Re: Szybcy są ale

1
Na prawdę tak szybko ustalili osobę co pisze maila?
Mogło być tak że ten gość miał trojana i z jego komputera wysyłał te maile?
Wątpie żeby był jakiś idiota, który wiedząc o wysokiej karzę w swoim domu, z własnego IP wysyłał te maile?
Tak szybko Policja zadziałała że też inny wniosek, że internet może być mocno inwigilowany. Policja bardzo szybko doszła do wszytkiego, aż za szybko, ale ja się nie znam.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 18:21 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szybcy są ale

3
Czyli mamy "przestępcę"!!!!
Kogoś trzeba było złapać, żeby Tusk mógł się pochwalić wspaniałą pracą organów ścigania. Zgadzam się z Voltim, że facet jest pewnie Bogu ducha winny i, po cichutku, bez rozgłosu, przeproszą go i wypuszczą. No, chyba że zrobią jakiś pokazowy proces i skażą faceta na dożywocie, ale to chyba nie te czasy... :D

Tak mi się przypomniało. Pamięta ktoś tego Brunona K.? Przecież to była "taka gruba afera", a tu ani widu, ani słychu. :ahah:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 18:44 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Szybcy są ale

4
Wątpie żeby ktoś robiący taką akcję, nie zakumulował się, albo nie orientował w tym co robi, chyba że to na prawdę totalny glupek. A je śli był to jakiś hacker zdający sobie sprawę z konsekwencji to wątpie żeby go mogli złapać tego samego dnia. Chyba że złapali kozła ofiarnego tychhakerów. Przecież są trojany co rozsy łają maile z komputera. Jeszcze do mnie zapuka ABW albo do któregoś z was. ;)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 18:47 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szybcy są ale

5
polliter pisze:Pamięta ktoś tego Brunona K.? Przecież to była "taka gruba afera", a tu ani widu, ani słychu. :ahah:
Brunon moim ulubieńcem jest.Jest czełowiek to coś się znajdzie.Abonamentu RTV na pewno nie płacił :satan:!
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 18:51 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szybcy są ale

6
Jeszcze do mnie zapuka ABW albo do któregoś z was.
Całkiem możliwe, tylko że oni mają specyficzny sposób pukania, po którym trzeba wymieniać drzwi. :ahah:
Brunon moim ulubieńcem jest.
Moim też, tylko trochę dupowatym. Tak prostą akcję spartolić... A miało być tak pięknie... :D
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013, 18:57 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Szybcy są ale

10
voltaren pisze:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

szybcy są rzeczywiście jak napisałem, bo jak szybko złapali tak wypuścili.
;)
To ja tak pisałem.
Kogoś trzeba było złapać, żeby Tusk mógł się pochwalić wspaniałą pracą organów ścigania. Zgadzam się z Voltim, że facet jest pewnie Bogu ducha winny i, po cichutku, bez rozgłosu, przeproszą go i wypuszczą
Ludzie, jestem jasnowidzem!!! :ahah:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 18:49 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Szybcy są ale

11
nie wiem czy się cieszyć czy niepokoić

szukają siatki czy są w czarnej dupie?

tylko Polacy ich nie mają czy nikt ich nie ma

a może mają wszyscy

jeśli nikt ich nie ma to lekko ujowo jest - prawda?

zabawa to była czy test?

a ja bym tam zapuściła jakiś programik nawet programiczunnniuniek sprawdzajacy czy gosci nie mamy na swoim

spoko o 6 przychodzą i drzwi nie rozwalają
powiedziałbym że nawet pertraktują

ale przecież macie kompa jak łza



mnie nie do śmiechu ani na myśl o wizycie ani na myśl o tym, że nie znajdą fiutów
chyba ze to bardzo świadomi gracze a to niech grają
jeśli idioci to skóra cierpnie
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 20:00 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron