Re: Jan Tomaszewski ukarany.

1
Poseł PiS Jan Tomaszewski został ukarany.
Na miesiąc został zawieszony w prawach członka klubu PiS i dostał naganę.
Wszystko przez krytyczne wypowiedzi na temat polskiej kadry narodowej.
Stwierdził on że w naszej reprezentacji powinni grać Polacy a nie Niemcy i Francuzi.

Co o tym myślicie?
Czy rzeczywiście w naszej kadrze grają obcokrajowcy?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 16:52 przez Krzysztof K, łącznie zmieniany 2 razy.
Krzysztof K

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

2
Żeby sobie biedny Jaś jakiejś krzywdy z powodu tej kary okrutnej nie zrobił. A co do meritum, to najpierw należało by jednoznacznie określić pojęcie "inostrańca". Paszport? Miejsce urodzenia? Mama? Mama z tatą? Czy też może ostatecznie tzw. poczucie wewnętrzne?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 16:59 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

3
Przynajmniej PIS go ukarał. A Niesiołowski się zachował chamsko wobec dziennikarki i Tusk go pochwalił jeszcze, posiłkując się listem oszołomki z Salonu24 (kto siedział na Salonie to może wie kto to był ;) ) Jednak Pis to oszołomska partia, ale jakieś standardy tam są. ;)
A Tomaszewski bredził jak potuczony, ale trtoche w tym prawdy jest. Wiele jest w lidze dobrych piłkarzy, to Smuda wziął przeciętniaków z zagranicy, żeby byli to dobrzy piłkarze, jak Olisadebe, a przecież to są tacy co ich w tamtych krajach nie chcieli. Ja tak to widzę. Nie mam nic przeciwko żeby obcokrajowcy grali w reprezentacji, ale poco brać jakiś dziadów, tylko dlatego że są zagraniczni jak w Polsce mogli by grać lepsi. Jeszcze rozumiem jakby Rudnewsa wzięli, albo Zidana ;) nawet, ale Obraniak, przecież on grać nie umie. ;) Coraz więcej ludzi zresztą emigruje z tej pięknej zielonej wyspy (raczej ucieka) więc sytuacja że trenerzy będą się musieli posługiwać emigrantami, to będzie coraz częstsza, smutne ale prawdziwe. Ja tam będę kibicował polskiej drużynie, nawet w nich wierzę, myślę że tym więcej ludzi z nich śmieje się, to więcej w nich jest energii aby pokazać. Wcześniej wielkie nadzieje były i wielkie rozczarowanie, teraz będzie odwrotnie.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 17:20 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

5
Nie poprosyu na dzwięk słowa "PZPN", mu odpier$#@# tak jak nie którym na myśl o PISie ;) NP. Niesiołowski. Pełno takich oszołomów w tym w Sejmie. Ale Tomaszewski przynajmniej coś osiągnął kiedyś i tego raczej nie wymaże mu to co dzisiaj bredzi. Każdy ma swoje plusy i minusy.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 17:24 przez voltaren, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

6
voltaren pisze:Tomaszewski przynajmniej coś osiągnął kiedyś i tego raczej nie wymaże mu to co dzisiaj bredzi. Każdy ma swoje plusy i minusy.
słabi mnie takie głaskanie kogoś przez wyciąganie historycznych zasług , wygladało by na to że jesli Tomaszewski w ataku katatoni skopał by mnie po masce to też by było oky bo on ma zasługi , nie kwestionuje zasług tylko oceniam dzisiejsza rzeczywistość , na dzień dzisiej jest dla mnie tylko chorym człowiekiem opanowanym natrectwm nienawiści i gniewu .
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 17:36 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

7
A dla mnie jest byłym wybitnym poskim piłkarzem, piłkarze jak np Lato mają często tak że na boisku są wielcy, a poza stadionem to normalni ludzie, i Tomaszewski to taki typowy człowiek, jak wielu ma poglądy oszołomskie i nie boi się ich głosić ;) Tak samo Lato jako piłkarz był kimś, a teraz po nim jadą, jednak mimo tego co teraz wyprawia jako szef tego dziadostwa jak PZPN dalej jest wielkim pilkarzem. Podobnie było z Wałęsą. Jako robotnik - związkowiec był wielki, ale jak został politykiem, to ukazały się wszystkie jego wady. Jednak dalej się go ceni za to co kiedyś robił.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 17:44 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

8
porównaj tego twojego Tomaszewskiego do Bohdana Tomaszewskiego komentatora sportowego , kogo tu należy cenić , tego co mu sie raz udało czy tego co całym swym zyciem świadczył o swej wielkości ,
o Wałęsie sie nie bede wypowiadał bo dla mnie jest on płytkim zamaskowanym Bolkiem
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 17:51 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

9
Tomaszewski postawił się sam przeciw PZPN-owi, za to ma plusa, ale gada takie głupoty i farmazony, że słuchając go, nie potrafię sie wysłowić.
Wiele jest w lidze dobrych piłkarzy, to Smuda wziął przeciętniaków z zagranicy, żeby byli to dobrzy piłkarze, jak Olisadebe, a przecież to są tacy co ich w tamtych krajach nie chcieli. Ja tak to widzę
Nikt nikomu z kadry obywatelstwa nie wciskał, jak Olisadebowi (to nazwisko się odmienia?). Gra większość Polaków, o polskich korzeniach, którzy robią rozpierduchę, chociażby, w Bundeslidze (Borussia Dortmund z triem - Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek). Popatrz sobie na reprezentację Holandii, ile tam znajdziesz holenderskich nazwisk?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 19:04 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

10
polliter pisze:Tomaszewski postawił się sam przeciw PZPN-owi, za to ma plusa ...
Błagam was, przestańcie. Jaś postawił się PZPN-owi? Czy wściekł się, że go do kryta nie chcieli dopuścić? Jak to ostatnio napisał któryś z dziennikarzy, zacznijmy odróżniać normalność od paranoi. PiS ukarał Jasia? Biedny Jaś. Taki strasznie ukarany.

Czy nie widzicie, że to wszystko jest chore, a my dajemy się wkręcać jak dzieci?
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 10:19 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

11
Jaś postawił się PZPN-owi? Czy wściekł się, że go do kryta nie chcieli dopuścić?
Na jedno wychodzi. Wściekł się, że nie chcą go dopuścić do koryta, więc zaczął bluzgać. :D
Nie wiem, czy to odwaga, czy wściekłość, ale zaczął gryżć.

Karą dla Jasia również bym się przejmował, w ogóle nie przejmuję się, gdy senatorzy i posłowie dostają jakieś kary. Oni na nic innego nie zasługują.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 18:05 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

12
Krzysztof K pisze:Poseł PiS Jan Tomaszewski został ukarany.
Na miesiąc został zawieszony w prawach członka klubu PiS i dostał naganę.
Wszystko przez krytyczne wypowiedzi na temat polskiej kadry narodowej.
Stwierdził on że w naszej reprezentacji powinni grać Polacy a nie Niemcy i Francuzi.

Co o tym myślicie?
Czy rzeczywiście w naszej kadrze grają obcokrajowcy?
No i jemu na zdrowie :)
Sobie myślę, że jesteśmy dumni z naszych "zaadoptowanych" obywateli - sportowców, kiedy odnoszą sukcesy. W odwrotnym przypadku, już mniej.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 18:44 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

13
O tu zrobie offtop. Abesenai znowu masz 44:44
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 19:09 przez soulblue, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

14
soulblue pisze:O tu zrobie offtop. Abesenai znowu masz 44:44
Bo imię moje będzie ... :ahah:
End offtop ;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 19:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

15
Co o tym myślicie?

"Jest super,jest super,więc o co Ci chodzi"?;)
O tym co ja myślę o systemie można posłuchać na tym filmie.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012, 8:24 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

16
Krzysztof K pisze:Poseł PiS Jan Tomaszewski został ukarany.
Na miesiąc został zawieszony w prawach członka klubu PiS i dostał naganę.
Wszystko przez krytyczne wypowiedzi na temat polskiej kadry narodowej.
Stwierdził on że w naszej reprezentacji powinni grać Polacy a nie Niemcy i Francuzi.

Co o tym myślicie?
Czy rzeczywiście w naszej kadrze grają obcokrajowcy?
My jesteśmy nowoczesnym i wykształconym narodem,który dał się zwieść ideom ze świata,który stał się tak nieroztropny,że idzie na własną zgubę.Gdybyśmy sięgnęli korzeni państwa polskiego jako pierwotnej unii plemion słowiańskich skupionych wokół Chrystusa i wyznali swoje odstępstwo wobec tej unii,rozwiązalibyśmy chyba wszystkie międzynarodowe spory wynikłe z późniejszej historii.Na przykład żale żydowskie,że zostali źle potraktowani kiedyś tam i kiedyś tam.W świetle takich faktów, Żydzi byli jedynie gośćmi w naszej ojczyźnie i nie przysługuje im spuścizna,gdyż Polska jest unią w Chrystusie,a nie w Abrahamie.Przyszli tu jedynie przetrwać,a nie przystąpić do unii.Zatem są gośćmi.Polak powinien więc znaczyć Chrześcijanin,katolik,bo w tym istnieje od założenia państwa.
Co do pana Tomaszewskiego i Polaków z zagranicy,to oczywiście z mojego wywodu wynika,że Polakiem nie może być nikt inny,jak urodzony na terenie Polski, katolik.Rodziców ma się zawsze jednych,podobnie i ojczyznę.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012, 20:52 przez jotajota, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

17
Tomaszewski, Niesiołowski - ludzie do odstrzału. Dziwię się, że słynąca z dobrego PR - PO jeszcze ich nie wydaliła z partii. Kultura polityczna w Polsce i tak jest niska, ale z tymi panami sięga czasem dna.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 3:02 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

18
PO ma wywalić Tomaszewskiego? Przecież on jest z PiS-u :co:

Co prawda obie partie, to wylęgarnie kretynów, ale to trochę inne programy. Jeśli mieliby wywalić Niesiołowskiego, to dla niego żaden kłopot, był w tylu partiach, że z powodzeniem, zaczepi się nawet do SLD, ma chłop praktykę w zmienianiu barw politycznych... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 22:18 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

19
Reiv pisze:Tomaszewski, Niesiołowski - ludzie do odstrzału. Dziwię się, że słynąca z dobrego PR - PO jeszcze ich nie wydaliła z partii. Kultura polityczna w Polsce i tak jest niska, ale z tymi panami sięga czasem dna.
u nas nie ma dna :lzy:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 22:51 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Jan Tomaszewski ukarany.

20
Ach. No tak. Nie wiem czemu kojarzył mi się z PO. W każdym razie byłoby jednego krzykacza mniej, bo oprócz publicznej (słownej) demoralizacji to Ci panowie nic konstruktywnego nie wnoszą w życie publiczne.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2012, 15:27 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron