Re: Nowy Prezydent, nowy Sejm i nowy Rząd

2
Moim zdaniem:

Czyż nie uważasz Viki, że TK mimo wszystko powinien co najmniej wypowiedzieć sie na temat sposobu zastosowania prawa łaski wobec Pana K. obecnie ministra.

Jeżeli był niewinny w momencie zastosowania ułaskawienia, to owo ułaskawienie było bezprzedmiotowe, a co za tym idzie sądy powinne dalej prowadziś postępowanie....


Łosiu za a nawet przeciw

Ps.
Mam jak Nowoczesna obawy, że puszczą nas z torbami,
jednak też mam nadzieję, że może rozsądek weźmie górę
i nie wydarzy się to czego się najbardziej obawiamy.

Zdaje sobie sprawę,że orzeczenie TK w sprawie OFE było polityczne nie mniej jednak na tym etapie orzeczenie inne rozłożyło by Polandję na łopatki.

Moim zdaniem do tematu należy powrócić ale nie w ferworze walki politycznej.

Natomiast co do reformy szkolnictwa... to w mojej ocenie to nie przejdzie... będą protesty i spodziewam się, że rząd pod presją się z tego wycofa. Ten pomysł wg mnie jest tak fatalny, jak ... tu mi nic sie nie kojarzy tak fatalnego... bo chiba nima nic takiego.
Już wolałem refotmy Romana:
Obrazek
Łosiu petrus
Ostatnio zmieniony 21 lis 2015, 7:23 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Nowy Prezydent, nowy Sejm i nowy Rząd

3
Łosiu napisał
Ps.
Mam jak Nowoczesna obawy, że puszczą nas z torbami,
jednak też mam nadzieję, że może rozsądek weźmie górę
i nie wydarzy się to czego się najbardziej obawiamy.
Czy to nie tacy doradcy finansowi jak p.Petru , Orłowski i inni o mało nas nie puścili z torbami ???
To oni doradcy finansowi doradzali tak ze Polska jest zadłużona na ponad bilion złotych .
Tacy zarozumialcy jak z nowoczesne niech za mocno nie otwierają geby bo dzieji sabotażowi państwa i zgniliznę moralnej mogli dorobić się .
Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 8:30 przez mart, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli odczuwamy ból to znaczy ze żyjemy
Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.

Re: Nowy Prezydent, nowy Sejm i nowy Rząd

4
Spodziewałem się że coś takiego nastąpi, ale nie spodziewałem się że prezes przeprowadzi to tak szybko. Dawałem prezesowi co najmniej dwa lata na przejecie całkowitej władzy a on zrobi to w kilka miesięcy. Jak Niesiołowski zostanie ministrem Gospodarki to będzie oznaczać że już żrecie szczaw i mirabelki.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2015, 9:45 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nowy Prezydent, nowy Sejm i nowy Rząd

5
Nie patrzcie tak pesymistycznie na świat. Powiało nadzieją i nie są może aż tak ważne szczegóły, ale ważne efekty jakie będą. Nie można przecie bezkrytycznie przyjmować wszystkiego co niesie nowa bryza.
Ja w każdej partii mam swoich ulubieńców, a też w każdej partii są ludzie, którzy nic nie wnoszą, których nie słucham nawet i nie mogę słuchać.
Z wyrozumiałością przyjmuję wybór społeczeństwa i mam nadzieję, że każde doświadczenie jest ważne...
Bez niego byśmy nie zmądrzeli.
Obrazek
Dlaczego moja koleginen boi się jeździć metrem? To jakoś psychoza? A miało być tak dobrze.

Jeżeli ja mówię co mi się nie podoba to nie jestem oszczercą. Ale ludzie zamilkli. Mają jedynie duże oczekiwania.
Czy potrzebni nam są wizjonerzy w rządzie czy może jednak polityka prospołeczna, lewicowa, obiecana.

Łosiu głos rozsądku na pustyni
Ostatnio zmieniony 23 lis 2015, 17:31 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Nowy Prezydent, nowy Sejm i nowy Rząd

6
nasz nowy prezydent ma pecha z tą oponą , mogło skończyc sie tragicznie i brzydzę sie tymi co robia z tego chore klimaty , szydzac i wywołując nienawiśc , kazdy zbiera to co sieje i dotyczy to wszystkich tych z lewa i prawa czy z pośrodka :/
Ostatnio zmieniony 06 mar 2016, 10:07 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Nowy Prezydent, nowy Sejm i nowy Rząd

9
obiecali ze jak ktoś popracuje 40 lat to juz wystarczy , teraz naciagaja , przeciagaja a pan Duda zwiazkowiec solidarności siedzi cicho i czeka na jakieś korytko od pana Dudy prezydenta
Ostatnio zmieniony 23 lip 2016, 11:19 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron