Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

1
Nie zwraca waszej uwagi fakt, że np. w takim Klanie role dzieci, czy innych osób, grają często ( i to bardzo często), synowie i córki pracowników i aktorów TVP? Dlaczego nikt tego nie potępił. Za publiczne pieniądze daje się pracę jakimś beztalenciom i małym dzieciom, tylko dlatego że to rodzina. Dlaczego CBA się tym nie zajmie. Takie seriale to widać sposób wspierania rodziny aktorów, którzy i tak zarabiają krocie za odegranie rólki w stylu "Co dzisiaj na obiad", "Dzieci Umyjcie Rączki". Nic nie robią tylko powsadzali swoją rodzinkę i czują się bezkarnie.
Podobnie syn Tuska dostał nieźle płatną pracę na lotnisku, bez konkursu.
I później się dziwią że w tym kraju jest jak jest.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 12:00 przez voltaren, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

2
10 lat temu wywaliłem telewizor.Nie wiem kto gra w serialach bo nie oglądam głupot.Niech sobie płacą abonament ci którzy oglądają tv albo dzieci aktorów o,mamusia i tatuś niech występuje a dzieci niech płacą abonament z kieszonkowego od rodziców.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 14:34 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

4
Mnie nie chodziło o opinie o głupich serialach, ale raczej o mechanizm zatrudnianai rodziny w państwowych firmach, tak jak w TVP. Wszędzie piszą że w serialu gra dziecko tej i tej aktorki, Grażynki czy innej Marylki, a jakoś nikt nie dostrzega czeogoś w tym nie na miejscu.
Jakby ludzie już przyzwyczaili się do tego i wierzyli że to normalne jest.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 16:40 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

6
voltaren pisze:Mnie nie chodziło o opinie o głupich serialach, ale raczej o mechanizm zatrudnianai rodziny w państwowych firmach, tak jak w TVP..
tak sie dzieje we wszystkich państwowych czy samorządowych jednostkach , robią to wszyscy ci z prawa i ci z lewa , nie ma na to rady bo prawo tego nie zabrania , jedynie pozostaje upublicznić taka informacje by ukazać tych co sie za świntych mają.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 17:20 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

7
voltaren - sam byś wepchnął swoje dziecko gdybyś pracował w TV
Tylko część z tych dzieci nie ma talentu, mam nadzieje że mniejszość.
Choćby taki Maciej Shtur czy On nie ma talentu ?
Podaj przykład beztalencia upchanego w TV przez rodzica, konkrety prosze bo to i tak publiczni ludzie.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 18:42 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

8
Stuhr jest akurat talent. Nie mówię że wszyscy synowie córki aktorów to są tam dzięki popularności taty i mamy
Ale syn Olbryhskiego na przykład, to moim zdaniem przykład beztalencia ;)
Chodzi też o to że w serialu Klan grają już małe dzieci wepchnięte przez rodziców, to dodatkowy zarobek dla rodziców, którzy już i tak zarabiają dużo za swoje rolę i zwykła patologia. Np. synek czy tam córeczka Grażynki. Tu nie ma mowyt o talencie czy braku talentu w wypadku małych dzieci. A to przykład jeden z wielu w tym serialu ;)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 18:51 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

9
Podaj przykład beztalencia upchanego w TV
Długo by wymieniać..podaj przykład taleńcia.Shtur to wyjątek potwierdzający regułę.Starzy aktorzy to był profesjonalizm.Znacie Kapitana Sowę np? :D
[youtube][/youtube]
Takich seriali już nie ma i nie będzie.TV przestała istnieć w 90r razem z rolnictwem,to nie jest przypadek.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 19:23 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Publiczne pieniadze w TVP i nie tylko.

10
Seriale są takie, jakie ludzie chcą oglądać. Za PRL-u jak był jeden program, to można było puszczać co się chce i tak nie było wyboru kanałów. ;) Teraz mamy prawo rynku i tv żeby przetrwać musi produkować to co zaspokaja masowe gusta. Nazywajcie to gniotami jeśli chcecie, ale każdy nowy program jest poprzedzony badaniami rynku, które potwierdzają czy trafi on w gusta. A co do obsadzania rodziny, to nie chcąc się stawiać w roli eksperta, bo nie mam tv, ale jednak myślałam że przoduje w tym grupa ITI.
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron