Re: Glupota ludzka niezna granic

3
A co głupiego jest w prawdzie? Nawet dziecko wie, ze Tuskowa propaganda sukcesu to wielka ściema. Góra marnotrawi pieniądze i doły mają guzik z pętelką a nie sukcesyi dobrobyt. Co zresztą widać w leżącej kolei, dziurach w sfalcie i pękających rurach.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, 22:04 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

6
A jakie to ma znaczenie? Gdyby nie tuskowa, to byłaby kaczyńska "propaganda sukcesu". Po prostu pękła rura, to się, oczywiście, nie zdarza w cywilizowanych krajach, tylko u nas, tam wszystko działa na "tip-top" :ahah:

Może pójdźmy dalej, srać na Tuska, to Obama (sorry, Putin lepszy) jest winny pęknięcia rury w Gdańsku, jak szaleć, to szaleć...
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, 23:15 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Glupota ludzka niezna granic

7
Wiesz, gdyby to była jedna rura... Może i byłaby ktosiowa propaganda sukcesu, ale jest Tuskowa i teraz to ma znaczenie. Wszystko się wali albo już się zawaliło. NFZ, ZUS, KRUS, PKP, Poczta Polska, to sztucznie utrzymywane trupy pochłaniające pieniądze i nie dające nic w zamian. Ceny mamy jak w Europie, zarobki i renty jak w Afryce, mówię o przeciętnym Polaku. Dziecko w żłobku lub przedszkolu (z tych które się dostały) przebywa od 6-7 do 18-19, bynajmniej w tym czasie rodzice nie odpoczywają.
Półroczny termin do kardiologa, okulisty, laryngologa to norma, dłużej bo np 2 lata czeka się na wszczepienie endoprotezy.
Chcesz załozyć dziecku aparat na zęby stałe, musisz myśleć o tym zanim mu wyrosną, NFZ refunduje do 12 roku zycia, zapisy i kolejki są długie.
Ciekawe skąd tyle trupów odnajduje Boniek w szafach, a każdy taki trup to miliony.
Setki osób przyszły w niedzielę na krakowski Rynek Główny na XVI Wigilię dla Potrzebujących. Jej organizatorzy przygotowali 250 tys. sztuk pierogów i 8 tys. litrów barszczu i zupy grzybowej.
Posiłki będą wydawane do zmroku. Jak mówi organizator charytatywnego przedsięwzięcia restaurator Jan Kościuszko co roku na Wigilię przychodzi bardzo dużo osób, część przyjeżdża z odległych miejsc Polski. - Smutne są rekordy ilości posiłków, które wydajemy. Z jednej strony mamy satysfakcję, że tylu osobom możemy pomóc, z drugiej strony przykre jest, że aż tylu ludzi wymaga wsparcia - powiedział Kościuszko. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html
Nikt za nic nie odpowiada, bo przecież nic się nie dzieje, żyjemy w kraju sukcesu.
Masz rację Polli zaszalej i wróc, wtedy pogadamy.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2012, 0:28 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

8
Masz absolutną rację, ale jak się ma do tego pęknięta rura?

Za utrzymanie instalacji odpowiadają (bodajże) wodociągi i miejski PEC, a ich prezesem może być np. pisowiec z nadania. Pewnie, że Tusk ściąga ten kraj na dno i to bez dwóch zdań, ale że jeszcze sprawia, że rury pękają, to już naciągana teoria, bliższa spiskowym.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2012, 11:07 przez polliter, łącznie zmieniany 3 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Glupota ludzka niezna granic

9
victoria pisze:A co głupiego jest w prawdzie? Nawet dziecko wie, ze Tuskowa propaganda sukcesu to wielka ściema. Góra marnotrawi pieniądze i doły mają guzik z pętelką a nie sukcesyi dobrobyt. Co zresztą widać w leżącej kolei, dziurach w sfalcie i pękających rurach.
Taaak, wybuch Wezuwiusza i zagłada Pompejów w sierpniu 79 r.n.e. to wina świeżo nastałego po ojcu Wespazjanie cesarza rzymskiego TYTUSA. To kubek w kubek ma tyle samo sensu co pisanie o "winie Tuska" :clown:
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, 22:06 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Glupota ludzka niezna granic

10
T.oskarku, pamiętaj o II-giej Wojnie Światowej - dziadek Tuska służył w Wehrmahtcie. :rotfl:
Kogo to obchodzi, że by było to niemieckie wojsko, w przeciwieństwie do rzeźników z SS?

Ważne, że za pękniętą rurę odpowida Tusk. Nie lubię polityków, więc to ścierwo, zwane Tuskiem, również mnie nie zachwyca, ale to chyba gmina powinna się tym zająć, bo to jej spółka odpowiada za kanalizację i ciepłą wodę, a nie (choćby najdurniejszy) rząd.

Dlaczego tego jeszcze nie ma w "Teoriach spiskowych"?
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, 23:40 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Glupota ludzka niezna granic

11
To jest właśnie to co robią u nas politycy, za pomocą przychylnych im mediów, sprawy ważne się rozmywa, wyśmiewa sprowadzając do poziomu który nam tutaj pokazaliście. Bo co ma niegospodarność, niekompetentność naszej ekipy rządzącej z Tuskiem na czele do wulkanu czy SS? Żyjemy w czasach, w których monitorowanie sieci energetycznych, ciepłowniczych, wodociągowych czy gazowych nie jest wróżeniem z kart i to że Tusk nie jest bezpośrednio odpowiedzialny za taki stan rzeczy, nie umniejsza jego odpowiedzialności za funkcjonowanie administracji rządowej zarówno centralnej jak i terenowej, której bezpośrednio podlegają samorządy.
A rury, to nie wszystko co się u nas sypie.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2012, 0:51 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

12
Nie lubię polityków, więc to ścierwo, zwane Tuskiem,
Jak byś go nie nazwała, to bez polityków nie może być panstwa, zapanowałaby anarchia. Ktoś musi tym zarządzać, tak jak kapitan i jego podwładny sternik kierują statkiem. Władza całej załogi z pewnością spowoduje katastrofę. Tak jak ewentualna władza głupiego polityka, który zamiast myśleć o administrowaniu krajem, kłóci sie o sprawy zwiazane z nieco dawniejszą katastrofą innego pojazdu, tylko dlatego, że ktoś z jego bliskich (a konkretnie brat) chciał byc madrzejszy od dowodztwa tej jednostki, i od w ogóle wszystkich. Nieco wcześniej chciał lądować w warunkach wojennych. A za jakiś czas zaryzykował (i zginął z resztą pasażerów i załogą) dla ewentualnego prestiżu wynikającego z "własnych" obchodów uroczystości, która oficjalnie odbyła się kilka dni wcześniej.
P.S. Dziadek prem. Tuska jako obywatel wcielonego w październiku 1939 roku do Rzeszy Wolnego miasta Gdańska (a więc obywatel III Rzeszy) byl zobowiazany do służby w Wermachcie, tak jak pewien Bawarczyk o nazwisku Ratzinger (dziś papież Benedykt XVI). Ten ostatni będąc w szkole należał nawet (bo zapisywano chłopców całymi klasami) do Hitlerjugend. Dla dziewczynek był Bund Deutscher Mädel (BDM, pol. Związek Niemieckich Dziewcząt).
Tusk jaki jest, taki jest, ale to obecnie jedyna alternatywa Kaczyńskiego, faceta, ktory może zniszczyć Polskę. Po prostu mniejsze zło. Jeśli już musiałabyś zachorować na jakąś chorobę przenoszoną drogą płciową, (powtarzam musiałabyś, bo to taka alegoria), to czy wolałabyś platformersowskiego "tryperka" czy PiS-owskiego AIDS-a ?
Bo co ma niegospodarność, niekompetentność naszej ekipy rządzącej z Tuskiem na czele do wulkanu czy SS?
Taka, że pisanie o "winie Tuska" za różne sprawy przypomina mi pisanie o "winie Tytusa": za
wybuch Wezuwiusza. To dokładnie taki "rodzaj winy" czyli twór ludzkiej konfabulacji. :clown:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 14:41 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Glupota ludzka niezna granic

13
Doprawdy? To albo Twoja znajomość funkcjonowania administracji rządowej jest równa zeru, albo masz rację, ale wtedy zupełnie bez znaczenia jest, kto jest premierem, Tusk, Kaczyński, Macierewicz czy dajmy na to Palikot. Bo i tak nic nie może, nic nie robi i za nic nie odpowiada.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 17:49 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

15
W żadne deklaracje proszę mnie nie wciagać :D nie chce z tym tałatajstwem mieć cokolwiek wspólnego, a muszę :( Powiem tak, nasz narodowy karp ze zgniłą głową i ledwie ruszającym ogonem, nie nadaje się ani do stawu, ani na stół i bez znaczenia on to ci czy ona.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 19:27 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

16
victoria pisze:W żadne deklaracje proszę mnie nie wciagać :D nie chce z tym tałatajstwem mieć cokolwiek wspólnego, a muszę :( Powiem tak, nasz narodowy karp ze zgniłą głową i ledwie ruszającym ogonem, nie nadaje się ani do stawu, ani na stół i bez znaczenia on to ci czy ona.
Niech wielebni Tadeusz Rydzyk oraz Tomás de Torquemada mają Ciebie w swojej opiece, o zacna Viki :k:
Obrazek
Obrazek
P.S. A może poślesz mnie na AUTODAFE????? :black1:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 19:43 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Glupota ludzka niezna granic

19
t.oskar pisze:Widze przede wszystkim pogardę dla innych niż PiS-owska opcji politycznych.
za dużo postów czytasz na raz i osoby Ci się mylą :ahah:
Nie gardź, aby TOBĄ nie pogardzano!!!!
Mówisz do siebie? :D
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 20:42 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

20
victoria pisze:
t.oskar pisze:Widze przede wszystkim pogardę dla innych niż PiS-owska opcji politycznych.
za dużo postów czytasz na raz i osoby Ci się mylą :ahah:
Nie mylą się, oto przykłady wybrane na "chybil trafił"
victoria napisał(a):
W żadne deklaracje proszę mnie nie wciagać nie chce z tym tałatajstwem mieć cokolwiek wspólnego, a muszę Powiem tak, nasz narodowy karp ze zgniłą głową i ledwie ruszającym ogonem, nie nadaje się ani do stawu, ani na stół i bez znaczenia on to ci czy ona.
więc to ścierwo, zwane Tuskiem,
A teraz z "innej beczki":
Nie gardź, aby TOBĄ nie pogardzano!!!!
Mówisz do siebie? :D
Nie "udawaj Greka" :rotfl1:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 21:23 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Glupota ludzka niezna granic

21
Dobry Jezu :zemdlala: następny z manią prześladowczą :ahah:
t.oskar pisze:Nie mylą się, oto przykłady wybrane na "chybil trafił"
victoria napisał(a):
W żadne deklaracje proszę mnie nie wciagać nie chce z tym tałatajstwem mieć cokolwiek wspólnego, a muszę Powiem tak, nasz narodowy karp ze zgniłą głową i ledwie ruszającym ogonem, nie nadaje się ani do stawu, ani na stół i bez znaczenia on to ci czy ona.
więc to ścierwo, zwane Tuskiem,
post 10
polliter pisze:więc to ścierwo, zwane Tuskiem,
właściwie takiej manipulacji mozna się było po Tobie spodziewać, ale dla mnie to nie ma znaczenia, za nadużywanie edycji tracisz ją na miesiąc.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 21:27 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

22
Wolisz zbitkę literówek, cóż Twój problem. Zresztą znam fora, gdzie jawnie śmieją sie z takich (pardon, to powtórzenie czyjejś wypowiedzi) jak Ty
czyli jesteśmy 17,33 razy WIĘCEJ warci niż Imladis - idę im zanieść moje buty do wypucowania

I powiedz Victorii, że mają LŚNIĆ!!!! :rotfl:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 21:53 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Glupota ludzka niezna granic

23
Wiedziałam :D jesteś dokładnie taki jak myślę, tylko, że Ty myślisz, że ja jestem taka jak Ty :ahah:
Gdybyś czytał moje posty, a nie przypisywał mi wszystkiego co znajdziesz na forum, wiedziałbyś jaki jest mój stosunek do naszej klasy tfu naszego bagna politycznego, bez względu na partię z jakiej się wywodzi, bo i tak częściej ją zmienia niż Ty gatki :D

A gdybyś miał ciut odwagi osobistej to podawałbyś, kogo cytujesz, pomijam, że łamiesz tym regulamin :banan:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 22:07 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Glupota ludzka niezna granic

25
Może wróćmy do rury.
Tego typu kanalizacją zajmują się spółki należące do miast i to one odpowiadają za konserwację i dostawy ciepła przed mieszkańcami, radnymi i, przede wszystkim, burmistrzem (starostą, wojewodą, prezydentem), ale nie przed rządem!!! To nie rurociąg z gazem, czy ropą.

A żaden prezydent, nawet, dużego miasta nie będzie się tłumaczył przed premierem (chociaż bardziej pasuje - ministrowi infrastruktury, czy jak mu tam) z pękniętej rury. To nie czasy, gdy wszystko było scentralizowane (łącznie z cenami masła).

Dlatego wciąganie w to tego rządowego ścierwa (tak, podtrzymuję to, co napisałem wcześniej. Uśmiałem się, gdy moje słowa przypisano Victorii, ale dopiero teraz to zobaczyłem, by sprostować - to moje słowa, T.oskarku)
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 23:29 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Glupota ludzka niezna granic

27
Dołączę do tematu z - nie wiem czy wiecie, że wynalezienie kolanka kanalizacyjnego umożliwiło rozwój osad ludzkich, miast...urabanizacje....itd

Bez kolanka kanalizacyjnego w pierwotnych osadach mimo wszystko panował fetor, a co za tym idzie i szerzyły się choróbska...itd.

Śmiało mozna nazwać kolanko kanalizacyjne ,,kolankiem cywilizacyjnym'', i nie rozumiem dlaczego w tematach maturalnych zabrakło do tej pory wątków typu:

Kolanko kanalizacyjne a twórczość Jana z Czarnolasu- itp.

Wniosek jest taki, że ta pęknięta rura w Gdańsku grozi upadkiem cywilizacyjnym miasta- bez kozery.
Dlatego powiedzenie ,,Nie bądź pan jak rura i nie pękaj pan"- jest wyraźnym ostrzezeniem dla potomnych- oby nie proroczym.

Łosiu prorokosceptyk
Ostatnio zmieniony 28 gru 2012, 9:38 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Glupota ludzka niezna granic

28
gdybyś miał ciut odwagi osobistej to podawałbyś, kogo cytujesz, pomijam, że łamiesz tym regulamin
Regulamin złamałbym, gdybym ukrył źródło cytatu z tego forum. Ale cytując z każdej innej strony WWW nie muszę podawać źródła. Jeśli Cię to tak ciekawi, to sama poszukaj, linku nie podam. W każdym razie cytowanym przeze mnie temacie na tamtym forum pisałem posty w Twojej obronie, uważając, że "przegięli" Ale teraz widzę, że mieli świetą rację!
P.S. A może tak zabierzesz mi także opcję cytowania? A może mnie zbanujesz? "Władza" (nawet adminki na forum) niekiedy "uderza do głowy". I to idealnie pasuje do nazwy tematu tego wątku. :clown:
Ostatnio zmieniony 28 gru 2012, 14:35 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Glupota ludzka niezna granic

29
Oj t.oskar, t.oskar :D edycje zabrałam Ci bo używałeś jej do manipulacji, edytowałeś swojego posta już po mojej odpowiedzi, żeby mi przypisać cudze słowa, bardzo nieładnie, nie uwazasz? Może wróć i przeczytaj wszystko jeszcze raz?
Myślisz, że nie wiedziałam kogo cytowałeś, właśnie dlatego, że wiedziałam, tak zareagowałam, bo mnie takie rzeczy bawią a nie złoszczą. To nie ja atakuję Ciebie tylko Ty mnie, wciąż mi coś przypisujesz, poglądy których nie mam, słowa których nie napisałam, a teraz popatrz na swój ostatni post, już nie mówie o takim słowie przepraszam.... za długo przebywasz w pewnym towarzystwie ;)

Pomyśl przez chwilę, ile postów poświęciliśmy osobom które stąd odeszły, w ilu postach staramy czy ja staram się dowartosciować ich kosztem? :D A jak jest tam, sam wiesz. Ale skoro muszą, bo bez tego czują się gorsi :D t.oskar niech sobie pisza co chcą :)
Nawet taka zabawa jak wartość forum, naprawde potraktowałeś to poważnie?

W kwestii regulaminu
Krzysztof K pisze:Forum "Imladis" zostało stworzone przez osobę prywatną ( http://imladis.p2a.pl/profile.php?id=2 ), w oparciu o publiczny system forów internetowych udostępniony przez EHMEDIA Sp. z o.o., ul. Kubika 13a, 59-700 Bolesławiec, Polska , by umożliwić prowadzenie dyskusji na dowolne, zaproponowane przez zarejestrowanych użytkowników forum tematy.
# Forum jest dostępne dla wszystkich użytkowników internetu po zarejestrowaniu się, niemniej może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
# Nowo zarejestrowanym użytkownikom przypominamy, iż w dobrym tonie jest uzupełnienie danych profilu, oraz przedstawienie się w stosownym dziale forum.
# Językiem wypowiedzi na Forum "imladis" jest język polski, z wyłączeniem działów jasno oznaczonych jako działy obcojęzyczne, w których językiem wypowiedzi jest język oznaczony przez moderatora. Twórca forum nie odpowiada za treści zamieszczane przez uczestników dyskusji.
# Forum służy do wymiany poglądów i myśli zgodnie z zasadami wzajemnego szacunku i przy zachowaniu kultury osobistej.
# Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści:
- naruszających obowiązujące prawo,
- naruszających zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje,
- zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich,
- dyskryminujących płeć, rasę, narodowość, język czy religię
- nawołujących do przemocy,
- reklamowych.
# Zamieszczane wpisy powinny mieścić się w określonej tematyce działu, bez wypowiedzi o rażącej niezgodności z komentowanymi wątkami.
# Szczególnie cenimy sobie i zalecamy jako model postępowania na forum:
- podawanie źródeł informacji cytowanych,
- skracanie cytatów pochodzących tak z wypowiedzi przedmówców jak i z zewnętrznych serwisów; w tym drugim przypadku podawanie adresu URL pozwalającego na zapoznanie się w całości z prezentacją zagadnienia

- nie nadużywanie wyróżników tekstu: kolorów, dużych liter i pogrubień,
- troskę o stosowanie poprawnych zasad ortografii i gramatyki polskiej.
Trwałe łamanie tych zasad będzie traktowane jako lekceważenie współuczestników forum i skutkować może sankcjami opisanymi w kolejnym punkcie.
# Założyciel forum, administratorzy i moderatorzy mają prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum.
# Administracja serwisu zarządzającego naszym forum przechowuje adresy email, adresy IP oraz czas rejestracji poszczególnych kont. Dane te mogą być przekazane odpowiednim, uprawionym służbom w przypadku ich wyraźnej prośby. Dane te nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani przekazywane innym podmiotom nieuprawnionym.
# Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. Założyciel forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian. Informacje w tej sprawie będą publikowane na forum.

Krzysztof K

(Autorem tego regulaminu jest Artur)
Ostatnio zmieniony 28 gru 2012, 15:52 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron