Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

2
dotychczas pokazywali tylko więcej, chyba że to był marsz niepodległości to pięknie okrajali, więc przyszedł rewanż, dziwi Cię to?

a powoływanie się na obronę Wałęsy, czysta głupota, skoro on takie zgromadzenia przeciw władzy by pałował, może KODowi wytoczy sprawę i pewnie by wygrał ;)
Ostatnio zmieniony 28 lut 2016, 21:59 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

3
Zabawne, demokracja dla KOD i PO & .N & ZL & sympatyków jest wtedy, kiedy nie liczy się głos zwolenników PiS'u. Dokładnie odwrotnie sądzi PiS, który zdaje się rozpoznawać swoje wcześniejsze techniki działania (Polska w ruinie itp.).

Tymczasem coś w tle umyka. Przykładowo odrzucony projekt dotyczący likwidacji finansowania partii z budżetu państwa.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 19:19 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

4
Abe, każdy projekt nie układowy będzie odrzucony... Nas ratuje tylko zacząć od początku, napisać nową konstytucję, nowe prawo, wyczyścić elity polityczne... ale czy to dzisiaj jest jeszcze możliwe?
Ludzie raczej są skłonni popierać ten układ, który im najwięcej da i najmniej okradnie. Morale społeczeństwa(większości) jest, jakby tu ładnie powiedzieć, małe, słabe jeśli w ogóle jakieś jest.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 22:04 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

5
Układ (czyt. rząd) nie może nic dać, bo sam nic nie ma. Może tylko zabrać i z tego rozdać, musi to zrobić tak sprytnie, żeby ludzie nie skapnęli się, że im zabierają i myśleli, że dają. I jak na razie, wszystkim rządzącym to wychodzi (już za komuny wychodziło). Jak państwo coś daje, to oczywiste, że musi zabrać więcej niż daje (bo dawanie ma swoje koszty).

TVP jest taka jak była cały czas, tylko PiS robi to, co PO, SLD i inni bardziej bezczelnie. PiS to taki łobuz, który daje bejsbolem w łeb i się tego nie wstydzi, że jest łobuzem. PO przynajmniej chowała bejsbola i udawała, że to nie oni. Oczywiście efekt był taki sam, ale ogólne wrażenie było inne. Kwestia w tym czy chcemy by okradał nas Arsen Lupin czy dresiarz.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2016, 15:17 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

7
Ja wolę Francois Villon i cóż z tego ? Miałbym być przez to i za moją zgodą przykładowo "poetycko" okradanym ? Bierny, bezradny ?

Odpowiedzcie mi proszę, czy żyjemy w kraju, w którym na tyle zaakceptowaliśmy wspomniane i upowszechnione złodziejstwo, że nawet je polubiliśmy ?
I rozróżniamy tylko jego formy ? Czy bycie nieświadomym bez najmniejszych prób obrony naprawdę byłoby lepsze od najgorszej wiedzy w temacie ?
Fantasmagorią jest obniżenie progu podatków, wprowadzenie likwidacji finansowania partii, zmniejszenie aparatu biurokratycznego, kasacja zbędnych stanowisk urzędniczych itd. ?
Osobiście wolę mieć komfort znajomości fizjonomii i personaliów złodzieja.
Również poglądów, ot chociażby jak słynne posiedzenia w "Sowa & Przyjaciele", jakimikolwiek było to szyte nićmi.

PS
Oczywiście zgodzę się, że najłatwiej rozdaje się cudze pieniądze. Piszę to jako zagorzały oponent programu 500+.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2016, 0:26 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

8
No tak to jest, byliśmy okradani, jesteśmy i będziemy. Ucieknij w dżunglę albo na bezludną wyspę, zaszyj się tam i wtedy okradany nie będziesz.

Do tego służą wybory, by społeczeństwo mogło zdecydować czy chce być okradane na bezczelnego czy w rękawiczkach. Uwierz mi, naprawdę, niczemu innemu wybory nie służą. :D
Ostatnio zmieniony 03 mar 2016, 0:43 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

9
Coś tak widziałem, że się przed chwilą uaktywniłeś i skrobiesz :D
Dlaczego mam niby Tobie nie wierzyć w sprawach oczywistych Polli ? Zadałem pytanie o poziom akceptacji.

Jeżeli społeczeństwo daje bezgraniczne przyzwolenie na przesuwanie suwaka w kierunku nieumiarkowanego "dojenia", to może tylko oznaczać, że coś jest mocno już nie tak z samym społeczeństwem. Więc albo jest na tyle zrezygnowane, że daje temu pełną aprobatę bądź zwyczajnie zaczyna to ... lubić ? Bądź zwyczajnie nie chce o tym wiedzieć, co świadczyłoby znowu, moim zdaniem, o powszechnym ogłupieniu. Poziom świadomości kształtowany jest przez różne narzędzia i techniki inżynierii społecznej. Również w ten sam sposób możemy im przeciwdziałać. Nie wyrażając zgody, protestując, wymuszając przykładowo system referendalny. Oddziaływać w przeciwnym kierunku. Dlaczego ludzie nie wyszli kiedy podnoszono wiek emerytalny, podnoszono podatki ? Kiedy zawłaszczano pieniądze z filarów (swoją droga poronionego pomysłu) do ZUS przy okazji znikających kilku przysłowiowych baniek ? itd. . Dlaczego ludzie nie protestują w obronie własnych pieniędzy, zabezpieczenia własnej przyszłości materialnej, swojej i własnych dzieci ? Wychodzą natomiast na marsze KOD inspirowane przez odsuniętych od władzy i stanowisk oraz tych mających na nią olbrzymie parcie. PiS tymczasem zamiast redukować - rozdmuchuje nowe struktury administracyjne obsadzane z klucza partyjnego a szacowni krzyczą w obronie Wałęsy, stołków TK itp. przy akompaniamencie Schetyny, pokrzywdzonych żurnalistów i towarzystwa wzajemnej adoracji. Gdzie w tym logika, działać sprzecznie z własnym interesem i to jeszcze w rzekomej obronie demokracji ? Demokracji ... kogo ?
Więc chyba moje pytanie o ten poziom akceptacji czy wręcz lubienie jest na miejscu. Ponieważ nie pytam o formę rzeczonego złodziejstwa, pytam o samą treść, jego formułę i dozwolone granice Polli.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2016, 1:10 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

10
Nigdzie nie stwierdziłem, że jest nie na miejscu. :D
Osiem lat okradania w białych rękawiczkach, to nic w porównaniu z 45. latami okradania przez komuchów. Ale oni coś dawali w zamian, zresztą mafia Tuska też coś w zamian dała. Chodzi o ochłapy, oczywiście. PiS zerżnął pomysł i też znieczulił Polaków pięćsetką na dziecko, zresztą w swoich obietnicach pożyczył białe rękawiczki od PO. W sprawach Trybunału i mediów już z rękawiczek nie korzystał, bo i po co? Naród ściemniliśmy obietnicami, damy im trochę, a zabierzemy dwa razy tyle, ale nie będą się wtrącać do naszych przekrętów. Mafiosi w Kolumbii też fundują szkoły i szpitale.

Wilku, lewica jest u władzy od 25 lat i nic się nie zmieniło od 1945 roku, czyli 70. lat w sumie. PiS to lewica, jak ktoś mi powie, że w naszym parlamencie zabrakło lewicy, to zaśmieję mu się w twarz. W parlamencie jest WYŁĄCZNIE lewica! Nie jestem fanem Korwina, wręcz go nie lubię, ale w jednym ma rację, PiS jest partią lewicową i zadłuża nas (razem z PO, z którą niby walczy) bardziej niż Gierek. Masz rację, KOD, to niby oddolna inicjatywa, a ten facet z kucykiem (zapomniałem nazwiska) mówi, że są apolityczni. To ja się pytam, po chuj zaprasza polityków na scenę, którzy robią sobie PR kosztem obywatelskiej inicjatywy? Dlaczego to nie jest ruch taki jak kiedyś Solidarność? To był ruch społeczny. KOD jest ruchem politycznym. Polacy (ale przecież nie tylko oni) myślą o tym, by mieć co do garnka włożyć i w dupie mają ustrój i politykę, taka jest prawda. Solidarność nie powstała, by obalić komunę, tylko przeciwko podwyżce cen żywności i dążyła do tego, by ludzie mogli godnie żyć. To były lewicowe postulaty, oni nadal chcieli opieki państwa, darmową służbę zdrowia, edukację, gwarancję pracy, pewne emerytury. Polacy chcieli komunizmu! Czy naprawdę tylko ja to widzę??? Kaczor spełnia te postulaty, kupując głosy naiwniaków i rujnuje państwo, rujnuje tak samo jak SLD, PO, a może nawet bardziej.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2016, 2:50 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

14
Crows pisze: TVPis
Nowa wersja "całej prawdy całą dobę" :ahah:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2016, 20:22 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

15
Chciałbym opowiedzieć Ci o przygodzie, która spotkała mojego przyjaciela. Został on zaproszony do programu telewizyjnego „Świat się kręci”. Przyjaciel zwyczajowo nosi w klapie maleńkie serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W studio, które jak wiesz, wypełnione jest gośćmi, prowadzącymi i publicznością, młody człowiek, chyba kierownik produkcji, zwrócił przyjacielowi uwagę: - Jest problem z tym serduszkiem. To na antenie nie przejdzie. - Na co mój przyjaciel: - To Pan ma problem, bo ja tego serduszka nie zdejmę. - Młodzian pokręcił nosem i wydał werdykt: - Dobra, biorę to na klatę.
pisowska telewizja :puknij:
a miała być boska
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 14:09 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

16
Dziś wypowiadali się sami obiektywni dziennikarze z Naszego Dziennika, Gazety Polskiej Codziennie i Do Rzeczy, a jeszcze skład uzupełnił z polskiego radia. :D
Ktoś narzekał, że źle pokazują manifestacje obywatelskie, no to dziś ich prawie wcale nie pokazywali. :brawo:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 14:27 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

27
Relacjonując przemówienie Barcka Obamy, Telewizja Polska wycięła fragment, w którym prezydent USA mówił o zaniepokojeniu sprawą Trybunału Konstytucyjnego.
cenzura jak za komuny , nawet gorsza
Ostatnio zmieniony 09 lip 2016, 8:31 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Nowa TV w/g Kurskiego i Pis-u

28
Crows pisze:
Relacjonując przemówienie Barcka Obamy, Telewizja Polska wycięła fragment, w którym prezydent USA mówił o zaniepokojeniu sprawą Trybunału Konstytucyjnego.
cenzura jak za komuny , nawet gorsza
Naprawdę?Co Ty wiesz o cenzurze :satan:?Natykamy się na nią codziennie.Cenzura, manipulacje.Więc proszę mnie tu nie rozśmieszać .
Ostatnio zmieniony 09 lip 2016, 14:26 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron