Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

91
Całkowicie się z Tobą zgadzam.dziś też można pracować dłużej i też mam obawy czy wszyscy będą mieć tyle energii by pracować do 70-3.
Pracownik z doświadczeniem ale z ułomnościami wieku to dla nas swojego rodzaju nowość której się wszyscy boimy.
Ty byś sie chciała spełniać jako babcia a ja może jako dziadek.🙀
A wiesz jak jest w firmach.... Walcząc o przetrwanie zapominają o pracownikach, wymieniają na młode mięso i robią kasę, a jak ci nie odpowiada bo np. często chorujesz lub Znów chcesz wolne właśnie wtedy gdy pracodawca nie chce ci go dać to cię wymienią na inny model. Nie, nie narzekam. Tak już jest i nic tego nie zmieni. Dobry pracodawca i dobry pracownik, obaj są w cenie. My mamy odziedziczony po komuniżmie roszczeniowy sposób myślenia o stosunkach z pracodawcą a przecie to jest zawsze te sam układ że ktoś pracuje na kogoś a przy okazji sam ma z czego żyć.
Myślę dlatego, że dudapomysl jest sam w sobie fajny ale na sile się takich rzeczy w ostatnich dniach rządu ni powinno forsować bez szczegółowego dopracowania bo łatwo coś spieprzyć zanim się pieprz wsypie do młynka.
Tzn. Nie potrzebnie z tym teraz tak szybko wyskoczył.
Ty będziesz odchowywać wnuki a one się zimigrują i nie będziesz mieć na leki bo będą płacić podatki w Bangbalii.

Łosiu zimigrant
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2015, 19:42 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

92
Darmowe podręczniki do nauczania historii dla czwartoklasistów komunikują jednoznacznie, jakoby nieprzerwanie miłościwie nam panującym był Komorowski :D
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 18:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Duda - prezydent wszystkich polaków

95
"Będziemy uczyć, kto jest bohaterem, a kto zdrajcą" - powiedział niedawno prezydent Andrzej Duda. A przecież żaden naród, żadne społeczeństwo nie dzieli się na "bohaterów" i "zdrajców". W zasadzie wszyscy jesteśmy "zwyczajni", chcemy żyć, możliwie nieźle, wykonywać to, do czego się nadajemy, chcemy kochać i być kochani… Boże, do klepania jakich banałów zmusił mnie pan prezydent! - mówi Józef Hen
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron