Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

1
Polska lewica taka jaka jest umarła i pewnie byłby to dobry sygnał, bo wiadomo, że nowe najlepiej rosnie na nawozie tego co obumarło. Ale to co już na cmentarzu próbuje nas jeszcze straszyć. Nie pozwala złożyć sie do grobu. Czołowym przedstawicielem tych z cmentarza politycznego jest Leszek Miller i jego politycznie trupie oblicze. Dziś jego ustami dowiedziałem sie o "nowym" socjalistycznym pomyśle ano wiadomo: zabrania i daniu części wypracowanego produktu PKB. Czyli znowu to samo, ktoś mądrzejszy ode mnie, zabierze mi moją kasę, sam sie z niej nachapie i łaskawie coś mi zwróci.
Drugi zacny przedstawiciel cmentarza lewicowego Palikot, dzieki swojemu zachowaniu skompromitowany i osmieszony, próbuje ożyc dzieki Barbarze Nowackiej, która ma być Franensteinem politycznych lewicowych trupów. Szkoda, że ta pani podejmuje sie niemożliwego, zamiast zabrać się za budowanie czegoś nowego.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2015, 10:57 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

2
Powstała nowa partia lewicowa (?), jakby ich było mało. :stu: No i od razu 2 problemy.
Nazwa Biało-czerwoni. :Polska: Dlaczego tak? Przecież to brzmi jak Polska Razem czy Solidarna Polska, Dom Wszystkich Polska - ile tego juz było? :stop:
Drugi problem dlaczego wybrali czas inauguracji na 7 rano w poniedziałek i to w pierwszy dzień wakacji? Gdy ludzie myslą jak tu dojsc do siebie po różnych festynach, grillach i innych imprezach. :co:
Acha kolejni co mają nam mówic, jak to byc nowoczesnym. Jakby Polacy tego nie wiedzieli :idea:
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 9:21 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

7
Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy.
Tak samo mogę napisać o przedstawicielach prawicy, całkiem poważnie i mając na względzie poszczególne deklaracje programowe.
Przyszłość z mojej perspektywy wygląda następująco, podział stricte na konserwatystów i liberałów, oraz tzw. "środka", równoważącego główne nurty polityczne i ideowe.
Konotacje historyczne wygasają wraz ze zmianami pokoleniowymi, praktycznie to już powoli zachodzi.
Filip pisze:Polska lewica taka jaka jest umarła i pewnie byłby to dobry sygnał, bo wiadomo, że nowe najlepiej rosnie na nawozie tego co obumarło. Ale to co już na cmentarzu próbuje nas jeszcze straszyć. Nie pozwala złożyć sie do grobu. Czołowym przedstawicielem tych z cmentarza politycznego jest Leszek Miller i jego politycznie trupie oblicze. Dziś jego ustami dowiedziałem sie o "nowym" socjalistycznym pomyśle ano wiadomo: zabrania i daniu części wypracowanego produktu PKB. Czyli znowu to samo, ktoś mądrzejszy ode mnie, zabierze mi moją kasę, sam sie z niej nachapie i łaskawie coś mi zwróci.
Drugi zacny przedstawiciel cmentarza lewicowego Palikot, dzieki swojemu zachowaniu skompromitowany i osmieszony, próbuje ożyc dzieki Barbarze Nowackiej, która ma być Franensteinem politycznych lewicowych trupów. Szkoda, że ta pani podejmuje sie niemożliwego, zamiast zabrać się za budowanie czegoś nowego.
Filipie, toż to od zawsze była ich specjalizacja. Najzabawniejsze jest to, że jakby potrzeć "prawicę" to wychodzi podobny lakier, przynajmniej w zakresie pomysłów na reinkarnację.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2015, 21:12 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

8
Obie strony u nas są skompromitowane i do chrzanu. Co do zachowania poszczególnych posłów przypomnę śledzenie słonia geja i zakaz seksu dla osłów w ZOO(PiS). I to tak jakby to były najważniejsze problemy Polski.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 17:43 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

10
Kurcze a żartowałem ostatnio. Po dzisiejszej debacie mogę tylko napisać brawo Panie Adrianie Zandberg. Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem, pomimo niemalże skrajnie odmiennych poglądów. Moja "lewa półkula" podpowiada, że potrzeba takich ludzi w naszym parlamencie. Może nieopierzony, może idealista, jednak stawiałbym na Niego. Oby tylko nie został "zabetonowany" przez układy. W każdym bądź razie, jak ktoś obrał kurs w lewym kierunku, warto żeby się zapoznał z sylwetkami uczestników Partii Razem.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2015, 2:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

12
toja pisze:Jedyna lewica w Polsce to jest PIS tylko problemem PISu jest prezes dyktator.
Jak to było ... a, że Polską rządzą kelnerzy :)
:soc:
Każda kucharka powinna nauczyć się rządzić państwem. Władimir Iljicz Uljanow
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 13:59 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wieści z cmentarza czyli pogaduchy o lewicy

15
Za to teraz mamy prawicę, która z lewicą ma bardzo dużo wspólnego. To nieprawda, że w parlamencie nie ma lewicy, wprost przeciwnie - zasiada tam teraz prawie wyłącznie lewica. Ekonomiczna i gospodarcza lewica, bo światopoglądowo, to dalej zaściankowa prawica, narodowi (tak, tak!) socjaliści. A socjalizm, to lewica, chyba że o czymś nie wiem. :D
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron