Re: Uwaga fałszywe oferty pracy

4
Mnie się wydaje, że człowiek zdesperowany podejmie się prędzej zajęcia za tzw. 'psi grosz', niż wpadnie w euforię po takiej ofercie (zresztą, zdesperowany na pewno pilnie poszukiwał pracy bez skutku, stąd jego desperacja, więc wie, czego można oczekiwać na rynku pracy, wszystkiego, tylko nie takiego 'cudu' ;))
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 18:16 przez Lidka, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Uwaga fałszywe oferty pracy

8
Przypominają mi się "obozy pracy" za granicą, wiecie, takie z ukraińskimi strażnikami uzbrojonymi w kałachy. Było chyba ogólnie trochę afer. W Polsce również.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 23:13 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Uwaga fałszywe oferty pracy

9
Lidka pisze:Trzeba być wyjątkowo naiwnym, żeby w coś takiego uwierzyć... (a może po prostu chciwym ;))
Pewnie też dobrodusznym na tyle, by nie przyszło do głowy, że to może być oszukaństwo. Można poczuć się wybrańcem i uznać, że ktoś dostał to jako jedyny, a nie potraktować tego jak spamu. ;)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2012, 3:08 przez lufestre, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Uwaga fałszywe oferty pracy

10
Nie wiem, czy ta jest fałszywa, ale wygląda na całkiem prawdziwą:
Zatrudnie HEJTERA koniecznie doświadczonego który ma za sobą
pisanie obraźliwych komentarzy na portalach publicznych ot tak bez powodu.

Wymagania:
- Wymienione wyżej doświadczenia.
- Wrogość do świata
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- Pracę w zespole wykfalifikowanych w tej branży ludzi.
-Umowę o pracę.
-Wynagrodzenie 9,80netto/h ( Praca od 7-16)

Proszę o kontakt przez gumtree.

http://lodz.gumtree.pl/c-Praca-praca-in ... Z383574710
Myślicie, że serio ktoś chce komuś płacić za pisanie obraźliwych komentarzy? Myślałam, że trolle robią to non-profit. ;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 12:06 przez Chmurka, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron