Re: Gazeta Wyborcza

1
Kto z was czyta, co myślicie o tej Gazecie?

JA powiem tyle na początek, że ilekroć ją czytam to mam zamiar ją wywalić do kosza, ale cZasem są fajne dodatki :stu:
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 11:08 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Gazeta Wyborcza

2
Nie kupuję, czasem zaglądam na stronę GW ale rozwalają mnie te pudelki itp. źródło informacji jak każde inne, nie dopatruje się w niej spisku iluminatów jeśli o to chodzi...
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 11:13 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Gazeta Wyborcza

3
Czytam wszystko co mi wpadnie w rękę od naszego dziennika po nie, ze wszystkim po drodze. Czytanie nie boli podobnie jak myślenie :P :D Jestem zdania, ze wiedza o różnych punktach widzenia i sposobach odbierania rzeczywistosci, pomaga a nie przeszkadza.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 11:32 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Gazeta Wyborcza

4
victoria pisze:Czytam wszystko co mi wpadnie w rękę od naszego dziennika po nie, ze wszystkim po drodze. Czytanie nie boli podobnie jak myślenie :P :D Jestem zdania, ze wiedza o różnych punktach widzenia i sposobach odbierania rzeczywistosci, pomaga a nie przeszkadza.
Ot, mądze napisane :tak:
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 11:38 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Gazeta Wyborcza

5
JA kupuje Wyborczą jak są jakieś płyty czy coś i jak Dziennika nie ma w kiosku, a Dziennik ostatnio zbiedział bardzo i to już nie jest ta gazeta co dawniej. Nasz Dziennik rzadko kupuje, Rzeczpospolitej nigdy, ze wszystkich najbardziej chyba podobał mi się stary Dziennik, zresztą nie mam potrrzeby codziennie kupowania gazet, szczególnie że wszystko drożeje.
A jak pisałem, czytam Gazete Wyborczą i się denerwuje, nie zgadzam się zwykle z komentarzami, już wspominałem o akcjach różnych z tymi koszulkami, o Michniku którego nie lubię. Gazeta jest mało obiektywna, według mnie to gazeta dla ludzi o określonych poglądach, ale stała się bardzo powszechna, bo ma dobrą kampanię, ludzie kupują ją troche z przyzwyczajenia i jest co by nie mówić bardzo profesjonalna.
A NIE to chyba Tygodnik jest, dla mnie to jest dziadostwo totalne.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 11:46 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Gazeta Wyborcza

6
Tematy artykułów GW znam przede wszystkim z przekazów medialnych. Nie splamiłam się kupnem tej gazety, gdyż człowiek, który traktuje Jaruzelskiego jak bohatera narodowego, a Kiszczaka nazywa człowiekiem honoru jest czy był jej głównym redaktorem.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 12:19 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Gazeta Wyborcza

7
No ja to nie rozumiem o co Michnikowi chodziło że szefa prześladującej ludzi Służby Bezpieczeństwa nazwal człowiekiem honoru. Jest coś takiego jak Syndrom Sztokholmski i może mu to dolega.
Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją.

Syndrom ten jest skutkiem psychologicznych reakcji na silny stres oraz rezultatem podejmowanych przez porwanych prób zwrócenia się do prześladowców i wywołania u nich współczucia.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 12:25 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Gazeta Wyborcza

8
voltaren pisze:Kto z was czyta, co myślicie o tej Gazecie?

JA powiem tyle na początek, że ilekroć ją czytam to mam zamiar ją wywalić do kosza, ale cZasem są fajne dodatki :stu:
Czytam - i nie wstydzę się tego.
Czytam też inne dzienniki wszędzie można coś znaleźć od GW po Nasz Dziennik.

Ktoś nazwał GW "Juden Zeitung" nazywana jest też "Gazetą Koszerną"
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 12:33 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 2 razy.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: Gazeta Wyborcza

9
A w Gazecie Wyborczej "Dziennik" nazywano kiedyś Der Dziennik, tacy dowcipni tam są, więc widać lepsi nie są. :P
JA wolę okreslenie na GW "Gazeta Wybiórcza " :]
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 12:35 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Gazeta Wyborcza

10
voltaren pisze:ze wszystkich najbardziej chyba podobał mi się stary Dziennik
Mnie też- wywiady na poziomie, komentarze prezentujące wiele punktów widzenia, sporo kultury, nie wspominając o kolekcjach typu- Wielkie cywilizacje itp. :P

A z Wyborczej najbardziej lubię dodatki- Duży format i Wysokie obcasy, reszta bez rewelacji :)
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 14:00 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Gazeta Wyborcza

11
Ze wszystkich dzienników najchętniej sięgam właśnie po Wyborczą. Poza tym kupuję co piątek ze względu na House'a :P
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 15:16 przez aka, łącznie zmieniany 2 razy.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Gazeta Wyborcza

12
najczęściej czytam gazetę wyborczą i dziennik. lubię mieć równowagę. uważam, ze gw prezentuje wysoki poziom dziennikarski, publicystyczny jak i dziennikarsko śledczy. przypomnę tylko udział gw w ujawnieniu seksafery w samoobronie i sprawę rywina.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 17:51 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Gazeta Wyborcza

13
fiodor pisze:najczęściej czytam gazetę wyborczą i dziennik. lubię mieć równowagę. uważam, ze gw prezentuje wysoki poziom dziennikarski, publicystyczny jak i dziennikarsko śledczy. przypomnę tylko udział gw w ujawnieniu seksafery w samoobronie i sprawę rywina.
Nie mogę się z Tobą zgodzić, lub nie zgodzić, gdyż nie biorę tej gazety do ręki.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 18:48 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Gazeta Wyborcza

14
Babcia pisze:Nie mogę się z Tobą zgodzić, lub nie zgodzić, gdyż nie biorę tej gazety do ręki.
Alez to oczywiste wyjscie z sytuacji! Czytac tylko jedna strone - wymyslic, co sie chce o tej drugiej...

czekaj, to jakas nazwe juz ma....brudne politykowanie?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 18:57 przez Krystek, łącznie zmieniany 2 razy.
Krystek
"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Re: Gazeta Wyborcza

15
Babcia pisze:
fiodor pisze:najczęściej czytam gazetę wyborczą i dziennik. lubię mieć równowagę. uważam, ze gw prezentuje wysoki poziom dziennikarski, publicystyczny jak i dziennikarsko śledczy. przypomnę tylko udział gw w ujawnieniu seksafery w samoobronie i sprawę rywina.
Nie mogę się z Tobą zgodzić, lub nie zgodzić, gdyż nie biorę tej gazety do ręki.
i tu wychodzi jak bardzo ograniczone masz źródło informacji. na szczęście ja czasami czytuję nasz dziennik (jak za darmo wpadnie mi w ręce) i mogę napisać, ze jest beznadziejny. ale o sexaferze to chyba babcia słyszała? :)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 19:17 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Gazeta Wyborcza

16
Babcia słyszy tylko o tym o czym mówi się w RM... Ojciec Dyktator oficjalnie przeklął GW, TVN itp. mohery mają listę obowiązujących mediów i książek jak w III Rzeszy... moher doinformowany otworzy oczy nie daj Rydzyk, uwolni się z radiowego sterowania a nawet może zagłosuje na PO (sodoma i gomora)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 23:28 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Gazeta Wyborcza

17
Nie, raczej nie - zwłaszcza po tym jak GW w jednym artykule zasugerowała (wiedząc jaka jest prawda i o co chodzi), że neopoganie, a zwłaszcza rodzimowiercy to naziści.

Poza tym czytałem artykuł w GW, gdzie jakiś debil promował zebranie się na jakiejś manifestacji słowami typu "wszyscy czerwoni zbierzmy się". Jeśli ktoś ma się za "czerwonego" - no to na pewno nie służy interesom tego kraju, sorry.

Nie popieram neonazistów tak samo jak nie popieram anarchistów spod znaku antify. Oba środowiska są siebie warte, mogliby się powybijać. A GW z tego co wiem popiera środowiska anarchistyczne związane z antifą. Także 3 x NIE.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 3:29 przez Siemowit, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://www.bogowiepolscy.net/gfx/image/ ... Bogom!.jpg[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron