Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

4
Crows...sam juz przecież pisałes...ale moze nie przeczytałeś ,ze cyt: Demokracja to taki ustrój, który gwarantuje nam, że nie będziemy rządzeni lepiej niż na to zasługujemy....
Wiec widac zaslugujemy na to...
PS A moze by tak do Londynu........
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 18:51 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

6
egoista99 pisze:Crows...sam juz przecież pisałes...ale moze nie przeczytałeś ,ze cyt: Demokracja to taki ustrój, który gwarantuje nam, że nie będziemy rządzeni lepiej niż na to zasługujemy....
Wiec widac zaslugujemy na to...
.
no tak , czyli przesrane , zachciało nam sie kurde demokracji :lzy:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 19:28 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

7
Crows pisze:ty jak już cos powiesz to nawet wielbład sie smieje :ahah:
;
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55FA40EB
Lepiej się śmiać, niż złościć ;).

Minie trochę czasu i to, co dziś nie do uwierzenia, spowszednieje, sam zobaczysz.

A ja jestem ciekawa, kiedy w Polsce znajdzie się kandydat na prezydenta z prawdziwego zdarzenia.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 19:46 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

10
Taaa...i in vitro ..czyli chęć posiadania przez ludzi dzieci urosła do rangi dylematu państwowego..Najsmieszniejsze w tym jest to ze najgłosniejsi są ci co przysięgali celibat...
...Zakazywanie rzadowi pracy...dopóki PiS nie przegra wyborów...
...JOW-y które warte sa dyskusji ...ale nie ich realizacji...
To tylko pierwszy tydzień...a zostało jeszcze 5 lat 2 miesiace i dwa tygodnie...
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 9:00 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

11
mordotymoja pisze:Jeszcze nie zaczęli a Wy już jęczycie.Co za naród :( ...
Już zaczęli: pomnik, kredyty frankowe i emerytury.

Szkoda iż Bronek nie dał do referendum pytania czy przeciętnego Polaka obchodzi gdzie stanie ten pomnik. Pewnie by się towarzystwo PISU zdziwiło iż większość ma to w dupie. Może jakaś sondażowania by się tym zajęła?
CM
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 12:33 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

12
egoista99 pisze:...Zakazywanie rzadowi pracy...
a możesz mi powiedzieć kim jest w tej chwili Duda? Prezydentem czy europosłem?
skoro nie ma nic do gadania w kraju to prezydentem nie jest :) ale jutro jest jego i jego pracowników ostatni dzień w Brukseli, bo Sikorski ku zaskoczeniu europarlamentu, cofnął mu mandat natychmiast po wyborach :P
a jak PO w trybie "awaryjnym" powymienia na swoich gdzie się da, co będzie już nie tylko złośliwością, ale złamaniem wszelkich zasad demokracji, to będzie poza zamknięciem sobie wieka do trumny, przykładnym postępowaniem?
no chyba że PO zdaje sobie sprawę, że ugrzęzła w mulistym dnie i zostanie tam na wieki, wtedy wszystkie chwyty dozwolone :)

i naprawdę dla Was najważniejsze jest czy i gdzie stanie pomnik? czy to poprawi stan naszej gospodarki, od tego zależy nasza przyszłość, ochrona zdrowia, edukacja, emerytury?
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 16:43 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

13
victoria pisze:i naprawdę dla Was najważniejsze jest czy i gdzie stanie pomnik?
jest o wiele ważniejszych spraw ale też tak ,zależy bo stał sie symbolem, nie cierpienia tych co zgineli , jeno walki i kołtuństwa fanatyków
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 17:29 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

14
Wiesz to chyba nie zalezy od pomnika, tylko od naszego spojrzenia, od tego co dla każdego z nas ważniejsze, moja racja czy racja wszystkich Polaków. A dla mnie i pewnie dla wielu, będzie to tylko symbol wielkiej polskiej tragedii XXI wieku. W końcu śmierć pary prezydenckiej i najważniejszych osób w państwie to nie jest światowa codzienność.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 17:52 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

18
Pierdy papugi. Kilka miesięcy później ,jesienią w katastrofie zginęło 18 osób,biedota jechała dorobić sobie przy zbiorze jabłek .Dlaczego 18 a nie 96?Bo do tego busa nie dało się upchnąć więcej .Szum trwał jakieś dwa tygodnie,może nawet krócej.To tylko biedota.Balast ,bezrobotni paskudzący statystyki.Dla mnie ludzie są ludźmi.Nie dzielę ich na elitę i resztę,w przypadku Polski to zazwyczaj pseudo elita z sypiącym się z tyłka starym styropianem.Za dwadzieścia lat odejdą.Powinni wcześniej,ale ryje oderwać od koryta to trudne zadanie,niezależnie od tego czy ryj z PO czy PiS-u.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 19:23 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

19
mordotymoja pisze:Pierdy papugi. Kilka miesięcy później ,jesienią w katastrofie zginęło 18 osób,biedota jechała dorobić sobie przy zbiorze jabłek .Dlaczego 18 a nie 96?Bo do tego busa nie dało się upchnąć więcej .Szum trwał jakieś dwa tygodnie,może nawet krócej.To tylko biedota.Balast ,bezrobotni paskudzący statystyki.Dla mnie ludzie są ludźmi.Nie dzielę ich na elitę i resztę,w przypadku Polski to zazwyczaj pseudo elita z sypiącym się z tyłka starym styropianem.Za dwadzieścia lat odejdą.Powinni wcześniej,ale ryje oderwać od koryta to trudne zadanie,niezależnie od tego czy ryj z PO czy PiS-u.
Na studiach rozmawialiśmy kiedyś z kolegami o tych co przy korycie władzy. Narzekali i narzekali. A jak spytałem co by zrobili gdyby ich tam postawić rzekli iż by do koryta przypadli i swoje rodziny wkręcili. Się więc dziwić - naród ma takich władców jaki sam jest.

CM
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 19:37 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

22
Co powiecie na takie zdanie?
...Parafrazując Joannę Szczepkowską: 24 maja 2015 roku, w Polsce skończył się komoryzm - pewna szczególna patologia młodej demokracji, polegająca na takim nasileniu medialnej propagandy i manipulacji, które całkowicie odrywają konsumentów od realności. Potem następuje co prawda zimne przebudzenie i - tak jak podejrzany biznesmen z Krakowa - wierni chcą zwiewać do Monaco... A to mazgaje jakieś...
Wygraliśmy z prawdziwą siatką postkomuny!
Albo czy zgadzacie się z odpowiedzią na pytanie:
Jak to możliwe, że prawie czterdziestomilionowy naród, przez dwadzieścia pięć lat nie zdołał wypracować własnego kapitałowego koła zamachowego?! Ludzie pracują, oszczędzają, starają się, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Jaki stąd płynie wniosek? - Polska jest perfidnie z kapitału drenowana, każdemu z obywateli ktoś zabiera z kieszeni większość jego zarobków.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2015, 10:43 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

25
List Otwarty do Prezydenta Elekta Andrzeja Dudy
Szanowny Panie Prezydencie Elekcie,
Zwracamy się do Pana w trzech ważnych dla Polski sprawach:
1. Potrzebna jest Pana deklaracja wobec nienawiści, faszyzacji i politycznego chamstwa.
Pana zwolennicy zalewają media społecznościowe falą nienawiści. Urzędujący Prezydent, podobnie jak jego zwolennicy, nazywani są zdrajcami Polski. W czasie kampanii wspierały Pana faszyzujące bojówki. Czas na reakcję męża stanu. Potrzebna jest Pańska zdecydowana deklaracja, że takich postaw i zachowań Pan nie wspiera i toleruje.
2. Potrzebne jest rozdzielenie Pańskiej wiary i ostentacyjnej pobożnosci od Urzędu Prezydenta.
Polska jest ojczyzną nie tylko katolikòw i chrześcijan. Wiara każdego obywatela, jak i głowy państwa, winna być ich sprawą prywatną podobnie jak jej wyznawanie. Od głowy państwa mamy prawo oczekiwać religijnej przeźroczystości i bezstronności.
3. Potrzeba by Pan zapomniał o swoich obietnicach wyborczych.
60 proc. Pana wyborców nie wierzy, że ich realizacja jest możliwa. Niech Pan więc nie psuje polskiej gospodarki i naszej pozycji w świecie i Unii Europejskiej. Szkoda Polski.
Z nadzieją i wiarą w Pańskie deklaracje o otwartości,
:ech:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 6:50 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

26
Ktoś się podpisał?
Jakaś moda na listy otwarte... :) bo ja wczoraj czytałam list otwarty posłanki Pawłowicz do Kukiza - patetycznie zabawny i Pawła Kowala do Kukiza - poważnie dramatyczny. Nie wiem czy Kukiz odpowiedział Kowalowi, ale posłance to chyba w pięty poszło ...
Pani Krystyno...
Sprawa jest przecież banalnie prosta: Kukiz to agent PO, który miał za zadanie odebranie PiS-owi elektoratu, rozanarchizowanie Państwa a następnie porzucenie tegoż elektoratu. W zamian za to Schetyna obiecał Kukizowi umorzenie kredytu (we frankach). Myślę, że w związku z tym powinna zostać powołana Komisja Śledcza pod przewodnictwem samego Antoniego. I skazać grajka na ... śpiewanie falsetem
:)
.
A mówiąc poważnie - proszę przeczytać sobie to co w linku. Jeśli będzie miała Pani problem ze zrozumieniem to z całą pewnością znajdzie Pani nawet w swojej partii ludzi, którzy Pani wytłumaczą http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_Wybo ... 5%9B%C4%87
:)

I dziękuję Pani za ten list Pani do mnie. Pani "analiza" mojej wcześniejszej wypowiedzi jest bowiem przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja i "jedynki" na listach przyznawane przez Wodza
:)
A tak naprawdę chodzi o to:
To, że nie chcę tworzyć partii nie oznacza, że nie chcę wprowadzić na jesień do Sejmu zwolenników zmiany ustroju (Konstytucji) Polski. Ludziom wbija się do głów przez lata, że tylko partie polityczne mogą mieć swoją reprezentację w parlamencie. Bzdura. Chciałbym przypomnieć wszystkim, że np. Akcja Wyborcza Solidarność (tzw. AWS), która powstała w 1996 roku i rok później objęła władzę NIE BYŁA PARTIĄ ale ZWIĄZKIEM wielu różnych podmiotów politycznych, ugrupowań o różnym charakterze i poglądach. Chcę i wprowadzę na jesień do Sejmu POROZUMIENIE WIELU ugrupowań i stowarzyszeń o charakterze antysystemowym. To jest właśnie ta moja "struktura bez struktur". Nie chcę "partii Kukiza" . Chcę INTEGRACJI wszystkich tych opcji politycznych i społecznych, które mówią "NIE!" obecnej partiokracji. I nad tym cały czas pracuję. Od świtu do ... świtu Emotikon smile. Ja nie chcę "władzy dla władzy". Ja chcę zmian USTROJOWYCH m.in. po to by móc w przyszłości, po ich wprowadzeniu, robić to co kocham - muzykę. W wolnej, NASZEJ WSPÓLNEJ, Polsce. W informacjach o zainteresowaniach na swoim profilu FB (gdy tenże zakładałem) napisałem : " Muzyka i ....polityka. Po co polityka? Żeby wyrwać naszą Ojczyznę z łap partyjnych klanów aby potem móc śpiewać o kwiatkach i motylkach Emotikon smile" Bo o to mi tylko chodzi. O Wolność.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 18:25 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

29
Kukiz gada hasłowo jak można długo gadać tylko hasłami bez konkretów , to sie już niedługo znudzi , obalanie , obalanie , obalanie ......... no i JOW-y jako lekarstwo na WSZYSTKO , to zaczyna śmierdzieć komunistyczną propagandą , tylko propagandą .
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 21:16 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron