Re: Zakaz palenia.

32
Może przesadzili, jednak wyobraź sobie codziennego jaracza przy tobie, który jedzie tym samymautobusem co Ty do pracy. I tego jaracza daleko od siebie. JEdnak jaracz+autobus, to jednak wieksze ryzyko ;) Autobus bez jaracza-mniejsze ;) Tełoretycznie :D
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 23:50 przez Katarynka, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak pchły skaczą myśli z człowieka na człowieka. Ale nie każdego gryzą...
J.S.Lec

Re: Zakaz palenia.

33
Zdrowie, pierdziowe... To, że wprowadzili zakaz to dobrze, powninni zakazać wogóle palić poza swoim domem, czyli chesz palić, zamykaj okna i pal ile wlezie albo ile płuca wytrzymają. Najśmieszniejsi i jednocześnie najwięcej narzekający na zakaziki palacze to tacy, którzy w swoich domciach nie palą, wychodzą na balkonik, wystawiają się za okienko, albo lecą na klateczkę, nie wspomne o tych co przy dzieciach nie palą, bo to może im zaszkodzić.

Jak to dobrze, że po kilkunastu latach wypalania paczki, dwóch dziennie dałem sobie spokój z tym dobrodziejstwem, którego nie trybią osoby niepalące :]
Ostatnio zmieniony 22 mar 2012, 8:25 przez caly, łącznie zmieniany 2 razy.
przepisy kulinarne * parking okęcie * perswazja

Re: Zakaz palenia.

34
Volt, moze nie komus a sobie, i nie tyle uratujesz ile podratujesz , i moze nie az zycie ile wlasne zdrowie...moze nie bedzie chcialo Ci sie kazdorazowo dryptac ten metr dalej?
Artur ma racje- zeby nie palic, trzeba nie chciec, inaczej psu na bude wszystkie argumenty i zakazy, ale z drugiej strony to okazja czyni zlodzieja, nawet wlasnego zdrowia
Ostatnio zmieniony 22 mar 2012, 9:52 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Zakaz palenia.

36
Państwo żyje z palaczy, alkoholików i kierowców (najwyższe akcyzy są na tytoń, alkohol i benzynę), więc walka z palaczami i pijakami, jest czystą hipokryzją. Gdyby wszyscy przestali palić, pić i jeździć samochodami, to państwo by padło.

To nie lobbowanie na korzyść koncernów tytoniowych, bo im droższe papierosy, tym mniej ludzi będzie je kupować, albo będą kupować fajki sprowadzane z Ukrainy i Białorusi, albo podróbki, a to z pewnością koncernom tytoniowym na rękę nie jest...

Polska bezczelnie morduje swoich obywateli i czerpie z tego korzyści! To już lepiej zdelegalizować fajki i wódę, a zalegalizować marychę i prostytucję. To nie zabija, a zyski większe...
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 0:05 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Zakaz palenia.

37
obawiam się Polli, że masz rację. Obawiam się, ja wiem, że masz rację. Nie znoszę dymu papierosowego, i powierzchownie takie zmiany prawne mogą cieszyć, ale od kiedy państwo robi coś takiego dla zdrowia obywateli?
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 2:08 przez BasmaW, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Zakaz palenia.

39
nie mają kasy też na leki dla ludzi chorych nowotwory (niekoniecznie płuc od papierosów)... na nic nie mają.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 10:06 przez BasmaW, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Zakaz palenia.

41
Może się powtórzę ale zakaż palenia jest rewelacyjnym pomysłem i żałuję, że nie jest respektowany przez palaczy przystankowych, ani egzekwowany w tym miejscu przez policję i służby miejskie.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron