemu i drugiemu :co: ciężka sprawa :ahah:
???
uważasz, że pierwsza dama powinna siedzieć cicho przed telewizorem i żreć chipsy?
jakoś cywilizowany świat nie ma z tym problemu, a Ty masz tak wielki?
pierwsze damy są bardziej zapracowane niż ich małżonkowie, bo oprócz obowiązków reprezentacyjnych, udzielają się z dobrym skutkiem, we wszelkich działaniach charytatywnych, kulturalnych czy społecznych... no ale my jesteśmy rzeczywiście specyficzni jak widać.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, 22:31 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

217
Lunadari pisze:
Crows pisze:taki chociaz bedzie pożytek z tych wyborów że pierwsza dama bedzie sie dobrze prezentować
to nie mąż wygrał wybory, a mąż swojej żony, która tuż po ogłoszeniu wyników zakomunikowała nam dobitnie, że będzie 'dobrą pierwszą damą', heheh. belfryca będzie nami teraz rządzić. yntelygencja się ofochała i olała wybory, więc wybrali ją ci, co mieli pod górkę do szkoły(?)
teraz tylko czekać komu elekt bardziej będzie posłuszny: temu co w niego zainwestował i wystawi rachunki, czy babce z którą zaliczył wpadkę i dzięki czemu doczekała sposobności konkurowania na kapelusze (a może telewizyjne programy?) z Jolantą Kwaśniewską ;) .
a może jednemu i drugiemu :co: ciężka sprawa :ahah:
Nie kumam Twojej wypowiedzi. I nie czuję oburzenia. Fajnie, że tak powiedziała - znaczy, że babka ma zadziora.

CM
Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 0:04 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

218
egoista99 pisze:Wydaje sie Lunadari ze nalezy ze zrozumieniem przeczytac to co napisal Crows :

...Demokracja to ustrój który gwarantuje nam ZE NIE BEDZIEMY LEPIEJ RZADZENI NIZ NA TO ZASŁUGUJEMY !!!
wydaje mi się, że zrozumiałam Egoisto, dlatego też pozwoliłam sobie na pewną uszczypliwość..
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 15:17 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

219
civilmonk pisze:Nie kumam Twojej wypowiedzi. I nie czuję oburzenia. Fajnie, że tak powiedziała - znaczy, że babka ma zadziora.
-no cóż - umarł król niech żyje król z królową jaka mu pasuje, mnie nie musi.
fakt, że nie skumałeś Civilmonk mojej wypowiedzi w ogóle nie dziwi. w oczach kobiety inna kobieta jawi się zupełnie inaczej niż w męskich, przy czym uroda to rzecz gustu i z tym się nie dyskutuje. co do pierwszej wypowiedzi jaką naród 'kokieteryjnie' (wg. Ciebie?) obdarzyła, to na mnie osobiście zrobiła złe wrażenie (brak skromności). jako że odbierane wrażenia uznaję za preferencje gustu, to w tym względzie także nie ma o czym dyskutować :).
ponieważ jest to wątek, w jakim ostatnimy czasy pisaliśmy (co uważamy) w temacie kandydatów, nie widzę potrzeby kadzenia dla samego kadzenia.

na mnie żona elekta nie zrobiła na starcie pozytywnego wrażenia i tyle. nie wykluczam, że z czasem jeśli jej pobyt w pałacu prezydenckim nie będzie ograniczał się wyłącznie "do żarcia chipsów" (:D), a stosownie do przysługujących jej możliwości, być może zmienię zdanie. czas pokaże.



przy okazji, zapytam ogólnie: dlaczego na tym forum mile widziana jest krytyka publicznych osób nielubianych prywatnie przez aministratorów?
natomiast wyrażanie opinii dalekich od ich sympatii spotyka się z nerwowym atakiem? czyżby 'kolejny' przykład braku skromności i rozumienia swojego miejsca??

tak jak prezydent powinien być (z założenia ;)) prezydentem wszystkich polaków,
tak aministartor nie powinien być przypadkiem dyskretnym administratorem forum, miast nadaktywnym i rozemocjonowanym w zaczepnych postach użytkownikiem?
na szczęście - użytkownikiem się bywa tu czy tam i nie robi wielkiej różnicy.
jednakże klimat jaki tu czy tam panuje, w głównej mierze zależy nie tyle od deklarowanego taktu administracji, lecz przede wszystkim od rzeczywistych predyspozycji do niego.

jak historia forum dowodzi, umiejętność współżycia z szeroką gamą - tak różnorodnych jak i samodzielnych w osądach ludzi - raczej nigdy nie była i nie jest silną stroną Imladis.
tajemnicą poliszynela jest komu to zawdzięczamy :)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 15:45 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

220
Na takim gównie ludzkim był zbudowany ostatni, 25-letni system.
To nie wina demokracji samej w sobie. Ustrój jak to ustrój-zwykle wadliwy.
Pytanie brzmi: jak fatalny jest w Polakach detektor zagrożenia?
Lub jak naprawdę delikatnie nas gotowano, ze nie zorientowaliśmy się, ze woda wrze już od dawna.
"[...]Michnik dość spokojny małomówny, z uśmiechem na ustach włączył się do dyskusji, pragnąc nas sponiewierać. Powiedział nam, że „My weźmiemy władzę, a wy Polacy pójdziecie z torbami”. Giedroyć dodał, że „Nasi ludzie są już przy władzy, mamy kontakty i tylko czekamy na odpowiedni czas i ujawnimy prawdziwe nazwiska”. Geremek bez kurtuazji powiedział: „Wypierdolimy Polaków i sami będziemy rządzić”. Jak echo to samo powtórzy Michnik[...]
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wypie ... ic-2015-05

Mimo tego syfu całego, ja się nie martwię. Polska nie takie rzeczy przetrwała, poradziła sobie z
rządami już nie jednego Knesetu..
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 23:30 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

223
Przybieżeli pisze:
ayalen pisze:Czyli jak zwykle: wszystkiemu winni ci podli Marsjanie. Temu, ze my glupi takze?
Marsjanie?
Zgadza się, Marsjanie :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 1:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

224
Przybieżeli pisze:Na takim gównie ludzkim był zbudowany ostatni, 25-letni system.
To nie wina demokracji samej w sobie. Ustrój jak to ustrój-zwykle wadliwy.
Pytanie brzmi: jak fatalny jest w Polakach detektor zagrożenia?
Lub jak naprawdę delikatnie nas gotowano, ze nie zorientowaliśmy się, ze woda wrze już od dawna.
"[...]Michnik dość spokojny małomówny, z uśmiechem na ustach włączył się do dyskusji, pragnąc nas sponiewierać. Powiedział nam, że „My weźmiemy władzę, a wy Polacy pójdziecie z torbami”. Giedroyć dodał, że „Nasi ludzie są już przy władzy, mamy kontakty i tylko czekamy na odpowiedni czas i ujawnimy prawdziwe nazwiska”. Geremek bez kurtuazji powiedział: „Wypierdolimy Polaków i sami będziemy rządzić”. Jak echo to samo powtórzy Michnik[...]
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wypie ... ic-2015-05

Mimo tego syfu całego, ja się nie martwię. Polska nie takie rzeczy przetrwała, poradziła sobie z
rządami już nie jednego Knesetu..
Witaj Przybieżeli, jak miło Cię znów czytać :)
PRL, stan wojenny, internowania, to dla dzisiejszych 20- 30 latków prehistoria, z przed ich narodzenia, podczas negocjacji okrągłego stołu byli w pieluchach, ich to już zwyczajnie nie interesuje a nikt nie dba o naukę historii współczesnej, o prawdę historyczną. Młodzi żyją dniem dzisiejszym, patrzą w przód bez oglądania się za siebie, oni urodzili się już w wolnym kraju, w tym momencie jest to atut, bo wszystko co oparte na przeszłości nie ma siły przebicia.
Dlatego przegrał Komorowski, który w kółko powtarzał ja walczyłem o wolność.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 8:58 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

225
Hej Victorio:)
Absolutnie zgadzam się ze wszystkim, co powiedziałaś. Pełne synchro.
Moj post, z cytatem mówiącym o ludziach z układu, nie był próbą "uczenia" ludzi młodszych ode mnie, o tamtych czasach.
Byl próbą pokazania ludziom w moim wieku-choć nadal/jeszcze jestem w wieku produkcyjnym;)
jak nieuczciwe jest nie pamiętanie o tym, a/i wyśmiewanie młodszych za wybór na Kukiza (co naturalnie dało im wybór na A.Dude)
Bawi mnie straszenie kościołem, bogiem, krzyżem i kaczyńskim.
Dlaczego? Bo rozumiem, ze każde, nawet parszywe metody są wykorzystywane do zachowania status quo swoich rzyci.
A obecne pokolenie nie boi się już niczego. Bo nie mają nic, nie mają nawet szans...
Ja, osobiście, uważam PO za organizacje przestępczą.
I dziękuję młodszym od siebie (których nie uważam za gówniarzy, anarchistów) za decyzje jaka podjęli.
Za wymianę tej organizacji. Choć jesień pokaże więcej.
Naiwna nie jestem, PiS lepszy nie jest. Jedyne co się zmienia to zaangażowanie i atencja
społeczeństwa w punktowaniu partyjniaków. Ot, i o to chodziło w tym przewrocie. O świadomość!
A obrazek powyżej widzę pod tytułem:"przyszedł 30to latek(BTW-niezły mózgowiec) i strzelił w łeb staremu bandycie", tak wiec faktycznie, dla obecnie rządzących to wszyscy jesteśmy z Marsa hehehhe, ci którzy glosowali przeciw "Polsce, która istnieje tylko teoretycznie"
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 11:20 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

226
victoria pisze:[
PRL, stan wojenny, internowania, to dla dzisiejszych 20- 30 latków prehistoria, z przed ich narodzenia, podczas negocjacji okrągłego stołu byli w pieluchach, ich to już zwyczajnie nie interesuje a nikt nie dba o naukę historii współczesnej, o prawdę historyczną. Młodzi żyją dniem dzisiejszym, patrzą w przód bez oglądania się za siebie, oni urodzili się już w wolnym kraju, w tym momencie jest to atut, bo wszystko co oparte na przeszłości nie ma siły przebicia.
Dlatego przegrał Komorowski, który w kółko powtarzał ja walczyłem o wolność.
Upraszczasz.Ja też nie głosowałem na Bronisława,choć wszystko to pamiętam.Przyczyny są bardziej złożone.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 13:08 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

227
Można przyczyny komplikować, a można prosto.
Zmęczenie materiału nastąpiło. Ubliżanie inteligencji potężnej części społeczeństwa-znalazło swój finał.
Ogromna część Polaków, ogromna, przez zbyt długi czas, czuła się i była wykluczona z rozkwitu Polski.
Rola, do jakiej sprowadzono ludzi- była to rola tylko płatnika podatków(tak w ogromnym uproszczeniu).
Myślę, ze dotyczy to każdej grupy wiekowej.
Beneficjentami obecnego systemu rządzenia, przez okres PO u steru, byli nieliczni. I niewielu z nich miało tak
swojskie, siermiężne i zgrzebne nazwisko, jak Karolak. Wielu z nich to Sienkiewicz, Sikorski itd ;)
A tak nie wolno. Polskie porażki należą do całego narodu, Polskie sukcesy również.
Wybór A.Dudy-w ogromnej części-to nie wybór za. To wybór przeciw obecnemu składowi na scenie politycznej.

Ostrożna i oszczędna jestem w używaniu sformułowania "Władza".
Ci chłoptasie i panienki, złożyli do Polaków CV, przeszli interview(agitacja wyborcza), dostali robotę(wybory).
Nie wykonali pracy, i jeszcze narazili pracodawców na kupę kłopotów, i okradli pracodawce.
To pracownicy, oni są na etacie.
Tu nie ma co doklejać jakiejkolwiek idei. To zwykli pracownicy, którzy chcą postawić
pracodawce- czyli nas, Polaków, do kąta.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 14:29 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

228
mordotymoja pisze:
victoria pisze:[
PRL, stan wojenny, internowania, to dla dzisiejszych 20- 30 latków prehistoria, z przed ich narodzenia, podczas negocjacji okrągłego stołu byli w pieluchach, ich to już zwyczajnie nie interesuje a nikt nie dba o naukę historii współczesnej, o prawdę historyczną. Młodzi żyją dniem dzisiejszym, patrzą w przód bez oglądania się za siebie, oni urodzili się już w wolnym kraju, w tym momencie jest to atut, bo wszystko co oparte na przeszłości nie ma siły przebicia.
Dlatego przegrał Komorowski, który w kółko powtarzał ja walczyłem o wolność.
Upraszczasz.Ja też nie głosowałem na Bronisława,choć wszystko to pamiętam.Przyczyny są bardziej złożone.
Nie upraszczam, pisałam o młodych, o ich wiedzy, sposobie myślenia, tak bardzo różnej od naszej nieco starszej grupie :) niestety, nastąpił taki skok świadomości pokoleniowej, że nie mówimy już jednym językiem :D
Przybiezeli, jeśli mają coś karalnego za uszami, to zrozumiałe jest to trzymanie stołka za wszelką cene, a nuż przyjdzie ktoś kto rozliczy...
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 18:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

230
Tak Victorio. Logicznym jest utrzymanie obecnego stanu rzeczy, aby chronić
siebie..bo być może ktoś, kiedyś, przyjrzy się dokładniej co zrobiliśmy. To naturalne.
Trzeba utrzymać stołek, swoją możliwość decyzyjną.
Jednak już niemożliwe do utrzymania. Maszyna ruszyła.
Co do młodych, mówiących innym językiem. Coz, można deliberować.
Mnie się jednak wydaje, ze język ten rożni się tylko nomenklaturowo, język świadomości
o obecnym stanie rzeczy-jest podobny.
Ci, którzy mieli ochotę zrozumieć więcej-a mieli, i to licznie, poszukali, i doszukali się
wyjaśnień dla obecnego stanu rzeczy. Widzisz, chociażby słynna "Nocna zmiana" jest przez wielu młodszych
od nas, rozumiana lepiej (jej konsekwencje), niż nas, którzy w tym czasie spaliśmy w łózkach, po zakuwaniu
materiału na maturę. Ci młodsi od nas- to fajni, inteligentni ludzie. Szukali aby zrozumieć.
Zrozumieli. Oświadczyli to głośno.
Co mi się w nich podoba, to, to, ze nie chylą czoła przed fałszywymi bohaterami. Tylko przed tymi Prawdziwymi.
Nie ma wiec "koszenia po całości", widza dokładnie co i jak...
Kiedyś, dawno temu coś mi zaproponowałaś. W układzie jaki był, tego kłamstwa, plucia, niszczenia godności(nawet na Twoim forum)
w życiu nie mogłam się podjąć. Ja jestem idealistą.
Powtórzę za dr Rauni-Leena Tellervo Luukanen-Kilde née Valve, minister zdrowia Finlandii, z której zrobiono nawiedzona starowinkę,
i nawet w Wikipedii nie wspomina się, ze była Ministrem:"człowiek nieświadomy jest niewolnikiem, i nie ma znaczenia jak uświadamiany jest" ale kto to pojmie? Ty Victorio-na bank rozumiesz :)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 21:28 przez Przybieżeli, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

233
Wybory, czy nie. To nie szukanie nowego, starego, mądrego, głupiego, POwca, PiSowca...
To nie ma najmniejszego znaczenia.
Chodzi o Polskę. Polskę bogata. Polska jest jednym z najbogatszych państw świata. Jej złoża naturalne
są OGROMNE!!! Sedzimy na skarbach Matki Natury!
Polska jest jak Alaska. Nijak sie to ma do partii politycznych.
Polska jest rozgrywana na wyższym poziomie. Polska-to skarbonka. Jesteśmy bogaci.
Dlaczego jest nam źle? A dlatego, ze państwa dominujące w świecie-nie tylko, ze nie pozwolą
na niezależność Polski, ale jeszcze chcą to wszystko-co posiadamy, mieć tylko i wyłącznie dla siebie.
Polacy maja wyjeżdżać, rozmydlać się, dzielić na Polski A i B, kłócić się, nic nie rozumieć, pracować do końca biologicznych dni, nic
z tego nie mieć, słuchać telewizorów-w nich Lisów, Kuźniarów, Marciniaków, Olejnikowych, Rymanowskich, Zebrowskich, Wernerowych itd. Każdy polityk wie o tym czym jest Polska, każdy wie jakie złoża naturalne leżą poniżej 4 km w głąb(rosjanie w umowach zagwarantowali sobie, ze Polacy nie będą wiercić poniżej 2 km).
Używacie mózgów? Umiecie czytać? Jeśli chodzicie w pozycji wertykalnej, to wysilcie trochę głowy i poczytajcie cos z sensem.
Prezydent i jeden, i drugi, i trzeci, i czwarty, i piaty WIEDZA O TYM. Wy tylko nie wiecie i zastanawiacie sie czy lepsze truskawki z ogrodu czy ze sklepu....
To nie był manifest wyborców Pisu, Kukiza, Bronka(mniej) itd. To było pokazanie ilu w końcu spadło z gałęzi,
rzuciło banana i wyprostowało się w celu upozycjonowania mózgu wyżej-niż to bywa w pozycji na czworaka.

Proszę, to tak w przerwie na Instagram
http://www.eprudnik.pl/zatajone-przed-p ... zw-iii-rp/

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron