Re: Polska opusci EU

1
Na ostatniej miesięcznicy prezes Jarosław powiedział że nie długo Polska będzie wolna, to oznacza że Polska jest pod okupacją EU.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 9:43 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polska opusci EU

2
Skoro nie będzie długo wolna to znaczy, że będzie krótko. Aleś wszystkich pocieszył... :)

Jeden błąd i zmienia całe znaczenie Twojego posta. Piszcie po polsku!
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 23:55 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polska opusci EU

4
Zostało Ci wybaczone. :D
Zapomniałem, że nie wszyscy mogą edytować posty na Imladis (ja jeszcze mogę).
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, 11:40 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polska opusci EU

5
Tyle razy powtarzałam, że jak ktoś nie ma edycji niech się odezwie na PW ... Toja już masz.
Niestety edycja nie jest z automatu i każdemu trzeba udostępniać z osobna.
A trollom i tak nie udostępnię Polli, choćby tonę PW napisali :P
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 12:04 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polska opusci EU

6
A trollom i tak nie udostępnię Polli, choćby tonę PW napisali img/smilies/tongue
I prawidłowo, przecież nigdzie nie napisałem, że masz to robić. Po prostu zapomniałem, że nie wszyscy mogą edytować posty. Przez to dostało się biednemu Toji, bo myślałem, że chlapnął byka nawet o tym nie wiedząc. :D
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 17:42 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polska opusci EU

7
toja pisze:Na ostatniej miesięcznicy prezes Jarosław powiedział że nie długo Polska będzie wolna
może wreszcie szkodnik abdykuje i uwolni kraj od swojej osoby?
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2017, 20:52 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Polska opusci EU

8
Hmm wolna od czego ?? Od dostaw mercedesów ? czy od obcych wojsk w Polsce ? czy od kiełbasy z importu ? Gazu z USA lub Rosji ?? Od zatrutego powietrza ...? a może od tych pijawek polityków ??? BOZE czemu wszyscy chca normalnej partii ...a nikt nic nie robi ?? I czemu ciagle mamy oszołomów od Palkota po Kaczyńskiego .....
Ostatnio zmieniony 04 lip 2017, 18:18 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Polska opusci EU

9
Takie cuś to nie w demokracji, jak już się " politycy " dorwą do koryta to ich nie oderwiesz. Na tym polega demokracja, kasa kasa.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 7:49 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polska opusci EU

10
Jesli sami zezwalamy by demokracja ograniczała się do wrzucania raz na 4 lata kartki do urny...to mamy to na co zezwolilismy ..demokracje 2 minutową raz na 4 lata...Póki sami ,MY hegemon nie bedziemy sie domagali by miec swoich reprezentantów a nie wiernych poddanych prezesów partii..Tak długo wybrani przez nas posłowie beda miec nas w du..pie ...i lizac du..pę I Sekretarza partii bo to on uklada listy partyjne na wybory
Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 12:38 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Polska opusci EU

11
Żyłem w komunie i kapitalizmie i w tych dwóch systemach żyłem lepiej jak tej demokracji. Nie chodzi mi o finanse ale o ludzi, ta demokracja zmieniła ludzi w bestie.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 17:45 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polska opusci EU

12
Po dzisiejszych uchwalonych ustawach nie mam wątpliwości Polska w szybkim tępię opuści UE. Wczoraj prezes Jarosław pokazał swoje prawdziwe oblicze, współczuję wam tego co nadejdzie.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2017, 16:50 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polska opusci EU

17
Prędzej wszystkie inne kraje opuszczą UE i zostaniemy w niej sami z Węgrami ;) Granie na karcie złej unii jest z politycznego punktu widzenia bardzo wygodne, ale dostajemy zbyt dużo kasy i każda partia dobrze o tym wie. Dodatkowo nauczeni sytuacją UK nie zrobią referendum, bo jak się okazuje można się na nim nieźle przejechać.
projektowanie wnętrz to moja pasja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron