Re: Hrabia Potocki

2
Mankamentem Polaków jest to że lubią się wykłócać, nie wiem czy to wypływa z kompleksów, zamiast znajdować wspólne punkty które nas łączą, skwapliwie to wykorzystują nasi wrogowie. Pan Nikt przy okazji też musiał przyłożyć innym, nie widzę nic złego w pracy Grzegorza Browna, uświadamia tych ogłupionych poprzez kabałę, Ziemkiewicz ma problemy z Rusofobią ale to można wyleczyć, poprzez dialog. Wciągnął na listę Michałkiewicza i nawet gajówkę jako antysemitów i wierzy ten Nikt że można z żydami się dogadać lub nawet wykorzystywać ich różne frakcje. Oni będą się kłócić ale jak idzie o interesy żydowskie to zawsze się jednoczą. USA jest kontrolowana poprzez AIPAC mają sobie podporządkowane wszystkich polityków, mają na nich haki jak. np. na McCaina że współpracował z komunistami, rozbijał samoloty, zamordował sporo kolegów, ale te fakty utajone pomagają w zastraszaniu i wychowaniu sobie posłusznych piesków. Dlatego z taką łatwością przeszła ustawa 447 sponsorowana poprzez żydowskich kongresmenów i ich kundli.
Nasze władze łudzą się lub są częścią tej kabały bo nie bronią naszych interesów i że spuszczoną głową wszystko akceptują co narzuca im kabała. Może to ich agenci a nie nasi przedstawiciele co jest bardziej prawdopodobne. Być może liczą jak będą szczekać na Rosję to z wdzięczności kabała poklepie nas po plecach ręką Johny Danielsa jako błogosławieństwo boże, gdy jest to naprawdę ręka szatana. Co posłuszeństwa kabale Duda udowadnia to cały czas pieprząc bajki o Krymie, idiota bez IQ nie wierzy w referendum i prawo ludzi do samostanowienia, myśli że Rod-szyld ma prawo określać granice innych narodów. Z Nikt zgadzam się że Duda to po prostu zakompleksiony czubek. Pomawia nas o wygnanie żydów w 68, gdy wtedy uciekali najwięksi zbrodniarze NKWD, przyznają im emerytury, nie wspomni o 1 850 000 Polakach zamordowanych poprzez żydowskie NKWD już po zakończonej drugiej wojnie światowej. Ministerstwa obstawione żydkami, prezydenci żydowscy, historię piszą nam żydki, kontrolują media i celowo nas skłócają, nie nabierajmy się na tą przynętę.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 18:21 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Hrabia Potocki

3
Nie wszystkich polaków. Głównie tych, którzy to co piszesz biorą do siebie i używają grubych słów gdy im się to nie podoba, względem i tej całej polityki i względem siebie - bo jak widzę sam reprezentujesz jakąś stronę, a stron jest dużo, tak już ładnie nas z telewizji nauczono, że partię trzeba mieć jakoś i za tym iść, a najlepiej gdyby była jak najbardziej anty.

W sensie nie sugeruję, że bez sensu jest angażować się w politykę - chociaż muszę przyznać, że nie widzę w tym zbyt wiele, (o gustach się nie dyskutuje) - ale to, że zamiast wyzywać ludzi od czubków z niskim IQ warto sobie zaparzyć meliskę i nieco uspokoić się zanim się zacznie o tym myśleć. Po prostu szkoda nerwów, niczemu to też nie służy i jest ogólnie raczej niezbyt przydatne do życia.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 18:51 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Hrabia Potocki

4
skwapliwie to wykorzystują nasi wrogowie
A tu się jeszcze zatrzymam na chwilę. Kto jest teraz naszym wrogiem? Trochę wypadłem z obiegu i już nie wiem kogo się teraz nienawidzi.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 18:55 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Hrabia Potocki

5
Świadomość swoich interesów nie znaczy nienawidzić, to że kabała nas roluje i kontroluje nie trzeba być geniuszem aby to zrozumieć. Po prostu trzeba wybierać swoich a nie już zatwierdzonych poprzez starszych i mądrzejszych.

Polecam do obejrzenia :

oraz


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 20:50 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Hrabia Potocki

6
A kto jest swój?

Mnie na szczęście nikt nie roluje, ani nie kontroluje, a prawa nie przestrzegam i więzienia unikam. Ale wiem jak to tam działa u władzy, dobre słówka, a to wszystko po to by napchać kabzę i mieć jeszcze więcej władzy.

Co do filmów, to chyba nie obejrzę. Tak w sumie wpadłem poczytać i popisać, a do takich filmów mam też jakąś taką awersję. Ale chętnie poczytałbym co masz do powiedzenia.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 20:59 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Hrabia Potocki

7
A Potocki to ten swój, wyłapałem. Ale nie wiem kto to jest kabała. Chodzi o żydów?

Edit. A pan nikt to Jarosław Kaczyński?
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2018, 21:04 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Hrabia Potocki

8
W obecnej dobie manipulacje ludzkimi umysłami sięgnęły zenitu, jak widzę i słyszę jak ludzie łykają totalne bzdety, fejki i wszelakie teorie niczym nie poparte, nawet cieniem spisku, dlatego nie nazwę ich spiskowymi, to wszystko staje się bez sensu. Po co nam wybory, jak będziemy wybierać nie tych co robią coś dla swojej społeczności, chcą coś zmienić na lepsze, a tych których przypisze się "wrogom", bez sprawdzenia czy nawet zastanowienia nad sensem tego przypisania.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron