Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

32
polliter pisze:To podobno atak na wolność słowa. Czy ktoś, kiedykolwiek, widział w "Rozmowach niedokończonych" jakiegoś polityka z PO, SLD, PSL itp.? Nie!!! Oni sobie siedzą w studiu i kadzą sobie wzajemnie, a atakowani nie mają jak się bronić. To się nazywa "wolne media"? Dyskusja?
Kiedyś próbowałem do nich dzwonić, to mnie rozłączyli, chociaż powiedziałem swoją formułkę ("Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica", odzew: "Teraz i zawsze" - jak Boga kocham, jak w "Klossie" :D)
Nawet do obrzydzenia PeOwska TVN, zaprasza polityków z PiS, a ojczulek się boi, czy co?
Stacje komercyjne zapraszają polityków PiS, JKM,Michalkiewicza po to,aby ich przedstawić w niekorzystnym świetle.Z takich dyskusji niewiele można się dowiedzieć oprócz tego,że "Ten,to pieniacz,a tamten to dupa wołowa,a jeszcze inny to teoretyk spisku." I na takich rozmowach wyborcy wyrabiają sobie zdanie o nich.


polliter pisze:Owsiak mówił, że chciałby wystąpić w programie Rydzykowym, proponował im swoją obecność, ale radiomaryjni jakoś nie byli chętni. Noż k...a, TVN jeszcze by zapłacił za wizytę Rydzyka w studiu, a ci się boją Owsiaka?
To Rydzykowe konsorcjum nie ma nic wspólnego z wolnością słowa. Wesoły ze mnie człek, lubię się pośmiać ogladając audycje kabaretowe, ale jakoś nie żałuję Rydzykowców. Będzie mi ich brakować, ale bez przesady...
TVN baardzo chce,abyś był wesołym człekiem,podsuwa wzorce Kuby Wojewódzkiego,czy Szymona Majewskiego,po to,abyś się śmiał z poważnych rzeczy,ale przy tym koniecznie konsumował zapominając o czujności.Chciałem Ci zadedykować filmik na YT,ale zapomniałem tytułu.To ilustracja przedstawiająca rytualne składanie ofiar przez muzułmanów.Rzeczą znamienną jest,że w ofierze się składa zwierzęta ucywilizowane,nie uciekające przed człowiekiem.Najpierw łagodnie prowadzi się je do słupa,do którego przywiązuje się głowę zwierzęcia.Później krępuje się nogi,ale bywa,ze zwierzę się niepokoi i utrudnia ten zabieg.Wtedy poklepują je i głaszczą,aby przywrócić poczucie bezpieczeństwa i taka rolę w TVN i to nieświadomie mają panowie Majewski, Wojewódzki i być może Owsiak( ja Owsiaka znam z tych dwóch skrajnych przedsięwzięć).Gdy wiec uda się już spętać zwierzę,powala się je i podcina gardło.Tak wiec nie wszystko,co przyjemne i zabawne,jest bezpieczne dla Was.Ja swoja robotę wykonałem,aby Was uprzedzić,a co Wy zrobicie,to już Wasza wola.
Ja wiem,że Polska jest obecnie tym wołem,któremu krępuje się nogi i Rydzyk to wie,bo inaczej nie byłby tak czujny i zapobiegliwy.Natomiast kwestią czasu jest jedynie moment powalenia i podcięcia gardła.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2012, 15:14 przez jotajota, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

33
Stacje komercyjne zapraszają polityków PiS, JKM,Michalkiewicza po to,aby ich przedstawić w niekorzystnym świetle.Z takich dyskusji niewiele można się dowiedzieć oprócz tego,że "Ten,to pieniacz,a tamten to dupa wołowa,a jeszcze inny to teoretyk spisku." I na takich rozmowach wyborcy wyrabiają sobie zdanie o nich.
A co stoi na przeszkodzie, by TV Trwam i RM robiło to samo? Zaprosić lewicowca, wylać wiadro pomyj, ośmieszyć i niech się broni ("Rozmowy Niedokończone" są emitowane żywo, nie da się nic "wyciąć", nie będzie manipulacji). Widocznie argumenty są zbyt słabe i boją się zapraszać ludzi myślących inaczej w obawie przed kompletnym blamażem.
Michałkiewicz (szkoda, że prof. Nowak odmawia), JKM (mądry człowiek) mogą się bronić i odpierać zarzuty (audycje TVN-u też "lecą" na żywo), a jeśli nie potrafią, to ich problem

Nie oglądam TVN-u, nie wiem czy Majewski w ogóle tam pracuje (podobno wściekli się za jego reklamę banku), poziom poczucia humoru Wojewódzkiego również mnie nie zadowala, więc, z Twojej strony, to kula w płot.

Nie czuję się spętany przez polskie media (zresztą mieszkam za granicą). Uważam, że Owsiak wykonuje kawał dobrej roboty, a Lux Veritatis po prostu zazdrości mu takich zbiórek, o których Rydzyk może pomarzyć. Każda fundacja ma prawo przeznaczyć kilka procent dochodów na swoją promocję (nie pamiętam ile), Rydzykowa fundacja również. To, że dochody fundacji Owsiaka pozwalają za te kilka procent zorganizować jeden z największych festiwali w Polsce, a o. Dyrektor za te kilka procent może najwyżej wyprodukować parę spotów i inwestować w telekomunikację, to jego problem i nieumiejętnej kampanii. Zżera go zazdrość i stąd ten jad do Owsiaka
Ostatnio zmieniony 21 cze 2012, 16:06 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

34
polliter pisze:A co stoi na przeszkodzie, by TV Trwam i RM robiło to samo? Zaprosić lewicowca, wylać wiadro pomyj, ośmieszyć i niech się broni ("Rozmowy Niedokończone" są emitowane żywo, nie da się nic "wyciąć", nie będzie manipulacji). Widocznie argumenty są zbyt słabe i boją się zapraszać ludzi myślących inaczej w obawie przed kompletnym blamażem.
Michałkiewicz (szkoda, że prof. Nowak odmawia), JKM (mądry człowiek) mogą się bronić i odpierać zarzuty (audycje TVN-u też "lecą" na żywo), a jeśli nie potrafią, to ich problem

Nie oglądam TVN-u, nie wiem czy Majewski w ogóle tam pracuje (podobno wściekli się za jego reklamę banku), poziom poczucia humoru Wojewódzkiego również mnie nie zadowala, więc, z Twojej strony, to kula w płot.
Możliwe,że dawno przerosłeś humorem panów Wojewódzkiego i Majewskiego,wiec to nie był przytyk do Ciebie,że ich słuchasz.To był tylko schemat,w jaki sposób to działa.Oni najprawdopodobniej nie są tego świadomi,że odwalają taką robotę dla obcych.Gdyby byli świadomi,zapewne mieliby skrupuły dalej to robić.
Natomiast to,że TV TRWAM nie zaprasza do siebie określonych polityków,aby ich obśmiać,ukazuje jawnie,że uważa ich za wrogów,a nie osłów,których można lekceważyć.
polliter pisze:Nie czuję się spętany przez polskie media (zresztą mieszkam za granicą). Uważam, że Owsiak wykonuje kawał dobrej roboty, a Lux Veritatis po prostu zazdrości mu takich zbiórek, o których Rydzyk może pomarzyć. Każda fundacja ma prawo przeznaczyć kilka procent dochodów na swoją promocję (nie pamiętam ile), Rydzykowa fundacja również. To, że dochody fundacji Owsiaka pozwalają za te kilka procent zorganizować jeden z największych festiwali w Polsce, a o. Dyrektor za te kilka procent może najwyżej wyprodukować parę spotów i inwestować w telekomunikację, to jego problem i nieumiejętnej kampanii. Zżera go zazdrość i stąd ten jad do Owsiaka
Oczywiście media mogą spętać człowieka,ale one tu nie maja tego zadania,ale jest to owo poklepywanie i głaskanie zwierzęcia,aby inni mogli pętać,a pęta się prawem,gospodarką i wolnym rynkiem w cywilizowanych kulturach.
Natomiast to,iż Rydzykowa pretensja do Owsiaka wyszła z zazdrości,to nie jestem w stanie ani potwierdzić,ani zaprzeczyć.To wie tylko on i ewentualnie ten,komu się zwierzył.Tu jednak nie chodzi o to,aby bronić komukolwiek zabawy,ale o to,aby umieć się dobrze bawić.To,iż daję na WOŚP,sprawia,że czuje się lepszym człowiekiem,bo daję swoje dobro dla potrzebujących i chorych.A wiec ten punkt mam zaliczony i w razie rachunku sumienia mam czym podnieść notowania swojego "ego". Natomiast po co pan Owsiak chce ratować dzieci?Czy po to,aby jeździli na Woodstock i uczyli się od innych jak niszczyć sobie życie,które inni wspólnym zrywem uratowali je?To jest niekonsekwencja w moich oczach,wiec facet musi być jakoś rozdarty.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2012, 16:51 przez jotajota, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

35
jotajota pisze:... Nie śledzę tej sprawy,więc nie wiem do końca jak jest...
Był kiedyś taki dowcip: "Ja jestem świadkiem ja, ale co się stało?" Tu podobnie.
jotajota pisze:... każdego widzimisię ustawodawcy,a o.Rydzyk widocznie wie coś więcej.
:black1: :black1: :black1:

Innego komentarza nie mam.
jotajota pisze:... Mogę więc Ci posłużyć jako obiekt badawczy... Jeśli dowolna osoba zapyta Ciebie,gdzie chowasz ...
jotajota pisze:... Ja natomiast niemal nie słucham jego stacji,dlatego też mam małą wiedzę ...
A zdarza ci się czasem przeczytać to, co napisałeś?
Ostatnio zmieniony 22 cze 2012, 22:18 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

36
PiotrRosa pisze:
jotajota pisze:... Nie śledzę tej sprawy,więc nie wiem do końca jak jest...
Był kiedyś taki dowcip: "Ja jestem świadkiem ja, ale co się stało?" Tu podobnie.
Faktycznie słaby jest mój argument,ale to,iż sądy go odrzuciły i temu należy wierzyć,że jest zgodnie z prawem,jest argumentem o podobnej mocy.Dlatego powiedziałem Ci,abyś przytoczył więcej szczegółów dotyczących tej sprawy,a wtedy bliżej przyjrzę się im.
PiotrRosa pisze:
jotajota pisze:... każdego widzimisię ustawodawcy,a o.Rydzyk widocznie wie coś więcej.
:black1: :black1: :black1:

Innego komentarza nie mam.
:white1: :white1: :white1:
Mam lepsze argumenty na to,ale ukarzę Ci wtedy,gdy Ty lepsze zaprezentujesz.
jotajota pisze:... Mogę więc Ci posłużyć jako obiekt badawczy... Jeśli dowolna osoba zapyta Ciebie,gdzie chowasz ...
jotajota pisze:... Ja natomiast niemal nie słucham jego stacji,dlatego też mam małą wiedzę ...
PiotrRosa pisze:A zdarza ci się czasem przeczytać to, co napisałeś?
Zdarza mi się czytać moje komentarze.Staram się pisać je rozumiejąc co piszę.Jeśli widzisz jakieś niejasności,czy sprzeczności,przedstaw je.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 12:35 przez jotajota, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

37
jotajota napisał(a):
... Mogę więc Ci posłużyć jako obiekt badawczy... Jeśli dowolna osoba zapyta Ciebie,gdzie chowasz ...
jotajota napisał(a):
... Ja natomiast niemal nie słucham jego stacji,dlatego też mam małą
Jaki z Ciebie pożytek jako obiekt badawczy, skoro nie słuchasz jego stacji i przyznajesz, że masz małą wiedzę?

Piotr przedstawił Ci niejasności, a Ty nawet teraz nie zauważasz, że sam sobie przeczysz?
Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 14:16 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

39
polliter pisze:
jotajota napisał(a):
... Mogę więc Ci posłużyć jako obiekt badawczy... Jeśli dowolna osoba zapyta Ciebie,gdzie chowasz ...
jotajota napisał(a):
... Ja natomiast niemal nie słucham jego stacji,dlatego też mam małą
Jaki z Ciebie pożytek jako obiekt badawczy, skoro nie słuchasz jego stacji i przyznajesz, że masz małą wiedzę?

Piotr przedstawił Ci niejasności, a Ty nawet teraz nie zauważasz, że sam sobie przeczysz?
Jeśli wczytasz się dokładnie,to zobaczysz w jakim kontekście zaproponowałem siebie jako obiekt badawczy.Piotr wypowiedział się o "pokładach naiwności",więc tu ma pole do popisu.Jednak sam chyba zgubił wątek.
Natomiast mówiąc o mojej małej wiedzy przyznaję,że niewiele wiem na ten temat,ale na końcu proponuję Piotrowi,aby ją rozszerzył.Nie chce się Wam już brać sobie argumentów na swoje wsparcie,a zaczynacie umniejszać mnie.I do czego zmierza taka dyskusja?Czyżbyście udając lekceważenie kryli się przed kompromitacją?Odwagi,sięgnijcie po argumenty.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2012, 21:52 przez jotajota, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

40
Gdyby ci się choć trochę chciało i zadał byś sobie nieco trudu, odnalazł byś wątek RM na tym forum. Niektórych z nas po prostu nudzi juz pisanie po kilkanaście razy tego samego, za każdym razem, kiedy :nowemu: na forum wpadnie pomysł do głowy. Więc zanim rzucisz innym :odwagi:, ja rzucę tobie "minimum wysiłku".
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 22:10 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Słuchacze Radia Maryja o WOŚP

41
PiotrRosa pisze:Gdyby ci się choć trochę chciało i zadał byś sobie nieco trudu, odnalazł byś wątek RM na tym forum. Niektórych z nas po prostu nudzi juz pisanie po kilkanaście razy tego samego, za każdym razem, kiedy :nowemu: na forum wpadnie pomysł do głowy. Więc zanim rzucisz innym :odwagi:, ja rzucę tobie "minimum wysiłku".
Oczywiście Piotrze,że odnalazłbym wątek i może go odnajdę.W tym temacie jednak broniłem jedynie tezy słuchaczy RM,mówiącej o rozdarciu pana Owsiaka.Nie było moim zamiarem rozszerzania sprawy radia Maryja,w tym temacie,ale uległ bym temu np.z Twojego powodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron