Re: Wyrok Kamińskiego

1
Wzbudza wiele dyskusji. Dziś w pracy kolega oponował iż to wyrok przesadzony. Ja uważam iż nie - koleś miał pozycje w której mógł robić z nami co chciał i to wykorzystał skazując lub kusząc niewinnych ludzi. To niedopuszczalne. W krajach zachodu, bardziej dojrzałych demokracjach, już dawno by siedział.

Kolega oponował iż skazać należy też PO-złodziei. Ja odpowiedziałem że skoro nie ma wyboru, bo nie ma z czego, to stawiam na PO-złodziei a nie na PIS-psychopatów. W mojej opinii jeszcze paru z nich powinni zamknąć z Ziobro i Hofmanem na czele.

CM
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 21:40 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Wyrok Kamińskiego

3
Ba gdyby to tylko o nich chodziło, wszak rządzący niczym się nie różnią... W Kukizie i mądrych Polakach nadzieja.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 22:58 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Wyrok Kamińskiego

5
civilmonk pisze:Wzbudza wiele dyskusji.
nosił wilk razy kilka ;)

obrońcy próbują obśmiewać wyrok jako polityczną zemstę, choć temu sędziemu trudno przypiąć łatkę stronniczości. w końcu orzekał w sprawie smoleńskiej i odrzucił wniosek o umorzenie..

uważam wyrok za nadużywanie władzy za słuszny, lecz nie wiadomo czy sąd wyższej instancji go podtrzyma. nawet jeśli odsiadkę zamieni na zawiasy, to przynajmniej zakaz zajmowania wyższych stanowisk państwowych powinien utrzymać w wyroku.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 23:18 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Wyrok Kamińskiego

8
Śmiem twierdzić że określenie "przesądzony" podsuwa nam stary wirus z grupy komunizmu mówiący iż przecież władza może wszystko a obywatel się nie liczy. :powodzenia:

CM
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2015, 7:27 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Wyrok Kamińskiego

13
W takim porównaniu Kiszczak 2 lata w zawieszeniu, Kamiński 3 bez zawieszenia, polski sąd wypada bardziej niż blado....
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 0:07 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Wyrok Kamińskiego

14
To tylko na korzyść sędziego w sprawie Kamińskiego jest. I tak łagodnie go potraktował. Mógł dać maksymalnie 8 lat.

CM
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 8:40 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Wyrok Kamińskiego

17
Crows pisze:
civilmonk pisze:Mógł dać maksymalnie 8 lat.

CM
:crez:
Co się dziwisz? Tak mówi prawo w kwestii fałszowanie dokumentów przez urzędników państwowych. Nie sędzia ustala to prawo. On je realizuje.

CM
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 9:59 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Wyrok Kamińskiego

18
jak mam sie nie dziwić skoro gwałciciela dzieci wypuszcza sie po dwóch latach z paki , kiedy bandyte drogowego , który zabił dziecko wypuszcza sie po dwóch latach "dobrego sprawowania" , to jednak polityczna gra , brzydze sie tym
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 10:09 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Wyrok Kamińskiego

19
Ja to rozumiem. Tym bardziej uważam iż ten sędzia nie dał się "tradycji" i poszedł właściwie. Czas by inni dołączyli.

CM
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 11:07 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Wyrok Kamińskiego

20
Z tego co wiem, wyrok (wysoki jak na polskie warunki) jest taki, bo doszło do fałszowania dokumentów. A w taki sposób można udowodnić wszystko wszystkim - metody bolszewickie.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 14:22 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Wyrok Kamińskiego

21
A to ciekawe. Koleś stosował bolszewickie metody na niewinnych obywatelach a teraz niby Ci co go skazali to też bolszewicy. Czyli jednak żyjemy w bolszewickim kraju skoro wszędzie bolszewicy.

CM
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 16:23 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron