Re: Pozyskiwanie dotacji

1
Cześć,
Czy ktoś z Was posiada doświadczenie związane z uzyskaniem dotacji na firmę, która jest dopiero zakładana? Jak pozyskać dotacje z Unii Europejskiej? Czy jest to opłacalne? Jeszcze jedno najważniejsze pytanie: Czy łatwo jest jest otrzymać? W wyszukiwarce znalazłam że są firmy, które się zajmują pozyskiwaniem dla kogoś, ale nie jestem do tego przekonany.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2015, 11:35 przez quzio99, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozyskiwanie dotacji

2
Ja zgłosiłam się do firmy, która zajmuje się dotacjami profesjonalnie Export Group, poczytałam w internecie i szczególnie zainteresowało mnie wzór na konkurencję 1.4. Zobaczymy jak moja współpraca z firmą się potoczy, na razie jestem zadowolona, wszystko dokładnie mi wyjaśniono, darmowe konsultacje, nie widać żadnego podstępu ze strony firmy. Widać, że dla nich liczy się dobro klienta.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2015, 13:32 przez daisy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozyskiwanie dotacji

3
Równie siedzę w temacie dotacji po uszy już od dłuższego czasu się zastanawiam co i jak. Mam pytanie do poprzedniczki czy odbyłaś może jakieś wstępne konsultacje? Jeśli tak to proszę opowiedz jak Twoje wrażenia, bo ja też mam zamiar zlecić to dotacje-exportgroup, bo słyszałam o nich wiele dobrego. Proszę o odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, 16:39 przez itek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pozyskiwanie dotacji

4
Ciii. Obserwujmy z ukrycia jak ewoluuje marketing internetowy. Można pomylić z prawdziwością.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, 18:14 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron