Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

4
victoria żaden z Polityków nie mówił ze Polska jest w niewoli Ruskich i Niemców,żaden nie dzielił Polaków na dobrych i złych.Można by jeszcze dożo pisać ale po co jak to nic nie zmieni,Kaczyński z swoimi pachołkami dalej będzie niszczyć Polskę i Polaków.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2012, 13:29 przez toja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

8
PiS wyszedł w sondażach na czoło i od razu sprytne, tajemnicze wycieki zdjęć oraz informacji powracające do tematu Smoleńska by skompromitować tą partię, ale nie tylko - Smoleńsk od zawsze był doskonałą zasłoną dymną na sprawy krajowe :D. PO zaczynało sypać się od afer. Teraz przynajmniej mają chwile spokoju. Ciekawy jestem kolejnego ruchu PiS. Czy dadzą się wciągnąć w prowokacje, czy dalej będą kroczyć poprzednią ścieżką.

Ja już zdecydowałem dawno temu, że głos w wyborach oddam nieważny albo nie pójdę na wybory, gdyż nie ma partii reprezentującej moje poglądy ;)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2012, 14:36 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

9
toja pisze:victoria żaden z Polityków nie mówił ze Polska jest w niewoli Ruskich i Niemców,żaden nie dzielił Polaków na dobrych i złych.Można by jeszcze dożo pisać ale po co jak to nic nie zmieni,Kaczyński z swoimi pachołkami dalej będzie niszczyć Polskę i Polaków.
sorry, ten monolog to do mnie? czy moje pytanie jest niezrozumiałe? :D


To spróbujmy jeszcze raz :D
toja pisze:....wszystko co robi PIS jest szkodliwe dla Polski i Polaków.
victoria pisze:A kto działa na naszą korzyść?
Ostatnio zmieniony 01 lis 2012, 14:40 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

11
No dobra, skoro masz obsesję :D to nie pogadamy.... Ale to trochę dziwne, wiedzieć kto nas niszczy, a nie móc powiedzieć ani słowa o kimś kto czyni nam dobro ;) czyżby takiego nie było? Czyli stawiany na piedestale Kaczyński nie jest wyjątkiem? :)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2012, 16:53 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

17
toja pisze:dla mnie żul ławkowy to jest ktoś a Kaczyński to jest Rusak który ma nieprawnie Polskie Obywatelstwo.
... ale Kaczka potrafi przynajmniej poslugiwać się językiem polskim, w przeciwieństwie do Ciebie. Ani Polska taka wielka, że trzeba od razu przymiotniki z nią związane pisać z wielkiej litery, ani obywatelstwo takie cudne, by na to zasłużyło, a ten "Rusak" to co, może chciałeś napisać "Prusak"? :co:
Ostatnio zmieniony 01 lis 2012, 20:59 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

18
toja - nie ja jestem od tego, by materiały odpowiedzialne za poparcie Twoich tez przedstawiać.
Tak trudno się wysilić i link wkleić? Tak jesteś leniwy/leniwa, że jeszcze karzesz mi szukać za Ciebie? ;)

Jak się rzuca oskarżenia trzeba mieć dowody, a nie szczekać byle szczekać.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2012, 1:05 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

19
Reiv pisze:Ja już zdecydowałem dawno temu, że głos w wyborach oddam nieważny albo nie pójdę na wybory, gdyż nie ma partii reprezentującej moje poglądy ;)
A nie przyszło Ci do główy,ze należy głosować na kogokolwiek, aby nie na PiS ?. Najlepiej popierając partie, ktora ma realne szanse pokonać PiS-dzielców.To się nazywa "głosowanie przeciw". Po prostu (z dwojga złego) wybierając trypra zamiast AIDS. To mniejsze zło.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2012, 21:41 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

21
A nie przyszło Ci do główy,ze należy głosować na kogokolwiek, aby nie na PiS ?. Najlepiej popierając partie, ktora ma realne szanse pokonać PiS-dzielców.To się nazywa "głosowanie przeciw". Po prostu (z dwojga złego) wybierając trypra zamiast AIDS. To mniejsze zło.
Dzięki takim jak Ty, mamy taką beznadziejną sytuację polityczną w kraju. ;)
Głosuj dalej na "mniejsze zło" i zawsze, po kres swoich dni będziesz żył w swoim "mniejszym złu".

Realizm kreujemy My, każdy z osobna, nie będę podpisywał się pod nieokreślonym pojęciem "realnych szans". Realne szanse ma każdy kto żyje.
Demokrację postrzegam jako głosowanie "za" a nie "przeciw". Swoją postawą zaprzeczasz zasadom tego systemu.
Nie mam na kogo głosować - nie głosuję/oddaję nieważny głos. Logiczne?
Logiczne.

Jak chcesz zrobić szarlotkę, a w sklepie nie ma jabłek to kupujesz pomidory?
Ostatnio zmieniony 04 lis 2012, 13:57 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

22
victoria pisze:To jest dopiero głupota zamiast zdrowia wybierać chorobę :P
A jeśli zdrowie w pewnych warunkach nie stanowi alternatywy?
To co wybierzesz? Raka, czy czyraka?
System glosowania na listy partyjne jest zły, gdyż uniemożliwia udział kandydatów niezależnych. W tej sytuacji "zdrowie" nie stanowi alternatywy. A więc rak, czy czyrak?
Ostatnio zmieniony 01 gru 2012, 19:18 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

24
Cayman, a Ty się doedukuj w języku polskim i sprawdź w słowniku, jakie wyrazy pisze się osobno, a jakie razem. Polak z Ciebie taki, jak z koziej dupy trąba. Może jesteś Żydem?

Mi to nie przeszkadza, ale uważaj na łysych... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 01 gru 2012, 21:35 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

27
nie wpisuj nikogo na listy nienawiści, bo i Ciebie wpiszą zanim się obejrzysz

zło jest złem a głupota głupotą i nie powinno się szukać półsrodków

"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."

Martin Niemöller
Ostatnio zmieniony 01 gru 2012, 22:51 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: PiS zdominiowany przez al Kaidę!

29
cayman pisze:
toja pisze:dla mnie żul ławkowy to jest ktoś a Kaczyński to jest Rusak który ma nieprawnie Polskie Obywatelstwo.
proszę sie do edukować ilu jest ,,niby -polaków..
http://infonurt3.com/index.php?option=c ... &Itemid=56
Dla Twojej wiadomości: Jezus, Józef i Maryja też byli Żydami, a jednak wiekszość "prawdziwych Polaków" pada przed nimi na kolana. Św. Piotr takze nim był, a jednak ten, którgo oni uważaja za "największego z Polakow" (J.P. II) mienił się jego następcą! To niezaprzeczalne FAKTY !:christ1:
Ostatnio zmieniony 03 gru 2012, 15:16 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron