Re: Co jest ważne?

2
:hhhh:

dodam jeszcze

„Ludzie są ogłupiali. Siedem procent Polaków nadal sądzi, że Słońce się kręci wokół Ziemi, i to mimo wieloletniej nauki w szkołach. Dlaczego? Bo wy o tych rzeczach w ogóle nie rozmawiacie w mediach, także w waszej telewizji. Przed chwilą byli u was panowie Godson i Hartman, by się kłócić. Po co? Co oni są w stanie przekazać narodowi, jaką rzetelną wiedzę poza awanturą, która tylko zamula ludziom umysły?”. I dodała: „Są w Polsce tysiące mądrych ludzi, autorytetów, pięknie mówiących, objaśniających świat, to oni powinni być uczestnikami debat telewizyjnych, a nie ta garstka, która okłada się na wszystkich kanałach i która nie ma nic do powiedzenia”

nie uważam by artyści byli dobrymi politykami ale często są ludźmi światłymi i warto ich wysłuchiwać i myśleć
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 14:38 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Co jest ważne?

3
Ludzie zawsze będą się róznić..I chwała im za to ,że nie jest to chińska urawniłowka...Jeden Naród, Jeden kraj, Jeden Wódz...ot takie sobie tłumaczenie tego co juz było i wiemy czym sie to skończyło ..ein Volk, ein Reich, ein Führer...
Nalezy doceniac fakt istnienia mozliwości dyskusji...( Zbyszek oddawaj koszulę która pozyczyłeś na dwa dni w Medyku !! 20 lat temu ) i konieczność liczenia się z realiami rzeczywistości typu Syria ( dla Rosji i Chin jest to jedyna baza gdzie moga stacjonowac ich siły morskie i wojsko...poprzebierane w drelichy robocze
Proponuje przeczytac ze zrozumieniem to co pisze w stopce
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2013, 18:07 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Co jest ważne?

4
victoria pisze:Polecam felieton Zbigniewa Hołdysa http://opinie.newsweek.pl/zbigniew-hold ... 1481237582
...Ale moje pretensje do polskich polityków dotyczą tylko jednego, pryncypialnego grzechu: NIE ZJEDNOCZYLIŚCIE NARODU. PODZIELILIŚCIE GO JESZCZE BARDZIEJ...
Hołdys nie jest dla mnie wieszczem narodowym by wygłaszał takie tony
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2013, 19:11 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Co jest ważne?

6
USER pisze:Hołdys nie jest dla mnie wieszczem narodowym by wygłaszał takie tony
również tak uważam ..dodam nawet iż ten hołdys kiedyś namawiał polaków do poparcia sprawy ACTA

no ale naród mądrze postąpił i głupiego nie posłuchał..
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 21:56 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Co jest ważne?

7
cayman pisze:
USER pisze:Hołdys nie jest dla mnie wieszczem narodowym by wygłaszał takie tony
również tak uważam ..dodam nawet iż ten hołdys kiedyś namawiał polaków do poparcia sprawy ACTA

no ale naród mądrze postąpił i głupiego nie posłuchał..
Sprawa akta była tak stracona, że nie wiem po co się za to brał. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron