Re: Nocna zmiana

1
z dwudziestoletniej perspektywy trochę inaczej to wyglądą, ale moim zdaniem, wcale nie lepiej....
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 23:01 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Nocna zmiana

2
Zobaczyć uśmiech Waldemara Pawlaka, bezcenne ... . Tajemniczy, jak Mony Lisy.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 23:07 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Nocna zmiana

3
nie toleruję tego pana - od kiedy ... a to zbyt rodzinne doświadczenie a ja staram się nie moczyć w sieci ...
nie akceptowałam za poglądy, nie toleruję za metody i czyny

cóż ja mam zdanie jednakowe od bardzo wielu lat i nie pomyliłam się :) młodzi potrzebują namacalnie sprawdzić - tez nie bronię

można się przewieść 200km/h bez prawa protestu - Voila

facet bardziej dba o własną muszkę niż o stado poddanych
treser naiwnych - i świetnie! kto lubi niech lizie

przecież można poszperać i znać moc pogardy dla mało mądrych i nadających się na podwładnych :)
wódz jest jeden - tego muszkowy w życiu nie ukrywał

inteligentnych wyplutych, na szczęście szybko, znam - zrobili karierę w zdrowym dystansie i nie chcą wracać do tej pomyłki

Pawlak jest lepszy - to nie głupi gość - faktycznie za wcześnie zaczął i sodówka przekłada mu się na panienki i płoty - może po 55 roczku radykalnie skupi się na głowie

przegrzany facet nie nadaje się do polityki - widać jak zaciska wargi by nie zdradzać szału w lędźwiach
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 0:27 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Nocna zmiana

4
Cóż lustracja winna być przeprowadzona pełna, jawna i bezwzględna lecz wpierw należałoby wszystkich Sędziów zatrudnionych od czasów PRLu po czasy przeprowadzania Lustracji wywalić. Bo to co miało miejsce to szopka była a nie Lustracja. Ten Sprawiedliwy zrozumie, że dla dobra ogółu stracił robotę (tymczasowo bo po lustracji Ci uczciwi Sędziowie wróciliby do roboty. Lecz by przeprowadzić Lustrację należałoby wywalić Wszystkich Sędziów i Prokuratorów i nająć nowych. lecz taka gruntowna lustracja byłaby możliwa tylko w Monarchii niestety. :P
Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 3:37 przez Twardostoj, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Nocna zmiana

5
Film Nocna zmiana powinien obejrzeć i zrozumieć każdy Polak.
To jest coś co w całym życiu Jacka Kurskiego, najlepiej mu się udało, moim zdaniem.

Nocna zmiana nie dotyczy Okrągłego Stołu, nie dotyczy ustaleń po wyborach 4 czerwca 1989.
Nocna zmiana dotyczy gówna w jakie wprowadził Polskę Pan Wałęsa przez swoje prorosyjskie i esbeskie koneksje.
Największe narzędzie udało się Wałęsie wytrącić z łap - tzw. polsko - rosyjskie spółki obejmujące ogromny majątek dawnych obszarów wydzielonych z Polski dla potrzeb Związku Radzieckiego. W wyniku zdecydowanego działania Rządu Jana Olszewskiego, Prezydent Jelcyn anulował przedstawiony mu przez Wałęsę gnój do podpisania, po którego podpisaniu całe polsko - rosyjskie towarzystwo zgromadzone w Moskwie poszło całą noc chlać.

Co najmniej jedna spółka już była zawiązana i już formalnie otrzymała majątek miasta i gminy Borne - Sulinowo.
Prezesem spółki był niejaki Zbigniew Szałajda.
Mówi Wam to coś?

Na szczęście Jelcyn okazał się bardziej rozumny a i propolski niż cała ta banda, która wtedy reprezentowała Polskę w Moskwie. Potargał podpisane porozumienie.

Rząd Olszewskiego stanął na głowie i użył wszelkich możliwych kanałów dyplomatycznych, by nie dopuścić do dalszej okupacji Polski przez Rosję.
Chwała Bogu, ze to się udało.
Jednak esbecka zemsta Wałęsy doprowadziła zaraz po powrocie z Moskwy do obalenia rządu Olszewskiego.
Niedwuznaczną rolę w tym ohydnym procederze odegrał naczelny pajac Rzeczpospolitej, karciarz, niejaki Korwin.

Dlaczego mnie nie dziwi że 18 lat później, na uroczystych polsko - rosyjskich obchodach 70-tej rocznicy ludobójstwa Polaków w Katyniu MUSIAŁ być obecny wspomniany bohater Nocnej zmiany, Pan Wałęsa?

Jego obecność przy rozmowach z Putinem, była ważniejsza, niż sama uroczystość, znaczenie tej uroczystości, znaczenie historycznej kaźni polskich elit wymordowanych przez Rosjan, ważniejsza od udziału tam Polskiej delegacji państwowej z Prezydentem Polski Lechem Kaczyńskim na czele?

Dlaczego mnie to nie dziwi, ze w rozmowach w Magdalence na przełomie lat 1988/1989 z generałem Kiszczakiem rozmawia tylko Pan Wałęsa, reszta polityków podziemia idzie 20 metrów za tymi panami?

Nocną zmianę powinien obejrzeć każdy Polak i każdy z nas powinien ją zrozumieć.

Nie po to by dokonywać jakiejś kolejnej chorej lustracji.
Raczej przeciwnie.
Po to byśmy uwolnili się w końcu od władzy niewidzialnych Rosjan i esbeków w naszym kraju.
By już nigdy esbek, ani Rosjanin nie określał co my Polacy, mamy robić.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2014, 14:07 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nocna zmiana

6
Nigdy nie byłem specjalnym entuzjastą śp. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jednak pozwolę sobie wkleić fragment z wywiadu:

[youtube][/youtube]

Media, Szanowni Państwo, media, które pokazują tylko jedną stronę medalu. Są kluczem do ludzkich rozumów i serc. Stronniczość i agresja wielu dziennikarzy (z Panią Olejnik na czele), wyznających jedyną właściwą opcję. Zresztą już nawet nie pro rządową, tylko idącą równolegle, ramię przy ramieniu z programem ideowym TR.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie rozmaitości”

cron